Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tpe71

Dátum: 2011.02.17. 08:15:06
Idézet: Miklós - 2011.01.06. 16:29:56
....Az eseményre lesz egy elméleti határidő (6 hét) ha ennyi alatt a királynőket nem sikerül elpusztítani és bebörtönözni, akkor az esemény kudarcot vallott....

Tehát, vagy kinyírjuk hamarabb őket, vagy MAX 6 hét.

Ha ezt vesszük alapul: "Kitört a Xenó háború! (2011-01-31)", akkor legkésőbb március 14. Ha bírják addig a Xenók...

Edit: dátum
Dátum: 2011.02.15. 02:40:03
Kedvem töretlen.

8. szintű létemre:

Okozott sebzésed: 24804
Támadások száma: 508
Győztes támadások: 434
Elájult állatod: 0
Építések: 410


0 portyázáspont
0 cselekvéspont
Dátum: 2011.02.12. 11:16:38
- Hány tini kell egy villanykörte kicseréléséhez?
- 111. Egy aki kicseréli, 10 aki feltölti a képeket a Facebook-ra, 100 másik pedig aki lájkolja.
Ezek szerint neked már nem kell aggódnod, hogy mi lesz 20-30 év múlva a nyugdíjaddal!

Mi akik majd addigra fogjuk megkapni, bizony aggódunk rendesen.
Dátum: 2011.02.09. 07:56:39
Üzletember meséli a haverjainak:
- Tudjátok, a titkárnőm engem mindig a feleségemre emlékeztet!
- Miért, ő is olyan gondoskodó?
- Á, dehogy. A múltkor kigomboltam a blúzát, erre a kezemre csapott és azt mondta: "Ne feledje főnök, magának felesége van!"


Minden alkalommal, amikor elmegyek edzeni, új emberekkel ismerkedem meg.
Jobbára ugyan mentősök, de akkor is!
Dátum: 2011.02.08. 09:31:45
Már nem sok hiányzik ahhoz sem....
Dátum: 2011.02.08. 08:38:18
Úgy néz ki, a V1 ma véget ér. Ha elhullik az első, a nagyok a kisebbeket pillanatok alatt ripityára verik.
Dátum: 2011.02.07. 09:50:06
- Úgy leírnék végre valamit helyesen!
- S mit, Pál?


Egy nő egyedül tevékenykedik otthon, s közben kopogtatnak a bejárati ajtón. Kinyitja, a küszöbön egy férfi áll és kérdezi:
- Bocsánat, de van önnek pinája?
Az asszony felháborodottan a férfi arcába csapja az ajtót. A következő nap újra kopogtatás, ugyanaz a férfi áll az ajtóban s kérdezi:
- Bocsánat, de van önnek pinája?
A nő megint felháborodottan becsapja az ajtót. Aznap este elmondja a férjének a történteket. A férj így szól:
- Hagyd csak rám, kedvesem. Holnap kiveszek egy nap szabadságot és itthon maradok veled. Majd elrejtőzöm az ajtó mögé és mikor kérdez olyan piszkos módon, csak mond neki hogy "Igen, van". Aztán én majd elintézem a szemetet.
Eljött a másnap. Férj otthon van a feleségével, s a várt kopogtatás nem is késik. A férj gyorsan az ajtó mögé bújik, a feleség kinyitja az ajtót. A rejtélyes
férfi az megint, a szokásos kérdésével:
- Van önnek pinája?
Felkészülve, a nő rávágja:
- Igen, van! És?!
- Kérem, rá tudná venni a kedves férjét hogy az önét használja a feleségemé helyett?


Egy nő pont elhagyta a kávézót, ahol ép az ebédszünetét tartotta, mikor meglátott a másik oldalon egy halottas menetet, amelyik a temetőhöz közelített. Mert nagyon szokatlan volt, a nő megállt, és kíváncsian figyelte az eseményeket. Egy nagy fekete halottas autót, 50 m lemaradással, egy másik nagy fekete halottas autó követett. A második autó mögött egy nő sétált, egy pitbullal az oldalán. Mögötte követte kb. 200 nő. A nő a kávézóból nem tudta kiváncsiságát enyhíteni. Odament a kutyát sétáltató nőhöz, és megszólította:
- Őszinte részvétem szeretném kívánni. Tudom, hogy nem ez a megfelelő alkalom. De még sosem láttam ilyen halottas menetet! Kinek a temetése ez?
- A férjemé
- Mi történt vele?
- A kutyám megtámadta, és megölte.
- És ki van a második koporsóban?
- Az anyósom. Megpróbált a férjemnek segíteni, mikor a kutya őt is megtámadta.
Hosszú fájdalmas csend keletkezett a két nő között. Majd a nő a kávézóból megemelte a fejét, és azt kérdezte:
- Kölcsönkérhetem a kutyáját?
- Természetesen, álljon a sor végére.


