Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LK\'S\'

Oldal: 1
Dátum: 2009.05.08. 08:03:10
Na én kaptam csak nem oda ahova kell
Dátum: 2009.05.07. 07:57:09
Hát én is vissza küldtem a mailt de a 40 kavicsom még nekem se jött meg bár ha a késedelmi díjjat Providentesen számoljuk akkor rá ér ma már 50 kőre tartok igényt (Halálfaló neked meg már 1500 jár ha nem kaptad meg )
Ismét feltettem a kérdést és most elfogadták
Velem ne cseszekedhetnek
Ebben mi volt a hiba? (helyesírásilag)

A Görög mitológia szerint ki volt az istenek hírnöke, a halottak követője, a kereskedők, szónokok, tolvajok védője?

Hermész (helyes)
Héphaisztosz
Hesztia
Hadész


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Üdv!

Lord_Kis'Se - 30. szintű gyémát hordás várom a döntetlenezni vágyók tömkelegét. Vagy bárkit aki hajlandó buzogány és vakítófény párossal nekem esni.
Köszönöm.
Dátum: 2009.03.05. 08:56:00
Érdeklődnék, hogy nem e lehetne berakni 5-10. szintre egy fókusz kristályt ami -20 támadást -20 erőt és mondjuk +10 védelmet ad? amit csak alap buzogányba lehet berakni.
mert 2 hete görcsölök a döntetlenes küldivel és hol én ütök 1-10-et hol én kapok 1-10-et.
melleselg az elmult 2 hétben semmit nem is csináltam és persze a prémium modot sem lehet kikapcsolni Erre is kéne megoldás, hogy fel lehessen függeszteni. Mert elő fordul, hogy valakinek váratlanul el kell mennie és akkor megy a levesbe a prémium
Megkérnélek Miklós, hogy gondoljátok át mert így nem biztos, hogy tovább akarok játszani.
és akkor jó lenne majd vissza konvertálni az ősköveket TF zsetonra.
Megértésedet és segítségedet előre is köszönöm.
Dátum: 2008.12.30. 06:44:20
De én nem bújkákni hanem játszani szeretnék!
Dátum: 2008.12.29. 21:33:09
Teljesen egyetértek veled.
Az engem se zavarna ha 2 szintel fentebről esélyes küzdelembe levernének.
De jelenleg a 21. szinten a 26.-ról 30. szinten kapható kardal filézgetnek ki és mivel a páncélja is brutál meg se nagyon tudom karcolni. Ja és háború van így óránként megcsap. Nem is lenne evvel baj csak hát így az egész szövi szív mert a nagy döherek mindenkit levernek és még a kutat is kifosztják.
Dátum: 2008.12.29. 21:23:13
Nem nem írtam el semmit! (ill. a PÉ-t azt igen az ÉP akart lenni )
Nem lélekenergiát visz! Az nem izgatna. Mindíg van nálam 1000-1500 de nem tudnak tőlem vinni na meg ha visznek nagy ügy én is szoktam 500-1500 között zsákmányolni ez nem érdekel.
De az igenis bosszant, hogy egy csata alatt az életerőm maxról 30-40%-ra esik vissza!
Igen 400-600 életpontokat kapnak le rólam 101-es védekezéssel! Ne ez a bosszantó!

pl:
"A csatában összesen 130 sebzést okoztál, és 530 sebzést kaptál."
"A csatában összesen 19 sebzést okoztál, és 498 sebzést kaptál."
"A csatában összesen 33 sebzést okoztál, és 546 sebzést kaptál."
"A csatában összesen 216 sebzést okoztál, és 441 sebzést kaptál."

Ez a mai termés. jelzem a tulajdonság összeg közel azonos. Minden esetben 0 lélekenergiát zsákmányoltak.
Volt már, hogy gyüjtöttem és 25K lélekenergia volt nálam és legyőztek akkor sem vittek semmit!
Dátum: 2008.12.29. 12:44:24
Na de hiába kapsz te bónuszt ha egy 26. szintü karakter üt egy 21. szintüt 30. szinten kapható cuccokban. Akkor lehetsz te láthatatlan vagy csodaszarvas akkor is agyon vernek. Jelzem nem az a baj, hogy fentről legyőznek hanem az, hogy 5-700 pé-t koppintanak le az emberről és az már durva.
Dátum: 2008.12.28. 15:26:43
Nem lehetne azt megoldani, hogy max 2 szintel alacsonyabbat lehessen támadni de fölfelé annyit ammennyi jól esik?
Nem kellemes mikor 5-6 szintel fentebről +8-10 szintel erősebb cuccal fegyverrel másznak az ember arcába. Mekkora az esélye annak, hogy akár láthatatlanul is sikeresen védekezzen az ember?
Nem a LE vasztés a bosszantó hanem az, hogy 4-800 ép-t borotválnak le az emberről no meg esetleg a jószágáról is 40-80-100 ép-t amitől kifekszik.
Ezzel kéne csinálni valamit mert lassan aki előlvan az élvezkedik, hogy mindenkit bedarál a többi meg szívja a fogát.
Azt nem lehetne megoldani, hogy ha a kérdést nehéznek érzik akkor ne "rossz kérdés" opciót kapjon a kérdező?!
Be kellene iktatni egy olyan lehetőséget, hogy "túl nehéz kérdés" ami után nem jár büntetés.
Mert azt nem érzem fernek, hogy a jónak ítélt kérdéseimre nem tudják a választ és ezért leszek lassan eltiltva a kérdés írástól.
Noha csak gondolkodni kellene vagy rákeresni! Álltalános iskolai versenyből vannak a kérdéseim! (amit gondolom azért több mint 25% elvégzett már )
Dátum: 2008.10.26. 08:49:18
Hogy hívták Raymond E. Feist Résháború sorozatában a Fekete Varázslót?
Macros
Lims-Kragma
Leso Varen
Sarig

Ez kicsit speciális nem? Ha valaki nem olvasta honnan a búbánatból tudná?
Törölnétek?
Dátum: 2008.10.20. 10:34:19
Én úgy tudom, hogy a Jupiternek 63 holdja van míg a Szaturnusznak csak 60.
A kérdés meg az volt, hogy melyiknek van több holdja! A kérdező szerint a 60 több mint a 63!
Ki hagyta jóvá ezt a kérdést?!
Dátum: 2008.10.13. 22:44:12
Van egy olyan kérdés is amibe 9 egyforma méretü golyóbol kell kiválasztani az 1 nehezebbet egy 2 serpenyős mérleggel.

A válaszok között nincs meg a helyes
2 méréssel meg lehet állapítani melyik a nehéz de a legkevesebb lehetőség 3 amit elfogad helyesnek.
Dátum: 2008.10.10. 14:43:13
Csak halkan jegyezném meg, hogy az Arabok a számokat az Indiaiaktól szerezték be de pszt!
A 0-at biztos de ha az nem volt az araboknak akkor a többit se hiszem
Oldal: 1