Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2012.10.13. 13:08:01
Csak hogy ne lepödj meg hogy más válaszol. Klarinét is én vagyok egy V4-es karakterröl maradt meg.

Ezen még ráérek gondolkodni...
A magas szintü karim törölve, újat kezdtem minden eddigi tapasztalatomat beleadva. Vadász taktikán vagyok, az elején még portyázgattam is. Volt 5 alkalom amikor 15 x-s bajnok karikat gyöztem le a döntöben. Ezután nekiálltam szakizgatni, a fejlesztések során sajnos gyengültem, rendszeresen kikapok a döntökben. Most tudnék fejleszteni egy bazi nagyot a tulajdonságaimon, arany Alvariel medált szerezve. De nekem jelenleg az event bónusszal jobban fog kijönni a TÖ megtolása, inkább nem kell a medál.
Hogy honnan marad LE a spórolásra? Hát onnan hogy 30% bevételt félre teszegetek, fejlesztem a taktikámnak megfelelö tulajokat, max 3-at semmi mást. Az eventen pedig mindent egyszerre a felhalmozott eröforrásból és a félretett LE-böl. No persze szakizgatok is, de minden karakternek más a fontos. Ez a szép ebben a játékban, nincs két egyforma karakter. Alacsony szinten pedig nem rohangálnak még mega esszenciákkal. Ezzel ráérek akkor foglalkozni amikor oda kerül a karakterem hogy egy megfelelö szövibe mehessek.
A jelenlegi szövim maradéktalanul megfelel a korai szakaszban való fejlesztéseknek.
Dátum: 2012.10.11. 15:03:23
Nem volt "hülyeség" !

A varázslatod és fegyvered sebzése határozza meg, hogy egy csatában mennyi életpontot tudsz sebezni ellenfeleden. Vannak olyan varázslatok, melyeknek nincs sebzése, hanem valamilyen egyéb hatással, például mínusz erővel vagy támadással sújtják ellenfeled így segítve téged a végső győzelemhez. A fegyveres - azaz közelharci - sebzésedet az erő, a varázssebzésedet a taumaturgia tulajdonságod növelheti. A közelharci sebzést az ellenfél elnyelése (ide értve az ellenfél szolgáját), a varázssebzésedet a varázslat elnyelése csökkentheti.
Egyes, jellemzően fegyverbe illeszthető fókuszkristályok a fegyvered sebzését tovább növelhetik.
A állatoknak való felszerelés által adott plusz sebzés az állat sebzését növeli.
Régen a sebzés képlete: fegyver + erő volt. 2009 harmadik negyedévben bekerült a fegyver + erő * erőszorzó, mely kis mértékben Decemberben megváltozott. 90. szintig nagyjából ugyanaz maradt, 90. szint fölött csökkent a szorzó cirka 20%-ot. Miklós hozzászólása 2009.12.03
Dátum: 2012.10.11. 14:46:53
A sebzést növelö fókuszkristályok az alap sebzéseket növelik. Én biztos hogy nem ilyen kristályt tennék bele egy ilyen relikviába hanem taumaturgiát, vagy eröt növelö hatásút. Lehet nekem akármilyen sebzést okozó fegyverem vagy varázslatom ha nincs mögötte kellöen nagy tulajdonság összeg. Vagy nem ezek szorzata növeli a sebzéseket kollega urak s hölgyek?
Dátum: 2012.10.04. 21:43:13
Ez teljesen így van... De ha megcsinálja a templomot valaki pikk pakk és elfelejti mikor jár le, akkor lehet vakarni a buksit vajon lejárt vagy sem. Én nem csinálom a templomot, kíváncsiságból rákattintottam. Elindult és a bajnoki meg a kvízolimpia addigra pont lezajlott/beneveztem, mire jönne a következö éppen lejár a templom. Szerencsére mivel nem csinálom nem kellett mérgelödni.
Dátum: 2012.10.01. 21:35:46
Ez is egy szempont, de ott ahol már üthetöek a kristályok... Nos ott azért már "zaklatásnak" minösül naponta ennyiszer rájárni valakire.
Ilyet csak akkor csináltam, ha napi egy támadást sokallott valaki és csúnya levelet írt. Én nem jelentettem hanem napi 10-szer lezúztam pár napig, utána jött a levél megint hogy okés a napi 1 támadás a kamrázáshoz.
De ha valaki ok nélkül csinálja ezt, az nem szép dolog...
Dátum: 2012.10.01. 21:31:33
Majd megunja, vagy esetleg annyira nincs kit támadnia hogy téged meg a klónodat tudja csak támadni...
Esetleg támadod valamelyik szövitársát és bosszút akar állni. Vagy kérdezd meg miért teszi, tájékoztasd hogy lélekszívással sokkal jobban fizetnek a kristályok. Bár ez némi VP-be kerül ellenük. ( Elhanyagolható "veszteség" )

