Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Hát, mivel 3 mp után már nem lehet, mert addigra eltűnik a célpont, csak így megy:D
Semmi trükk nincs benne, de ezt már hetvenszer leírták, kinek van szeme, olvassa:-P
Csalók persze ezzel együtt vannak, csak nem feltétlenül itt kell őket keresgélni.
Dátum: 2009.12.03. 09:34:06
Való igaz, konkurenciáról nem beszélhetünk, bár ez a Leah a szóbeszéd szerint nem nélkülözi a tehetséget - fiatalkorában állítólag Bendő Atya ministránsa volt, de aztán nem bírta a gyomra, az egyéb testrészeiről nem is beszélve. Na majd ha kopogtat a kapunkon és jelentkezni akar, elbíráljuk.
Ej, le is pontoztak, vajon a felhasználási feltételek sértett valakit, vagy az irónia?
Sebaj, Dutch-ról továbbra is elég lesújtó véleménnyel vagyok ahhoz, hogy szövetségünk nevében meginvitáljam kicsiny, de annál gonoszabb kompániánkba a V3-on. Amennyiben érez magában elég gonoszságot és rosszindulatot, emellett vannak világuralmi törekvései, jöjjön fekete túrót termelni, mert abból sosem elég.
Dátum: 2009.12.03. 08:09:40
A félrevezetés ördögi tervünk része.
Felhasználási feltételek:

"A játékban a megmaradt őskövek visszaváltására, vagy más játékosnak való átadására jelenleg nincs lehetőség. A játékosok a szolgáltatást az őskő megvásárlásakor veszik, nem az őskövek elköltésekor. Az őskőért vett tárgyak és prémium tagság őskőre való visszacserélése nem lehetséges, kivéve az egyszer használatos tárgyaknál (fókuszkristályok, felszerelések, varázsitalok), ilyenkor az el nem használt tárgy visszaadható az eredeti őskő áron."

Ennyi, a regisztrációkor ezt mindenki vállalja, tényleg le lehet zárni a témát;)

Hozzátenném még (mielőtt winnie bebootolja magát), hogy Dutch gyenge, és egyébként is csak sírni tud.
Dátum: 2009.12.03. 07:35:09
Mellesleg ha valaki a fenti linkre kattintva a saját szövetsége oldalára jut, annak érdemes elgondolkodnia.
Dátum: 2009.12.02. 23:36:42
Nem. Minek könnyítsük meg a jelentkezők dolgát? Aki akar, megtalál minket, de addigra már késő lesz. Ha nem alkalmas, megy a dögkútba és fekete túróként szolgálja tovább a TERV-et, ha alkalmas, Bendő Atya meggyóntatja, és nagy valószínűséggel ugyanez a sors vár rá.
Dátum: 2009.12.02. 22:48:42
Kiáltvány szövege a kapura szögelve fekete szeggel, fekete papíron, fekete téntával:

Jó hírt hoztunk Néktek, jámbor barmok!

Megalakult, és ezzel totális hatalomra tör a Fekete Liga! Elöljáróban: Mi vagyunk a Sátán bűzös lehelete! Alkalmanként, ahogy fekete kedvünk úgy tartja, különböző hosszúságú, tartalmú és stílusú üzeneteket szögelünk a kapura, avagy írunk ki méltatlan jelentkezők hátáról lehántott bőrdarabra, fekete túróval. Itt olvashatjátok továbbá spirituális mentorunk átkait és példabeszédeit, de inkább átkait.

Ha esetleg botor és bolond fejed a jelentkezést fontolgatná, csupán pár apró kritériumnak kell megfelelned!
1. Legyél gonosz! Lelkedet járja át a sötétség! A testszagod nem számít!
2. Szeresd a fekete túrót! És készíts is gyakran!
3. Ne félj meggyónni bűneid (melyek persze szinte hősi cselekedetek a szemünkben) Bendő Atyának!
4. Tiszteld jelszavunk: Boldog aki jámbor, míg be nem verjük a pofáját!
5. Sose kérdezd, ki az a fekete alak kapával a kezében a kertben!
6. Mielőtt bármit is tudnál róla, vállalj elkötelezettséget a TERV iránt!
7. Sose, ismétlem sose maradj kettesben Bendő Atyával!
8. Ne várj segítséget a Liga tagjaitól! Mert úgysem kapsz.
9. Ne szeresd meg túlságosan a kisállatokat, mert úgyis fekete túró lesz belőlük!
10. Szeresd a virágokat… borzalmasan széjjeltaposni!

