Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hagya

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.07.18. 08:40:59
És igen, csak a kiemelkedő pókok erősebbek, ezt is kiszámolták már sokszor sokan, azért ne tévedjünk el teljesen!
Érdemes az ezzel foglalkozó írásokat böngészni, hogy képbe kerüljön az ember
Dátum: 2009.07.18. 08:38:48
A pókok nem csp-ből szerzik a LE-t, egy vf karakternek soha nem lesz olyan olyan tp/LE aránya, mint egy póknak. Azért a kettőt ne keverjük már össze teljesen más taktika
Dátum: 2009.07.18. 07:21:26
Írtátok többen, hogy azért maradtok vissza, hogy a TOP ne érjen el portyázáskor, meg legyen célpont, ne légüres térben kelljen játszani.Ez így rendben is van szerintem.
Akkor van a gond,ha valaki azt hiszi a karaktere erősebb lesz, mert ez tévedés!
Dátum: 2009.07.17. 21:40:35
Bocsánat, hogy megint, de ez megint tévedés, csak az lehet sikeres ebben a játékban, aki viszonylag sok időt tölt a játékkal, aki pók karival játszik még több, legalábbis eddig így volt, remélem nem tévedek
Dátum: 2009.07.17. 21:35:39
Én is türelmes vagyok, de egy idő után már kevés lesz, hogy csak vadászik az ember, aztán elkölti a LE-t, kellene valami cél is a játékban, amit el lehetne érni.
Dátum: 2009.07.17. 21:22:39
Persze, hogy ki fog alakulni a normális játékmenet, csak olyan karakter marad akinek ki van maxolva. A többiek esélytelenek lesznek, új játékos mondjuk V1-en úgysem fog regisztrálni, mert lesz V4, V5. Mindenkinek ki lesz fejlesztve kötelező szakiként, mint a spektrális.
Ha mindenkinek megvan, akkor már nem előny, és minden marad a régiben, csak annyi változik, hogy a Behónak nem kell olyan gyorsan legendát írni, küldetéseket, tárgyakat, stb. fejleszteni, mert sikeresen feles sebességre rakta a játékot, lehet, hogy ez is volt a cél!
Dátum: 2009.07.17. 20:58:55
Igazad van, de aki előbb kezdte a vf-et, és azok akik most nagy előnyben lesznek azokkal szemben akik később fejlesztik ki vagy később indulnak. Akkor majd azok a karik lesznek a "szemét TOP karik" és ők nem 6-7 hanem 12-14 szinten lesznek "szemét TOP karik", mert egyrészt nem fognak normál ütemben haladni, és lefelé és felfelé is max. szinten tudnak ütni. A vf nem a mostani TOP karikra veszélyes, mert őket nem érdekli, hanem azokra akik nem tudják kifejleszteni stb......
Dátum: 2009.07.17. 20:45:52
Hauer! Akkor félreértettem a dolgot, én kérek elnézést!
Dátum: 2009.07.17. 20:41:45
A játék jövőjét nézve Arielnek igaza, ez hosszútávon a játék végét jelentheti, mert zsákutca lesz!
Ha a jelent nézzük, akkor jónak tűnik a vf, de tönkreteheti a játékot, ha nem lesznek új játékosok!
Dátum: 2009.07.17. 20:34:20
Szerintem a többség arra törekszik, hogy a másik játékát ne tegye tönkre, ha valaki képes hajnalban fent maradni, vagy 0-24 órában is játszani, az meg is érdemli a győzelmet! Persze sokszor rosszul esik a vesztes félnek főleg, ha elviekben erősebb, de ha tiszteletben tartjuk egymást akkor nem lehet baj. Akkor van baj, ha valaki osztja az észt, vagy kioktató hsz-et ír, mert az nem tiszteli a másikat!
Nekem is voltak bunkó beszólásaim, amikor felrántották az agyam. Ennek ellenére ne egymásra próbáljunk hatást gyakorolni, hanem a játékvezetésre a gyorsabb jobb fejlesztés érdekében.Ez most teljesen OFF volt, de most ez a topic él
Dátum: 2009.07.17. 20:23:18
Kösz Byzon a megvédést!
Na kérem szépen mivel plusz tp-t nem kapok a portyákért és csak normál ütemben nyomom már szinthuszár vagyok?
Lassan kérjek elnézést, hogy prémiumos vagyok és több csp-t kapok, vagy mert nem osztom a LE/tp átlagot, mert nekem a csp/LE szimpatikus?
Ha valakinek nem gond, hogy nem tud portyázni nekem nem az, akkor teljesen mindegy hol van, abban az esetben, ha nem fejlesztik a játékot! Azért azt tessék figyelembe venni, hogy a fejlesztések többsége a játék fejlődését irányozza, mivel végtelen a játék, tehát, ha normális fejlesztési ütem lenne, vagy lesz valaha, akkor zavaró lesz a 20-30 szint különbség.
Engem is sokszor vernek le és sok portya amit indítok kétesélyes, mégsem panaszkodom emiatt, vagy azért sem kiabálok,hogy szagolni sem tudom a kristályhordát, de,hogy le szinthuszározzanak azok akik nem tudtak vagy akartak lépést tartani másokkal azért ez nem fair.
Dátum: 2009.07.17. 19:59:28
Óriási tévedésben vagytok, nem is akarlak bennetek meggyőzni, mert mindenki úgy játszik, ahogy szeret!
Abban igazatok van,hogy fele annyi tp, tehát lassabb szintlépés, előbb utóbb kikerül az a játékos a látótérből aki normális ütemben fejlődik, de ezalatt az idő alatt mondjuk 10 szintet lép, míg vf-el 5-öt példa vf-es kari 50. szint-ről indul 55. szintig jut a másik 60. szintig csp-t ugyanannyit használtak fel az első karinak mondjuk 1000 LE/csp az átlaga a másiknak 1200 LE/csp, a második karinak magasabb szörnyek jönnek sokkal több LE-t sajtol ki, mint a vf-es kari. Annak ellenére, hogy soha nem fognak harcolni szintkülönbség miatt ki tud több LE-t fordítani fejlődésre?És ez 5%-al nő a fertőzés leküzdése után, és mivel a vf. miatt kétszer lasabban éritek el ezt, ez kétszeresen, vagy négyzetesen számít! Itt van a kutya elásva hölgyeim és uraim
Dátum: 2009.07.17. 19:42:41
rosszul látjátok a dolgot, mert,ha beértek szintben, csak abban az esetben,ha kifejleszteném a vf-t amin már írtam erősen gondolkodom, akkor is ugyanannyi csp-t költ el mindenki, csak ti kevesebb tp-t kaptok!
Ergó mindenki mondjuk 1000 csp-t költ el csak míg én 10 szinttel feljebb és a fertőzés jutalommal sokkal több LE-t kapok és itt a csapda a dologban, mert a csp szám nem változik csak a tp, és sokan ezt szopják be.Ha most egy erős kari megállna 70. szinten és mondjuk 100. szinten beérnétek úgy szétkapna bennetek, hogy öröm lenne nézni.Persze ez csak teoretikus, csak nem árt egy kicsit a dolgok mögé nézni, írom ezt úgy, hogy én is sokat agyalok mi lenne a jobb megoldás
Dátum: 2009.07.17. 18:52:03
Byzon! Ugyanaz a személy vagy, aki az elején is voltál, mert egy hangyányit mintha változott volna a stílusod!
Én például mindig vacilálok a vf dolgon, de a fertőzés legyőzéséig biztos nem csinálom, mert a jutalom nagy táp, aki előtte vf-t fejleszt duplán lemarad.Csak egy példa: mi van akkor,ha legyőzöm a fertőzést, megkapom a plusszokat kimaxolom a vf-et nem portyázom csak vadászok előbb utóbb utolérnek azok aki előbb vf szakit erőltették.Kinek milyen esélye lesz gondolkodjatok egy kicsit!
Dátum: 2009.07.13. 17:07:17
Ez jó ötlet, csak nehogy átessünk a ló túloldalára
Dátum: 2009.07.10. 21:38:13
Miért kapna valaki egy titulust rangot V1-en azért, amit a V4-en elért? Az őskő rendben van, és igazad van nagyon jól ki van találva, csak nekem valahogy nem stimmel, de nem is kell, hogy mindenkinek tessen a szisztéma. Az viszont, hogy ez kis semmiség, igaz, ne is ragozzuk túl!
Dátum: 2009.07.10. 15:23:11
Nekem személy szerint a csali nem tetszik!
Majd egy másik világon lévő karidnak lesz rangja mi köze a kettőnek egymáshoz! Az őskő még rendben lenne, de játékon belül jutalmat osztani más világokra, ez olyan, mint az Alanori Krónikában a kuponok öv-re meg tf-re vicc!
Dátum: 2009.07.05. 09:57:05
Azt kifelejtettem, hogy ez nem horda kérdés, hanem globális játékfejlesztési kérdés, most úgy látszik egy irány létezik, mondjuk aki ismeri a behó játékokat az tudja, hogy mindig nehéz volt megtalálni az egyensúlyt az egy vari kör és a több ütés kör között
Dátum: 2009.07.05. 09:47:49
Aki akar az úgyis gömböz, ezért egy kis gyakorlati példa:
Tám., Vé., Iq ugyanúgy 180-ig feltolva kritikusokban sem állok rosszul, a tárgy bónuszok olyan 20-30 körül adnak. Az az én meglátásom, hogy akinek Iq 180+ 40-50 van tárgyakból az már általában 1000 körül sebez, én viszont az ő 150+ 80-100 Védekezését el sem találom.
Ugye itt már mindegy hogy nekem 180+80-100 a védelmem, mert el sem kell találnia közelharcban vesztettem.

