Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: Portyázáspont szavazás kiértékelése
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
81. hozzászólás - 2008.10.09. 18:38:09
Nem olvastam meg mindent vegig, ezert csak remelni tudom, hogy mas meg nem hozta fel: az uj rendszerben a zafir klan ket bonusza, a gyorsabb gyogyulas, illetve a hatekonyabb gyogy illetve manaital jelentossege eroteljesen lecsokken, sot az esetek zomeben meg is szunik. Sztem a megfelelo ellentetelezes az lehetne, ha ahogy a rubin klan a sebzes mellett a tamadasra is bonuszt kap, ugy a zafir az elnyeles mellett a vedekezesre kapna bonuszt.
Pontszám: 4.67
kedvelt tagWolfyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
82. hozzászólás - 2008.10.09. 19:08:11
Hat eddig tartottak ki a portyapontok. Ebbol is latszik milyen rengeteg az a 15.
Na mindegy, attertem a 30-ra, remelem azzal nagyjabol mar ki fogom tudni huzni...
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
83. hozzászólás - 2008.10.09. 19:20:21
Hát hiába. Vannak akik azt szeretik ha fáj...! Mazochista jellem De én is játszhatnék mondjuk a barátnőm gépéről is egy szimpatikus "építésfetisiszta" karakterrel aki mindenét építésre áldozza. Azután, ha valaki rávilágítana erre, akkor jól felháborodnék, kikérném magamnak és leszavaznám az illető hozzászólásait! De ezt a vitát már egyszer átnyálaztuk, és semmilyen eredményre nem vezetett. De ha esetleg valaki olvassa ezt az üzit, aki arra vágyik, hogy mindenét feláldozza a szövetségéért, akkor nagyon sok szeretettel várom! Amennyiben ez bekövetkezik, és tényleg beváltja az ígéreteit, tehát 100%-ig az építésnek él, akkor ünnepélyesen elnézést kérek az összes érintett klántól! Addig viszont továbbra is enyhe szkepticizmussal olvasom ezeket az üzenetek. Válaszaitokat "Én se most jöttem le..." jeligére várom. Köszönöm.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 8.75
kedvencSAS2000Férfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
84. hozzászólás - 2008.10.09. 20:52:55
Sziasztok!

Érdekes eszmefuttatásokat lehet itt olvasni, egy valami azonban nagyon megfogott, ezért gondoltam megosztom veletek is.

A játék elején, amikor a top még 2.-3. szint környékén járt, és amikor az ELIT HORDA tagjai (mint most) vezették a (szint és tulajdonság alapú) toplistát olvashattunk egy elég kifejtős irományt Leanthil-től, amiben arról panaszkodott, hogy csak azért mert elől van azzal gyanusítják, hogy csal. Itt kiderült, hogy nem csal, és a jó játékhoz csak olvasni kell és gondolkodni.

Szóval pár szinttel később mulatságos arról olvasni éppen Leanthil-tól, hogy "AranyAlma mondd már el hogy csinálod ha nem csalsz".

AranyAlma egyébként szeirntem nagy játékos, és nem hiszem, hogy szüksége lenne bármiféle nem megengedett eszközre.