Dátum: 2012.10.01. 21:15:01
Ha nincsen kontinuum szükítés szakértelmed kb 3 szor egy nap, 8 vagy 9 óránként. A szaki maxolásával óránként támadhatod az ellenfeled, nincsen korlátozás. Csak abban az esetben, ha X alkalommal támadták Y idön belül.
0-ás fertözés esetén lehetöség van a szaki maximuma fölé való 5-el fejlesztésre, illetve turbózásra. Ilyenkor 35 percenként támadhatsz, ezt a szabályt csak a háború módosítja. Háború esetén nem engedi a szabály csak egy óránként támadni az adott karaktert. ( Ez esetben a szaki nélkül is támadhatsz óránként. )
Lehetne pontosabban is leírni, de mindez szerepel a portya, a háború szabályainál. A szakértelemnél megint csak.
De csak abban az esetben nézz utána ha esetleg nem vagy megelégedve az információval amit emlékezetböl írtam le.
Dátum: 2012.09.23. 10:43:54
Egy világok közti portyánál azonban a világ leghatalmasabb karakterei nyilván joggal fog felháborodni azon, hogy egy (akár más szabályok szerint futó) világról nála magasabb szintű karakterek elkezdik farmolgatni, semmivé változtatva azt, amit eddig elért. Egy középmezőnyben üldögélő VFesnél vagy póknál ezt azért kevésbé érzem problémának, ők is tisztában vannak vele, hogy a saját világukon messze nem ők a legerősebbek, csak egy szűk környezet felett dominálnak, és biztos lesznek köztük olyanok, akik örülnek a lehetőségnek, hogy kitesztelhetik, hogy boldogulnának valamivel szinttáv fölött, eljött-e az idő, hogy kicsit rákapcsoljanak.




Na kb itt totál levetitetted mit éreznek a karakterek... Csak te a top elsö karikra gondolsz! A Világok közötti portyát elveted, a szubplazmát szintkorlát nélkül azt nem. Itt MÀR tökre mindegy hogy veszítek-e LE-t vagy ÉP-et, pont azt érezném mint amit szerinted a "leghatalmasabb" karakterek. Piszkosul nem tetszene hogy bár a szintem környékén erös vagyok... Jönnek majd akár +100 szintröl is, mert boksz zsákot csinálsz belölünk a portya gondjaik miatt.
Nem volt elég a TOP belassítása? Túl lassan érik utol öket? Valszeg direkt nem nyomják és átmennek optimalizátorba... Nem akarják szét veretni magukat a karakterek.
Dátum: 2012.09.21. 11:26:53
Hagyd nem érdemes velük vitázni...
Miklós eldöntötte ezt is mint a TOP befékezését. Kényére kedvére alakíthatja a játékot, ezer és egy más bevételi forrásuk van a VU-n kívül.
Ha esetleg a sok prima ötlete miatt befullad ez a játék neki majd csak annyi hátrányt jelent talán, hogy "kevesebb kaviár" kerül a tányérra.
Láthattuk már elégszer itt a fórumon hogy piszkosul nem hatja meg ha törölnek az emberek.
Dátum: 2012.09.19. 11:24:28
Az a baj hogy igazuk van... Legalább ilyenkor írnának valamit, amikor bevételre számíthatnak... Ketten is online vannak az illetékesek közül, mégsem írnak semmit!
Dátum: 2012.09.04. 15:52:41
Szerinted? Természetesen 800 +200... Meg ami az event alatt termelödött. A CSP és PP italokat nem számítva.
Dátum: 2012.09.04. 15:47:58
Lehet hogy te abban a kivételes helyzetben voltál hogy simán kijött a +2. Nekem fullos szakikkal, prémmel és 300 PP-vel indulva sem volt meg soha.
Dátum: 2012.09.04. 13:18:28
Nincs ebben "semmi furcsa", az elsö karakteremmel a V3-on kb 30 kihívára jutott egy térképrészlet és 50 vadászatra 1 vagy max 2 térképrészlet. Most az új karimnak is csak 5 db van 180 elvadászott csp-vel,. Pálca van, szaki nincs. Ami itt nagyban befolyásolja a képleteket a találati esélyre az a Miklós random... Ezt meg szerintem ö sem ismeri...
A régi karimnak volt szakija ennek nincs, mégis egyformára jön ki az átlag a 2 karit összehasonlítva.
El sem tudom képzelni hogyan jönnek ki ezek a lehetetlen összegek a jobb jutalmakra. Én még csak a közelében sem voltam soha annak hogy 1-el jobb jutalmat kapjak. Pedig a szaki, kvíz mindig megvolt és a pálca is, arról nem is beszélve hogy kényelmi funkció révén rendszeresen fullos mennyiségü eröforrást durrantottam el. Ez nem egy eventen nem sikerült, hanem soha egyiken sem! Csak a mákomnak köszönhettem, hogy a gyöztes csapatokba kerültem minden ilyen eventen.
Dátum: 2012.09.04. 12:45:48
Ahhoz, hogy eggyel jobb díjat kapjál (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyerte), még legalább 64 térképdarabot kell gyűjtened. A kettővel jobb jutalomhoz még 106, a hárommal jobbhoz pedig 161 darabot.


