Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Therion

Oldal: 1
Dátum: 2024.04.04. 10:30:20
Lehet hogy hülye kérdés, de mit csinál az isteni joker?
Dátum: 2024.01.26. 11:16:58
Angol szerver V1 többé kevésbé működik, a többi világra nem lehet belépni. Karakterképek nincsenek. Napi ajánlat szintén nincs. Szb szünetel és erre magyar nyelven figyelmeztet. Kutatás és Ghalla eseménynél pont kolosszussal küzdök, ott csak annyi furcsaság van, hogy kiírja 2 illetve 3 tizedesjegy pontossággal az életpontjukat. Aukciós házban több nappal korábbi cuccok lejárt állapotban. Kalandokban nem lehet megnyitni a következő feladatot. A fórum gomb a magyar fórumra irányít. Megint aktiválódott a kvízolimpia, de ha rákattintok HTTP 500-as hibát kapok. Egyelőre ennyit sikerült összeszedni így meló közben. Egyébként ami működik az piszok gyorsan megy az eddigihez képest, szóval az irány jó, csak még finomítani kell. Drukkolok ezerrel!
Dátum: 2024.01.25. 20:10:50
Az angol szerver frissítése nem sikerült túl fényesen.

https://prnt.sc/tXQSIfZaHMp8

Az egészből ennyi jön be, bejelentkezés után sem szebb. Írtam volna ott a supportra de a help gombot meg sem találtam. Teszteltem gépről opera és brave, illetve telefonon chrome böngészővel is. Egyébként a magyar szerver is így jött be első, de az frissítés után helyrejött.
Dátum: 2023.09.11. 14:49:36
Szokásos kérdés... Doomlordban mikor lesz elérhető? Vadonatúj eventről lévén szó teljesen érthető ha a fordítás miatt pár hetet csúszik, de pl a gigavermet még mindig nem sikerült ott élesíteni, sőt választ sem kaptam mikor a fórumon rákérdeztem.
Dátum: 2023.07.25. 14:23:55
Bizonyára volt már erről korábban is szó, de a megalománia jegyében, ha már van giga verem, nem lehetne gigantikus küldetéseket is csinálni a közeljövőben? Legalább landi idején a kritikus ütés és kábítás nagyon jó lenne ha mehetne öt-tízszeres szorzóval, hatalmas mennyiségű kattintgatást meg lehetne vele spórolni ha nem kellene 6-7 csatánként kétszer átöltözni. Több hónap alatt felhalmozott PP italtól próbálnék szabadulni, kb a 10%-ánál tartok, de már a hajam tépem.
Dátum: 2023.07.12. 22:30:04
Azt esetleg lehet tudni, hogy ez a gigaverem mikor lesz belőve a külföldi szervereken? Sajnos az a tapasztalat hogy gyakran külön ki kell könyörögni hogy ott is elérhetőek legyenek bizonyos fejlesztések.
Dátum: 2023.06.27. 09:19:32
Tökre örültem a gyakorló támadás gombnak, naivan azt hittem hogy így a hétfő 12 - kedd 12 szünet alatt is lehet pp-t égetni, vagy pl az indokolatlanul időzített minievent feladatot teljesíteni, de csalódnom kellett. Ezzel érdemes lenne kezdeni valamit.
Dátum: 2023.02.14. 17:50:44
Sziasztok,
Érdeklődnék, hogy a külföldi szerverre mikor érkezik majd a második kompenzációs csomag? Tudom, hogy ott kevesen vagyunk, de azért még nem halt ki teljesen.
Dátum: 2022.05.24. 17:36:57
Sziasztok!
Sajnos a wikidot kiesése miatt nem tudom megnézni van-e erről leírás így muszáj vagyok kérdezni. Érdemes már az elején megjegyezni, hogy csak a külföldi szerveren játszom. A tegnap hajnali csatlós bajnoki viadalon sikerült eljutnom a döntőig amit elég különös módon buktam el. Nekem 4 harcoló csatlósom van, a döntős ellenfélnek mindössze egy volt. A csata végére sikerült azt az egyet legyűrni, de közben hármat veszítettem el én is. Azt gondoltam, hogy mivel nekem még maradt harcképes csatlósom, nekem kellett volna győznöm, de érthetetlen módon mégis az ellenfelem lett a győztes.

A kérdés mindössze annyi lenne, hogy ez normális működés, vagy pedig hiba csúszott a rendszerbe? Köszi előre is, ha tudtok segíteni.
Dátum: 2022.03.09. 21:00:52
Sziasztok, a Jerikós kvíz kereső másnál sem működik? Van esetleg más alternatíva hozzá, vagy ezzel elvesztettük az utolsót is?

