Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szurilo

Dátum: 2009.05.16. 02:33:17
A kérdés valami ilyesmi volt hogy: Mit jelent a "Harigato"?
Na most ilyen szó szerintem nincs, Arigato-ra gondolt az illető.
Igazatok van srácok, valóban rossz a kérdés, mert én Auschwitz-ra gondoltam, ott öltek meg a jelenlegi adatok alapján 1,1 millát, bár érdekes mert a Bp. IX. kerületi holokauszt múzeumban 1,3-at mondtak. Végül is mindegy, benéztem, valóban. Köszönöm a választ amúgy, ritka az indoklás
Ebben mi a rossz?? Kéretik visszaadni a több mint 1000 LE-mat!

Megközelítőleg mennyi embert öltek meg koncentrációs táborokban a második világháború folyamán?

*Legalább 1,1 millió embert.
Közel 800000 ember lelte itt halálát.
Fél millió z s i d ó t, 75 000 lengyelt és mintegy 19 000 romát öltek meg.
Nem halt meg itt senki, ezek csak munkatáborok voltak.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Dátum: 2009.05.07. 12:15:54
Aha, sztem elég megtévesztő. Mindenesetre köszi a választ.
Dátum: 2009.05.07. 10:02:11
Gondolom ez nem szándékos így bug. Idézet a Szövetségi toplistából:

(#1) V.I.P. Gyémánt 1 11k LE 10 2 0 0 0

Vagyis tagok száma 1. Bajnokok száma 2.
Dátum: 2009.05.07. 09:58:20
Háború csarnokuk nekik van, nekünk nincs. Béke csarnokot azért kellett felhúzni mert csak katakombázva tudtunk nyerni, alapvetően sokka lerősebb szövi, így nem tudtuk volna eljátszani ugyanezt 1 hét múlva, kellett a közel 2 hét béke.
Dátum: 2009.05.07. 09:45:32
Nem, a hadüzenetet mi kaptuk kb- 24-én, 3 nap alatt nyertünk, 27-én. De úgy tudom hogy ha a kapituláció előtt felhúzok X béke csarnokot akkor X*3nap plussz békeidőt kapok. Mivel mi két szintet húztunk fel így össz. 13 napot kellett volna hogy kapjunk. Erre jött 6-án most a hadüzenet újra. Nem igazán értem, hogy akkor most hogy van ez.
Dátum: 2009.05.06. 23:27:01
Az hogy lehet hogy 27-én kapitulált X nevű szövetség úgy hogy mi előtte felhúztunk 2 szint békecsarnokot amivel már elvileg 13 napig nem támadhattak volna meg ismét és mégis, ma, 6-án megkaptuk a hadüzenetet?
Dátum: 2009.05.05. 14:25:13
Ezek nem átgondolt ötletek, főleg nem programozástechnikailag, bár mit mondjak a wow se 1-2 szerveren fut, nem tudom a Beholdernek mennyi és milyen van, de bővíteni mindig lehet. A tárgyakat most így nem vágom miért terhelnék amúgy, végül is egy kicsivel több rekord közül kéne a query-knek dolgozni, az nem olyan nagy overhead vagy igen? Ha igen, akkor zárolják a szervert "megtelt címszóval" és akik 1 hónapja nem logoltak be törlésre kerülnek, a többiek lépik a szinteket, a legutolsó ember után levő tárgyakat meg lehet törölni a táblákból. Jó eltűnik a buzogány, na bumm. Ez se átgondolt ötlet, de ötlet, hiszem hogy ha eleget BrainStorming-olunk a dolgon tudunk olyasmit találni amire Miklós is rábólint. De maga az egész ötlet jó nem? Sztem újdonság kéne és nem a régi rendszert foltozni.
Dátum: 2009.05.05. 13:54:48
A problémát látom és érzem is a saját bőrömön, de a megoldást nem tartom jónak.
Véleményem szerint a játékot újítani kéne. Bevezetni sok új feature-t magas szinten, ami egyrészt nagy mozgatórugója lenne az alacsonyabb szintű játékosoknak hiszen látják milyen szuper dolgok vannak magas szinten(esetleg új játékosok is regelnének) másrészt lekötné a magas szintűeket is és nem csak a napi rutint ismételgetnék folyamatosan.
Rengeteg ilyen feature-t látok leprogramozhatónak, de adok is pár ötletet rögtön:
- Jöjjön ki egy "kiegészítő". Csináljatok vmi nagyot amit csak mittomén 40. szinttől lehet elérni és harangozzátok be. (Sok meló, de biztos vagyok benne hogy nőne a játékosok száma is)
- Lehetne NPC(aki akár meg is támadhat bármikor), újabb -az epikus, térkapus szörnyekhez hasonló- nagy kihívások amik összefogásra ösztökélnének akár több szövetséget egyszerre. Pl. háború NPC hordák ellen(invázió szerűen, pl 500 zöld szemes ostorost vagy bánom is én mit kell legyőzni a szerveren és aki többet öl az nyer egy egy szövetségi bónuszt, pl. a szövetségben minden tagja napi +1 CSP-t kap, vagy egy extra epikus szörnyet, akármit), de lehetne pl. reputációt is gyűjteni az NPC ölésekkel akik bizonyos hordákba tartoznak és akkor pl. annál a hordánál speckó tárgyakat lehet majd beszerezni a reputációért cserébe.
- Lehetnének horda specalizált tárgyak is. Ez a vegyes köret elég fanyar dolog tud lenni, mikor 10 szinten keresztül nincs jó rubinos fegyver aztán meg 10 szinten keresztül smaragdos. Vagy lehetne tárgya upgrade, ne csak fókuszkristályt lehessen berakni, hanem lehessen kiegészíteni a fegyót, pl. egy egykezes kard álljon 2 párból és ha megvan mindkettő akkor set bónusz. Annyi ötlet van más játékban. Lessétek el aztán eldöntitek mi az ami kivitelezhető.
- Lehetnének egész felszerelés set-ek. pl. Lovagi vért, ami fegyóból, páncélból, pajzsból gyűrűből, nakláncból áll. 1/3/5 darabos set-eknél mindig kapsz rá bónuszt.
- Újuljon meg a design, lehetne sokkal professzionálisabb a grafikája sok mindennek.

