Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: Új, összevont teszt világ
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
21. hozzászólás - 2013.09.05. 15:46:20
* balfék vagyok, semmi....
A hozzászólást Offsboy módosította 2013.09.05. 15:48:48-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.95
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
22. hozzászólás - 2013.09.05. 15:47:18
Vagy tudok jobbat:)

Mint a legutóbbi fejlesztés , legyen ez is csak 100as szint felett:)

100. szint alatt én nem szenvedek célponthiányban , viszont bármely világon 100as szintre lehet erős karit csinálni és ugyis csak ott nincs célpont a nagy kariknak.

Kezdésnek meg mindenki eldönthetné milyen játékstílussal akar elérni lvl 100 ig
ha gyorsan akkor v5re regel, ha biztonságosan akkor v3 ra , ha pedig mindegy neki akkor v1-2
Pontszám: 7.95
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
23. hozzászólás - 2013.09.05. 15:50:18
Ha lesz is összevonás a magyar világokon, a V5-öt semmiképpen sem fogjuk összevonni más világokkal. Itt csak azért, mert ez tesztelés, nem akartuk, hogy bárki is kimaradjon a mókából
Pontszám: 8.43
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
24. hozzászólás - 2013.09.05. 15:58:44
Roviden es tomoren: van jo par bug, de szepen utottem nehany szimpatikus karit magam korul. Se atoltozes se semmi, csak ugy. Eredmeny 900 LE/TP. Hmmm. Nem nez ki rosszul. Sajna nagyon tesztelgetni nem lesz idom de igy elsore nekem tetszik.

A minden vilagrol jovo gyengebb / kozepes karik viszont durvan ki lesznek akadva ha sok kemeny arcot kapnak a nyakukba, ez konnyen tomeges torleshez vezethet.

A vilagok kozotti kulonbseggel meg muszaj lesz valamit kezdeni. Sokan azert regeltek pl. V3-ra hogy nyugodtan legyenek. Erre most bedobnatok oket az oroszlanok koze. Nem magamat feltem, de szerintem lesz olyan akinek ez majd nem fekszik.

Megj: Az oltozeteket csinaljatok meg hogy mukodjenek.
A hozzászólást Truth80 módosította 2013.09.05. 16:01:34-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.05
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
25. hozzászólás - 2013.09.05. 16:05:18
Amit én eddig felfedeztem: találtam kalandot portya közben, de nem került be a tárolóba. Nem látom a kalandok között, és a slot sem nőtt meg 14/13-ról 14/14-re.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.74
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
26. hozzászólás - 2013.09.05. 16:05:30
El is jutottunk oda, hogy más szabályrendszerű világokat egybeolvasztani nem egészen jó ötlet
Marad a v1 és a V2 de mivel itt sem egyforma a játékosállomány így adott szintekre nem ugyanazok az esélyek még az erősebb pok kariknak sem, Pl v2 mikor volt még karakterem ott eléggé kihalt volt kis szinteken , gondolom feljebb se volt más ott nem is tudtam rabolgatni, nem volt kitől, addig v1en meg több aktív kari volt akiket néha le lehetett farmolgatni

tudom, hogy nem csak az egy bevételi forrás van , de ez csak egy példa

egyik világ sem hasonlít a másikra semmiben (kiv v1-v2 a szabályrendszerében)
Pontszám: 7.95
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
27. hozzászólás - 2013.09.05. 16:12:58 (Válasz Truth80 #24 hozzászólására.)
Idézet: Truth80 - 2013.09.05. 15:58:44
Megj: Az oltozeteket csinaljatok meg hogy mukodjenek.

