Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cofee3

Oldal: 1
Dátum: 2010.06.29. 10:49:42
Nekem az nem tetszik, hogy a legjobb lélekgyémántért kapható tárgyak magas szinten mind őskőbe is kerülnek. A legfontosabból, a szerencsefejlesztést könnyítő tárgyakból meg csak a prémiumos-ősköves karakterek húzhatnak hasznot, a nem fizetősök ezzel jelentős hátrányba kerülnek. Arról nem beszélve, hogy feleslegessé válik a számukra a kalandok funkció.
Olyan állapot ez, mint az entitáns bekerülése előtt a specializáció fejlesztő tárgyak.
Azok meg még jobban vannak szívatva, akiknek több világon van egy címre beregelt karaktere, és az egyiket át akarja adni. A közös e-mail cím miatt gyakorlatilag folyamatosan kidobálnák egymást...Ezt nem lehet változtatni, ellentétben a névvel, ami majdnem felesleges. Pedig ezzel is veszítenek prémiumos tagokat.
Dátum: 2010.05.17. 07:03:57
Nálam a valóságformázás nem működik. 0 pp-ről, 8 óra alatt csak 15-re ment fel a pp-im száma, pedig 24-es valóságformázásom van. 21-t kellett volna kapnom. Ha nem fogy el tegnap 0-ra, akkor észre sem veszem!
Én nem használok semmit. De biztos én vagyok a hülye...Olyan mint a játékokban a cheet kódok. De már mindenki bemagyarázta magának meg másnak is, hogy nem csal, mivel biztosan mindenki hasztnálja őket, és csak a hátrányát akarja behozni.
Dátum: 2010.02.25. 16:38:32
Köszönöm a válaszokat! Így már érthető.
Dátum: 2010.01.15. 09:12:55
A portya lé-t szerintem csak úgy lehetne visszahozni, ha a vesztes is kapna valamennyi LE-t. Így folyamatosan lenne mit rabolni is.
Dátum: 2010.01.07. 13:44:56
Prisma arra gondol, hogy a vf-esek mivel nem fejleszthetik ki, hátrányba kerülnek. De jelenleg a vf-t használóknak van hatalmas előnyük a nem használókkal. Ez az előny fog csökkeni...
Szerintem akikről beszélsz, csak valaki farm karakterei lehetnek...Csak így tudja csinálni a szopatást anélkül, hogy ne unná halálra a játékot. Szerintem is törölni kellene őket, bár én őrülnék ha valaki engem tömne már egyszer!
Dátum: 2009.12.17. 14:11:53
Szerintem sem kellene foglalkoznod velük! Én szerintem is nélkülözhetetlen a wiki!
Dátum: 2009.12.16. 11:07:11
Legyengítették az erőt? Előtte ha jól emlékszem, két lépésben erősítették is. Túl erős lett, ezért visszavettek a szintszorzóból, és az állatok sebzéséből.
Dátum: 2009.12.16. 10:05:25
De végig olvastam.
Csak ti most kiragadtok egy részt az folyamatosan változó fejlesztésekből, amit egyébként folyamatában kellene nézni...Amikor növelték az erő bónuszt és bejött az alvilági verem, azt nem veszitek figyelembe, csak a mostani változtatással vagytok elfoglalva. Akkor senkit nem érdekelt, hogy a varázslók szívnak...
Dátum: 2009.12.16. 09:25:11
Én őszintén nem értem itt a sírást. A varázslatok sebzését már több lépésben csökkentették: varázslat elnyelő gömb, alvilági verem. E közben az erő sebzésrészét is növelték, amihez hozzájött még az állatok megnövekedett sebzése, a kritkus miatt. Én nem olvastam ekkora rinyálást varázsló beállítottságú társaimtól, amikor ezek a változások bejöttek. Hozzá kell szokni, hogy különböző szinteken nem mindig ugyan az a taktika a nyerő. Van amikor a varázsló, van amikor a harcosnak van előnye. Alkalmazkodni kell, és az alkalmazkodás hiányára a legjobb példa Nasdfil karaktere. Ő kitartott a saját taktikája mellett, amit mindenki le is szól, de most sokan ugyan ebbe a hibába esnek, csak nem veszik észre. Van mindkét oldalnak előnye és hátránya is, mint Nasdfil leírta, nem lehet egyértelműen kimondani, hogy ez vagy az az erősebb.

Másrészt Miklós a talin világosan megmondta, (de lehet én emlékszem rosszul) hogy hosszútávon ha nem változtat, a közelharci sebzések lényegesen elszállnak az amúgy is lebutított varázslatokhoz képest. Ha nem változtatott volna, még használhatatlanabbak lettek volna a varázslatok, mint most a változás előtt...

Arról viszont szó sem esik, pedig lényeges szempont lenne, hogy az epikus-entitás csaták nehezednek, és mintha Miklós azt említette volna, hogy direkt ez is motiválta a változtatásban. Az élen haladókat akarja visszafogni ezzel is, de szerintem inkább alacsonyabb szinten lévőket szívatja vele...
Oldal: 1