Szóval sztem ne a régi rendszert csiszolgassuk, ezt fogadja el mindenki olyannak amilyen, hanem adjunk a játékosoknak újat és akkor nem érdekli őket hogy nincs kit portyázni, nem elég a CSP meg tudom is én ki mit talál.
Dátum: 2009.04.28. 17:22:25
Ehh, igazad van thx.
Dátum: 2009.04.28. 17:08:57
Ez tuti hogy bug, most már 102/49 és még mindig semmi. Baraty-ot hogy tudom elérni?
Dátum: 2009.04.28. 16:28:08
Naja, csak nincs kit, de amikor ők ütnek is megtörténhetne a kapituláció.
Dátum: 2009.04.28. 16:25:33
Változott vmi a kapitulálás rendszerében vagy ez egy bug? Dupla győzelem és letelt a 3 nap, igaz lehet mi még nem ütöttünk a dupla győzelem feltétel teljesülés után, csak ők. Nekünk mindenképp ütnünk kell egyet vagy ha ők ütnek is elég?

Dragon Blade 101 / 49 2009. Ápr. 20.
Dátum: 2009.04.25. 00:28:17
Email? msn? nem mindenki kocka hogy 12 órán belül feljöjjön msn-re skype-ra ha egyáltalán fel szokott jönni bármi ilyesmire is, vagy postafiókot nézzen, márpedig egy hadüzenet után 12 órád van max, hogy bármit is tegyél. És mindez akkor ha még időben észrevetted a hadüzenetet. Van aki csak simán játszik a VÚ-val.
A fórumot/üzenőfalat még megértem, valóban, ha mindenki mindig eltöltene 20 percet azzal hogy végig nyálazza a fórumot akkor ok. Ennyi ideje azonban nem mindenkinek van, pláne nem türelme, mi játszani akarunk és nem kutatni az infók után. 1 nap simán generálódik vagy 100 üzi ha kitör egy fontosabb háború(30 kémkedés eredmény, 10-20 konkrét személyeknek szóló üzi, 20-30 lényegtelen, parázós, kapkodós üzi, miegymás). A Fórum egyébként is egy káosz, de megértem hogy nem lehet jobb technikai okokból. Az üzenőfal valóban nagyon jó, de azt is simán kell fél óránként frissíteni, amiről fingom sincs ki olvasta már el és ki nem, így aztán egyre dagad a mérete, ami megint elrettentő tud lenni egyeseknek és az infó is elveszhet, és képtelenség is oda mindenkinek személyre szóló üzenetet hagyni. Egész egyszerűen az a baj hogy elveszik az infó bárhova is írom, ha nem kapja meg az illető személyesen nem biztos hogy célba ér.
Aki nem szövetségi vezető persze lehet hogy ezeken a parákon most röhög, de mindez nagyon is komoly tud lenni. És akkor még nem beszéltem, más szövetségekbe irányuló segélykérésekről, és mindenféle más kommunikációkról(esetleges toborzás). Most ott járok, hogy én már van akinek nem is válaszolok, mert nem merek a tiltás miatt, pedig szeretnék néha egy pár szó köszönetet mondani ezért vagy azért, vagy csak simán nyugtázni xy-nak vmit.

Nem azt mondom hogy szűnjön meg a spam szűrés, csak legyen valami jelzés, hogy X üzit elküldtél ne küldj még egy X+1.-et is, vagy bármi más változás ami elősegíti a munkám, mert míg a sima játékosok bőven elvannak a mostani rendszerrel, addig egy olyan szöviben ahol minden az én nyakamba szakad már nem!
Dátum: 2009.04.23. 19:10:28
Mennyi most a fel és lefelé ütés hatósugara 21. szinttől felfelé? Nem találom sehol.
Dátum: 2009.04.23. 18:08:38
És ismét, háború szervezése közben. Cry.
Dátum: 2009.04.23. 17:21:32
Mennyi most a fel és lefelé ütés hatósugara 21. szinttől felfelé? Nem találom sehol.
Dátum: 2009.04.22. 18:36:35
És ismét letiltott a spam szűrő epikus csata szervezése közben. Óriási. Komolyan mondom őskövet adok érte ha kivesztek a spam szűrő hatósugarából!
Dátum: 2009.04.21. 23:16:06
Megint letiltott a spam szűrő. Továbbra sem vagyok elégedett a jelenlegi rendszerrel. Legalább nem lehetne az 1 órás tiltást kevesebbre csökkenteni?