Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fehérsaru

Oldal: 1
Megnyugtat, hogy nem csak én küszködöm értelmezési problémákkal.
Mivel nagyjából lesz*rom, hogy megkapom-e azt a néhány LE-t, és nem volt rendszeres a dolog, nem is akartam jelenteni. Véletlen benéztem ide, láttam hogy valaki jelentette, erre hozzátettem a magamét. Ilyen bonyolult dolog ez.
De, órákat töltök naponta a fórum olvasásával. Igen, nekem is ebből áll az életem.
Dátum: 2008.10.10. 09:15:26
"Miért kapott rossz minősítést egy teljesen hétköznapi ember számára is megválaszolható kérdésem?"

1. Munkácsy neve túl hosszú, sokáig tart begépelni a gúgliban.
2. Nincs ilyen nevű anime szereplő.
3. Munkácsy who???
Nálam is ez a helyzet.
Dátum: 2008.10.10. 08:21:32
Szóval, tudom hogy manapság nem menő ismerni saját történelmünket, és valóban nem nyomja mindenki séróból, hogy mikor őrizték a füzéri várban a magyar koronát.
Ámde.
Utána lehet nézni. Legalább tanul is valamit az ember, ugye.
Engem egyáltalán nem zavarnak a gúglizós kérdések, ha abból megtudok valami érdekes információt. Volt már ilyen, nem is egy,
Feltettem eddig 19 kérdést (elismerem, anime meg "2+2=" nem volt benne, érdekességek viszont igen, oldschool vagyok, na) bónuszként még magyarul is írtam őket, ami ugye a kérdések jó részéről nem mondható el. Mindegyiket csont nélkül elfogadták a kedves játékostársak, kivéve a fentit. Gondolom ott hibáztam, hogy belekevertem Perényi Péter koronaőr nevét a kérdésbe... a kulturális téren kihívásokkal küzdő versenyző rákeresett a gúgliban... és nem lett meg a válasz! Katt, "azonnal törölni". Odáig már nem jutott el a nyomorult, hogy a füzéri várra keressen rá.
Eztán én is "Mellyik volt zsánklódfándámm filmlye, amiben széjjekaratéjozta a brúszvilliszt" típusú kérdésekkel nyomulok, ezekre úgy látszik van igény.
Siralmas, vazze.
Ugyanazt mondjuk, csak úgy látszik nem ment át az irónia, bocsánat:)
Idézet: Zsolesz - 2008.10.09. 19:20:21
Hát hiába. Vannak akik azt szeretik ha fáj...! Mazochista jellem De én is játszhatnék mondjuk a barátnőm gépéről is egy szimpatikus "építésfetisiszta" karakterrel aki mindenét építésre áldozza. Azután, ha valaki rávilágítana erre, akkor jól felháborodnék, kikérném magamnak és leszavaznám az illető hozzászólásait! De ezt a vitát már egyszer átnyálaztuk, és semmilyen eredményre nem vezetett. De ha esetleg valaki olvassa ezt az üzit, aki arra vágyik, hogy mindenét feláldozza a szövetségéért, akkor nagyon sok szeretettel várom! Amennyiben ez bekövetkezik, és tényleg beváltja az ígéreteit, tehát 100%-ig az építésnek él, akkor ünnepélyesen elnézést kérek az összes érintett klántól! Addig viszont továbbra is enyhe szkepticizmussal olvasom ezeket az üzenetek. Válaszaitokat "Én se most jöttem le..." jeligére várom. Köszönöm.


Az a baj, hogy tele vagy rosszindulattal. Igenis vannak olyan emberek, akik imádnak építkezni, sőt, ez életük értelme. Ez nem olyan alapon megy ám, hogy szólok a havernak, hogy "te Géza, lépjél már be naponta egy-két alkalommal, vadásszál meg építsél, és akkor nekem jó lesz" (jóindulatú vagyok, feltételezem hogy valóban van egy haver, pedig mennyivel egyszerűbb lenne a derék Gézát kihagyni a buliból), hanem tényleg léteznek, akiknek ez nyújtja a játékélményt. Nálam is állandóan jelentkeznek, tucatjával, nem győzöm elzavarni őket.
A másik típus, aki szereti, ha fáj. Állandóan ütteti magát, és vadászni is csak azért megy, hogy magasabb szintre érve még nagyobbakat sebződhessen, és ezt remegő kézzel rekordként könyvelhesse el. Szenvedélyes játékos, na.
Becsülendő az ilyen elkötelezettség. Vajon a hevület a prémium tagság kiváltásáig is eltart? Mert hát mindezt pénzért csinálni, az az igazi élvezet ám:)
Idézet: Leanthil - 2008.10.09. 11:43:09
És még mindig nem feltételezek olyan másod- és harmadkaraktereket, akik az egyik szövetségben építőrabszolgák, a másikban meg farmkarakterek, akik felszúrják magukat a főkarakterre, hogy annak még a portyapontja se csökkenjen.


Nahát, irigyellek, én simán feltételezem
Én már olyan emberekről is hallottam, akik nem itt töltik az életük 95%-át (sőt, olyankor állítólag nem is a játék körül járnak a gondolataik... elképesztő), és elég jól érzik magukat
Dátum: 2008.10.07. 20:46:17
A gúgli a barátod

http://www.geographic.hu/index.php?act=napi&id=2847
Dátum: 2008.10.07. 20:30:40
Paradicsom téma: Oda kellett volna írni, hogy "növénytanilag", és akkor egyértelmű, hogy a gyümölcsökhöz sorolandó:)
Ez ugye ugyanaz a kölök, aki csalt, lebukott, majd hisztizett egy kicsit a felfüggesztés következtében elvett CSP-k miatt, és közölte hogy törli a karakterét?
Dátum: 2008.10.05. 14:56:45
Az Igazak szövetségében üresedés támadt, 1 új tag kerestetik. Ezenkívül rövidesen elkészül az új toronyszint, vagyis 1-2 napon belül még három taggal bővülhetünk.
Dobogós helyezésre vágyó tápgézák, a családi ebéd következtében kimaradt portyázás miatt gyomorfekéllyel küszködő kockák, építőipari nagyvállakozók, állattenyésztők fáradjanak a másik ajtóhoz, mi inkább játszani szeretnénk.
Bővebb információ a szövetség adatlapján.
Dátum: 2008.10.03. 21:16:33
Panaszkodom én is kicsit, bár lehet hogy már megtették:

A toplistában a kvíz részleg már napok óta nem volt frissítve
Dátum: 2008.10.01. 16:08:30
Szerintem próbálj játszani, kísérletezni ahelyett, hogy a legjobb akarnál lenni. Hidd el, jobban fogsz szórakozni
Dátum: 2008.10.01. 09:25:14
A megyei jogú város egy közigazgatási fogalom, mindössze az adott városok hatáskörét határozza meg. A megye meg megye:) A kérdés tökéletes.
Dátum: 2008.09.28. 11:28:10
1978-ban a Flames még nem létezett:-)
Dátum: 2008.09.24. 21:42:14
dorong: én is találkoztam a forma-1-es kérdéssel, de szerintem nem hibás

Egyrészt a kérdés úgy hangzik, hogy "mennyi lehet", vagyis a szabályok szerint mennyi lehet.... mert egyébként valóban lehet akár 24 órás is, ha nem veszik figyelembe a versenyszabályzatot
Másrészt a monacói futamon véletlenül(?) megállították az órát verseny közben, ezért a végén annyival tovább engedték a versenyt. Hogy kijöjjön a 2 órás versenyidő.
Oldal: 1