Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kondor76

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2013.11.23. 14:43:02
Nem. Akkor fognak átkerülni a kész épületekhez, ha elérték a maximális szintjüket.
Dátum: 2013.11.13. 19:19:30
Jó az, bár némileg félreérthetően van megfogalmazva. Az ultraspecializáció, mint szakértelem maximuma 40, szintenként fél %-kal csökkenti a tulajdonságnövelések költségét (összesen: 20%). Azonban 20. szinttől elérhető a Specializáció (mint képesség), lásd:
Egyéb menüpont/Specializáció, http://vegzetur.wikidot.com/tulajdonsagok. Ez 10%-ot ad, azaz összesen 30%.
Dátum: 2013.11.08. 09:57:55
Egyáltalán nem erről van szó. Szervezésből jeles, teljesen egyetértek. Ha ott vagyok, lehet, hogy én is ezt tettem volna. A baj az, hogy megtehetitek. Lehetőségetek van megtenni. És ez nem a ti hibátok. Egyértelműen a fő oka a sokszor, sokat emlegetett csökkenő játékoslétszám, ebből adódik a még játszók koncentrálódása. És ez nem csak a V4-re igaz. Sőt, nem csak a 'virtuális' részére a játéknak. A találkozókon mindig ugyanazok az arcok vannak. Mindig ugyanazok játszanak, sőt mindig ugyanaz a kör nyer.
És nem csak ez az ok, hanem a McMad által is emlegetett egyre nyíló olló. Az új, még érkező játékosok többsége nem új, hanem újrakezdő. A még kitartóak között egyértelműen a fizetők maradnak többségében. Így persze igaz, hogy az aktív játékosállományban százalékosan nőtt az őskövesek aránya... Sajnos nem látom a játékvezetés részéről, hogy bármit tenne ez ügyben. Pedig nagyon gyors és határozott, egyben átgondolt lépésekre lenne szükség, amit csak ők tehetnek meg. A most következő találkozóra még felmegyek, meghallgatom Miklóst, hátha...

U.i.:Nemrég vettem észre, hogy a fórumon alul az Általános Statisztikákon belül van egy 'Bővebb statisztikák'. Na azt érdemes megnézni.
Dátum: 2013.11.08. 07:16:31
Én is csak pislogtam, amikor olvastam a hírekben. Természetesen biztosan totális véletlen, hogy 5 karakter azonos TÖ-vel, 6 karakter pedig azonos SZÖ-vel végzett. Abszolút hihető kategória. Senki ne is gondoljon másra.
Dátum: 2013.10.08. 20:21:47
Jogos, elnézésed kérem! Nem figyeltem melyik hozzászólásra reagáltál. Azt hittem, hogy az előtte levőhöz. Bocs!
Dátum: 2013.10.08. 20:02:55
"érezni,(szóköz!)mintha" "nyelvtan(szóköz!)érettségin" "lennék....(három pont, szóköz!)Egyébként"

