Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Durten

Oldal: 1234
Dátum: 2016.09.19. 00:48:35
V1- Legacy 119. szint

Quellon után egy újabb csapás a szövetségnek, több mint 5 év és jópár Vu tali után

Farewell my friend..
Dátum: 2016.06.07. 18:35:12
Jó jó megértettem, bár a barangolás elsősorban más forgalomra vonatkozik, ne menjünk bele nem ártó szándékkal írtál, így én sem kellett volna kiigazítsalak
Dátum: 2016.06.07. 12:18:32
nem technikai hiba, reciklált forgalomnak nevezik, elsősorban az emelt díjas számot üzemeltető cég esetében marad el a visszajelzés, nem védeni akarom őket, de teljesen jogosan teszik, 1 éven belül ÁSZF szerint bármikor utólagosan is kiszámlázhatják a bonyolított forgalmat.
Dátum: 2016.02.29. 20:06:43
Az egyetlen 250+-os karakterként akit említettek, szintén végigpróbáltam az összes Miklós által felvázolt opciót, kisebb sikerrekkel, eljutottam a mai napon a 14-es szintre, így valószínüleg teljesítem az event végéig a vermet, de a 15 szintnél nem fogok tovább menni, és vissza se megyek a mezőkre, tudom jól mennyire extrém módon gyenge vagyok a környezetemhez képest, de ez eddig nem akadályozott a játékomban, mindig megoldottam valahogy, hogy ne szenvedjek jelentősebb hátrányt, és a szövi bajnoki megéte óta a környező karakterek is hagynak életteret. Az ügyfélszolgálaton is korrekt volt a hozzáállás, és tényleg igyekeztek vele foglalkozni, hogy akár egy embernek - mondjuk visszaolvasva a topicot nemcsak 1-nek - is találjanak megoldást, ahogy anno az extrém erős karakterek szenvedtek a szövi bajnokság bevezetésénél, és ott tudtak gyengíteni gondoltam itt is sikerül..nem költök olyan sokat a játékra de folyamat prémtagság, VIP megvan, a befizetési akciókat igénybe veszem, az összes felszerelésem prémes szóval nem sajnálom az őskövet, és hát a folyamatosan fogyatkozó játékos réteg mellett talán egy picit nagyobb figyelem elvárható lenne, főleg egy időszakos event esetén, amely ráadásul az új nyomvonalat a csatlósnevelést erősíti az új megszerezhető fétissel.
Dátum: 2015.11.30. 22:26:43
Miklós
Adminisztrátor
2843 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

Re: Végzetúr friss hírek
387. hozzászólás - Ma, 17:42:01
2 gyorsjavítás a találkozó után:
- a szkarabeusz hatást generáló pajzsok hibásak voltak, ezeknek valójában kritikus ütést kellett adniuk, ezt korrigáltuk.


Magyarán 55 őskövet fizettem 50 kritikus ütésért..nagyon köszönöm igazán megérte, sőt, ezt is vegyétek el, mert annyira jó a pajzs enélkül is, hogy még ez is túlzás
A kristàly(akinek elèrhető, bàr aki a pajzsot elèri a kristàlyt is) meg az SZB mellett amùgy is elèg szèpen redukálodott a portyatàmadàsok a TOP-ban, a kufárok csatàja event kivételével nem is nagyon kér event ilyesmit, én speciel örülök a pajzsnak speciel pont ezért vettem meg, esélyem nincs odafenn, az öltözködés mellett ez egy minimális kompenzációnak érzem, ha ezt visszavonják vagy csökkentik mint anno az LE-szívást a pajzsokban jogosnak èrezhetem a kidobott őskö visszakérését(ami esélytelen )

Megértem a te oldalad is abszolút elfogadható, de egyszer hadd örüljön az is aki gyengébb..
olyan eszméletlen sokat nem lehet azért vele szakítani, mert egyrészt az AF-képesség ott van ellene, másrész figyeli az ellen aki jön, vagy aktív az esszenciája, vagy csak peches vagyok
Quell te elsőkézből tudod általam, hgoy a játékot irtó gyenge karival is lehet élvezni, és lehet értelmet találni a TOP-ban is, Ariel több mint kétszer nagyobb tuliösszeggel rendelkezik, neki is megvan a maga metodikája hogyan miért játszik, és nekem is amit a fórumunkon nap mint nap nyomon követhetsz, amondó vagyok kár meggyőzni a másikat 165 szintkülönbség távlaátból
Dátum: 2015.10.07. 19:45:34
Van az már 252es pajzsban is tartok tőle nem sokáig
Dátum: 2015.10.06. 15:50:59
Tudom, hogy nem idevaló, de akit érdekel október 24-ig, van egy felesleges megmaradt szüreti ajándékom V1-en(Griffin92 karakterre lehet írni)

1 Sorsjegy, 1 torta, 2 Kisebb vadászzsákmány, 10 mytokronit csomag
Dátum: 2015.07.23. 18:26:59
Kár a további pipiskedés uraim, a módosításokat Miklós hsz.-e alapján elvégzik, mindketten kulturált értelmes ember vagytok in real life too..amondó vagyok várjuk meg mi változik milyen irányba, és utána újra meg lehet itt vitatni
Dátum: 2015.07.22. 16:27:48
De ha lehetséges epikus ellen ne ugyanilyen hatással csökkenjen?
Dátum: 2015.07.20. 13:11:57
Támogatom, és szívesen látnék pár gyakorlati példát azoktól akik már ennyire "előre" tartanak a robbanástól, és ezzel el lehetetlenítették a játékukat, mert a gyengék rommá zúzták őket;)
Dátum: 2015.07.04. 19:07:44
Nem lehet hogy relikforgácsból választott ládát, és azért választható neki a pechpont is?
Dátum: 2015.06.27. 13:05:06
az örök kíváncsi
Dátum: 2015.06.18. 06:42:47
Majd ha feljebb juttok szintben másként fogjátok megélni, én is sokáig ezen nyűglődtem meg paráztam, hogy jaj lerabolnak, jaj rommá vernek, de elmúlik sőt, ahogy egyre feljebb haladsz szépen lassan kihal jószerivel a rabolható karakterek száma, mert mindenki aktív és mindenki figyel az LE-re, másrész a többség az ismételhető küldik miatt jön, kritikust az egekbe, kábítás ellen beöltözni és máris redukálódik a "fentről" érkezők száma.
Dátum: 2015.06.13. 20:47:02
Nekem így is tetszett, családias hangulatot adott az eseménynek..kiválóan szervezett, programdús tali volt, a fórumon hangzottak el üdvözítő változások....köszönjük
Dátum: 2015.05.04. 11:45:21
nekem az a válasz jött, hogy több alkalommal is teljesíthető, egy napon belül, és a jutalom is átvehető érte több alkalommal
idézek egyet Quell ami kicsit ide illő:

"Ami szintén izgat mindenkit, mennyibe kerül mindez?
Valamekkora előnyt minden fejlesztésnek kell adnia a prémiumosoknak (különben senki sem fizetne), de nem akarjuk növelni azt a pénzt, amit a játékra kell költeni egy új fejlesztéssel."
igen sorry, de adhat csatlóskristályt is én azt is kaptam, a szilánk meg a mytokronitok mellett
Oldal: 1234