Talán ideje lenne a kvízeket is véglegesen likvidálni.
Dátum: 2021.11.08. 11:48:53
A fétis megvan, köszi elég volt ebből az eventből, úgy kb örökre.
Dátum: 2021.11.02. 10:46:38
Óraátállítás környékén ez egy gyakori probléma, írd meg az üsz-nek, ők majd megoldják.
Dátum: 2021.10.29. 10:27:08
Már Miklós elmondta tegnapelőtt, hogy egy játékos kérésére lett visszarakva, és azért nem kikapcsolható, mert ha egyszer valaki kikapcsolja, akkor sosem fogja visszakapcsolni. Tegyük hozzá, szerintem azért kapcsolja ki mindenki mert a játékon belül így is számtalan egyéb lehetőség van a kommunikációra, hiszen van szövetségi fórum, privát üzenet, külső fórum és a külső fórumon is lehet privát üzenetet küldeni. Akinek pedig ez sem elég, valószínűleg átviszi a kommunikációt más platformra. Nekem is vannak/voltak olyan játékostársak akikkel messengeren, telefonon, whatsupon is tartottuk a kapcsolatot.
Dátum: 2021.10.27. 14:36:42
Általában nem célom kritizálni a vezetést, de kezd kiábrándító lenni ez a helyzet. Én aktívan jelenleg csak az angol szerveren játszom, ott a feladat úgy van megfogalmazva, hogy "Spend at least 10 ancient stones " - magyarán költs el legalább 10 őskövet. Ez az én olvasatomban azt jelenti hogy összesen kell elkölteni annyit, nem pedig egyszerre, egy tételre. Ha a végén ott szerepelne hogy "at once", tehát egyszerre vagy bármi ami konkrétan erre utal, akkor senkinek egy szava nem lehetne. Ennek ellenére István az üsz-en épp csak le nem hülyéz, amiért szóvá teszem, hogy szerintem nem egyértelmű az utasítás. Mégis honnan kellene tudnom, hogy mire gondolt a költő? Egyébként nem csak nem egyértelmű, de szembe megy az event eddigi logikájával. A többi feladatnál járnak részpontok, pl eddig 10/7 kalandot teljesítettem ma, mégis kaptam már TP-t érte, szóval nem értem, hogy köves feladatért miért nem járnak részpontok.
Dátum: 2021.10.27. 10:48:32
Kezdünk komoly szellemi mélységeket karcolni...
-bugos a feladat,
-elvileg javítva van de még mindig bugos,
-angol szerveren persze nem javítjuk, mert ott biztos tökéletes (nem, ne izguljon senki, ami itt nem műxik, ott sem szokott),
-többször annyi kavics elköltése után is ugyanannyi tp jár,
-még annyira sem képesek a fejlesztők, hogy ha már "ÚÚÚÚÚÚÚÚJ EVENT" akkor legalább a szövegezés ne a mini eseményekből legyen kimásolva. "(kivéve az eseményhez kapcsolódó csomag megvásárlása)" ugyebár...

Ilyen áron azt hiszem megelégedtem volna a már meglévő eventekkel, nem kellene rendszeresen tolni az erőforrásokat hülyeségekre, úgy hogy azt sem tudom mikor üt be egy bug ami véglegesen kinyírja az esélyeket a fétis megszerzésére.
Dátum: 2021.10.20. 15:29:41
Sajnos ez az esemény engem nem győzött meg. Rendszerét tekintve ez egy mini event, napi feladatokkal, kisebb (esetleg nagyobb) jutalmakkal, a végén fétissel. Az újdonság varázsa kb addig tartott, ameddig be nem léptem reggel megnézni, hogy mit kell csinálni.
Az elit rendszer ilyen formában kitolás, ha valaki múlthéten fizetett be, vagy úgy szokott kalkulálni, hogy a befizetési akciónál bevásárol a legközelebbi akcióig, az most vagy zsebbe nyúl, vagy saját hibáján kívül sok jutalomtól esik el. Célszerű lenne legalább most első alkalommal nem befizetéshez kötni, hanem simán engedni, hogy akinél van elegendő kő, az befizesse az elitet, aztán legközelebb mindenki tudni fogja mérlegelni, hogy megéri-e.
Az új fétis legpozitívabb tulajdonsága, hogy létrejött, tehát lett egy megszerezhető új cél. De a játékosok egy jó része, szerintem többsége csak ismétlő küldi miatt tolja a csatlós csatákat, és a manakonstrukció értéke is elinflálódik ha az ember fia olyan szövetség tagja, ami már kimaxolta az épületeket, így csak egy erősen korlátozott réteg számára hasznos.
Más eventeknél (most hirtelen csak a BU jut eszembe mint kivétel) van lehetőség a fétishez szükséges komponenesek gyűjtésére, hogy ha nem jön össze egy eventből, akkor legközelebb ne a nulláról kelljen elindulni. Zavaró a tudat, hogy amennyiben nem jön össze elsőre a fétis, következő alkalommal előlről kell az egészet kezdeni.

Ez már nem a jelenlegi eventtel kapcsolatos, de azt hiszem azt is ideje volna átgondolni, melyek azok az eventek, amelyek a jövőben megszüntethetők, vagy más játékelemmel helyettesíthetők, ugyanis a naptár eddig is iszonyat sűrű volt (szerintem túlzottan is) és gondolom hogy ez az esemény is nagyjából félévente fog ismétlődni. Nagyon örömteli, hogy még 13 év után is vannak újabb fejlesztések a játékban, de azt hiszem érdemes belátni, hogy a kevesebb néha igenis több.
Oldal: 1