Az öltözetek működnek, csak az eddig beállított öltözeteket törölni kellett, sajnos technikailag csak így volt megoldható.
Pontszám: 8.78
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
28. hozzászólás - 2013.09.05. 16:13:30 (Válasz Fsanyi82 #26 hozzászólására.)
A helyzet az, hogy nem lehet növelni a játékosállományt a semmiből; marad az összevonás, ha több interakciót vágyunk. Mindenkinek megmozgatja a komfortzónáját, de hát ez már csak egy ilyen bicikli. Többeknek baja, hogy "elfogyott a cél", minthogy az lenne "mi ez a sok új kari itt körülöttem"?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.73
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
29. hozzászólás - 2013.09.05. 16:20:24
Én ahogy elnéztem nem állok rosszul az összevont világon sem ,de mindazonáltal nekem is a rolólehúzást jelentené a v5 belevonása az összevonásba.
Offs, szép támadás volt:)
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 7.50
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
30. hozzászólás - 2013.09.05. 16:25:04 (Válasz Offsboy #28 hozzászólására.)
bár Miklós azt írta a v5 kimarad a mókából majd ha tényleg sor kerül az összevonásra, de a v1es karim abban a pillanatban törlöm.
Ha a v5 is mégis egybe lesz olvasztva a többivel akkor pedig véglegesen befejezem a játékot .

Szerintem ebből több törlés lenne, mint játékélmény.

Másfelöl nézve :Aukciós ház ,-még ritkábban vagy még töbért tudsz megvenni bármit is
Bajnoki , lehet saját világodon nyernél lazán, de egyesített bajnokin meg földbe vernének
Eventek és Lady alvariel lista, kevesebb dijazott,

ugyanmár mi értelme van? Most a teszt szerveren jó poénkodni , meg legalább aki szemfüles most kimásolgatja kik az aktívak , de mindenki azért regizett adott világra, mert azt találta szimpatikusnak.
Pontszám: 8.63
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
31. hozzászólás - 2013.09.05. 16:27:27 (Válasz Truth80 #24 hozzászólására.)
Idézet: Truth80 - 2013.09.05. 15:58:44
A vilagok kozotti kulonbseggel meg muszaj lesz valamit kezdeni. Sokan azert regeltek pl. V3-ra hogy nyugodtan legyenek. Erre most bedobnatok oket az oroszlanok koze. Nem magamat feltem, de szerintem lesz olyan akinek ez majd nem fekszik.


MIutan a V3-as vedelem ugyanugy mukodni fog a nyugi tovabbra is garantalt. Azt meg, hogy a V3-as karik gyengebbek lennenek nem tartom megalapozottnak. Nagyon tetszik, hogy meg tudtam nezni Ariel tuljait. 1399-es alaptul nem is olyan veszesen sok. Vajon ennel van valakinek tobb?
Pontszám: 7.09
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
32. hozzászólás - 2013.09.05. 16:30:32 (Válasz Fsanyi82 #30 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2013.09.05. 16:25:04

Másfelöl nézve :Aukciós ház ,-még ritkábban vagy még töbért tudsz megvenni bármit is
Bajnoki , lehet saját világodon nyernél lazán, de egyesített bajnokin meg földbe vernének
Eventek és Lady alvariel lista, kevesebb dijazott,


Kiveve, ha ilyen szempontbol mindig csak azokkal versengsz akik veled egy vilagon regisztraltak. Nem hiszem, hogy ne lenne megoldhato.
Kvizolimpia is ide tartozik.
Pontszám: 7.09
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
33. hozzászólás - 2013.09.05. 16:31:00 (Válasz Kiaphet #29 hozzászólására.)
Idézet: Kiaphet - 2013.09.05. 16:20:24
Én ahogy elnéztem nem állok rosszul az összevont világon sem ,de mindazonáltal nekem is a rolólehúzást jelentené a v5 belevonása az összevonásba.
Offs, szép támadás volt:)

Nekimentem mindenkinek aki erősebbnek tűnt; no persze sok esetben így is volt

Kémkedés javítva valóban, köszi!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.96
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
34. hozzászólás - 2013.09.05. 16:31:35 (Válasz Fsanyi82 #30 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2013.09.05. 16:25:04
meg legalább aki szemfüles most kimásolgatja kik az aktívak , de mindenki azért regizett adott világra, mert azt találta szimpatikusnak.


