Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2012.10.13. 04:17:40
Jelezném, hogy a 12 kritikus varázslat ism. küldetés nagyon f.stalicska.

Alapjáraton, ha mindenkinél nagyobb - a szükséges értékkel - a szerencséd, és a kritikus varid, akkor is 13 portyából van meg optimális(!) esetben a küldetés. Ehhez képest kábítás átlagban(!) 7-8, kritikus ütés átlagban(!) 11-12.

Körülbelül 10 kritikus varázslat lenne az, amire talán azt lehet mondani, hogy méltó párja lenne a krit. ütésnek.

Ha a cél az volt, hogy a krit. varit csak tényleg akkor csinálja az ember, ha nagyon nincs már más, akkor rendben van, egyébként pedig "versenyképtelen".
Dátum: 2012.10.13. 03:21:06
Szerintem van egy határa, amit egy ilyen játék adhat az embernek, amikor valaki unalomról beszél, ilyenkor az jut eszembe, hogy nála már elérte a végzetúr azt a határt..

Gondolj bele a kezdeti állapotokhoz képest mennyi minden van már a játékban. Azért unalmasnak én nem nevezném.. Persze mihez képest..

a tegnapelőtti gruppen a thaiföldi kur.. no de hagyjuk is..
Dátum: 2012.10.12. 21:35:55
Márk ne add fel
Dátum: 2012.10.12. 21:31:49
Azóta bennem van a tüske, amióta a nagy Belever nem gyengíti sorainkat.
Dátum: 2012.10.12. 20:34:50
ez de szar volt
Dátum: 2012.10.12. 19:12:48
arra nem emlékszem, hogy állatot sem lehet befogni, de biztos így van.

így mondjuk ismételhető küldizés szempontjából nem a legjobb..
Dátum: 2012.10.12. 17:27:30
Úgy gondoltam, újabb "kihívást" keresek a játékban, elolvasom a kalandokat.

"Másnak kora reggel ébredsz, Sylar már vár rád. Elindultok keletre, Sylar szerint egy kegy belsejében van a tükör."

"Nem is igazán a vadászat volt kimerítő, hisz szinte rutinból megy már. De az ájult végzeturakat egyesével elcipelni a kínzókamrába sok energiát és időt vesz igénybe."

"egy rövid nekifutás után, minden erődet beleadva belököd a gólemet a térkapuba. Az még az utolsó szó jogán megüt téged otromba kőöklével, majd beleveszik a tér szövedékébe."

Kész, komolyan. Öt kalandot olvastam eddig el, nem semmi szövegeket tolnak az írók..
Dátum: 2012.10.11. 21:14:11
Ebben a pillanatban jutott eszembe, hogy tényleg.. van egy kis óra ikon
Dátum: 2012.10.11. 20:48:15
Ez utóbbi durva, ha tényleg így van.

Nem megoldható az, hogyha napi rutinon keresztül konstruálok, italt vásárolok és dolgozok aukciós házban, akkor ne küldjön engem oda? Jó lenne, ha a napi rutinok oldalon maradnék.

Most minden tevékenység után gurigázás le, kattintás napi rutinokra, és kattintás a következő cselekedetre.
Dátum: 2012.10.10. 05:20:21
sajnos a dukatot nem kapod meg.
Dátum: 2012.10.09. 10:31:08
azt a 326 milliót lekerekítetted szépen
Dátum: 2012.10.07. 21:48:47
Szép estét,

Mint a kristály horda ügyes-bajos viselt dolgaiban abszolút nem jártas játékos kérdezném:

Van valami komoly oka annak, hogy alacsonyabb szinten nincsen kristályhorda?

Alapjáraton lassú, vf-es játékkal játszva eljutottam 107. szintre v3-as szerveren. Nem rohantam előre Tp-vel, nem vagyok magas szintű, középmezőny kb.. Magyarul itt van (vagy legalábbis kéne lennie) az aktív játékosok egy jó része..
Most ott tartok, hogy a hűség záloga fiaskó, valamint a magas szintű játékosok "hiánya" miatti smaragd szövetségek (omega-mohir) összeolvadásából kifolyólag alig van már karakter, akitől LE-t tudok "rabolni".

Akiktől tudok, azokat kismilliószor támadom az ismételhető küldetések miatt. Értelemszerűen ők megunják, katakombába mennek, elköltik az LE-t, így még jobban szűkül a kör, most már ott tartok, hogy 6 embertől tudok LE-t hozni kb.

Nekik meg a hócipőjük tele van szerintem, hogy állandóan engem látnak az eddigi csatákban.

Volt már esetleg szó róla, hogy alacsonyabb szintre is kiterjesszék a kristályhordát?

uff
maci
Dátum: 2012.10.03. 00:32:45
Szerintem nincs olyan játékos, aki azt szeretné, hogy ha 40 szinttel felülről ütik, sebződjön is mellé..

Ez miért is lenne jó?
Dátum: 2012.10.02. 17:29:09
Idézet: Gyakorol - 2012.10.02. 14:40:11
Hogyan lehet rengeteg embert toborozni a szövetségbe a legkönnyebben,de úgyis hogy azonnal jelentkezzenek?


