Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pusztító Tűz

Oldal: 12
Dátum: 2015.05.24. 19:16:08
Pedig kíváncsi lennék a lényegi mondanivalóra való reakciódra.
Dátum: 2015.05.24. 16:25:57
Elöljáróban, nem néztem végig a javaslatokat, de ha valaki már ilyet javasolt, szeretnék csatlakozni hozzá/támogatni.

Szeretném megfontalás tárgyává tenni a szövi küldisorból a kútnövesztő kiváltását/átalakítását.
Javasolnám, hogy építmények meglététől függően építés helyett mitokronitokat kelljen gyűjtögetni a nagy szöviknél és a kisebbeknek maradjon meg a kútnövesztés.
Minden mitokronitból kelljen gyűjteni X db-ot
előnyök:
-őskő költés (sárga és kék mito)
-aktivitás fokozás (többi mito)
-kedv fokozás (nem az van, hogy "már megint építkezni kell")

Indoklás:
-indokolatlanul sokáig tart ez a küldetés (a dukátos, a 10szint építés, a vadászat 1-2 nap; a kihívás, epik, anomália, manakonsti néhány nap; a kalandos és szintlépős néhány hét max. egyedül ez akár 2-3 hónap is),
-túl magas lesz a szerencse (pl nekem 934, ezzel ez a 2. legnagyobb tulajdonságom, pedig nem akartam, hogy így legyen)
-a túl nagy kút miatt nem jönnek kisebbek/újabb játékosok
-elegem van az építkezéséből.

Bármilyen más javaslatot támogatok ami ezt a kellemetlenséget megoldaná, nem ragaszkodok a mitokhoz, csak ez így hirtelen jó ötletnek tűnik!


U.I.:
A nehogymár a nagyszövinek könnyebb legyen típusú hozzáállást nem támogatom, hiszen a mitoknál az X kellően nagyra állításával elérhető, hogy sokáig tartson tartson
De persze bármilyen
Dátum: 2015.03.18. 23:36:02
Az érdekelne, hogy a fétist egy normál állatnak adva ad e +14TP?
Illetve ha egynek odaadtam és meggondolom magam és egy másiknak akarom adni, van e mód anélkül, hogy elvesszen?
Ha van, hogyan?
(a wikin olvastam ilyenről, de ki tudja mikor lett frissítve a fétisek működése... inkább előtte kérdezek)
Köszönöm a választ!

U.I.:
mint mindig, elnézést ha már volt ilyen kérdés
Dátum: 2015.02.20. 22:45:00
Én annyit javasolnék megvitatásra, hogy amint megvan az első 10 helyezett, a csillagosak azonnal válltsanak minimálértékre.
Dátum: 2014.05.12. 23:20:44
Van egy ötletem, kíváncsi vagyok mit gondoltok róla

A kvíz olimpia helyett (amit csak a LEért nyomkodok végig kb 1 perc alatt) egy érdekesebb új megmérettetést lehetne behozni.
Egyfajta tippolimpia lenne ahol az adatokat a gép úgy nyerné ki mint a bajnoki nevezéskor. Ezekből az adatokból véletlenszerűen kiszedne néhányat (mondjuk 50 tipp legyen, de lehet kevesebb is), szóval ez dinamikusan változó lenne (nem mindig teljesen ugyanaz).
A tippek ilyenek lennének pl:
Kinek van a legtöbb végzet medálja? tippelhetsz A B C vagy D végzetúr/nő
Kinek a legnagyobb a sebzése? tippelhetsz A B C vagy D végzetúr/nő
Kinek a legnagyobb szintű az állata? tippelhetsz A B C vagy D végzetúr/nő

Lehet h ebbe is bele lehet unni, de így hátha kíváncsibbak leszünk egymás karakterére és frissítheti is az egész szürkeséget.

Szerintetek?
Dátum: 2014.05.12. 23:12:45
Támogatom!
De felőlem lehetne választható is, hogy PP vagy CSP bónusz legyen.
Dátum: 2014.05.05. 23:03:06
Melyik ér többet:
+15 sebzés a varázslatba
vagy
+10 taumaturgia

(topsebzésre hajtok 4es világban és most vehetnék 1 fókuszkristályt)

Illetve, hogyan lehet 0LE bevételem térkapunál (többszáz k LE volt nálam)? (50es térkapu van, 20k+volt a LE szívásom abban a csatában, de küldi közben voltam, így nem mentettem le)
Dátum: 2014.05.04. 16:27:49
Lehetne esetleg a toplistában más színnel jelölni az inaktív játékosokat?
Mint a szövetségben, csak nem annyira friss adatokkal. Mondjuk 1hónap 6hónap 1év.
Dátum: 2014.05.03. 09:38:51
Ha valaki már írt ilyet akkor ahhoz csatlakozok. Ha nem akkor esetleg javasolnám:
A játék egy idő után túl monoton. Mindig ugyanaz.
Ahogy előrehaladtam egyre több dologra kell figyelni, hogy legalább próbáljam tartani a lépést a top játékosokkal.
Az rémlik, hogy arról volt szó nem vesz el sok időt (de pedig igen, egyre többet).
Ezért gondolnám, hogy eljött az ideje, hogy bizonyos dolgokat ki kell venni a játékból, amik unalmasak, vagy ha nem is unalmas, de terhes
(pl: már javasoltam, hogy nekem 12kvízmedálom vn VIP is vagyok meg 10000+ jó válaszom van mondjuk nekem már nagyon uncsi a kvízválaszadás vadászathoz, nincs kedvem, de muszáj a 22% miatt)
Ez úgy működhetne, hogy bejön valami újítás akkor menjen ki is valami
Ezt felmérendő érdemes lenne felmérni a játékosállomány véleményét pl mint régen belépés után volt kérdőív
Remélem érthető a szándékom
Dátum: 2011.12.25. 13:34:45
Boldog Karácsonyt minden játékosnak!
Dátum: 2011.10.13. 09:15:08
Tetszik a fejlesztési ötlet!
Remélem a megvalósítás is sikeres lesz.
Egyetértek Morze javaslatával a bajnoki címek egy kategóriában szerezhető számbeli korlátozásával kapcsolatban.