Plusz egy: Legyél gonosz! Nagyon-nagyon gonosz!

Aki a fenti feltételeknek megfelel, azt levélben jelezze, és megkapja a szükséges instrukciókat, ami egyfajta gonoszsági próba.

Létezik exkluzív meghívás is, de ha olyat kapsz, tudni fogod, mert az bizony fáj.


A Fekete Liga tagsága:
Nyehehehe
Naha
Cunci a sikamlós
Háromujjú Pete
Sean az Ír Bunkó
Sir Wilfred a Dög
Bendő Atya
Lord Edmund Feketevipera
Éjsárkány a túró őrzője
Hentes őrmester
Sleeper Cell (Ideiglenesen távol)
Maszat a Zöldmoszat
Zsák Fhosch
Moki24
Jámbor Jószág
Baldrick (R.I.P.)
Mrs. Miggins (R.I.P.)
Sir Ny'Ella
Malacka (sonka formába átlényegülve. R.I.P.)
Jockey Ewing (R.I.P.)
Kárhozott
Hórihorgas Hófehérke
Helion
Loki
Skandar Graun

http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg
(Ha valakinek itt a saját szövetsége jelenik meg, az csak annyit jelent, hogy már beépültünk.)


Célunk összegyűjteni a szerver leggonoszabb végzeturait. Feltételek vannak, de folyamatosan változnak, hisz lehetsz az egyik pillanatban szimpatikus, egy másikban pedig már Bendő Atya keni a belőled készült fekete túrót a testére. Vezető volt, de megöltük.

---------------------------------------- ----------------------

Felépített épületeink, melyekből árad a gonoszság:

Dögkút: Ahová szorgos, és legfőképp gonosz kezek hordják az általuk zsákmányolt döghúst. Ezért nem csoda, hogy a dögkút a hasznossága mellett büdös is.

Fekete torony: Az építmény, ami eredetileg több férőhelyet biztosítana a szövetségben, de mivel a jelenlegi tagság gonoszsága határtalan, ezért a férőhelyekre nem tagokat, hanem különböző fekete holmikat halmoznak fel. Többek között fenntartanak egy szobát A Terv megbeszélésre, egy hűtőházat a fekete túró tárolására, három szintet a fekete virágoskertnek, egy kis szekrényt a cipőknek, melyekkel a virágokat széttapossák, továbbá egy kis szobát, ahol Bendő Atya tanyázik, de senki nem tudja, éppen áldást kér vagy áldást oszt.

Fekete fal: Alapvetően nem a védelmet adó képessége miatt építettük, hanem mert ocsmány, büdös, és így akartuk bosszantani a szomszédságot, továbbá a fal tetejéről tudunk az utcára is kiabálni.

Feketemágikus torony: A tornyok iszonytatóan, de ahogy mondom iszonytatóan, és erre rá is hangsúlyozok, ISZONYTATÓAN nagy gonoszságot árasztanak magukból. Talán mágikusak is, de az biztos, hogy ha rájövünk hogyan, nem félünk majd használni.

Bendő Atya mindent látó szeme: Ha megnézitek, látjátok, hogy az Atya a bal szemével lát. Ez alapján tudja felmérni, mely végzetúr milyen büntetésben részesüljön.

Koporsószerű óvóhelyek: Ezek azon túl, hogy azok, aminek látszanak, még fekete színűek is. A Liga gonosz tagjai számára biztosíthatunk vele nyugalmat, hiszen hangszigetelésének hála hang se ki, se be nem jön.

Átokdomb: Nincs is szebb látvány, mint amikor a hajnali napfény megcsillan Bendő Atya és a hívek lábszárán, miközben a spirituálé nagy alakja gonosz, sötét és artikulálatlan átkokat szór mindenfelé.

Gonosz auránkat védő pajzs: Ez fontos, hisz megvédi a Liga tagjainak gonosz auráját, illetve akinek nincs aurája, annak a gonosz szájszagát, meg amúgy is fekete színű és szeretjük.

Gonosz kastély: Itt lakhatnának az átutazó kufárok, ha nem lennénk annyira gonoszak és beengednénk őket, vagy ha olyankor nem Bendő Atya szentélyébe lennének beterelve.

Fekete sajtoló odú: Ha annyit mondunk el róla, hogy itt lehet sajtolni, már sokat elárultunk. Ha elképzeljük, hogy ez egy nyirkos lyuk, és a Liga tagja Bendő Atya, már rossz belegondolni. A lényeg, hogy itt a készül nagyüzemben a túró és kész.