Kicsit sokallom...
Dátum: 2012.09.03. 09:39:34
info@vegzetur.hu

Ide írj!
Dátum: 2012.09.01. 14:01:33
Nem tudom mi lehet... tiszta ideg vagyok! Külföldröl játszom, lehet itt van a kutya elásva!
Dátum: 2012.08.23. 21:49:21
3 órája regisztráltam Cras... Tehát AF kilöve Egyenlöre no prém felszerelés,relik meg ilyesmi. Még kéne építenem meg blökiket kiképezni. Majd meglátom hogyan muzsikál szövibónusszal meg magas szerencsével a karakter.
Dátum: 2012.08.23. 20:18:57
Csak ez?
Dátum: 2012.08.22. 17:08:25
Relikviáért? Van olyan is akinek még nincsen nagy gyüjteménye, mert kicsi még a karaktere...
Dátum: 2012.08.22. 13:49:16
Nyugi Petya!

Nem volt véletlen... Állatok nélkül neveztem ha jól emlékszem. Azóta többet fejlesztetttem magamon, legyöztelek volna simán mint eddig is.
Okok?
Háááát.
- Uncsi, monoton a csak portya + küldetés hajhászás. A vadászat egy kalap semmit sem ér, ha elfogy a pp-m csak nézelödök. Nem jó ez így. Az nekem nem jó játék hogy a napi pp-t ellövöm, oszt ennyi. Majdnem minden reliket beszereztem, nincs már motiváció számomra.
Illetve egy még lenne, a mega esszencia gyüjtögetés. No ez viszont kavics költés nélkül igen csak nehézkes, brutál bónuszokat ad... De ez már nekem sok, éppen elég sokban van a játék. Nem kötelezö költeni, de aki nem csinálja az magas szinten nagyon lemarad a többiektöl eröben, fejlesztések terén.
Így is kaptam egyesektöl a leveleket hogy "gerinctelen" meg így az "anyád" meg úgy. Na ebböl is elegem van, az hogy jobb valaki a másiknál és elver valakit... Akkor el kell türni a "bunkó" leveleket is?! Nem jelentgetek senkit sem, nem stílusom. Ennyi volt!

Egyszerüen meguntam, egy másik topicban felkínáltam a karaktert. Nem kellett senkinek sem, így most töröltem.
A környezetem 70%-át laposra vertem, a másik 30%% meg engem. Jó buli volt, de már uncsi lett.
A V3-on még játszom, kipróbálom az új elképzelésemet. De ezt sem fogom sokáig csinálni, majd valakinek azt oda fogom adni. Talán pár bajnoki címmel az érdekelni fog valakit.

***************
ui:
Ja, és az meg végképpen nem tetszett hogy Miklós úgy fékezte be a top-ot hogy a lassabb szintlépés miatt dimenziókkal erösebbek lehetnek mint a hátuk mögül érkezök. Nem volt kellemes +12 szintröl olyan támadásokat kapni ami leverte a majd 50K-s épemnek a felét.

Gratulálok Miklósnak! Bazi jó ötlet volt... Sok ember gyözködte hogy ez így nem jó, de ö rá sem bagózott... Csak hajtotta a magáét.
Nem értette meg hogy ezzel bünteti a követö mezönyt, szarrá vereti öket. Szerintem nem csak én fogok törölni onnan emiatt.
Ha valakire azt mondják hogy "kocka" volt, akkor az rám is illett.