Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2011.08.25. 14:29:31
Oké, én nem követtem nyomon, hogy megkaptam-e, tele vagyok esszenciával észre sem veszem, viszont pont egy hiányzik a megához, a fene sem tudja, hogy a háromból nem az volt-e az egyik

Vissza tudjátok nézni baraty?

maci


szerk: közben rájöttem, skypeon eldicsekedtem vele, megvan melyik három esszencia volt...
Dátum: 2011.08.25. 07:10:41
fogalmam sincs, de nem tudom..

A lélekkút duplázó cucura gondoltam, de már valahol írta valaki asszem, hogy neki az esett..
Dátum: 2011.08.24. 23:39:45
"Szerintem kár LÉ/TP-t számolgatni. "

Pont szóról szóra ugyanezt írtam előbbi kis szösszenetemhez, de nem akartam túl hosszúra nyújtani, akkor senki sem olvassa el, inkább töröltem

Ha azt mondod, hogy tuti volt 2 millió nyereséged, akkor szerintem Noémi is megnyugszik, és végre játszani kezd rendesen.
Dátum: 2011.08.24. 23:36:27
Jól beszopattad magad, kurta sok a tp.. de nem baj.. legalább szép fényes az öved
Dátum: 2011.08.24. 23:28:46
Valaki, valahol kérdezte, mi bajom van az aukciós bérlettel:

Kb. a tavaly októberi áron számolva másfél év, mire behozza az árát az aukciós bérlet, amit megvettem.
A folyamatos féléves bérletezéssel ez a másfél év három évre nőtt.
És csak utána kezd el egyáltalán előnyt termelni.

Még mondhatnánk, hogy nem számít, nem mindig van féléves bérlet, na de nem mondjuk, mert aki dukátozik, az gyűjti a térkapus szarokat, hátha lesz olyan esemény pl. születésnap, bolondok napja, hanuka, vagy világvége, amikor megint lesz féléves bérlete, és beválthatja a közben felgyülemlett több száz térkapus cuccát.

Cserébe az aukciós bérlettel már rendelkezők kaphatnának valami értelmes cuccot a bérlet helyett most az eseményen. Aranytojást tojó tyúk fél évre pl. Még az sem hozza vissza a "veszteséget" de mégiscsak..

szerk: persze ezzel csökkentenénk a AH-ban vett bérlet nerfjét, ennek sok értelme talán nincs..
Rájöttem, teljesen jól elbeszélgetek magammal..
Állítok valamit, majd meg is cáfolom..
Légyszi ne szóljatok bele, lejátszom ezt magammal.
Dátum: 2011.08.24. 23:22:17
Egyébként valahogy erről eszembe jutott az AF pontok kérdése, vajon a kastély bónuszát számolja-e....?
Dátum: 2011.08.24. 23:07:46
Onnan veszem, hogy az én szintemen számolva, ha egy hónapig tart az esemény, 0 csp-ről indulok, kb. 650 drakónt verek le az összes csp-mért, alapjáraton 4000 LE egy aktiválás minimumon, ebből kijön az, hogy 2.7milliót töltök be, ha ezt nem számolják, akkor nagyon el van baszva a dolog.

Puszta logika, látod..

szerk: ráadásul nem lenne értelme annak, hogy minimum aktiválási LE felett töltsél, mi van ha 2 milliót tolok be a töltésbe egyszerre? Buktam?
Dátum: 2011.08.24. 22:53:47
üdv

Ha valaki feljön ide végigolvasni a sok dezinformációt, amit sikerült teljes bizonyossággal állítania néhányotoknak, annak szipi-szopi öt dollár lesz..


Nekem a következő jött le, a tévedés jogát fenntartom, csupán vélemény:

Amit költök LE-t az aktiválásra, azt visszakapom tul-ban a végén.
Amit költök csp-t aktiválásra, visszakapom tul-ban a végén.
Amit közben kapok LE-t a csatáért a végén, azt végül levonják, tehát az nem ajándék (egy kis része lehet az, ha maxos spektrálissal mész).

A korábbi eseményekben nem pontosan annyi LE-t osztottak szét az esemény végén, amennyit valójában beleraktál, úgy emlékszem volt hozzá szorzó felfele.
MIndesetre HT-s szövetségi játékosoknak, főleg élmezőnyben, ahol két-három tulajdonság fejlesztése a fontos, erősen elgondolkodtató, megéri-é-e vagy sem-e.
Dátum: 2011.08.24. 18:27:53
Az annyira frankó, hogy minden eseményen van féléves aukciós bérlet. Másfél évig nem vettem semmit az aukciós házban, hogy meglegyen az aukciós bérlet, erre most félévente esni fog mindenkinek féléves aukciós bérlet?