Ezen kívül: "emelt(szóköz!)szintû" "Egyébként,(szóköz!)'ÉS'-(s betű?)el"
Dátum: 2013.09.30. 20:16:42
Nekem a leírás alapján úgy tűnik, hogy egyáltalán nem egymást ütjük. (Manó modul?)
Dátum: 2013.09.30. 20:12:26
"Bármely mezőn megtámadhatod az ott lévő (nemjátékos) hordatagokat."
Dátum: 2013.09.20. 20:27:21
Én tényleg. A befizetés mellett vannak gyengébb és erősebb dolgok, utóbbi tételek nyilván a templomi pálca, a barátság kristály, és a +IQ. Szerintem még sohasem volt olyan tétel, ami közvetlenül belenyúlt a karakterfejlesztésbe. Ráadásul az egyik legfontosabb tulajdonságot adja, ennek fejlesztési költsége messze nincs pariban mondjuk a torta LE értékével. Ráadásul ugye több tételből szerezhető LE, de azokért TENNI kell. Nem direktben alakítja a TÖ-t!
Kívánatos persze az elérhető TÁP - mert ez bizony kőkeményen az - de nagyon rossz az irány. Igen sok a legnagyobb csomag, viszont az érte kapott őskő olyan mennyiségű, hogy azt normális (?) játékkal elkölteni nem lehet, pláne, hogy átlag negyedévente van ilyen akció. Azaz az őskőre szükség nincs, csakis a 'járulékos' dolgok miatt lehet érdemes megvenni. Ezért Kényszertáp. Én is fizetek a játékért jó ideje, nem keveset, mégis azt mondom: erre nincs szükségem. Pedig szerencsére vagyok abban a helyzetben, hogy megengedhetném magamnak. Mi fog még jönni? 100 őskő befizetésenként +x tulajdonság korlátlan mértékben? Ittvan a minapi eset: a 'beragadt' vadászzsákmány és dukátos eset. Kövezzetek meg érte, de simán elhittem, hogy ez szándékos. Szörnyű dolog, de bizony 'kinéztem' ezt a játékvezetésből. Ebbe az irányba halad a játékfejlesztés. Nagyon sajnálom
Dátum: 2013.09.19. 18:53:06
Pénzért tulajdonságot? Ezt biztosan jól átgondoltátok?
Dátum: 2013.09.09. 19:58:29
Talán elérték a lehetséges maximum szakértelempontszámot (ami egyenlő az állat alapszintjével).
Gondolom Asfaloth is ebben bízik (szerencsekerék: Reflexek könyve...).
Dátum: 2013.08.17. 11:18:49
Fejlessz másodlagos varázslat szakértelmet és/vagy vegyél olyan varázslatot, aminek van állatsebzése. Az első ilyen a 39-es szikraeső.
Dátum: 2013.08.16. 13:46:14
Pontosan, sőt továbbmegyek: számomra a 15 kalandos küldetés egyszerűen kerülendő. Aki már állt legalább egyszer 14 kalanddal, és várta az utolsót, az tudja miről van szó. Hatalmas sebződés, gyenge LE/TP arány, erőforrás ráfordítás - nem ingyen megy a kaland megoldás!
Dátum: 2013.08.04. 09:31:27
Igen. (Elég egy helyen is megkérdezni.)
Dátum: 2013.07.23. 17:23:53
Ez bizony 10 pötty.
Egy felvetés: jelen pillanatban normál epikustól származó kincshez alacsony karakterszinten gyakorlatilag csak és kizárólag a magasabb szintűek lemondása árán lehet hozzájutni. Ritkán, de azért volt már rá példa.
A tervezett módosításokkal 2, a küldetésekben egyformán teljesítő karakter között a magasabb szintű továbbra is ugyanolyan kincspont előnyben lesz (lévén tudja az epikust ütni), mint eddig. Skizmester is ezt fogalmazta meg, kicsit másképp.
Ötlet van-e erre?
Dátum: 2013.07.16. 17:16:42
Első ránézésre leginkább: tovább folytatja a tendenciát, és viszi az őskövet.
Dátum: 2013.07.10. 19:52:54
Itt találod a leírást:
http://vegzetur.wikidot.com/lelekkut
Olyat keress, hogy 'növelés költsége'.
Dátum: 2013.07.09. 13:23:39
Először is nagyon köszönöm a válaszod!

Másodszor: valószínűleg nem fogalmaztam pontosan, a szakértelmekkel kapcsolatban a hatás volt a lényeg. Ezek szerint a csapdakészítés 31-nek VAN értelme (ezen nagyon meglepődtem), mint ahogy a manakonstrukció 26-nak is.
A mini EH-val kapcsolatban csak bízni tudok benne, hogy tényleg csak spekuláció. Akkor a v5-ösök megszívták? (Nincs VF ugye)
Dátum: 2013.07.09. 13:12:56
Nem is értem, hogy kerültek ide a DP rangok. Pláne, hogy a 'bajnok' nem is szerepel köztük
Oldal: 1234567891011