Túrósokszorozó gépsor: Beszédes név ugyebár. A Liga tagjai végtelen és féktelen gonoszságukban nem átallnak egyre több és több fekete túrót felhasználni a TERV és saját fekete céljaik érdekében. Na ehhez szükség van a gépsorra, és kell hozzá kezelőszemélyzet, akikből sajnos sosem elég, hisz 1-2 nap alatt túró lesz belőlük is.

Fekete Citadella: Mellyel szörnyűséges csapásokat mérünk ellenségeinkre, vagy akire csak akarunk. 20. szinttől a Játékvezetésre is.

Spájz: A betörésből, zsebmetszésből, fosztogatásból, kínzásból, gyilkolásból, áldozásból, gyalázkodásból és gusztustalankodásból, valamint merő gonoszkodásból szerzett javak tárolására alkalmas.

A sötét nagyúr emlékszobra: A világ valaha volt leggonoszabb emberének állított emlékmű. Ő az, aki okította Bendő atyát. Ő az, aki először készített fekete túrót. Ő az, aki mérhetetlen gonoszságában megálmodta a Fekete Ligát. Ő az, akit első este megöltünk.

Az okkult tanok csarnokai: Könyvek, melyek megtanítják, mi az igazi lélektelen gonoszság. Elképzelhetetlen hosszú sorokba rendezve. Nincs ablaka, ezáltal nincs bent fény. Gyertyája meg csak az Atyának van. Úgyhogy meg kell fizetni a tudás árát.

Titkos átjáró: Melynek segítségével az ismert univerzum legpusztítóbb, leggonoszabb, leghalálosabb és még egyszer leggonoszabb lényeit szabadíthatjuk a világra. Szerencsétekre a kapu közvetlenül a túrósokszorozó gép darálólapátja mellett van. Így valójában igen kevés iszonytatóan gonosz lény éli túl az átkelést.

A Fekete túró terme: A TERV részeként szükséges megfertőzni más szövetségeket fekete túróval. A terem ennek fókuszálására szolgál. Minél inkább erőlködik az ellenség, annál több túró kerül a kútjukba. A túró áldásos és átkos hatásai természetesen csak a Liga tagjait szolgálják.

Fekete hadszíntér: A Liga tagjai itt tanulják meg egyre professzionálisabb módszerekkel, hogy s miként fertőzzék meg ellenfeleiket, illetve azok lélekkútját fekete túróval. A hadszíntéren a kíméletlenül gonosz és rideg Hentes őrmester tartja a gyakorlatokat.

Gladiátor iskola: Itt harcolnak egymás ellen a Ligatagok, még akkor is ha semmi gondjuk nincs a másikkal. Habár ez ritka eset, hisz olyan gonoszak, hogy még egymást is utálják.

Ketrecek: itt tartják a Ligatagok azon állatokat, amelyek még várnak elkerülhetetlen sorsukra, azaz hogy fekete túró váljon belőlük. Továbbá itt vannak azon szerencsétlen sorsú jószágok is, melyek bendő Atya audienciájára várakoznak.
Dátum: 2009.12.02. 14:33:39
Nem baj, winnie, szerencsére itt vagy te helyettük:)
Dátum: 2009.12.01. 22:40:48
Nekem úgy tűnt, mintha valakivel folyamatosan a VU-ról értekeztem volna, kicsit összefolynak az események, de lehet hogy ebben a sör is közrejátszott:)
Egyébként remek kis összeröffenés volt. A kártyalapomat megkaptam bemondásra (egy szakértő meg is állapította, hogy egy gyakori szar vagyok ), nem kellett karakterszám után kotorásznom, iszonyatosan inszájdernek éreztem magam
A Beholderes staff néhány tagján kívül csak Riust ismertem régről, de hát Riust ki nem ismeri régről? Mindenesetre sikerült szót váltani mindenféle arcokkal, ezért külön köszönet Anababa padawanomnak, aki időnként megjelent különféle emberekkel az oldalán, és összeismertetett minket. És bár a nap folyamán többször, több embernek is elmondtam, hogy Végzeturat nemnemtöbbésoha, estére csak beadtam a derekam, és ezzel elkönyvelhetem a leszoktató terápia teljes csődjét. Nem szabad társaságba járnom, az akolmeleg bunker félhomálya sokkal biztonságosabb:)
Dátum: 2009.12.01. 19:40:16
Nem köll félni, hiszen "Eddigi tapasztalatom alapján ha egy tárgyat kiveszünk, gyengítünk az nagyon negatív visszhangot kelt." (by Miklós)
1. Még játszottam ezzel a Crimson legénnyel, amikor a fent említett háború lezajlott, de nem pityeregtem miatta tele a fórumot:)
2. Ezek szerint senki nem csinálja nagy léptékben. Akkor mi a gond?

