Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Dátum: 2009.12.03. 10:17:22
Ez oda kevés, sőt...
Dátum: 2009.12.03. 09:04:37
Megjött a konkurencia
A nagyképű védekező elköthette volna korábban az LE-t Ezt elég sokan már Lanmaffia óta szajkózzuk...
OFF

Sarkítasz A szolgáltatás az őskő, azért fizet mindenki és meg is kapja mindenki. Az más kérdés, hogy áttételesen abból jutsz előnyhöz.

Másrészt az általános szerződési feltételek mindenhol folyamatosan (és többnyire egyoldalúan) változnak, ha olyan irányba és annyit változik ami nem tetszik, beszünteted a szolgáltatás igénybe vételét. Viszont a korábban igénybevett szolgáltatásért senki nem fog neked egy kanyit sem visszafizetni.
Dátum: 2009.12.02. 17:42:17
Idézet: Kocos - 2009.12.02. 16:51:57

Az ember mar csak olyan, hogy aggodik szeretteiert, es a kornyezeteben elokert. Es ha valaki azt gondolja, hogy az oltas beadasanak/kihagyasanak komoly kovetkezmenyei lehetnek, akkor igyekszik ettol megovni azokat, akikrol gondoskodni akar. Nem?


Gondolni valamit és biztosnak lenni benne, két eléggé különböző dolog
Az elmélet szép, a gyakorlat viszont csapnivaló, hála a VF-nek a portyázásnak ebből a szempontból elég marginális szerepe van.
Idézést kéretik javítani.

Kristálygömb előtt is lehetett portyázni, ez sem fogja eltörölni.
Dátum: 2009.12.02. 09:04:26
Akkor mondjuk túrj utána légyszíves mindenféle archívumokban, hogy a szezonális infulenza miatt hány állapotos kismama halt meg, és hasonlítsd össze a jelen adatokkal.
Dátum: 2009.11.30. 21:48:28
Tényleg, hány ilyen volt/van? Most komolyan? Nem egyszerűbb megkérni mondjuk Baratyot és Miklóst rá, hogy 20 perc alatt 1000 feletti "támadást" indított egy karakter egy másikra, azt tiltsa ki a játék 1 hétre? Ha meg csak 400-at az admin ránéz másnap aztán szükség esetén kitiltja kézzel.

Tiltsuk le a portyázást és kész, már megint itt tartunk
Dátum: 2009.11.30. 18:56:23
Mondj rá tényleg jó megoldást.
Engem nagyon nem zavar, én már csak ötletelek V1-en már töröltem, a többi is csak idő kérdése
Valahogy nem sajnálnám
Sokkal egyszerűbb lenne (v5-ön) kivenni a VF-et meg a szingulárist a játékból, a portyáért meg a szerzett LE arányában TP-t adni a vadászat alapján. Így nem lehetne lemaradni és nem gyengülne az sem aki portyázik.
Hosszan lehetne még menni ebben a ki mit csinálna, de nem ez a topik témája, majd egyszer egy sör mellett megvitatjuk.
Mondjuk én egyedül vagyok két (2. és 3. szintű taggal) a szövetségemben Szóval tömjétek őket Hiába ugrasz ki a szövetségből, arra is lehet ellenreakciót kitalálni
Birka... Te néha olyan birka vagy És az nekem rossz, vagy nem, ha béke jön és nem portyáznak rám? Cserébe némi csapássemlegesítésért?
Ugyan Jerikó, TP-vel bárkit tömnek. Mert az az egyszerűbb, én simán hadatüzenek a 3. "tömés" után, majd beszedem a háború csarnokkal az LE-t. Legalább nem az én PP-m megy rá.
Dátum: 2009.11.30. 10:59:39
Idézet: LanMaffia - 2009.11.30. 00:49:06
Tényleg olyan újítás kéne hogy +1.000.000 LEs gomb és tessék.


Isten tudja milyen régóta javasoltam először ezt a gombot
Dátum: 2009.11.30. 09:06:13
Idézet: Valkyre - 2009.11.30. 07:44:58
Nem oltatom be magam, és igyekszem mindenkit lebeszélni róla a környezetemben.


A mondat első része konkrétan a te saját dolgod. Mivel azonban az abszolút igazsággal egyik oldal sem rendelkezik, ezért a második felét inkább hanyagold.
Idézet: Prisma - 2009.11.29. 18:34:13
Nagyon sok eset volt, amikor a leveretőn bosszút állt a megtámadott karakter, sokszor úgy, hogy egyszerűen a szövetségével hadat üzent a leverető szövetségének, és kifosztotta.

Nem is tudom, ez miért ismerős


Idézet: Prisma - 2009.11.29. 18:34:13
A leveretők nagy részének természetesen nem az a szándéka, hogy kárt okozzon másnak, hanem csak le akarja magát veretni. Aki bosszút áll, az sem kifejezetten bántani akarja a leveretőt, hanem csak azt szeretné, hogy többet eszébe se jusson. Ez tehát olyan helyzet, amikor egyik sem akar a másiknak kárt okozni, de a játék sajátosságából adódóan nem tudnak védekezni eme károkozás ellen.


Nagyon szépen fogalmazol, de valójában: Igen és Igen. A direkt leverető kárt akar okozni a másinak az "üres" Tp-vel, míg az pont ezért áll bosszút.