Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2008.12.21. 09:10:08
üdv,

Colgate, így kissé nehéz dolgotok lesz, ajánlom keresd meg levélben azokat, akiket a csapatotokban szeretnél látni. Ráadásul így ketten egy 8 fő kapacitású szövetségben.. nem túl bizalomgerjesztő a szövetségetek, sorry...
Szerintem próbáljatok meg inkább csatlakozni valamelyik nagyobb szövetséghez.

üdv
maci
Dátum: 2008.12.21. 00:31:50
Én úgy látom, hogy Miklósék ezzel a fejlesztéssel nem a gyengéken akarnak segíteni, hanem a farmolást akarják valahogy akadályozni, lévén egyéb módon egyelőre nem tudják.
Dátum: 2008.12.21. 00:00:09
üdv

Néhány dolgot nem veszel figyelembe Texex.

Egyrészt a kreatív affinitással jelentősen megnövelhető a szerzett LE. Másrészt bizony vannak olyan játékosok, akik több karakterrel játszanak. A plusz karaktereik azért vannak, hogy a vadászaton kívül semmit se csináljanak, csak várják, hogy a főkarakter rájuk mozduljon, DE és itt jön az érdekes része: ezeket a karaktereket a rabszolgatartók mindenki által "üthetővé teszik", hogy ne lehessen észrevenni , hogy csak őket szolgálja ki a karakter. Tehát vadászik vele, ott hagyja, ha beverik kiszámolja, hogy mikor támadható, és próbálja ütni. Lehet, hogy naponta csak egyszer sikerül leportyáznia, akkor is szerez 2000 LE-t és már jól járt. Az meg nem zavarja, hogy más is üti, hadd üsse. Ráadásul néha trükkös módon elkölti - észrevehetetlenül - az LE-jét, hogy esetleg a visszajáró portyás rosszat üssön belőle, és egy darabig békén hagyja.
A szintvisszamaradott top portyások ezeket a karaktereket könnyen megtalálják. Nem fogok számokkal dobálózni, milyen szerzett LE-k vannak, szerintem felhördülnél, miket lehet rabolni.
Persze a leportyázott karakterek EGY RÉSZE csak rabszolga, de igen jelentősen beleszámítanak MINDEN top portyás napi LE nyereségébe.

Ehhez kapcsolódóan:

"Hacsak nem az a taktikát követed, hogy örökkön örökké ugyanazt a 20 embert támadod, akik mínusz 20-50k-s LE differenciával virgonckodnak, de érdekes módon mindig lehet tőlük 1000 LE-t rabolni, akkor ez a dolog semmilyen módon nem fog téged korlátozni vagy gyengíteni."

Ez ugye a januári egyik lehetséges fejlesztéssel kapcsolatban lett leírva, miszerint a "sok vesztett LE - sok vadászat" jellemzőjű kariktól kevesebbet lehessen rabolni. ENNEK a lényege egyértelműen a rabszolga karik kiszűrése, illetve azok "használhatóságának" korlátozása, hiszen jelenleg NINCS rá mód, hogy ezeket a fejlesztők szabályosan zárolják. Ugyanis az irányítója más hordában indította őket (vagy éppen átvette barátjától stb.) - és így más szövetségben is vannak- , nem támadják ugyanazokat a karakterei, nem loginol velük be egyszerre, stb.

Ilyen farm karik jóformán MINDEN szinten vannak kb. 18-20-ig.

Remélem így kicsit emészthetőbbek lettek a lekémgömbözött karakter számadatai

üdv
maci
Dátum: 2008.12.20. 17:04:03
"-- ha valakinek extrém magas a rablott LE és vadászatból szerzett LE aránya, az valamivel kevesebbet tudjon rabolni azoktól, akiknél ez az arány extrém alacsony."

hmmm, ez így érdekesen hangzik...
Akkor már működjön úgy, mint a kreatív affinitás, ő ne veszítse el, de mi kapjuk meg.
Légyszíves gondold át ezt még. Azért vagyunk extrém magasan kiemelkedőek portyában, mert extrém energiát ölünk bele.