Nem sírás, csak tény, hogy ezek szerint rosszul csinálom a dolgot, mert üdvözítő megoldás csak a magas iq lehet.
Szeretném,ha erre a problémára mondjatok valamit.

Még egy-két dolog:

1. Felejtsük el a szerepjátékos dolgokat ez nem az, és számítógépen nem is lehet sosem, mert a karakter nem számokból áll csupán.
2. Ezt a varázslós harcos dolgot is felejtsük el, mert itt nem kasztok csak irányok vannak, pontosabban sajnos nincsenek.
3. Fantasy műveltségünket ne csak filmekből szerezzük lásd. Gandalf-ot varázslónak titulálok, ő azért egy kicsit több volt annál.
Dátum: 2009.07.04. 17:58:12
Elolvastam mindent, ami erről a vitáról kialakult, és ahogy látom nem az a baj,hogy emberek nem jönnek rá, hogy az iq komoly előny és nyomni kell, hanem nem akarják ezt csinálni. Valahol érthető, mert szeretnének más taktikával játszani, csak az nincs, most egy jó taktika létezik: magas iq magas védekezés esetleg hozzá 3-4 erős állat és szintemen és környékén majdnem mindig nyerek taktika.
Nem panasz, ez sajnos tény.És az is tény, hogy valaki 10-el magasabb iq-val 1000 felett sebezz amíg a másik játékos 200 körül, azért ez elég nagy aránytalanság.Aki sikeres akar lenni, annak muszáj nyomni az iq-t és itt ez a baj, hogy nincs más út.
Oldal: 12345678910