Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Baszki, most látom, miből maradtam ki

Rántsuk le a leplet: Anababa valóban az én levetett farmjaimat használja, rotációban dolgozunk, hogy ne legyen gyanús. Én közben megkaptam Sameed régi ügyfeleit, és igen jól üzemelnek. Kedves Orheusz(sic!), ma délelőtt hat portyával 63K-t ütöttem ki belőlük. Volt köztük egy 25K-s is, ezt húsvét óta hizlaltam. Még néhány ilyen kört futok vele, aztán megy ez is Anababának, mielőtt a főnökség megneszel valamit:)
Dátum: 2009.04.15. 10:16:19
Már miért mennének nyaralni?
Dátum: 2009.04.14. 21:22:17
Nohát.
Világ2-n az élmezőnyben vagyok, és ha ott is akarok maradni, akkor kábé soha nem lesz közöm az aukcióhoz, mert egyetlen CSP-t is sajnálok rá, nemhogy ötöt. Lóerőt szintén nem költök ilyesmire, maradnak a térkapus cuccok. Mortimernek ebben teljesen igaza van, a top itt nem nagyon fog játszani. (Mellesleg ez szerintem nem baj. Ha részt akarnak venni, költsék csak a drága CSP-t.)

Világ1-en portyázgatok, jelen pillanatban 90+felgyűlt PP-m van, szívesen költeném bármire. Örömmel látom, hogy egyesek ennyire a szívükön viselik a szintvisszamaradottak sorsát, és szeretnék ha PP-ért is vásárolhatnánk dukátot. Magam is támogatom az ötletet:)
Dátum: 2009.04.14. 11:30:50
Mikor szolitjak fel budapestet?
2000-ben
1991-ben
XVszazad-ban
1867-ben

He?
Dátum: 2009.04.09. 23:02:57
Én meg sem próbálom, miután láttam hogy Malfunction kolléga mit művel egy szál buzogányban meg zseblámpában.

Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Egy vakító fény igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-30 VP). A varázslat hatással van az ellenfeledre: -27 Támadás.
xxxxx ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy vörös halál. 53 pontnyit sebzett.

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. 54 pontnyit sebeztél.
xxxxx a hegymélyi szablyával a felsőtestedet célozza! Könnyedén félrehajolsz.

Lesújtasz a buzogánnyal. Eltaláltad, 30 sebzés!
xxxxx vicsorogva sújt rád a hegymélyi szablyával. Melléütött!

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a buzogánnyal. 56 pontnyit sebeztél.
xxxxx a hegymélyi szablyával a felsőtestedet célozza! Elegánsan elhajolsz az ütés elől.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a buzogánnyal. Talált, 40 sebzést okoztál.
xxxxx vicsorogva sújt rád a hegymélyi szablyával. Könnyedén félrehajolsz.

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a buzogánnyal gyorsan alulról támadsz. Talált, 57 sebzést okoztál.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 237 sebzést okoztál, és 53 sebzést kaptál. A csata során elloptál ellenfeledtől 1 kiégett őskövet!

És ilyenből volt vagy tíz. A franc se akar ennyi TP-t gyűjteni:D Egyébként volt egy csatája, amikor valaki full felszerelésben jött, és 192:197 lett az eredmény. Majdnem összejött neki:)
Dátum: 2009.04.09. 17:40:56
Hát akkor keress rá gúgliban a hendikep rendszerre, meg fogsz lepődni:)
Dátum: 2009.04.09. 15:32:14
Mégsem öt hónapig:D
Dátum: 2009.04.09. 14:42:56
Ezzel most magam ellen beszélek, de el kéne felejteni ezt a többkörös viadal ötletet. Legyen egy hajszálnyi esélye a gyengébb karaktereknek is. A korábbi viadalon kábé 7 ponttal vertem el Butch111-et, hajszál híján kivert az utolsó előtti körben. Ha 2-3 nyert meccsről szólna a dolog, kábé semmi esélye sem lett volna. Aki nagyon erős, annak így is elég nagy sansza van a győzelemre, nem kell tovább tápolni a legnagyobb henteseket:)
Olyan mértékben uniformizálódnának a karakterek, hogy öröm lenne nézni. A tulajdonságfejlesztésekben már így is a topkaraktereket majmolják, remek lenne, ha a szakértelmekkel is ugyanez történne. A játékvezetés eddig is megtett mindent azért, nehogy valaki egyedi ötletekkel eltávolodhasson a nyájtól, ezután már erőlködnie sem kéne... a tömeg önszabályozóvá válna, a különbséget csupán a szint jelentené, lehetne sorszámozni a karaktereket:)
"Most nem értem hogy jön össze a pénz meg a kémlelés."

Hát úgy, hogy nem kell több őskövet vennem:D
"Jöhetne egy új épület, vagy a kémgömbnek valami upgrade, amivel megnézhetnénk egy másik végzetúr
-állatkáit
-szakértelmeit"

Az remek lenne, jó sok pénzt spórolnának nekem:)
Dátum: 2009.04.07. 14:21:13
"...nézz körül mennyi szövetség szűnt meg az utóbbi időben, vagy vegetál két három fővel."

Itt vagyunk például mi:D
Ekkora tahó már vastagon megérdemli, hogy a neve közkinccsé váljon. Éjvirág talán vesztett egy jól tejelő célpontot, de a tag napját biztosan elrontják a lóerőért kopogtató önkéntesek
"elmész már a jó kurva édesanyádba te rohadt kurva hát minden nap hozzám jössz lé ért,az a baj,hogy nincs időm foglalkozni a játékkal annyit amennyit szeretnék,úgyhogy vagy abba hagyod a támadásokat,vagy feldobsz a főnöknek és kizárnak a játékból4 te hülye köcsög!"

Ezt Lehofeco nevű farmkarateremmel írtam Éjvirágnak, mert meguntam, hogy állandóan lecsapkodja előlem:)
Dátum: 2009.04.03. 16:39:31
"a nevem pedig Shaktor...Sharab Shaktor"

Hű, ez olyan dzsémszbondos volt
Dátum: 2009.04.03. 14:40:16
Az "év vicce" kategória győztese vagyok, állat nélkül is megnyertem
Dátum: 2009.04.02. 22:28:29
Ismét hoztam a formám, jónak mondható felkészülési időszakon vagyok túl. Ezúttal az állatomat felejtettem el vinni:D
Ejnye, megint csíp?

winnie: Hagyd rá, ő a fórum házisuttyója, régi motoros a szakmában. Néha erre jár és megmondja a csupa nagybötűs igasságot:)
"na de Nephila kevesebb mint 500-ra válaszolt helyesen"

Helyesbítenék: Nephila kevesebb mint 500-ra válaszolt egyáltalán:)
Nagy kár, hogy az elképzeléseid és a valóság köszönőviszonyban sem állnak egymással:)

Endyr meg szerintem is marha nagy csaló lehet a maga 150K-s rablásával. Oké, frusztráció meg minden, elhiszem, de nem kéne random fórumozókkal szemben is vagdalkozni, ha szembesítenek saját ostobaságoddal:)