Edit1: + 1
Edit2: + még 1
Dátum: 2011.02.04. 16:04:25
Ezt kaptam ma kvíz kérdésnek:

Melyik film nyerte a Végzetúr Kedvenc Filmje választást?
A Gyűrűk Ura - A király visszatér.
Mátrix.
Ponyvaregény.
Egri csillagok.

Dátum: 2011.02.04. 15:08:22
Hallottak a hírekben arról a borzasztó tűzről itt Montrealban? Egy ötemeletes épület leégett és sok halott volt.
Egy muzulmán család élt az első emeleten, mind meghaltak.
Egy cigány család élt a másodikon, ők is megégtek.
Egy fekete család Haitiből a harmadik emeleten, szintén odavesztek.
Egy 8 tagú pakisztáni család a negyedik emeleten égett meg.
Egy fehér házaspár az ötödik emeleten lakott, ők megmenekültek.

A muzulmán közösség vizsgálatot követelt, hogy állapítsak meg, miért éltek a fehérek túl a katasztrófát?

A fekete egyesület szintén kérte a vizsgálatot.

Az aganse, a menekülteket védelmezők, ordítanak nyilvános vizsgálatért.

Végül is megkérdezték a tűzoltófőnököt, mondjon véleményt, hogy lehet, hogy a fehérek életben maradtak?

Kérem, azok nappal nem voltak otthon, hanem elmentek dolgozni.
Dátum: 2011.02.03. 01:00:34
Legalább már nem érzem annyira egyedül magam.

A lötyi nekem is drága. Marad a 3-4 ütés, ájulás, pihenés kombó.
Dátum: 2011.02.03. 00:06:38
Idézet: Darah - 2011.02.02. 23:46:02
... a saját szintű Xenójaival senkinek nem volt baja, kivéve az aprónépet. ...


7-es szintűként az 5-ös királynőt ütöm:

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést. Könyörgöm! 5-ös szinten kivégzés szakértelem! Hogy a búbánatba!
A csatában összesen 85 sebzést okoztál, és 41 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.
Dátum: 2011.02.02. 12:22:42
Pont ebbe estem én is.

Támadások száma: 33
Győztes támadások: 13

Úgy kb 3-4 csata után ájultam mindig. De a fejem elég kemény lett a végére.
Dátum: 2011.02.02. 11:10:21
Szerintem az ő motivációjuk, hogy a lista elején legyenek.

A jutalmas kérdésedre nem tudom a választ.
Dátum: 2011.02.01. 09:39:47


Sírba vigad a magyar!
Dátum: 2011.01.31. 15:21:03
Kohn megkérdi Grüntől, mi az a tőzsde.
- Nézd Kohn, nem könnyű elmagyarázni, hogy te is megértsd. Tegyük fel, hogy veszel egy tyúkot, ami aztán tojást tojik. Aztán a tojásból kikel a csibe, a csibéből tyúk lesz, az megint tojást tojik, abból tyúk lesz, ami megint tojik. És egyszer csak jön az árvíz és minden tyúkot elvisz! És akkor azt mondod:
- A k**va életbe! Kacsát kellett volna venni!
- Na látod, ez a tőzsde!
Dátum: 2011.01.31. 12:09:10
Én hiszek neked.

Viszont akkor a véletlen-szám generátorukkal van a baj, mert az utolsó két napban ezt a kérdést, többször kaptam meg kiértékelésre. Ami több mint bosszantó. (De az első után, már tudom melyik a jó-rossz válasz. )

A többi 10-20 kérdéssel nincs bajom, pedig azokat is többször kapom meg. Kb. 20-30 kérdés kavarog körbe-körbe, már mindegyiket 2x-3x besoroltam.

Én ebből a jelenségből gondoltam, hogy új kérdések.
Dátum: 2011.01.31. 11:25:34
Ugyanez borzolta fel az én idegeimet is!

Nem lehet régi, mert most kell besorolni, tehát valaki olvasatlanul, vagy figyelmetlenül fogadta el.
Köszi! Akkor kitalálok valami mást.
Ki fejlesztette ki a Leonar3Do-t?

Lipszky János
Rátai Dániel
Zipernowsky Károly
Leonardo da Vinci

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

--------------------------------------------------------

Előtte a nyilvános adatbázisban rákerestem a "Leonar3Do" és a "Rátai" szavakra, és nem volt benne. (Most sincs.)

Akkor miért?