Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dobozostej

Oldal: 123
Dátum: 2014.03.06. 09:59:04
Érdekes dolog történt: 3 oldallal ezelőttig ment a fröcsögés, meg az ellenkezés a VIP tagság bevezetése ellen a Miklós által felvázolt formában. Nem tetszett senkinek a folyamatos költség, illetve sok javaslat érkezett a bővítésére, mert a felvázolt "kényelmi" funkciók fele már amúgy is ráfért volna a játékra, nemhogy még költség mellett berakni...

Ezután Miklós közölte, hogy jóó, legyen meg az akaratotok, jó fejek leszünk, potom 200 kőért megkapjátok, igaz, hogy nem bővítjük a VIP tagsággal járó dolgokat, hanem még ki is veszünk belőle, de örvendjetek!! Ti pedig megköszöntétek neki nagylelkűségét...

Felmerül bennem a kérdés, hogy miért lett 200 őskő az ára ennek a csomagnak, mikor az előző kettő "kényelmi csomag" 50-be került és körülbelül ilyen horderejű frissítéseket tartalmazott mint ez a mostani. Kíváncsi leszek mikor majd fél év múlva bejelentik az új kényelmi csomagot, amibe beletesznek párat az általatok pluszban kért fejlesztések közül és megint elkérnek érte 200-at, ahelyett, hogy a már meglévő és megvásárolt VIP csomagot bővítenék - mert hiszen annak ez a lényege - mit szóltok majd.

Nem értem miért gondoljátok, hogy normális az, hogy fizetünk a fejlesztésekért. Persze, a játékot fent kell tartani, a béreket kifizetni. Erre való a prémium tagságból és egyéb ősköves felszerelésekből (tárgyak, állatcuccok, szerencsekerék pörgetés stb.) befolyó pénz. Ennyi erővel azt is mondhatnák, hogy oké, ezeket megcsináltuk, fizessétek csak szépen tovább de ha szeretnétek "új" fejlesztést akkor rendezünk egy gyűjtést és ha elegendő összeg összegyűlik Baratynak, akkor csinál valamit, foltozgatja a játékot, amúgy meg nem.
Dátum: 2014.02.04. 08:27:23
Nekem továbbra is nagyon tetszik, hogy szintsorrendbe kerültek a tárgyak a tárgylistában DE: sajnos a felugró ablakoknál (gyógy és varázsitalok ivásánál illetve ha rákattintok egy bizonyos felszerelési tárgyra pl: fegyver) még mindig összevissza, valószínűleg megszerzési sorrendben vannak. Ezt a szint szerinti rendezést nem lehetne ott is alkalmazni, mert azért én elég sokat használom, jó, hogy egymás mellé teszi a két felszerelést és össze tudom hasonlítani az értékeiket.
Dátum: 2014.01.31. 13:58:46
Hosszú idő óta az egyik legjobb "fejlesztés": a tárgyak szint szerint rendeződnek!! Hogy csak két dolgot említsek ami sokkal átláthatóbbá vált így: gyógy/varázsitalok és nagyobb térkapus fókuszok. De ugyan úgy igaz a tárgyakra is, nálam pl. zavaró volt, hogy a varázslatokat össze vissza vettem és mindig keresgélni kellett melyik hol is van, most meg szépen szint (és ennek megfelelően általában sebzés szerint) vannak sorban, zseniális!!
Dátum: 2014.01.31. 07:53:03
Nem találtam neki jobb helyet, hát ide teszem:

Hogy lássátok nem mindig csak negatív hozzászólások vannak íme egy pozitív: nagyon tetszik, hogy a karakterlapon a relikviákat rendbe szedtétek, nagyjából egységes méretűre és áttekinthetőre alakítottátok, nincsenek elcsúszkálások és látványosabb is.
Dátum: 2014.01.30. 21:20:05
Nekem így első áttekintésre a kábítós gyűrűm vált használhatatlanná amire nincs is alternatívám, mert pont Ti kéritek tőlünk a bolygó urában, hogy váljunk meg 3 epikus tárgyunktól és én pont nemrég adtam el a korábbit.

Ezen kívül a küldi bónuszom csökkenne 3%al, az epikusba való visszasebzésem 5%al.