Véleményt kérnék: mi lenne ha a bajnoki címek bónusz adása nem csökkenne, de ha elér valaki X bajnoki címet (mondjuk 10), (akkor maradva a szerepjátékosságnál az már komoly hírnevet jelent) esetleg jelentené azt, hogy az ellene elindulóknak ő már "epikus ellenfél" lesz és az epik spec. működne valamilyen mértékben. (bár ez a sima bajnokival kapcsolatban jutott eszembe, de akár mivel ez új, akkor ide kerülhetne, vagy a süllyesztőbe )

(Hosszú távon, ha tényleg sokaknak lesz plecsnijük esetleg lehetne csinálni bajnokok ligáját is (nem focizó végzeturakra gondolok, hanem valami félkomoly díjakért való, több összecsapásos versengést, ahol senki nem (v. csak néhányan) panaszkodik, hogy "sokkal nagyobb a szerencsé/iq-m mégis lefelezték a varimat és kikaptam")

A bajnoki viadalok köreinek nyilvánossá tételét várom.
Dátum: 2011.06.27. 16:59:48
Egy szavazat a "Szerencsekerék" projekt mellett!
A nyereményeket nem tudom megítélni, hogy milyen hatásúak, de az arra hivatottak majd szépen kikalkulálják (ha nem vetik el a megvalósítást)!

Javaslatom csak annyi, h esetleg dobhatna gyógyitalt/varázsitalt amit Kalnaddozásnál von le a program.
Ill. a szövetség vezetése dönthesse el a nevét a keréknek!
Dátum: 2011.06.19. 15:34:03
Csak annyit szeretnék megtudni mikor lesz a következő találkozó pontosan, ugyanis én a hétvégi melóimat kb 2-3hónapra előre lefixálom, de szetenék ott lenni!
Dátum: 2011.02.03. 20:05:33
Mindenkitől bocs akit a felvetésem zavar, de sajnálattal látom, hogy az aktuális esemény katasztrofális kudarc lett...
Értem ezt az olyanokra mint jómagam aki esetleg nem tudott géphez jutni az első napokban (Hétfőtől máig) mert sajnos csak karcolgatni tudom az ellenfelemet. Tehát a 100 győzelemhez esélyem sincs (a karakterem közepes erősségű). nem tudom mi lesz itt a 2. héten. Ezt nem sopánkodásnak szántam, de azért elszomorít, hogy kevesebb mint 1 hét állt rendelkezésre.
Remélem nem sokan vagyunk akik így látják és csak egy "lemaradt és kimaradt" hang voltam.
Ennyit akartam mondani. Nálatok a laszti!

(Azért az építést megpróbálom, hátha az meglesz!)


(U.I.: Az ötlet teszik, kár, hogy nem regenerált gyorsabban és többet a mi ellenfelünk)
Csak így tovább, rengeteg eseményt még!
Dátum: 2010.09.06. 21:16:52
igen ott van.
de tamagocsi üzemmódban nem portyázok.
elég lenne csak a kihívás.
nem szeretek 3szor keresére kattintani hogy 1 kihívhatót találjak...
Dátum: 2010.09.05. 15:28:01
szeretnék egy icipici gombocskát kérni a Mikulástól a Portya menüben, ami leszűkítené a kihívható karikat, mert eddig ez nem volt lehetséges és sajnos nem kaptam elég Lét a kontinuumszűkítés kifejlesztésére, úgyhogy az állatkáim nevében nagyon hálás lennék érte!
(remélem másnak is felmerült már valami ilyesmi és csak csatlakoztam valakihez aki két már ilyet)
Dátum: 2010.09.05. 15:24:00
Egy szavazat mellette!
ez szerintem is jó ötlet.
Dátum: 2010.07.23. 08:16:48
érdekes lehet ez a kapcsoló állatok sebzésével kapcsolatban. de szerintem ezt az idomítás szaki bizonyos szintjéhez kéne kötni. miért ne lehetne olyan jó egy idomár, hogy azt mondja a szolgának, hogy csak védekezz, ne harapj! akkor a döntetlenes küldi is könnyebb lenne
Dátum: 2010.07.19. 18:36:25
ez nekem is tetszik! A szavazatom ott van mellette.
Lehetne kitétele , hogy mondjuk 3 teljesített küldetés vagy 30 nyert csata 48órán belül...
Dátum: 2010.07.19. 18:33:19
lehetne kérni olyat, hogy a végzetúrnőket/urakat megjelöljem, hogy még véletlenül se támadjak belájük? (pl valaki aki segített régebben de nem tartjuk a kapcsolatot de haragot sem akarunk). lehetne ez akár egy smiley vagy bármilyen bónusz ikon/betűszín ami megkülönbözteti a többitől.
Oldal: 12