Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kateto

Oldal: 1
Dátum: 2009.12.27. 10:51:42
Szupeeer, legalább még én is eljutok valameddig!!!
Dátum: 2009.12.27. 10:45:41
Még valami ... Ezekszerint, válaszod szerint a többi világ, pl a 3. Világ ahol én is játszom azt a "végtelenségig" lehet majd tolni, mint pl. a Rise of Nations-t single-ben?
Dátum: 2009.12.27. 10:42:36
KÖSZI
Dátum: 2009.12.27. 08:50:58
Miért NEM lehet kiválasztanom új regisztrációmnál a Világ 4-et?!!! Csak az 1, 2, és 3 választási lehetőség van ... Megválaszolná valamelyikőtök? Előre is köszi !!!!
Dátum: 2009.12.24. 14:29:18
Na igen, segély, erről álmodtam az átkos Kádár korban, a futószallag mellett, mereszteni otthon a seggem net-ezni és kapni a pénzt .., de elhihetitek, ez sem jó nekem!!!
Dátum: 2009.12.24. 14:26:44
Mos igen vannak erre psichológiai magyarázatok, miszerint akkor kapsz a legtöbbet valamiért, ha "nem" kérsz érte semmit, csupán jelzed, hogy ... Pl. a papok fejlesztették ezt a módszert tökéjre!
Dátum: 2009.12.23. 13:39:08
Javaslom, ahol én is hódolok ennek a szenvedélyemnek a pókernak, a tvn.hu oldalt ahol tvn pontokban, tvn pontokért lehet pókerozni a kezdőktől a prifi szinten pókerozókkal 1aránt. Mielőtt fanyalognátok h ott nem kp-ért megy a játék tudnotok kell, h a tvn pontokért filmeket, sőt bármilyen programokat lehet letölteni pc-tekre, szóval értéke van a tvn pontoknak, amit az oldalon való aktv böngészésekkel és kommentekkel, valamint oda sok ismerős vagy cikkek írásával is lehet növelni, mellékesen kp-val is, de nem kell ilyen hűlyének lenni h azzal ... rövíden nagyszerű oldal, ahol mostanság már pókerozni is lehet és én nagyon rákattantam, mert kevés a vesztenivalóm (bár elárulom h türelmetlen voltam és kp-ért is vettem már tvn pontot, de mint írtam enélkül is lehet szerezni ingyen), viszont az élmény az adrenalin termelődés úgyanúgy garantált, mintha közvetlenül kp-ért játszanál...! Akit érdekel küldök email címére oda meghívót jelezze nekem ide jocokp@citromail.hu elérhetőségemre előre is köszi ő sem bánja meg!
Dátum: 2009.12.23. 10:50:58
Számomra rossz hír hogy kereskedni nem lehet a vetélytársakkal, s erre gyengécske ok a visszaélés lehetősége, mert szerintem azért vannak ez onlinejáték készítői, hogy zárják ki ennek a lehetőségét, mint ahogy más online játékokban is megoldották, úgy ahogy, mert ha ezt nem tudják megoldani akkor az egyébb visszaéléseket, tárgyak szerzésévelvaló visszaéléseket sem tudták szerintem, de nem vok programozó, csak felhasználó, így lehet velem vitatkozni ...!
Oldal: 1