Másrészt, hogy a témához is hozzászóljak:
1. Ez csak egy játék, aki pedig játszot már Beholderes játékban (fizetősben is) fel kell hogy legyen készülve arra, hogy bármikor dinamikusan alakulhatnak a szabályok, ami nyilván valakinek nem kedvez.
2. Ha AranyAlma a korábbi rendszerben felhalmozott 15k LE előnyt, akkor a mostani rendszer csak visszafogja hogy ne növelje ugyanilyan dinamikusan az előnyét. (Vagyis ha most nem tudodja valaki beérni, a régi rendszerben még kevésbé lenne esélye).
3. A változással kapcsolatban csak egy kérdés merül fel számomra: aki kronokompenzációra költött az sajnos beszívta szerintem, mert az új rendszerben már sokkal kevesebbet ér. Bár én nem költöttem rá, de (ha Miklós nem mondta volna, hogy kizárt) én támogatnám hogy aki erre osztot pontot újraoszthassa.
Pontszám: 6
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
85. hozzászólás - 2008.10.09. 21:46:05 (Válasz Zsolesz #83 hozzászólására.)
Idézet: Zsolesz - 2008.10.09. 19:20:21
Hát hiába. Vannak akik azt szeretik ha fáj...! Mazochista jellem De én is játszhatnék mondjuk a barátnőm gépéről is egy szimpatikus "építésfetisiszta" karakterrel aki mindenét építésre áldozza. Azután, ha valaki rávilágítana erre, akkor jól felháborodnék, kikérném magamnak és leszavaznám az illető hozzászólásait! De ezt a vitát már egyszer átnyálaztuk, és semmilyen eredményre nem vezetett. De ha esetleg valaki olvassa ezt az üzit, aki arra vágyik, hogy mindenét feláldozza a szövetségéért, akkor nagyon sok szeretettel várom! Amennyiben ez bekövetkezik, és tényleg beváltja az ígéreteit, tehát 100%-ig az építésnek él, akkor ünnepélyesen elnézést kérek az összes érintett klántól! Addig viszont továbbra is enyhe szkepticizmussal olvasom ezeket az üzenetek. Válaszaitokat "Én se most jöttem le..." jeligére várom. Köszönöm.




Elnézést kérek, rosszul fogalmaztam, amikor azt mondtam minden LE-t építésre költ, mert ez valójában inkább csak 85-90%. Egyébként megértelek, hogy így gondolod, én sem játszanék ilyen élménytelenül... de vannak kivételek - meg mazochisták, ahogy írtad - sőt erősítik a szabályt. Ezért is szólaltam fel, mikor általánosítottak, hogy biztos minden ilyen karakter csaló... Ne általánosítsunk egyből. Amúgy ez egy olyan téma, amiben úgysem tudunk közös nevezőre jutni. Igazából én azt nem értem, hogy miért kell állandóan gyanúsítgatni másokat? Alapvetően úgy állok a játékhoz, hogy vannak nálam jobbak és többen még jobbak , ez van. Ha jobb, hát jobb, és nem feltételezem egyből, hogy csalással jobb. Az meg, hogy valaki úgy gondolja, hogy abban "jó", hogy építkezik csak nagyrészt - tudom, nem kell, hozzá nagy ész - akkor azt is el kéne fogadni. Mi nem voltunk bétások, így nem tudjuk mi vár ránk, ergo azt sem tudjuk, hogy egy építő később csak hátrány lesz... Részemről befejeztem. PONT

Jelige: Én sem most jöttem le...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 4.75
népszerűFehérsaruFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
86. hozzászólás - 2008.10.09. 21:48:05 (Válasz Zsolesz #83 hozzászólására.)
Idézet: Zsolesz - 2008.10.09. 19:20:21
Hát hiába. Vannak akik azt szeretik ha fáj...! Mazochista jellem De én is játszhatnék mondjuk a barátnőm gépéről is egy szimpatikus "építésfetisiszta" karakterrel aki mindenét építésre áldozza. Azután, ha valaki rávilágítana erre, akkor jól felháborodnék, kikérném magamnak és leszavaznám az illető hozzászólásait! De ezt a vitát már egyszer átnyálaztuk, és semmilyen eredményre nem vezetett. De ha esetleg valaki olvassa ezt az üzit, aki arra vágyik, hogy mindenét feláldozza a szövetségéért, akkor nagyon sok szeretettel várom! Amennyiben ez bekövetkezik, és tényleg beváltja az ígéreteit, tehát 100%-ig az építésnek él, akkor ünnepélyesen elnézést kérek az összes érintett klántól! Addig viszont továbbra is enyhe szkepticizmussal olvasom ezeket az üzenetek. Válaszaitokat "Én se most jöttem le..." jeligére várom. Köszönöm.


