Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2013.01.27. 19:04:37
Például?
60. szint alatt ( AF ) mi a jó benne a Xeno eventen? A VF sokkal jobban ad még ebben az esetben tekintve az állatelfogást a sajtolás végett.
AF és relik nélkül az EH magában nagyon karcsú!
Dátum: 2013.01.10. 22:04:13
Simán megteszem...
A V5-röl is töröltem, igaz akkor még nem volt szub izé...
Nem emlékszel?
Hál istennek az új karim még messze van az élmezönytöl, nem is szándékozom a kövi 2 évben utolérni öket!
Dátum: 2013.01.10. 18:10:32
Srácok! Egy kis prémért cserébe bárki kikapcsolhatja! Én rögtön kikapcsoltam... Ha ilyenekre leszek szorulva egyszer mert nincs célpont inkább törlök! Ez nem megoldás és nem hiszem hogy olyan nagy élmény 50 szintre leütve legyözni valakit! Csak írtam egy számot...
Dátum: 2013.01.09. 19:09:09
McMad! Minden tiszteletem a tied, ha anno nem botlasz bele a szövinkbe nem tartanék itt. Örök hálám üldözzön!

Viszont két ilyen alapos indoklás után be kéne add a derekadat. Nem érzed így? Ne érts félre, nem vetek el mindent, van ami jó...
Utaltál arra hogy valamire rábólintott neked Miklós és kicsit tulságosan is beindult a fantáziád. Ha Miklósnak is tetszik a dolog akkor kezdek elöre félni. Ha ez a fórumosdi volt a föpróba mielött Miklós erölteljesen elkezdene bólogatni, akkor kicsit meg vagyok nyugodva. Nem akarok senkit sem megbántani!
Vannak akiknek tetszik, vannak akiknek nem kóser a dolog. Ebben az esetben az utóbbiak közé tartozok.
Gondolom szavazásra kerül a dolog mielött ténylegesen elkezdenék leprogramozni a dolgot. Ott majd többen fogják véleményezni.

Ne gondold hogy nem lenne ez elterjedve széles körben. Magas szinten csak úgy ömlik az AF pont. Prémböl, AFK-ból, templomból, vásárolható és nyerhetö relikviákból. A szivatós részre lennének inkább vevök és ebböl adódnának a problémák és a törlések. Piszkosul abbahagynám ha kitolásból páran napi szinten kicsesznének velem.
Nem tudom miért nem érted mit is okozhatnak ezek a varázslatok...

Magas szinten nincsen semmilyen tapasztalatod, így csak sejtésböl azt mondani hogy nem lesz ez egy elterjedt dolog csak hobbi szinten máguskodnának...
Ez nem így van!
Dátum: 2013.01.08. 21:52:17
Köszi Cras!

Privátban esetleg elmagyaráznád hogy minek a 2/3-val szoroztad be a 41-et?
Ha muris ha nem, nem értem sehogy sem... Nem tanultam ilyet soha a suliban!
Azta, hogy miket tudnak a fiatalok!

Vagy ennek veszem a 2/3-át és ahhoz adok egyet? Úgy kijön... De akkor mit jelent az a csillag a 2 adat között? Szerintem ez bolondított meg.
No mindegy sajna én régimódi vagyok... Nem jutott osztályrészül hogy idáig eljussak a matekban.
Még egyszer köszi!
Dátum: 2013.01.08. 21:33:23
Sziasztok! Valaki felhomályosítana hogy normális-e az, hogy maxos VF-el ( 50) 14 TP-t kapok a vadászatért és 12-t a térkapuért 40. szinten? Nekem ez nem tiszta.

wikiröl: A kapott TP általános képlete: [(szint+1)∗2/3]+1.
A képletet nem értem, ezt nézzétek el nekem... Gyurmázásból is hatszor megbuktam!


Azt még értem hogy szint+1 de minek a 2/3-ával szorzom meg? Mert ha a szint+1-ével akkor valami nagyon nem kóser... Bakker valamikor sokkal egyszerübben is fel tudták adni a matek példákat és érdekes módon akkor is a 2*2 az 4 volt. Nekem ez kínai...
" Szövetségi versenyes V4-en a szövetségek tagléglétszámát 6-ban korlátozni, hogy a verseny érdekesebb legyen (és hogy legyen verseny). "


Srácok! Józanok voltak akik erröl beszélgettek? Vagy egyböl kapnak a karik olyan szöviket ahol kész van minden épület?
6 ember építsen meg verje le a 80 epikust?
Hát ez tényleg érdekes lenne! Jól be lehettetek rúgva!
Még a 15 tag valahogy hihetöbb lenne az adott idö alatt.
Szerintetek 6 ember mikorra verné le a 80 epiket úgy hogy közben szétépíti magát? 5 hónapos levezetés lesz?
Menjetek már el a kijózanítóba légyszi! Jól meg lettem nevettetve!

Dátum: 2012.12.11. 12:43:38
Jaja, ezzel elégedett lennék én is... Egy v@l@gra való pénzért azért járna annyi mint egy évvel ezelött.
Dátum: 2012.11.29. 21:08:14
?????????

