Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Britta

Oldal: 12
Dátum: 2011.07.25. 07:29:20
Azért ez így eléggé ferde "tény"...
Csak ezért átregeltem V2-re, hogy megnézzem az említett személyt.

(BLACKDEMON) 4x Bajnoki

Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 527 146
Smaragd horda ellen 1451 455
Zafír horda ellen 642 135
Gyémánt horda ellen 8 0
Kristály horda ellen 276 0
Összesen: 2904 736

Legtöbb okozott sebzés: 1661
Tulajdonságösszeg: 1367
Szakértelemösszeg: 1140
Teljesített küldetés: 274
Teljesített kaland: 460
Győztes kihívás: 7426
Összes építés: 13.842.338
Zsákmányolt lélekenergia: 1.854.458
Elvesztett lélekenergia: 26.363
Helyes kvíz-válaszok: 9.852
Fertőzés: 9%

Azért kíváncsi lennék én arra, hogy ezt a 4 bajnokit vajon mind ezen a szinten szedte-e vajon össze, meg az a 700+ vereség nem valami sok.
Dátum: 2009.12.18. 22:35:48
Szervusztok!

Évek óta csak minimális gyógyszert szedek be, de azt is csak fogfájásra, mert arra még nem találtam megfelelő módszert.
Azt tapasztaltam, ha összel elkezdem a saját receptjeimet használni, ugyan én is megfázok, de míg mást lever a lábáról, úgy én kevésbé érzem meg .

Természetes antibiotikum például a fokhagyma és annak az illó olaja, immunerősítő a grapefruit, a hársfa virágból készült tea.

De ha már elérte a családot a baj, akkor is van sok sok recept, amit lehet használni és egyszerű házilag elkészíteni.

pl köhögésre a fekete retek és méz / a retket ketté kell vágni a közepét kivájni és mézet rakni bele majd egy napra állni hagyni, lehetőleg valamilyen mélyebb edénybe mert levet ereszt/

Én inkább ezekben hiszek ráadásul kevesebb pénzbe is kerül.

Nem csodaszerek, hanem a természeti emberek megfigyelései, tapasztalatai által felfedezett dolgok.
Dátum: 2009.09.21. 09:15:27
Ha ma van a névnapot akkor téged Máténak hivnak Sok boldog névnapot neked
Dátum: 2009.09.21. 09:14:21
De kedves a szülinapomra mindenki kapott egy tortát
Dátum: 2009.08.06. 10:40:28
Nem lehetne inkább az életben megküzdeni velük?

Hát nem tudm nekem nncs annyi csp-m hogy kidobjam az ablakon . Okés hogy kapsz horda bonusz vagy mit

de igy hogy nyomod bele a csp-t és a LE-t
Dátum: 2009.08.05. 12:31:18
törlve:D
Dátum: 2009.08.05. 12:30:35
Kocoska!

Már rég jöttek

tényleg müködik a sirás detektor , de most ép nncs miért sirnom majd kitalálok valamit
Dátum: 2009.08.02. 10:26:32
Tényleg müködik nekem is meg lett végre
Dátum: 2009.07.31. 13:38:09
Azt hiszem megint sirnom kell

SIRÁS SŐT ÓRDITÁSSSS VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÁÁÁ toporzékol brühhü brühhüü nem jönnek az őskövek


sirtam!!!
Dátum: 2009.07.30. 18:20:40
Ühha Itt lehet sirni a küldi miatt Hurrá akkor kezdem is

Brühh brühh nem jönnek a kiéget őskövek 11 van és nem jön még 9 szükséges

Hangosan sírtam sirok rivok vagy mit kell
Dátum: 2009.06.15. 13:53:36
Barracuda kedves én vagyok az egyik aki katakombázott Bryganti nem érzem magam sem phffujnak sem gyávának amiért gombáztam igaz az nem tartozik rád de elmondom hogy én a valóéletben is élek nem tudtam itt lenni a Háború ideje alatt ahogy kellett volna igy inkább ezt a módját választottam . Ami szerintem nem bün .

Viszont én még olyan nem csináltam hogy sirok egy szövinek hogy miért jön hozzánk és közben percre pontosan vagy néha 5 perc eltérésel 8 óránként bele döngölöm a betonba , Ja hogy van portya és lista na azt nem hiszem hogy pont éppen akkor mindig . DE én ettöl sem ijedtem be hanem tettem a tagotoknak egy igéretett amit be is fogok tartani rendesen csak hogy élveze a játékot vagy is felvettem a kesztyűt ha egy hetem megy rá vagy egy hónap akkor is betartom
Csak legyen ideje mindig gép elött lenni
Dátum: 2009.06.04. 10:54:34
amugy hol láttod mennyi Kristály pontod van?

Én sehol sem láttom hogy hol gyüjti vagy tárolja a rendszer
Dátum: 2009.02.19. 22:06:31
Melyik évben halt meg Robert Jordan?
2008
2003
1983
1993


ez egy rossz kérdés MIvel Robert Jordan 2007. szeptember 16. Halt meg
hogyan döntik el egy kérdésről hogy miylen értékelést kapjon?
ha tduják akkro jó, ha nem tudják rossz, ha a döntést reklamálom akkor törölni értékelést kapok
alapos vizsgálat után
találomra
sehogy



felháborito hogy ezt a kérdést valaki elfogadta és értékelte
5*5*5=125 igy van ,ez valóban, de ez az 5 nek a 3dik hatványa ,de nem a harmadikon mert az emelet
Ugye és nem egy ilyen van
Túl egyszerű?? Hol van az leirva hogy egyszerű kérdéseket nem lehet feladni??
azt tudom ezért használok javitott mivel a magyar helyesirási szabály rendszerrel nem vagyok tisztában de ha én tudok segitséget kérni akkor más is de a kérdésben nincs hiba !!
én azt hiszem itt fejeztem be a játékot ahol ez megengett hogy amugy jó kérdéseket rossznak titulájanak ugyan akkor rendkivüöl rossz és hibás kérdésaeket engednek ott nem hiszem hogy sok keresni valóm van

Példanák mondjuk az hogy mennyi 5 a harmadikon szerintem 5 mert bármely emeleten ugyan annyi az mellékes hogy valózsinüleg a hatványára kérdeztek rá vagy éppen a kérdés tele van helyesirási hibákkal szintén felkerül , Láttam olyan kérdést is amitől égnek állt a hajam és elfogadták két klaszikus mesét kevertek össze azt Alcie és az Ozt enek ellenére bent volt
nos itt egy ujabb kérdés miért is kapott rossz értékelést??

Melyik a legfényesebb csillag a földről nézve?

Nap
Vénusz
Sziriusz
Alfa centauri
Oldal: 12