Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ashkenor

Oldal: 12
Dátum: 2009.05.17. 15:05:14
Törlésre javaslom, mert érdektelen, és pár hónap múlva senki se fog már rá emlékezni (én most sem tudom, mert nem nézek TV-t):


Hány kilós cica van az egyik bankos reklámban?

18kg
13kg
5kg
21kg
Dátum: 2009.03.31. 15:57:42
Elnézést, ha már kérdezték máshol, de a védelem itala kifejti hatását a Bajnoki Viadalon?
Dátum: 2009.03.27. 00:04:48
"Korrekt pvp-t ne is akarjak, csak én vagyok az a barom aki 30pp-n megy..."


Birka, én is korrekt PVP-t akarok! Méghozzá főleg a 3-as világon!

Úgyhogy lécci töröltesd a 20 fős szövetségedből (KoD) a 7 építő rabszolgátokat, akik 4 veled kb. egy szintű szövitársadnak is +12 támadást, és +9 védekezést biztosítanak a szinte 0 építésük ellenére már hetek óta. És veled együtt több más karakternek is biztosították ezt az ingyen bónuszt, amíg meg nem csináltátok pár napja az 50.000 LE építéses küldetést. És a nagyvárosnyi épületet is bontasd le kérlek a játékvezetőkkel, amik a számotokra szinte ingyen felépülő Térkapu előfeltételei.

Az lenne a korrekt PVP.

Különben meg nem ég le a kis arcodról a bőr, felépítik a kis néger rabszolgák neked a harci bónuszokat adó épületeket, az építkezésen megspórolt LE-t a karakteredbe fejleszted, az elsők között indultál a V3-on, és még így is sír a szád, ha kikapsz??? Sőt, még így is ki tudsz kapni???

(megjegyzés: A rabszolga kifejezés definíciója az, hogy olyan karakter, aki erőforrást ad át másik karakternek. Tehát NEM az rabszolga, akivel olyan játékos játszik esetleg, akinek van más karija. Önálló, független ember karija is rabszolga szerepet játszik, aki erőforrást ad át más karinak úgy, hogy ő cserébe nem kap más előnyt vissza.)
Dátum: 2009.03.21. 09:42:38
Mikor haltak ki a dinoszauruszok?
Még ma is élnek
165 millió éve.
210 millió éve.
Tegnap.

A Wikipedia szerint 65 millió éve haltak ki.
Dátum: 2009.03.13. 00:35:24
Melyik sláger nem Brtitney Spears-é ?

Hot'n'Cold***
Crazy
Sometimes
Baby one more time


Törölni kérem, és a kitalálójának tarkólövést! Na jó, azt azért mégsem, de...
Dátum: 2009.03.07. 15:15:06
Mikor szállt le a Marsra a Spirit robot? (sorry, nem tudom pontosan idézni, mert elbaltáztam a copy-t)

A kérdező a 2004.03.01.-et szerette volna jó válaszként megkapni.
A Wikipedia szerint:

"Megérkezés: 2004. január 4."
Dátum: 2009.03.07. 15:05:56
Mi Swájc fővvárosa?
Zürih
Lugano
Basel
Genf


?????????
Szerintem Svájc fővárosa: Bern
És a Wikipedia szerint is.

Tippeltem Genf-et, és azt elfogadta jónak.
Kedves Játékosok!

Olyan hölgyek és Urak ismeretségét keresem őszinte barátsággal, akik nem játszanak a 3. Világon, de iszonyatosan vágynak rá, hogy megtalálják az eddig sikertelenül keresett boldogságukat, és beteljesedjék végre olthatatlan önmegvalósítási vágyuk!

Szövetségünkben kimagasló tiszteletnek örvendenének, ha olyan karakterrel játszanának nagy örömmel, aki magán alig-alig fejleszt valamit, ellenben kimaxolja a spektrális és építés szakértelmet. Nem portyázik, csak vadászik és tolja a kútba a LÉ-t. Önálló karakter, fórumozik, vicceket mesél, szövetségi életet él. Annak örül, ha bepakolhat a kútba. Nem kívánom megérteni, mit élvez rajta, de tisztelném érte nagyon!

A vicc mesélés különösen fontos, hiszen elsősorban őszinte szereteten és vidámságon alapuló kapcsolatokra vágyunk! Végzeturazáson kívüli időmben szívesen elmennék az illetővel kutyát sétáltatni, horgászni, vagy shoppingolni, járhatnánk együtt kozmetikushoz is, vagy reinkarnációs tanfolyamra.

Nagyon kérek mindenkit, hogy NE ÍRJON olyan játékos, aki rabszolga karaktert szeretne hozzánk beléptetni! Fújj-fújj!

Köszönöm a figyelmet, és felkészülten várom a barátságos jelentkezők tömegeit!
Dátum: 2008.12.17. 22:17:22
Sziasztok! FIGYELEM! Átadó végzetúr karakter a Világ1-en!