Igen - igen. Nekem is ez volt az első, ami beugrott. Komolyan adni kell egy listát mindenkinek arról, hogy kik az aktív, támadható karakterek? Nem hiszem, hogy ebbe Miklósék belegondoltak.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 5.91
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
35. hozzászólás - 2013.09.05. 16:40:03 (Válasz Little Richie #34 hozzászólására.)
A szövink 20 fős...

A tesztvilágon is ezt írja de az inaktív karik nincsenek bent a szöviben azaz 8an vagyunk

ebből egy piros tag van most aki kb 3 hete volt belépve utoljára, tehát azt gondolom az elmult 3 hétben belépett karakterek lettek átmentve a tesztvilágra.

Gyorsan kiderül, mennyi is az így-ugy aktív karakter. A portyásoknak ez jó, már annak aki ezt most kihasználja.
A másik most büntetlenül ki lehet próbálni olyan karikon magadat akiket eddig ugy érezted necces betámadni, megint csak nagy segítség , de mindemelett visszaélés is.

Szerintem egy az egyben kellett volna az összes karaktert átrakni, hogy ilyen kiskapu ne maradjon,-mondom ezt ugy, hogymár ki is másoltam az aktivakat magamnak , event után majd rájuk nézek
Pontszám: 7.95
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
36. hozzászólás - 2013.09.05. 16:45:07 (Válasz Fsanyi82 #35 hozzászólására.)
Etikátlannak tartom kiirkálni az aktív karaktereket, ezért nem is teszem, de nagy a kísértés. Főleg, mert ha a környezetemben egy rivális is megcsinálja, onnantól nem előnyt szerzek, csak veszteséget minimalizálok.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6.36
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
37. hozzászólás - 2013.09.05. 16:57:00 (Válasz Little Richie #36 hozzászólására.)
akinek jobb egy kicsit a memoriája mint nekem annak ki sem kell irni csak végiglapozni a toplistát és kész , az ismerős nevek ugyis egyből beugranak mikor majd meglátja őket a portya ablakban.

Egyébként ez csak időspórolás, hogy kiírom, hisz ugyis rájövök hamar ha valaki nem aktív elég pár napig nézegetni változik-e nála valami, de ha van lehetőségem akkor meg miért ne írnám fel, rengeteg időt megtakarítok magamnak.

Na mindegy engem nem izgat az összevonás lehetősége , nem látok benne semmi pozitivumot.

Egy kérdés még amire válaszoljon az akit érint:
-aki 200 kavicsért átvitte magát egyik világról a másikra az vajon most mit szól ehhez a világegyesítési tervhez? Visszakapja a 200 kövét?
Pontszám: 7.95
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
38. hozzászólás - 2013.09.05. 17:14:05
Az normális ,h nincsen relikviám és valami 130as szintű állataim vannak a 400felettiek helyett...
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.95
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
39. hozzászólás - 2013.09.05. 17:15:09
Bakker leírtam és bejött minden...
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.95
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
40. hozzászólás - 2013.09.05. 18:51:18 (Válasz Kocos #20 hozzászólására.)
Átvettem egy karaktert a V5-ön, átmentem vele a V3-ra... Egész szépen helytáll az ottani karikkal szemben! / Megint nyertem egy bajnokit! /
A V5-ös karik közül csak a kis kariknak lenne hátrányuk, mivel nekik nincs körbeépítés.
Ha egyszer össze lesz vonva a 4 világ, a szövetségi bónuszokat korlátozó szabály legyen eltörölve. Így már Fsanyinak sem lehetne kifogása. Mellesleg teljesen igaza van!
Pontszám: 6.62
Oldal: 1234567
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!