Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Redy

Persze, kivéve, ha az első 15-ből, aki megkapta a kérdést 10 építő rabszolga, vagy csak elvből nem válaszolgat a kérdésekre, máris kidobták a kérdést, mielőtt igazából a játékosok elé került volna. A két világon levő karaktereimmel feltettem eddig 3 kérdést, ami a klasszikus görög személyiségtípusokra kérdez rá. Az első (szangvinikus) valami 15:4-en, a második (melankolikus) mondjuk 23:8-on áll. A harmadikat tegnap tettem fel (flegmatikus), és mára kidobta a rendszer, hogy nem tudták a választ.
Nekem ez arra utal, hogy túl rövid a türelmi idő.
Szerintem egyértelmű, hogy valaki megsértődött, ki akar szúrni a többiekkel, vagy esetleg csak szórakozik.
Csinálni kellene egy újrarostálást a kérdések között kiválasztott játékosok részvételével. A visszakerült, vagy továbbengedett kérdések kapjanak védettséget, az újak kapjanak egy jelet, hogy idővel ezeket is meg lehessen válogatni.
Dátum: 2008.12.14. 00:55:15
Nekem ma ezt dobták 3 perc alatt ki:

Melyik nem vasérc?

hematit
limonit
magnetit
malachit*

Középiskolás anyag.

Szerintem valaki/valakik megsértődtek valamire a kvízben, és azóta ész nélkül takarítanak.
Dátum: 2008.12.14. 00:51:42
Szerintem végig kellene szaladni a kiesett kérdéseken, és amelyik méltatlanul esett ki, azt visszarakni a rendszerbe és védettséget rakni rá. Így elkerülhető lenne a kvíz teljes elértéktelenedése, ami egyébként szerintem rövid időn belül bekövetkezhet.
Nem baj, ha néhány emberke kicsit rákényszerül arra, hogy utána guglizzon a válaszoknak, ha akarja a bónuszt.
Én szívesen segítenék a visszarostálásban, kapnék a nagy kupac kérdést, és megjelölném azokat, amiket kár volt kidobni szerintem. Ezt lehetne akár neten át csinálni, valami szimbolikus LE jutalomért. Amelyik kérdeé kap 3-5-x vissza jelzést, az védettséget kapna. Az értékelők szerintem kiválogathatók az eddigi kvízes szereplésük alapján.
Dátum: 2008.11.26. 10:28:52
Vesztettem egy fontos csatát. Többet sebeztem, de az állt, hogy megadta a kegyelemdöfést. Ezek után maradt 65 életpontom. A kegyelemdöfés nem nulláz le? Illetve szerintetek reális-e szakértelemből 13-as kivégzés. Ha egyik sem, akkor hiba van.
Dátum: 2008.11.24. 11:13:12
Nekem 2 és fél nap maradt ki a kvíz. A kvízolimpiákon mutatott teljesítményem alapjén (50 és 48 helyes válasz) azt állíthatom, hogy majdnem mindet tudtam volna. Most átlag 15 LE-t jelent egy vadászatnál a kvíz. Szeretném megkapni ezt a mennyiséget.
Dátum: 2008.11.23. 09:28:09
Én is szeretném megkapni 2 nap vadászat elmaradt kvízbónuszát. Vadászatonként átlagosan kb 15 LE.
Dátum: 2008.11.21. 23:59:44
Én biztos nem szakítottam meg.
Azóta sincs kérdés. Érdekes, hogy a másik világon meg van.
Dátum: 2008.11.21. 21:23:43
Ugyanaz van nálam is. Jó lenne, ha kapnánk valami kárpótlást az utóbbi vadászatok után.
Dátum: 2008.11.19. 12:03:52
Valami olyasmi volt a kérdés, hogy melyik volt az első házasított állatfaj. Ő a kutyát tudja, én, meg egy csomó régész és történész a juhot. Szerintem nem jó kérdés, mert a válasz erősen vitatott a tudomány berkeiben is.
Dátum: 2008.11.11. 22:24:27
Van egy kérdés: Mi volt előbb, tyúk vagy tojás. A megadott helyes válasz az, hogy nem bizonyított.
Szegény feltevő nem tud a hüllőkról, és a tyúk előtt élt ősmadarakról, akiknek szintén volt tojásuk.
Dátum: 2008.11.11. 13:12:33
Ezzel kb. tisztában vagyok, de úgy emlékszem, hogy elmentem 10-et vadászni, és csak 1-nek a LE-je jelent meg. Nem emlékszem, hogy közben használtam volna LE-t, de kis eséllyel előfordulhat, hogy megzavart az, hogy a másik világban levő karakteremmel is mozogtam akkor, és nem emlékszem jól. Mindenesetre, ha utánanéznek, az nem baj.
Dátum: 2008.11.11. 11:44:15
Ha ide kell írni a programhibákat, akkor ide is megírom:
Valami durva programhibába szaladtam bele. Reggel elmentem vadászni, tehát éjszaka gyűltek a cselekvéspontjaim. Nem tudom hányszor, de felhaszbáltam egy csomót, kb 10-11-et. Az első vadászat eredménye megjelent, de utána azt írta, hogyy nincs több cselekvéspontom. Legalábbis én így emlékszem...
Világ 2, Nagyezsda nevű karakter. Szeretném visszakapni a pontjaimat!
Dátum: 2008.11.11. 08:20:57
Valami durva programhibába szaladtam bele. Reggel elmentem vadászni, tehát éjszaka gyűltek a cselekvéspontjaim. Nem tudom hányszor, de felhaszbáltam egy csomót, kb 10-11-et. Az első vadászat eredménye megjelent, de utána azt írta, hogyy nincs több cselekvéspontom. Legalábbis én így emlékszem...
Világ 2, Nagyezsda nevű karakter. Szeretném visszakapni a pontjaimat!