Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Halo

Oldal: 12
Dátum: 2009.01.01. 20:01:06
Ki Skandar Graun?

megfejtés: ork harcos pap

erre csak egy idézettel felelnék: "Gyerekek, akasszuk fel!"
FÉLORK!!!
grrr..........
apja ember volt.... Lendori Peltár...
Kedves Kérdést Író Fajtársam!
Worlukot illetően fordulj hozzám bizalommal, mielőtt feltennél ilyesfajta kérdést.
Mellesleg - a következő ilyen kérdésed is kukában fog landolni, a "speckósága" miatt...

fenti kérdést vagy törölni, vagy a választ félorkosítani

Köszönet érte!
Dátum: 2009.01.01. 09:00:21
kaptam ma egy olyan kérdést, h. Asimovnak hány robotika-törvénye volt?
(nem pontosan idézek - ezért bocs, de a lényeg EZ!)

be is jelöltem a válaszok közül a 4-est, mivel tudomásom szerint 4 volt.
a válasz persze a 3....

utánanéztem és valóban négy a robotika alaptörvényeinek száma, csak a legmagasabb-rendűt 0. törvényként vezette be későbbiekben Asimov... De ettől 4 van!!!

kéretik javítani a kérdést
Dátum: 2009.01.01. 08:56:17
8

2008.08.08

kínai szerencseszám is...
Dátum: 2008.11.05. 09:08:22
Melyik nem online szerepjáték? (vmi ilyesmi volt a kérdés)

ééés... a helyes válasz (az alkotó szerint helyes) a Káosz Világa.

Jelzem, ez helytelen válasz, mivel a Káosz Világának VAN online szerepjáték verziója - lásd: www.kaoszvilaga.hu oldalon...
bocs az esetleges reklámért - de ez csak bizonyítás volt.

Kérem törölni fenti kérdést, köszönöm.
Dátum: 2008.11.04. 09:58:39
A kérdést kell _pontosan_ feltenni, és akkor nem kell újabb programozás (új gomb, miegymás)

Ki volt a világbajnok 2007-ben... blabla sportágban?
Ha pontosítanának a kérdésírók, akkor nem kellene az ilyesmikkel törődni.
Dátum: 2008.11.04. 09:21:49
Talán annyit kellene módosítani ezen, hogy csak nem prémiumosoktól lehetne lopni kiégett őskövet - hiszen ők csak gyűjtik-gyűjtik, de... minek?
Ha prémiumosnál jönne be a lopás random, akkor ez növelné a következő lopás esélyét - mindaddig, amíg nem prémiumostól lop. Ekkor ez az esélynövelés nullázódna.
Dátum: 2008.11.03. 16:58:05
akkor nem kell még pluszban 2 állatnál a beidomítást elvégezni
(bááár - ezt így megkerülve, nehogy az legyen később, legyen 5 beidomított állatod... )
Dátum: 2008.11.03. 16:41:08
két állatom van - nem rég fogtam be a másodikat, hamarosan nekilódulok a 3. állatkának.
Kérdésem: a küldi ugye azt mondja, legyen legalább 3 állatod. De nem szól a beidomításról...
Szóval: a beidomítatlan állatnak van valami "ideje", hogy meddig lehet nálam idomítás nélkül, vagy csak ilyenkor foglalja a helyet?
Dátum: 2008.10.30. 16:15:52
A maximalizmus jó dolog... Általában.
Persze, lehet enned magad sok minden miatt, Miklós, csak... Előfordul, amikor az időjárás az ember ellen van. Esik, fúj, vagy meleg van. Ha rossz idő van, (nem olyan, amit szerettem volna) majd hozzád fordulok, remélem teszel valamit ez ügyben. Ha meg nem... Tudom, érted.
A boldogság szerintem olyan, mint a felhőmentes égbolt. Nagyon szép, nagyon jó. És? Ha az év minden napján csak ezt látnám, tuti megunnám. Igenis kellenek a felhők! Hozzák a változást, hozzák az esőt, az életet. Jó, néha dűtenek-borítanak a szelek... Ez is igaz - de utána jön a jó idő, a felhőmentes nap, mint ahogy egyik hepe után jön a hupa, és így tovább...
Dátum: 2008.10.29. 09:18:59
Idézet: gtadl - 2008.10.29. 03:52:25

1978-ban melyik napra esett szilveszter ünnepe?

Különdíjas kérdés. Imádtam. Remélem nem csak én vagyok úgy vele, hogy a válaszok elolvasása nélkül már kerestem is a másik ablakban egy öröknaptárat...


jajjj

nekem ehhez van egy mostani kedvencem:

Mi az apró pici piros golyó? (valami ilyesmi a kérdés...)

a válasz nem meglepő - ki fogjátok találni - szerintem nagyon jó - jót mosolyogtam rajta - ilyen kérdésekből szívesen látok még
(egy nagyon elbaltázott nagy zöld fakocka...)
Dátum: 2008.10.26. 15:37:30
Grrr... akkor meg túl speckó kérdés...
amúgy Üdv Zheldor! Itt is?
Dátum: 2008.10.26. 15:32:53
ráadásul Dávid volt a jó válasz
Dátum: 2008.10.26. 10:08:26
Mi a keresztneve az egyetlen női dolgozójának kerresztneve?
Kati
Mária
Ágnes
Csilla

????? ez mi a f...ene?
amúgy amíg nem szedik ki: a válasz: KATI

(ha volt már bocs... most télleg lusta voltam megnézni...)
Ott voltunk nászúton a feleségemmel Tarnowban, egy hangulatos park közepén egy tó felett van a szarkofág - a hátsó oldalán (ha jól emlékszem) "Bem apó" felirat volt - magyarul.
Oldal: 12