Az a baj, hogy tele vagy rosszindulattal. Igenis vannak olyan emberek, akik imádnak építkezni, sőt, ez életük értelme. Ez nem olyan alapon megy ám, hogy szólok a havernak, hogy "te Géza, lépjél már be naponta egy-két alkalommal, vadásszál meg építsél, és akkor nekem jó lesz" (jóindulatú vagyok, feltételezem hogy valóban van egy haver, pedig mennyivel egyszerűbb lenne a derék Gézát kihagyni a buliból), hanem tényleg léteznek, akiknek ez nyújtja a játékélményt. Nálam is állandóan jelentkeznek, tucatjával, nem győzöm elzavarni őket.
A másik típus, aki szereti, ha fáj. Állandóan ütteti magát, és vadászni is csak azért megy, hogy magasabb szintre érve még nagyobbakat sebződhessen, és ezt remegő kézzel rekordként könyvelhesse el. Szenvedélyes játékos, na.
Becsülendő az ilyen elkötelezettség. Vajon a hevület a prémium tagság kiváltásáig is eltart? Mert hát mindezt pénzért csinálni, az az igazi élvezet ám:)
Pontszám: 7
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
87. hozzászólás - 2008.10.09. 22:07:58
Az a Te véleményed, ez meg az enyém. Ez nem rosszindulat(és ne ítélkezz, ha kérhetem, mert nem ismersz), csak nem hiszem el hogy ennyi embernek öröm, hogy csak másért gürizik(egy-két kivételtől eltekintve, mert azért biztos, hogy van ilyen). Az meg, hogy sokat épít persze, hogy előny lesz. Főleg a klántársaknak, akiknek a karaktere is fejlett, és a szövetsége is. Az Én szövetségemben a legtöbb építés az enyém, de azért a saját fejlődésemet se hanyagolom el. Azt meg Ti se tudhatjátok, hogy a klánban mindenki ugyanolyan becsületesen gondolkodik-e, mint Ti, vagy valaki úgy gondolja, hogy azzal szolgálja leginkább a közjót, ha rágyúr még egy építőre. Én aláírom, hogy "vannak olyan emberek, akik imádnak építkezni, sőt, ez életük értelme" (Ők általában vállalkozók ), de biztos, hogy nem az összes toppos építő ilyen. Végülis nem tudhatom, de Ti se, és nem is nekünk kell eldönteni. Majd valaki kiszűri. Vagy nem. Igazából nem is annyira érdekel. További jó játékot.
A hozzászólást Zsolesz módosította 2008.10.09. 22:10:02-kor
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűFehérsaruFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
88. hozzászólás - 2008.10.09. 22:16:57 (Válasz Zsolesz #87 hozzászólására.)
Ugyanazt mondjuk, csak úgy látszik nem ment át az irónia, bocsánat:)
Pontszám: 5
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
89. hozzászólás - 2008.10.09. 23:12:26
Graham Treefrog vagyok. prémium tag. az első nap óta játszom. nem voltam Béta teszter sem. most ismerkedtem meg a játékkal. Sokat olvasok fórumot, mindent próbálok másolni a profiktól. (talán nem is rosszul, mert tegnap is én voltam a top listán a legjobb smaragdos) a PP óta autómatikusan rááltam én is a vadászat visszatartására. Napközben Leanthilhoz hasonlóan éjjel még portyázok, reggel ébredéskor már kapcsolom is be a laptopot, napközben szinte mindíg netezek, játszok, DE AKÁRHOGY IS ERŐLKÖDÖM eddigsem, és ezután sem tudom megoldani, hogy portyában sok LE-t szerezzek. 340 nél még többet nem nyertem, de az átlag az olyan 20-40 maximum! és mivel italt nem iszok, előbb utóbb elfogy az ÉP és nem tudok annyit portyázni... szóval nekem még Leanthil +LE diffje is soknak tűnik, nemhogy másé...