Az AF-es megoldással ki lennék még békülve, mert gyorsan kinyomnám 2-3as szintre és tudnám újra használni a tárgyaimat, újakat meg max. nem szereznék.
Dátum: 2014.01.30. 07:30:52
Aha, tehát eddig használtam X tárgyat, be volt készítve öltözetbe, bele volt rakva nagyobb térkapus fókusz nyilván. Eddig elmondásod szerint nem működött jól a hordhatósági korlát, bár én 129-es vagyok, nem tudom miért lenne probléma, hogy egy 230-as tárgyat hordok de mind1. Erre most az a megoldásotok, hogy hopp, javítottuk, töröld ki a belerakott fókuszokat, majd kiesnek újra előbb-utóbb úgyis, valamint cseréld vissza a tárgyaidat a régi, kevesebb bónuszt adókra (feltételezve, hogy megvannak még) és ne bánkódj a pár 10ezer kincsponton amit hosszas gyűjtögetés után rááldoztál, hogy el tudj vinni egy tárgyat. Mindezt 0 türelmi idővel, vagy bármilyen előzetes (nyílt, nem fórumos) bejelentéssel. Hát ez igazán érdekes lépés, azt bezzeg nem lehet megoldani, hogy a tárgylistában mondjuk szint szerint rendezze a tárgyaidat, hogy valamivel átláthatóbb legyen...
Dátum: 2013.11.12. 13:39:07
Sziasztok! Nem gondoltatok még egy 6. világra, amin 3-as világ szabályok lennének érvényesek? A találkozó előtt még pont be lehetne indítani és szerintem lenne rá érdeklődés, a 3-as világ nagyon kedvelt és szerintem sokan lennének akik szívesen indítanának új karaktert ugyanolyan szabályok szerint, de az új karakterfejlődéses rendszerben (feladatok már 1. szinttől, végzet templom, kalandok stb.)
Dátum: 2013.10.03. 11:27:41
Támadt ma egy ötletem. Ha már úgyis kategorizálva vannak a kérdések, nem lehetne megoldani, hogy a kalandoknál csak 1-2 kategóriából adjon kérdéseket? Mert az még reális, hogy a kalandban lévő kvízkérdés egy találós kérdés mondjuk, de a mindenféle történelmi események és egyéb a játékhoz semmilyen módon nem kapcsolódó kérdések illúziórombolók tudnak lenni.

Szóval a javaslatom, hogy ha megoldható csak a találós kérdések közül adjon feladványt a kalandokban!
Dátum: 2013.10.03. 11:24:30
Szerintem hihetetlenül gáz, hogy egy ilyen színvonalú játéknál mennyire nem foglalkoznak azzal a fejlesztők, hogy aktuálisak legyenek... Egy 5 éves születésnapi akcióról szóló hírt nem az akció vége előtt három nappal kéne kitenni (igaz, szept. 24-i dátummal, ami már akkor is 2 nappal az akció kezdete után volt) hanem mondjuk az akció előtt egy héttel...

Valaki meg tudja mondani ez miért van? Ennyire nincs ember aki figyelne ezekre az aprónak tűnő, mégis fontos részletekre? A játékosok nagy többsége nem olvas fórumot, ami a főoldalon van azt még talán, illetve az jó ötlet volt, hogy a napi rutinok oldalon megjelennek fórum hírek is. De egy ilyen fontos (igen, a Beholdernek is fontos, hiszen ilyenkor tudnak bevételt generálni) eseményt így kezelni...
Dátum: 2013.06.19. 10:18:44
Ez egy verseny! Ha nem csináltad meg egy nap alatt kiestél a versenyből és örülj, hogy folytathatod a cuccok megszerzését... (irónia kikapcs.)

Összesítve szerintem nevetséges, hogy azért nem lettek kicserélve a feladatok, mert nem volt rá idő. Sajnos a játék már nagyon régóta ott tart, hogy a fejlesztők nem tudják utolérni magukat, nem hogy előre dolgozni. Van egy középtávfutó verseny, amin sokan elindulnak, szépen mindenki a saját tempójában fut, ki gyorsabban, ki lassabban tartalékolva későbbre. Ám egyszer csak elfogy az út az elől haladók előtt és egy helyben kénytelenek futni. A szervezők persze szólnak, hogy semmi gond, már hozzuk az aszfaltot, hamarosan kész lesz. Közben akik hátul futottak nyugodtabb tempóban odaérnek mellétek és most méterről méterre haladtok együtt ahogy öntik ki előttetek az aszfaltot...

Szubplazma detektor: eddig majdnem minden event alatt gond volt a fél éves vagy egyéb időszakos relikviákkal, soha nem volt átírva az uj dátumra, mindig a régi lejárattal kapták meg akik elsőnek megszerezték. Felmerül bennem a kérdés, hogy ezt programozási nehézség megoldani, vagy szimplán emberi hanyagság évek óta. Remek megoldás lehetne, hogy nem fél éves relikviákat osztotok, ha már azt nem tudjátok megcsinálni, hanem simákat...