Szintenkénti 3 van... A sok eröforrásnak pedig fel kell töltödnie amit elhasználsz a szintek teljesítése közben. Nem megy ám ez olyan hupsz de gyorsan. Megnézted az összes feladatot?
Dátum: 2012.11.29. 19:29:58
Amennyiben a Körte pálinka az pálinka... Vagy nem?
Dátum: 2012.11.29. 19:19:37
"Re: A bolygó ura
476. hozzászólás - Ma, 18:31:29 (Válasz ADZSI76 #473 hozzászólására.)
Nekem van karim 160 90 és 50 és 1 szinten is... "

Olvastam...

Itt nincs egyes szint? És nem írtad hogy mindegyikkel meglehet csinálni az elsö 2 sort? Nos szakik hiányában az egyes szintüvel nem csinálod meg...

No meg 40. szint alatti karakterrel amivel igyekszel megalapozni a szakikat, szintentartva a tulajaidat is, üssél már VF-es karival 60 kritikust a V3-on okostóni! Tudod te mennyi TP ez NULLA LE-ért? Nem kevés portyás feladat van és még olyan amihez rá kéne fejleszteni mert még nincs értelme kifejleszteni a 100. teljesített küldetés elött?!
Csak nem képzeled hogy mindez megéri 38K LE jutalomért meg 10 kavicsért????


Gondolkozz már el mielött butaságokat írsz.

Miért érné meg ez a kicsiknek??????
Dátum: 2012.11.29. 18:48:52
1. szintü karival idomíts már be állatot légyszi és üss 60 kritikust.. van még egy-két nyalánkság...
Dátum: 2012.11.29. 18:39:07
XD
Dátum: 2012.11.29. 18:27:12
XD.... Van benne valami!


Egyébként 69. szinten már simán lehetne ekkora kereskedelmed az eventen szerzett cuccokkal és AF-böl. Itt akkor még esszenciát nem is említek.
Dátum: 2012.11.29. 18:21:06
Gyere vedd át egy idöre a kis szintü karakteremet és utána nyilatkozz...


Arról tett említést Miklós hogy az összes szintet a kicsik nem csinálhatják meg. De hogy már a 2. sor olyan nekik hogy "lehetetlen küldetés" Kavicsköltés nélkül. Meg olyan szakiszint kéne hogy azt csak magasabb szinten fejleszti ki az ember a hasonló feladatokhoz.

Jó nagy kibaszás ez kerek perec az alacsonyabb szintü aktív karakterekkel! Alacsony szinten a jutalmak haszontalanok a rá fordított eröforrásokhoz képest! Ismerted a karimat a V5-ön, benne voltam nyakig minden evetben, a top 10-ben is rendszeres vendég voltam. A lóvét sem sajnáltam...

De ez az event... Piszkosul alulfejlesztett alacsony szintröl nézve!
Dátum: 2012.11.29. 17:18:57
Detto...
Dátum: 2012.11.29. 17:17:40
Azt kifelejtetted odabiggyeszteni hogy mennyire értéktelen a jutalom amit kapsz az elsö 2 sorért!


Miklós nem lett volna egyszerübb ha a maxos öskövásárlásért kitalálsz valami extra nagy jutalmat? Kevesebb idöböl megúsztátok volna a fejlesztést.

Eventnek ez nagyon gyenge, tök ugyan az mint a VT, csak nagyobb... több öskö költési lehetöséggel.
Nagyon átlátszó ez az eventesdinek nevezett "lenyúló" ...
Dátum: 2012.11.27. 11:32:41
Üthetsz normál módon saját hordabelit... El kell érni a 100% fertözést...
Dátum: 2012.11.27. 11:24:12
Na ez a hsz teljesen jól írta le hogy mennyit ér a nagy ötleted... Semmit sem!
Egy másik topicban már írtam hogy a magas szintü karik portya problémáira találj ki inkább egy AF-et , ami többszörösére klónozza a kristályokat. Sokkal jobb megoldás lenne annál hogy ránk szabadítod a nagyokat. Nem elég hogy belassítottad öket? Már azzal is agyonverettél olyan karikat akik emiatt bekerültek az ütötávba normál szintlépéssel...
Dátum: 2012.11.25. 11:13:26
-Világok közti portya sajnos lekerűlt a listáról, mert egyszerűen technikailag túl sok. Helyette kerül be a szubplazma, hoyg enyhítse a célponthiányt.


Ezen az egyen kivül csupa jó hír, remélem tényleg ki lehet majd kapcsolni.
Célponthiány? Ugyan már!!! Az csak nagyon magas szinten van. Belassitották öket, hogy az utánuk jövö gyorsabban fejlödö kissebbeket agyonverhessék. Nemhogy valami AF-et tettetek volna be ami többszörösen klónozza az ellenfeleket a kristály hordában.
Most jön a szubplazma "agyszülemény"... szerintem bazira nem jó és enyhén fogalmaztam!
A lópikula sem érti miért nem lehet a kristályok klónozásával megoldani a nagyok portya problémáit! Állandó jelleggel rászabadítja a nagyokat a kicsikre Miklós fejlesztés helyett! Most már szintkorlát nélkül is!


Arról volt szó hogy ez nem olyan dolog lesz amit fel lehet halmozni... Erre tessék!

"20.000 Ft, azaz legalább 1540 őskő vásárlása esetén:
50 ősdrágakő, 50 szubplazma, 30 hűségszilánk, 50 sorsjegy, 15 vadászzsákmány, 2 templomi pálca, 100 kiégett őskő, 35 templomkristály"

Ha van lóvéd, agyonverhetsz bárkit!!!

GRATULÁLOK!!!!!!