üdv
maci
Dátum: 2008.12.19. 06:55:14
"kárpótláska"



maci
Dátum: 2008.12.16. 16:50:23
ajánlásból bejött LE?
Dátum: 2008.12.16. 16:32:27
A belefektetett idő a lényeg főleg, és nem az, hogy 18e vagy 23 e volt az a portya ma..
Ez olyan, mint amikor játszol egystratégiai játékkal egész nap, majd kifagy a géped, amikor is rájössz hogy nem mentettél reggel óta.
Akarja ilyenkor a fene megint előlről kezdeni.

maci
Dátum: 2008.12.16. 16:12:12
üdv

1. szerintem hacker van a dolog mögött, csak nem akarják ezt így kommunikálni, végül is mindegy, a helyzet ettől még változatlan.
2. köszönöm a kompenzációt, csp-m maxban van két hónapja, a kb. 500 LE amit meg kapnék, nem kárpótolja a 23ezret, amit ma szereztem.
DE ez én vagyok, értem én hogy globálisan nem lehet mindenkinek jó... na.....

Az már kicsit idegesítőbb, hogy ma ütöttem az LE rekordomat, ami törlődik. Az meg hagyján, hogy a napi átlag LE szívás/ csata is erősen durva volt..
Csak én vagyok ilyen kocka, akinek ezek számítanak, de mentségemre legyen szólva amennyi időt ráfordítok, még jó hogy belehüjültem

Mindenesetre arra jó volt a kis szünet, hogy rájöjjek milyen függőséget alakított bennem ki a játék...

üdv
maci
szerintem relax és dont vöri

hétfő reggel van,hétvégén lehet nem dolgoztak a programozók (annyit), majd javítják ma..

ha meg ennyire zavar, írj a srácnak hogyan csinálta.. Így ránézésre én is azt mondanám, hogy mission impossible, de majd meglátjuk

üdv
maci
Dátum: 2008.12.14. 10:01:54
üdv,

Aki Dömpikét bántja, az a családomat bántja
Szerintem is bugos, hogy Trueblood állata ennyivel magasabb szintű, mint az enyém, írtam a programozóknak, hogy azonnal kérek még 10 szintet neki karira, de még nem válaszoltak

üdv
maci
Dátum: 2008.12.08. 17:49:24
felesleges leszólnod, ennél SOKKAL nagyobb marhaságokat is lehet olvasni, helyesírási hibákkal, értelmezhetetlen nyelvtani szerkezetekkel megtűzdelve.

maci
Dátum: 2008.12.05. 12:54:45
Jogos, inkább csak a feeling kedvéért mérkőzünk meg egymással, mintsem a díjért.
Azt viszont nagyon hiányolom, hogy nincs egy "normális keret" adva a dolognak. Egyszerűen katt egyéb ablak - viadal, ott egyből pirossal kitűnik, hol buktál ki..
Anno 15 évvel ezelőtti emlékeim szerint a tf olimpia baromi izgalmas volt, ahol nem lehetett előre látni, melyik csatában mi történik..
előző viadalon sikerült még ezt a kis játékélményt is elrontanom, az esemény világított, rákattintottam , ahol is meg tudhattam, hogy a viadalon a 7. körben kiestél. Ennyi.
Tudom, hogy ez egy alapvetően egyszerű játék, nem a körítés miatt játszuk, de a viadal valahogy lehetne kidolgozottabb.

maci
Dátum: 2008.12.04. 17:09:59
Bírom, hogy előtte pár hozzászólással ott az infó, de azért mégis rákérdeznek.. csúcs..
Dátum: 2008.12.04. 15:32:17
ööö, vannak már csaták epikus lényekkel?
Dátum: 2008.12.03. 13:58:14
azért neked is foglalkoznod kellett a játékkal nem keveset, nem volt meg az olyan egyszerűen szerintem..
nem véletlenül hoztál be majdnem..
és azért a napi 29-30 k-ért meg kell dolgozni keményen..
no meg a térkapu is benne van ugye a le diff-ben..
Dátum: 2008.12.03. 13:48:34
Kedves professzorasszony

tessék már fent a profil mellett rákattintani a üzenetek fülre.. van egy kis piros zárójel mellette, benne egy számmal..
Dátum: 2008.12.03. 13:34:28
Minden játékban vannak olyanok, akik elhúznak a többiektől.
De ez nem probléma, legalább van motiváció, be kell hozni..
Dátum: 2008.12.03. 13:02:35
üdv

eddigi csatáidban látod azokat is, akik téged támadnak. Ha nem látod, akkor nem portyázott még rád senki (eddig )

maci
Dátum: 2008.12.03. 12:33:51
5-én mikor lesz pontosan?
Dátum: 2008.12.02. 22:52:37
gyanús volt nekem is, hogy így írja ki.. lehet tudatturbóval nem működik, akkor mondjuk ez így elég gáz..