Egyébként meg honnan tetszik venni, hogy jelenleg nem játszom?
Azért ezt nem érzem olyan súlyos problémának, ismét egy olyan dolog van pörgetve, ami érint vagy két és fél embert. Annak idején, még Rubinpalotás koromban indítottunk háborút a nem is tudom milyen szövetség ellen, kábé másfél nap alatt kaptunk százötven buzogányos támadást (ennek kábé 80%-át Éjvirág és én, de jutott bőven Malfunctionnek is), a második napra jóval kétszáz fölött jártunk, és a háború valahol 300-400 körül ért véget. Az elején bosszantó volt, de végül remekül szórakoztunk, mert végre történt valami, nem csak a jól megszokott csapás-kapituláció variáció. Malfunctionnel buzogányra vetkeztünk, és remek "ki fog előbb kikapni" háziversenyt rendeztünk, amit ha nem is könnyen, de ő nyert - ezúton is gratula, ha olvassa;-P
Aztán gratuláltam nekik levélben, mert jó móka volt, és kiváló taktikával álltak elő.
A lényeg, hogy benyeltem 100-120 vagy még több támadást, és nem gyengült számottevően a karakterem. Ehhez képest ha valakit naponta kétszer-háromszor megütnek és nem hagynak nála LE-t... ugyan már, a kockulásnak is van határa.

"Köcsög pók" létemre is ez a véleményem. Vagy inkább köcsög ex-pók létemre:)

Ez egy játék lenne, vagy mi a tök. Talán régebben már írtam, esetleg épp Jerikónak címezve, mert vele kapcsolatban jut eszembe leggyakrabban, de néhány játékosra itt fokozottan igaz a Heller idézet, némiképp módosítva:
"Mindent tudott a játékról, kivéve azt, hogyan élvezze."


Mod: helyesírási huba:)
Amikor tréfálsz, tedd ki a szmájlit, mert sokan komolyan veszik;-P
Szerintem el kéne törölni a játékban a 16% feletti részt, ott úgy sem történik semmi:)
Dátum: 2009.12.01. 07:38:29
Komolyan mondom, a farmjaim aktívabbak, mint én voltam valaha is:)
Egyébként ha lenne rájuk befolyásom, akkor bizonyára a "Szarok bele" pontot választanák, ahogy én is azt tenném. A Lan féle módszer hatékonyan működött már a gömb megjelenése előtt, és fog a mostani változtatás után is. A gömb nem csinál mást, mint valamelyest leegyszerűsíti a módszert azon kevesek számára, aki az aukcióban belefeccöltek nem kevés pontot. Nekem sem volt gömböm, mégis kaszáltam rendesen. Egyébként meg a t. játékvezetés örülhetne, hogy akaratán kívül sikerült betenni egy játékidőcsökkentő elemet, mert bár ez a játék köztudottan "rengeteg célt és sikerélményt ad, mégsem vesz el túl sok szabadidőt", azért mégis, na...:-P
Az a gáz, hogy a panaszkodók élete ettől a változtatástól nem lesz könnyebb, és néhány hét múlva jöhet az újabb nerf, mert a kapitális rablások megmaradnak (vagy akkor most a szövetségi kémgömb használata is illegálissá válik, és eztán lószart sem lehet megnézni vele?).
Hihetetlen, hogy egy ilyen piszlicsáré problémára ennyi energiát és időt kell vesztegetni, miközben a rendszer recseg-ropog. Bár kétségtelen, ehhez egyszerűbb hozzányúlni...
A VU háborús rendszere?
Dátum: 2009.11.29. 13:23:10
Minek ennyit nerfelni, fel köll emelni a támadhatósági korlátot 80%-ra, oszt kész:)
Dátum: 2009.11.27. 22:52:13
Köszönöm, immár semmi nem állhat a halhatatlanság útjába:)

(De ha kiderül, hogy winnie kódját adtad meg, agyonütlek:D)
Dátum: 2009.11.27. 12:57:22
Köszönöm, mindig tanul az ember:) Én nem pontozok, de írd be a belső szövetségi fórumra, a kollégák biztosan segítenek, és akkor nem kell itt kampányolnod:)