Véleményem szerint nem baj az, ha van egy elit réteg, akik vezetik az élmezőnyt addig, amíg ezt tisztességesen csinálják. (félre ne értsen senki, nem úgy értem, hogy ők csalnak, pont azt írom, ha ügyesek, megérdemlik, hogy elit játékosok legyenek)
Szerintem a PP bevezetés ellen, és mellett érvelőknek is igazuk van, egyik sem jó egyik sem rossz. De dönteni kell.
Viszont az mindenképp jó, hogy lehetőség van arra, hogy ne lehessen ütni kisebbeket, ha úgy dönt az illető. Mert a kicsik, akiket sokan ütnek, sosincsennek max ÉP-n, és ők nem tudják szintén a kissebeket ütni, és így hátrányba kerülnek.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5
kedvelt tagEMTybFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
90. hozzászólás - 2008.10.10. 00:39:41
Azt hiszem Miklós már az elején felsorolta az alap stratégiák között az építkezőt. Nem tudom miért fáj egyeseknek, ha valaki ezt a taktikát választja. A játék indulása után kb fél órával léptünk szövetségbe, 3 régi ismerős. Ekkor még csak egy-két zafír szövetség volt, így tudtuk, ha hamar felhúzzuk a kutat, tuti lesz jelentkező, így villámgyorsan húzhatjuk az újabb és újabb szintet. Ha mindenki egyből csak tulajdonságra gyúr, lemaradunk a szövetségi élmezőnytől, ergo kevesebb nívós jelentkező közül válogathattunk volna. Így "beáldoztam" magam, megszerzett LE-m jelentős részét az építkezésbe toltam. Ami viszont egyesek szemében értelmetlen áldozat, a másik oldalról örömmel tölti el az embert, hisz látja szövetsége virágzását és azt, hogy a klán kezdetektől ott van a toplista első felében. Az építkezés persze már egy öngerjesztő folyamat, hisz ha nem fejlődik a karakter, többen, többször támadják, ha akar se tud nagyon gyűjtögetni. Anno pl. az első varázslatot nagyon kinéztem magamnak, de sajnáltam azt az 1350 LE-t a klántól, azon a szinten még sokat ért ez a beépítés. Így jobb híján gyúrok a szerencsére, majd meglátjuk mire lesz jó a jövőben.
Szóval nekem egyelőre teljesen elég, hogy új emberkéket ismertem meg, jó társaság alakult ki a szövetség keretei között. Ha belépek a játékba, első dolgom hogy a belső fórumra pillantok, utána jöhet a malter keverés. Félelmetes, milyen indulatokat tud kiváltani egy játék... Szerintem igenis van létjogosultságuk az építőknek, és szerencsés az a szövetség, amely soraiban tudhat akár csak egyet is.
Ízlések és pofonok, kinek a pap, kinek a papnő, ilyen az élet és még jöhetnék egyéb közhelyekkel. Ja, és "Én se most jöttem le..."
Pontszám: 4.67
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
91. hozzászólás - 2008.10.10. 04:25:20 (Válasz EMTyb #90 hozzászólására.)
Bocs, ha sekélyes vagyok, de ebből nekem az jött le, hogy..."Szerintem igenis van létjogosultságuk az építőknek, és szerencsés az a szövetség, amely soraiban tudhat akár csak egyet is." Valóban szerencsés a szövetség. Én sajnos nem találok ilyen embereket. A többi, amit leírtál annyira távol áll az én szemléletemtől, hogy nem tudom megemészteni! Ha valaki 50-50%-ben fejleszt és építkezik az áldozat a szövetségért, ha 80-90%-ban épít az több mint áldozat. Azért, ha neked ez jó, akkor további élvezetekben gazdag játékot(és ez most nem irónia), ha szeretsz építeni, akkor hajrá.

És bocs Fehérsaru, egymás után olvastam ott a két üzit, és annyi volt az irónia, hogy már azt hittem van ilyen naiv ember . Csodálkoztam is. Mégegyszer bocs. Szánom-bánom
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
92. hozzászólás - 2008.10.10. 06:13:41
Szervusztok!