Komolyan nem új fejlesztésekkel kellene foglalkozni és azzal hogyan lehet ezekkel több pénzt kihúzni a zsebünkből, hanem rendbe szedni a jelenleg meglévő dolgokat, hiszen ez a játék már bőven elég összetett és bonyolult, ami sokaknak tetszik, de ha minden egyes kis rész működését nekünk kell figyelni és jelenteni, mert mindenhol hiba van az nagyon sokaknak elveszi a kedvét az egésztől.
Dátum: 2013.05.27. 08:31:26
@Offsboy: Igen, rengeteg embert ismertem meg az elmúlt 8 találkozón amin részt vettem akik eljöttek, nem fizettek be, de bementek kérni végzet medált ez nagyon jellemző volt.

@Morze: Örülök, hogy neked hasznos mert olyan a karaktered, de attól még több 100 karinak szerintem a kb. semmit nem ér kategória manapság a +1 építés, a vadászat idő csökkentése meg... hát jó hogy van, de ha nem lenne is túlélnénk.
Dátum: 2013.05.26. 12:15:00
Azért az hogy az "ingyen belépők" kicsit túlzás tekintve, hogy 5 tombola árába kerül egy belépő. Tudom, hogy nyilván ebből van fedezve a hely bérleti díja de azért ne felejtsük el, hogy a belépő igenis pénzbe kerül.

Más: A befizetésért MEDÁLT lehet kapni. Ez továbbra is végzet medál? Mert lassan lehetne változtatni rajta, biztos lenne pár ötlet is hogy mi az ami nem ad húde nagy tápot ám mégsem érzed úgy hogy kiszúrják a szemed egy 26. ugyanolyan medállal.
Dátum: 2013.03.26. 19:52:28
Valóban úgy volt, hogy minden új jutalom választható lesz de nem meglepő, hogy nem tartják magukat ahhoz amit egyszer mondanak, nem először fordul elő. Ha valaki nem értené, a problémám az, hogy a kufár csata végén nem az IQ-s pálcát választottam, gondolván arra, hogy a következő esemény végéig nem fogok IQ-t növelni, majd akkor kiveszem. Alapoztam mindezt Kóc ügyfélszolgálattal történt levelezésére, amit most ide is másolnék:

ma, 14:01
Morzkod
Sziasztok!

Fog változni a térkép jutalmazása? Elérhető lesz minden relikvia, ami a kufár csatában elérhető?

Köszi,
Kóc
-----------------------
ma, 15:22
Miklós
Szia,
Igen, mindenképpen, hiszen vannak akiknek már minden jutalom megvan. A pontos megvalósítást még kitaláljuk.

Üdv,
Miklós

Ezért nem érdemes ebben a játékban előre tervezni.
Dátum: 2013.02.20. 13:19:45
Ezt nem tudom ki találta ki, hogy a varázslatsebzés 50%-t manaégetik a kristályok... Vicces amikor a 9800 maxVPből egy csata elvisz 1100 VP-t...
Dátum: 2013.01.23. 13:17:47
Sziasztok, érdeklődnék, hogy a közelgő kufárok csatája díjazása ugyanaz lesz-e mint volt, vagy átálltok a relikviakuponos díjazásra, mint a találkozón? Előre is köszönöm a választ!
Dátum: 2012.12.20. 10:06:57
Khaleesi A Bolygó Ura, a bolygó ura

nem mondok semmit kétszer kétszer...
Dátum: 2012.11.29. 11:05:06
De dekrétummal igen
Dátum: 2012.11.29. 10:23:55
Lejjebb leírtam... kilépsz, és új szöviben beépíted... vagy gyorsan átugrasz egy kis szövibe... igen, bukod a szöviküldi jutalmat, kincspontokat... erre az lesz a válasz, hogy valamit valamiért...

@NoFear: le lett írva, hogy kisebb karik egy bizonyos szintig fognak tudni eljutni, nyilván nem 37. szintű lesz a bolygó ura.
Dátum: 2012.11.29. 10:12:20
Hát azért az mókás, hogy meg kell szivatnod a szövidet azzal, hogy építesz x LE-t ezzel növelve a következő kútnövelést, de cserébe szépen meg kell kérned őket, hogy hagyják meg neked az utolsó téglát... Ebből ahogy látom sok új szövi fog születni az event erejéig...
Dátum: 2012.11.22. 10:30:27
Köszi az infót, ezek szerint nem figyeltem eléggé
Oldal: 123