Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - trimble

Oldal: 1
Dátum: 2009.03.31. 15:15:58
Hát nem tudom ez hogy ment át de nekem 788 amiért lemondhatok róla.Meg kérdeztem a szövetségi társaimat és nekik is mind más volt.Itt a helyes válasz a 360 volt.


Mennyi lélekenergiát kaphatsz ha lemondasz a kérdés feltevéséről?
360.
1500.
100.
Nem lehet lemondani.
Dátum: 2008.10.16. 13:09:53
Idézet: Liadas - 2008.10.16. 08:43:41
Idézet: Syck - 2008.10.16. 06:44:10
Idézet: Liadas - 2008.10.16. 00:18:36
Miután az elit horda napokon át válaszra sem méltatta az üzenetet, majd végigtámadgatta a szövetségünket kevés sikerrel... Dehát "a félelem nagy úr". Ezek után természetesen felbontjuk a békét.


Bekeert konyorgtettek, megkaptatok.
Most masoknak konyorgtok, hogy segitsenek haboruzni.
Elore toljatok a Diamonds are forevert es mas, szamotokra felaldozhato gyemant szovetsegeket.
A "nemes harcosok" elmeseltek vajon ujdonsult rabszolga-szovetsegeseiknek, hogy par hete meg arrol almodoztak, hogy az ELIT HORDAval kozosen igazzak le a vilagot?


Remélem majd Wurgolx bemásolja ide a nektek küldött levelet a "könyörgéssel". Másoknak sem kell könyörögni, főleg nem háborúzás miatt, a Kubla Kánság elég szépen tartja magát két klán ellenében is. Rabszolga-szövetségeseink nincsenek. Majd belátjátok, hogy a gyémántok szerepe vezetni a népünket, nem pedig a rubinoké akiknek a vérgőzös elméjét teljesen megfertőzte az ELLENSÉG.



Vérgőz off

Uszkve egy hónap után a vezetőségről vizionálni... Mire ez a nagyképűség? Azért mert jól tudtok számolni még nem lesztek vezetők

Khaldar
A Fény Apostolai

Vérgőz on
Dátum: 2008.10.14. 14:56:22
Hordatárs!

Köszöntötted-e ma reggel a Napot, amikor a felszínre léptél? A fáklyád fényét becsülted-e valaha, mikor szörnyek után kutattál a Hegy belsejének alagútjaiban? S a gyertya fényét tiszteled-é, ha olvasni támad kedved, rég elfeledett harcosok történetét?

A Fény hordatársak, a Fény a mi Urunk! A Fény éltet és pusztít el mindent és mindenkit! Ugye Te is így érzel? Szövetségünk vár Téged!

A hét folyamán elkészül újabb Őrtoronyszintünk, várjuk jelentkezésed! A bemutatkozásod ne feledd el megírni! Állj közénk Testvér ha a Fényt akarod szolgálni, és jutalmad nem marad el! (A napi építési limit: szint * 100 LE)

A Fény Apostolai
Dátum: 2008.10.04. 10:14:49
Keressük az A Fény Apostolai szövetség leendő tagjait! Belevaló, bátor harcosokat keresünk, aki építkezik is!


EGY HELYÜNK MOST IS VAN SZABADON!


A FÉNY APOSTOLAI SZÖVETSÉG:

Aki nem velünk, az ellenünk!
Az elvakító napfényben, a pokol összes tüzében, ott vagyunk! A Fény a mi Urunk!

Állj közénk Testvér ha a Fényt akarod szolgálni, és jutalmad nem marad el! (A napi építési limit szint * 100 LE, egyenlőre)



Jelentkezz rögtön, ha megfelelsz a következő Őrtoronyszintnél gondolunk rád!
Dátum: 2008.10.03. 08:10:49
Üdv!

Írtam tegnap egy kvízkérdést kb. a 7.-et és mára nem látom a kvízkérdés listámon, ahol ugye látszik, hogy az egyes kérdéseimre milyen válaszokat adtatok. Ez miért van?

Köszi, üdv!
Dátum: 2008.09.30. 12:52:57
--- storno ---
Dátum: 2008.09.26. 10:26:39
Köszi a választ!

Ezek szerint a viselt tárgy árával nem kalkulálhatok, ha vásárolni akarok.

Ez szerintem nem túl jó megoldás.
Dátum: 2008.09.26. 09:53:20
Üdv!

El akarom adni a Lélekkufárnál a buzogányom amit használok, megkérdezi a program, hogy biztos hogy el akarom-e adni, én azt mondom igen, és nem tudom eladni.

A viselt tárgyakat le lehet valahogy venni? Mert én azt sem tudom sehol.
Dátum: 2008.09.24. 14:25:48
Üdv!

Egy kis apró hibát találtam:

Bal oldalon, közvetlenül a karakterem képe alatt, van néhány pixelnyi elcsúszás jobbra az oldal textúrájában és ugyanez lent is megtalálható a viselt tárgyaim kiiratása környékén. Nem egy nagy dolog csak gondoltam szólok.

A játék elég jó, bár nem nagyon van pénzem a prémium kategóriához.

Minden jót, üdv!
Oldal: 1