Én már az elején ráfanyalodtam az építésre, bosszantó, ha az aktuális dolgot azért nem tudod megvenni, mert az egyik portyamániákus egyed megtámad. Volt ilyen, ráadásul hiénafalkával karöltve, szerencsém, hogy az első támadás után azonnal majd 1500 LE-t nyomtam az építésbe. Ez van, bár nem az összeset teszem a szövibe, hanem úgy a felét, ha nem támadnak. A többiből fejlődök, ha lassan is.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
93. hozzászólás - 2008.10.10. 07:28:22
Szerintem meg igenis NAGYON rossz dolog olyan szöviben lenni ahol "építő-mániákusok" vannak. Már egyre közelebb van a szöviháborúk ideje, ahol nem lesz 20-40-60-80-100%, 1 óránként lehet támadni. Az építőket felesleges lesz támadni, viszont a "rendes" kariknak el fogják lehetetleníteni a játékát pontosan amiatt, mert teljes mértéktben rájuk fog nehezedni a nyomás. 14v14-ben pl egyik oldalon van 4 építő, az kb teljesen esélytelen szövi. És valószínűleg FOLYAMATOSAN háborúban lesznek, mivel ha véget is ér az egyik rögtön kapják (akár más szövitől) a következőt. ÉS a lélekkút lemehet mínuszba is! Miklós lehet h ezért sem foglalkozik igazán ezzel a problémával, mert pár szint múlva úgyis összeomlanak ezek a szövik.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
94. hozzászólás - 2008.10.10. 07:42:38
Aha, tök jó ezeket a dolgokat egy játékostárstól megtudni. Röhejes...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
95. hozzászólás - 2008.10.10. 09:21:08
Mivel többször is elhangzott a nevem, reagálnék egy-két dologra.
Amikor én és a társaim a topba kerültünk, teljesen mások voltak a viszonyok. Akkor könnyen és egyszerűen lehetett megállapítani, kinél van sok LE. A 2. szintű zafírok, a 3. szintű, varázslat nélküli karakterek, később azok, akiknek hiányzott valami a 4 tárgyból. Az összerabolt LE-ből könnyen vehettünk cuccot, tulajdonságnövelést, így mindegy volt, kit ütünk, mert szinte mindig lehetett győzni (egy-két abszurditástól eltekintve ez sikerült is). Ezt BÁRKI utánunk tudta volna csinálni. És akkor még sokkal kisebb volt az a rabol LE mennyiség, aminél néhányan már csalásról pusmogtak.

Most viszont (és ismét felhívnám a figyelmet) az első és a 10. között már 20000 LE a különbség, ami a jelen körülmények között is ezrekkel nő naponta. Gondolom, senki nem feltételezi, hogy két hét játék után meghülyülök, és nem tudok ugyanolyan szinten tovább játszani, mint addig, de ennek ellenére sem tudom tartani a lépést. Megközelítőleg sem.

Tegnap 29 csatám volt, ebből 24-et megnyertem. Az 5 vesztett csatában raboltak tőlem 178 LE-t, a 24 nyerttel szereztem 450-et. 24 csatából 450 LE! Ez elég botrányos, és a mai nap sem ígérkezik jobbnak. Csoda, hogy ha némelyek csalást feltételeznek, amikor azt látják, hogy mások ilyen körülmények között továbbra is több ezer LE-t rabolnak? És most nem rólam van szó, mivel én eddig sem állítottam, hogy (mondjuk) AranyAlma csalna.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 3
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
96. hozzászólás - 2008.10.10. 09:28:14 (Válasz Kocos #81 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2008.10.09. 18:38:09
Nem olvastam meg mindent vegig, ezert csak remelni tudom, hogy mas meg nem hozta fel: az uj rendszerben a zafir klan ket bonusza, a gyorsabb gyogyulas, illetve a hatekonyabb gyogy illetve manaital jelentossege eroteljesen lecsokken, sot az esetek zomeben meg is szunik. Sztem a megfelelo ellentetelezes az lehetne, ha ahogy a rubin klan a sebzes mellett a tamadasra is bonuszt kap, ugy a zafir az elnyeles mellett a vedekezesre kapna bonuszt.


Szia! Ezt is többször felhoztam a másik fórumon, a portyázáspontban, meg Miklósnak is írtam...
Igen jó az esélye, hogy nem lesz ilyen téren semmi módosítás.
Pontszám: 3
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
97. hozzászólás - 2008.10.10. 09:56:09
Sziasztok!