Meg kell próbálni értelmesen toborozni.

Bár ez csak tipp, lehet nem jön be.

Szerintem te aránylag jól csinálod, nem beszéltem még a játékban olyan emberrel, akit minimum egyszer, de inkább háromszor nem próbáltál meghívni a szövetségedbe.

Valamiféle MLM munkád van, fogadjunk... Ilyen kitartóan, ilyen "furcsa" érvekkel még senki nem próbált meggyőzni a csatlakozás helyességéről. Ráadásul nem nagyon sikerült átmennie a közben elsütött tréfáimnak, pl: "mit tudsz ajánlani, ha kilépek a szerver első szövijéből?" és hasonlók..

Az utolsó talán átment, hogy anyukám nem engedi..

Szerintem add fel, és keress magadnak egy céhet, ahol elvárás az aktív (nagyon aktív) fórumozás.
Dátum: 2012.09.23. 20:36:13
A világ vallásainak vezetői örömünnepre hívták össze követőiket.
Dátum: 2012.09.23. 20:00:06
Pontosan mi volt bugos Cras?
Dátum: 2012.09.23. 19:42:53
Ezt a hozzászólást 10 pontra értékeltem.

És nem azért, mert egy szöviben vagyunk, szoktunk bowlingozni, piázni együtt, és közel sem azért, mert a feleségem is kedvel. Nem.

Egészen másért.
Dátum: 2012.09.22. 11:36:05
Idézet: Craslorg - 2012.09.21. 10:38:51
Szerintem a fizetési időszakhoz manapság elég nehéz idomítani bármilyen akciót.


Hééé, te Craslorg!

Nem igazán kedveljük az idomítósokat errefelé..
Dátum: 2012.09.21. 14:47:33
Üdv

Azért azt valahogy nehéz komolyan venni, hogy a szubplazmás vesztet csata sértheti valakinek az önérzetét, csak mert látja a piros színt az eddigi csatákban.. (szerk: bocsánat itt máris módosítással kell élnem. Elképzelhető, hogy valakinek sérti a önérzetét, de nehogy már ez legyen egy ok arra, miért ne legyen )

Az, hogy prémiumos játékosoknak extra opciók legyenek a plazmával kapcsolatban, nem tartom fontosnak, elég extra tápunk van már így is

Azt semmiféleképpen nem tartom jó ötletnek, hogy a támadó veszítsen LE-t, vagy a védekező ÉP-t.
Könnyen vissza lehet ezzel élni.

Most lehet nem lesz szimpatikus amit írni fogok, de szerintem azok a játékosok, akik Miklós vagy a Beholder játékfejlesztésére vonatkozó munkáját úgy ítélik meg, mint valami hatalommal való visszaélést, nagyon el vannak tévedve. Nem értem, hol ismernek ők olyan rendszert, ahol nem kell elfogadni a "vezetőség" szavát? Próbáltatok ti már embereket vezetni, akár az életben, akár itt a játékban?

Olyan működő rendszer nincsen, ahol mindenki szavát kikérve megszavaztatunk minden szart, már bocsánat. Sem a kormány, sem a cégvezetés, sem a csoportvezető, sem a családfő, sem a szövetségi vezető, sem egy játék fejlesztői gárdája nem tudja ezt megcsinálni.

Szóval ahelyett, hogy itt a játékosok jogainak sárba tiprásánál tartunk lassan, kicsit le kéne higgadni a témában.

uff
maci
Dátum: 2012.09.20. 21:09:43
Idézet: Tigristappancs - 2012.09.20. 18:50:46
Portya kérdéseket tekintve a békés világon játszók véleménye szerintem eleve kevésbé releváns. : )


most slow motion technikával egy medve balról színre lép, majd:

"miiiillllyeeeennn bbéééékkééés viilááágg ba@ooodddd, oootttt uuuugyaaanúúúúgy pooortyáááznnaaaakkkk"

Majd színről le, jobbra el.

Bocsánat a csúnya szóért, remélem nem mindenki tudta értelmezni, eléggé titkosírásosan toltam.

Egyébiránt meg tényleg fura lenne, ha nem a saját álláspontját fejtené ki az ember, hanem másét. Ilyesmivel én még nem próbálkoztam, biztos jó móka lehet:

"tagja vagyok a meleg közösségnek, és büszkén vállalom. Elnyomásban élünk évtizedek óta, elég, nem tűrjük tovább!'.

Egész jó volt. (bocsánat, nem akartam a melegeket megsérteni, sőt senkit sem, sőt bocsánat előre, ha bárkit bármikor megsértek, nem direkt)

Hogy a témához is hozzászóljak, bár a kutyát nem fogja érdekelni a fentieket olvasva:

Ha hátránya származik a védekező félnek abból, hogy támadták, az szopás lesz. A szopás az egy olyan dolog, ami csak akkor jó, ha a jobbik végén vagy. Szerintem.