Erős, okos és szép. :-)

Részletesebben:

Az LE differencia lista élbolyában található, portyázásban és harcban nagyon erős karakter, szakértelem és tulajdonság összegben is kiváló. Ha ilyen ütemben fogod tudni fejleszteni a karit te is, mint én, néhány héten belül a szakértelem és tulajdonság összeg listák első lapján olvashatod a kari nevét, bár már most is igencsak jól áll.
40-es tudatturbó segítségével kiválaszthatod, hogy 3-al többet támadjon (60-as szívósság), vagy pedig 100%-al több LE-t zsákmányoljon (50-es kreatív affinitás). Ha vásárlásra kerül a sor, 4 szinttel feljebbről válogathat a lélekkufár készletéből. A számára elérhető legjobb prémium cuccokkba van felöltöztetve, és közel 500 őskővel rendelkezik. Nagyon magas szintű szolgája van.
Minden nap 5-el több portyapontot kap (20-as valóságformázás turbó nélkül). Építkezés során 55%-al hatékonyabb (11-es építkezés turbó nélkül).
Bajnoki viadal megnyerésére abszolút esélyes.
A kari kb. 2 héttel az elsők után indult. Ha ő nem tudja ledolgozni ezt a hátrányt az elsőkhöz képest, akkor kb. senki.

Ezzel a karakterrel igazán könnyű sikerélményekben gazdag játékot játszani! Ha szeretnéd ezentúl te irányítani ezt a végzeturat, írj nekem!

Érdeklődő email-eket ide küldhettek: atado.vegzetur@gmail.com

ui.: Moderátori engedéllyel írok, de sajnos nem találtam igazán alkalmas topic-ot mondandóm közlésére, ezért a legolvasottabb topic-okba írtam.

Elnézést kérek, ha ezzel bárkinek kellemetlenséget okoztam!
Dátum: 2008.12.17. 22:13:51
Sziasztok! FIGYELEM! Átadó végzetúr karakter a Világ1-en!

Erős, okos és szép. :-)

Részletesebben:

Az LE differencia lista élbolyában található, portyázásban és harcban nagyon erős karakter, szakértelem és tulajdonság összegben is kiváló. Ha ilyen ütemben fogod tudni fejleszteni a karit te is, mint én, néhány héten belül a szakértelem és tulajdonság összeg listák első lapján olvashatod a kari nevét, bár már most is igencsak jól áll.
40-es tudatturbó segítségével kiválaszthatod, hogy 3-al többet támadjon (60-as szívósság), vagy pedig 100%-al több LE-t zsákmányoljon (50-es kreatív affinitás). Ha vásárlásra kerül a sor, 4 szinttel feljebbről válogathat a lélekkufár készletéből. A számára elérhető legjobb prémium cuccokkba van felöltöztetve, és közel 500 őskővel rendelkezik. Nagyon magas szintű szolgája van.
Minden nap 5-el több portyapontot kap (20-as valóságformázás turbó nélkül). Építkezés során 55%-al hatékonyabb (11-es építkezés turbó nélkül).
Bajnoki viadal megnyerésére abszolút esélyes.
A kari kb. 2 héttel az elsők után indult. Ha ő nem tudja ledolgozni ezt a hátrányt az elsőkhöz képest, akkor kb. senki.

Ezzel a karakterrel igazán könnyű sikerélményekben gazdag játékot játszani! Ha szeretnéd ezentúl te irányítani ezt a végzeturat, írj nekem!

Érdeklődő email-eket ide küldhettek: atado.vegzetur@gmail.com

ui.: Moderátori engedéllyel írok, de sajnos nem találtam igazán alkalmas topic-ot mondandóm közlésére, ezért a legolvasottabb topic-okba írtam.

Elnézést kérek, ha ezzel bárkinek kellemetlenséget okoztam!
Sziasztok!

Elnézést, hogy nem szóltam eddig hozzá a fórumhoz, de az állandó script-elés, a keményvonalas rabszolgázás és a folyamatos szerver hack-elés közepette sajnos kevés időm jut arra, hogy társasági életet éljek.

Komolyra fordtva a szót: Jómagam egy 23. szintű kisállat gazdija vagyok. Az állatok eldurvulásának legfőbb okát abban látom, hogy egy idő óta nem növekszik az a TP mennyiség, amitől szintet lépnek. Fixen 500 TP kell, és kész. Ez egyébként számomra érthetetlen, hogy miért van így, mivel ebben a játékban mindent egyre drágább fejleszteni (tulajdonság, szakértelem, épületek), ahogy egyre magasabb szintre akarom növelni, és a karaktereink is egyre több és több TP-től lépnek csak szintet.

Abszolút elfogadnám, ha a játék fejlesztői új TP fejlődési táblát/képletet készítenének a kisállatok részére, és újraszámolnák ez alapján mindenkinél a kisállat szintjét. Nem tiltakoznék, ha ettől hirtelen esne az állatom szintje, mert jogosnak érezném ennek a rendszernek a rendbetételét.
Oldal: 12