Nos, egy dolgot ki tudok jelenteni: AranyAlma nem csal, abszolút tisztességesen játszik. Nem volt tesztelő sem. A taktikáját ismerem - elismerésre méltó, és BÁRKI számára elérhető. Onnan kezdve azonban, hogy napvilágot lát, nem fog működni. Egyébként még korábban, itt a fórumon írtam, hogy módosítani kellene ... de többen is ledorongoltak, hogy milyen hülyeség. Úgyhogy remélem AranyAlma pár nap alatt megduplázza eredményét.
Ajánlom egyébként mindenki figyelmébe Sardullah Sharpa-t, aki ugyan rubin hordás, de a gyémánt bónuszt visszaszámolva kb. hasonló LE diff-el rendelkezik - tehát AranyAlma eredményei nem egyedülállóak.

Még valami: a játékot a legtöbben úgy kezdték, hogy nem ismerték a játékot - könnyű volt tőlük LE-t rabolni. Ahogy a karakterek fejlődnek, erősebbek lesznek, egyrészt eloszlanak több szinten (szűkül a támadhatóság köre), másrészt egyre jobban megtanulják, hogy vigyázni kell a szerzett LE-re. Ennek egyik legkönnyebb módja, hogy mikor felállsz a géptől, 0 LE legyen a karakterednél (a többit elköltöd, a maradékot pl. precízen el lehet építeni). Ezt egyre többen ismerik fel (aki nem ismeri fel, az bizony alacsonyabb szintű marad, így őt ezért nem lehet ütni), ennek következtében egyre nehezebb LE-t rabolni. Ez rengetegszer fel lett hozva a portyapontok ellen érvként - most legalább igazolja az idő.

Ami engem igazán bosszant, hogy azok, akik a portyapont bevezetését szorgalmazták (lásd portyapontok fórum), most jönnek rá, hogy saját maguknak is valamilyen szinten keresztbe tettek, és most ujjal mutogatnak pl. AranyAlmára, csupán azért, mert ügyes a stratégiája. Nem lennék meglepve, ha nemsokára beindulna a "korlátozzuk a gyémánt hordát" kórus (a hangolás már elkezdődött), aminek egyetlen alapja az, hogy AranyAlma gyémánt hordás.

Javaslom mindenkinek, hogy amíg valakiről nem bizonyosodik be, hogy csal, addig tessék tisztességesnek tekinteni; Miklósról tessék feltételezni annyi intelligenciát, hogy a kirívó eseteket figyelemmel kíséri; a játéknak pedig talán a szórakozás lenne elsődleges célja, nem?
Pontszám: 6
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
98. hozzászólás - 2008.10.10. 10:07:24
Jerikó, Sharpa 72-vel több győzelemből szedte össze azt a LE-t, ami azért nem elhanyagolható különbség.

A portyapontokat eddig is elleneztem (sajnos nem elég hevesen), a bevezetés óta pedig kimondottan gyűlölöm őket. Amióta így megváltozott a játék, semmi élvezetet nem találok benne, olyan, mintha bezombultam volna. Állandóan azt lesni, mikor támadhatok vagy vadászhatok nagyon unalmas.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 5
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
99. hozzászólás - 2008.10.10. 10:10:59 (Válasz Leanthil #98 hozzászólására.)
Idézet: Leanthil - 2008.10.10. 10:07:24
Jerikó, Sharpa 72-vel több győzelemből szedte össze azt a LE-t, ami azért nem elhanyagolható különbség.

A portyapontokat eddig is elleneztem (sajnos nem elég hevesen), a bevezetés óta pedig kimondottan gyűlölöm őket. Amióta így megváltozott a játék, semmi élvezetet nem találok benne, olyan, mintha bezombultam volna. Állandóan azt lesni, mikor támadhatok vagy vadászhatok nagyon unalmas.


Nem akarom ismételni az előttem szólókat, ezért nem írok terjengős hozzászólásokat
Bár én ZAFIR vagyok (nem sokan szólnak itt rólunk), de teljes mértékben egyetértek ezzel.
Pontszám: 5
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázáspont szavazás kiértékelése
100. hozzászólás - 2008.10.10. 10:18:24
csináltak a játékból egy kiváló tamagocsit......
már az UL bevezetését várom, akkor legalább tudtam hogy mikor jön a fordulóm, tényleg mér' nem postán kersztül játszunk?
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 3
Oldal: 12345678910
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!