Zseniális.
Dátum: 2011.08.22. 10:54:24
Vagy legyen külön jutalom a fertőzéscsökkentés is,így vagy azt, vagy egyéb tápot választasz..
Dátum: 2011.08.15. 20:09:32
Átgondoltam, azt hiszem örülök.

Aki eddig nem csinálta a portyás ismételhetőket, ahhoz képest lett némi előnyöm, mert én csináltam.

Most ez az előny részint csökkent.

Aki csinálta az ismételhetőket, és van félnivalóm tőle, mert erős karakter, azt ugyanúgy érinti, mint engem, tehát tökre mindegy, van-e vagy sem nerf az ismételhetőre.

Ami egyértelmű előny: kicsit még inkább lehet szintben bandukolni felfele vf ellenére. Nekem ez nem baj, legalább a fejlődés illúziója meg van.

Nem kell feltétlenül odafigyelnem, hogy kisebbeket üssek, így kiszélesedik a támadható játékosok palettája, több célpont. Ráadásként leszállok az alacsonyabb szintűekről.

Részemről továbbra is fizetek a játékért.

Azt hiszem.

Legalábbis nem ez lesz az oka, ha neadjisten mégse.

uff skacok

maci
Dátum: 2011.08.13. 11:00:36
rossz Aurri, nagyon rossz.
Dátum: 2011.08.13. 10:43:58
ha lesz féléves bérlet, kardomba dőlök.
Dátum: 2011.08.13. 10:30:40
Kártyajátékok francia kártyával:
Póker

Kártyajátékok magyar kártyával:
snapszer

Asztali játékok:

Munckhin
Galaxis roncsderbi
World of Warcraft tcg

Számítógépes játékok:
Heroes of might and magic III.

Internetes játékok:
Végzetúr
Dátum: 2011.08.07. 09:40:54
Idézet: Lopez21 - 2011.08.04. 09:56:44
Sziasztok 2011 09 01-én feladtam egy belföldi posta utalványt 350 őskőért. Mindent át ellenőriztem nem rontottam semmit a postán is azt mondták hogy jól van kitöltve. A közleményben pontosan azt tüntettem fel amit kell és még most sem írták jóvá az ősköveket. Ez miért lehet? És ha még sokáig nem kapom meg őket hová lehetne intéznem további kérdéseimet? Mennyi szokott lenni az átfutási idő még beérkezik az utalvány?

Előre is köszönöm a segítséget. További szép napot és a LE legyen veletek.


Szerintem az lehet a gond, hogy szeptember 1 csak pár hét múlva lesz.
Ha legközelebb a jövőben jársz, a lottószámokat dobca át nekem.

üdv
maci
Dátum: 2011.07.21. 08:26:11
Nagyon le vagytok maradva a legendával ..

szerk.: bár tény és való kidolgozottabb, mint a játékban.
Dátum: 2011.07.18. 22:11:24
Kedves Melinda,

Elolvasva kálváriádat, hosszasan elemezve a szituációt, rövid esszéjellegűen kifejteném a következtetéseimet:

Nincs igazad.

Üdvözlettel

maci
Dátum: 2011.07.14. 11:02:46
Ha a 100 térképdarabos fiktív játékos nem vesz részt az eseményen, akkor hiába lépsz át, utolsók lennének comprende?

Egyébiránt én nem játszok v1-en, nekem tök mindegy, hova lépsz.
Dátum: 2011.07.14. 10:56:30
Persze, értelek, hogy az átlépéssel plusz előnyhöz juttattad a csapatot, de ha 100-al nyer a csapat, mondhatjuk, hogy miattad, de mondhatjuk hogy olyan játékos miatt, aki egyébként 100 térképdarabot gyűjtött már a csapatnak.. érted..
Dátum: 2011.07.14. 10:55:06

v3-on 300 térkép hátrányt azért nehezen fognak behozni 24 óra alatt, úgy vélem.
Ha az esemény teljes intervallumát nézzük 200 térképdarab per nap volt meg minden csapatnak kb, most ezt kellene majdnem triplázni az utolsóknak, az azelőttieknek csak duplázni..

Ez a fene sem tudja, hozható-e.. Ha komoly tartalékok vannak náluk, talán igen.