Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Dátum: 2008.12.01. 12:32:21
Töröljük, ha lehet. Köszi

Hol rendezték a legutóbbi olimpiát?

USA
Olaszország
Japán
Kina
Dátum: 2008.12.01. 10:41:52
Törlendő:

Magyarország hány éve tagja az EU-nak?

A helyes válasz 4 (ez jó is, kb még 30 napig). Kukába vele.
Szerencsét hagyjuk ki a játékból. Nekem 30-as építéssel is lehet 60k-m beépítve, ami szerencse szempontjából jó ha eléri a 1/3-át annak, aki 0-s építéssel csinálta. Plusz a játékosok nagy része teljesen különböző építésnél kapta meg a szerencse tulajdonságot.
Dátum: 2008.11.30. 20:23:40
Igen, ez a bajom, hogy nem tudom, hogy most két szint aljára érkeztem-e, vagy közepére, de ez akkor ha minden jólmegy holnap kiderül.
Nem ugrik, mert ők is új tagok "ebben" a szövetségben.
Dátum: 2008.11.30. 19:04:44
Akkor igy jártam Épp sikerült szintetlépni
Dátum: 2008.11.30. 18:01:18
Erről még mindig semmi hír?
a +X nap béke azért a kiegyenlitéssel mellé azért szép plusz. Bár a nagyok most is kilincselnek ilyen dumával: "Aki az első nap kapitulál az +2 hét békét kap"
Dátum: 2008.11.30. 15:58:22
Arra reflektáltam, hogy valószínűleg nem csinálta meg azonnal se Leinád se Sharpa a küldetést, lévén erre biztos nem készültek, így talán van halvány esély a változásra.
Dátum: 2008.11.30. 15:46:32
De akkor írj valami ötletet amivel megszűnteted a csak vadászós stratégiát is.
Dátum: 2008.11.30. 15:22:34
Azért gyanítom, hogy az elsők se rohangálnak egyelőre 25ös vezetőkészséggel, ami ehhez a küldetéshez kell.
Nyilván azért alakult így mert ez a legkevésbé kockázatos. Az Elit Horda, Azúr Légió, Tökéletes Gyémántok se viccből lefelé támadnak, ahelyett, hogy egymást ütnék, kockázat nélkül tudnak nyerni. Egymás ellen azért annyira nem vicces, lévén sok erőforrást leköt, hosszú háború lenne és nem teljesen egyértelmű ki nyerne a végén.
A nagy szövetség pikkpakk felhúzza a háború csarnokát 5-re, és ugyanúgy lehet 6 háborúja. Viszont az épület miatt nem éri meg ellenük egyből kapitulálni, mert 30%-al többet visznek. Jó kérdés, hogy ez megmozdít-e egyáltalán valakit. Teszem azt 6k helyett 8k-t veszít emiatt a gyengébb.
Dátum: 2008.11.29. 20:10:28
Simon, pech szerintem.

Idézet: Miklós - 2008.11.24. 18:05:40
Egy kis update:
Felvettem a fejlesztési listára, hogy a térkapunál is legyen egyfajta "cselekvéspont", a térkapu használat. Ahányas a térkapud, annyi cselekvést tudsz elcsúsztatni.
Tehát alapban egyet: ha mondjuk hajnali 4-kor frissülne a térkapud, akkor megteheted, hogy reggel 9-kor mész csak be, és utána legközelebb 12-kor. De ha 12 óráig nem mész be, akkor az éjjel kapott csp már "elvész". Ha 2. szintű a térkapu, akkor a hajnali 4-kor kapott meglesz este 8-ig a délivel együtt. És így tovább. De továbbra is, mindentől függetlenül, két bemenetel között min. 1 órának el kell telnie.
Határidőt nem tudok mondani, mikor készül el, most egy csomó fontosabb dolog van előtte, de sor fog kerülni rá.


Miklós, lehetne még ehhez egy aprócska javaslat?

A térkapu szintje csökkenthetné az említett egy órát, szintenként 1 perccel (esetleg 2)? Egyébként 20as szinten óránként egy alkalommal számolva egész nap "ülhet" a gép előtt a játékos. (Vagy 4 szintenként egy órán belül +1 használat, bármi)

Üdv
Dátum: 2008.11.29. 16:50:30
Szánalmas vagy sem én is kiírtam a bemutatkozásba, hogy aki a 200 lóerőt akarja elvesziteni, nyugodtan jöhet hozzám. Mivel:

1. 200 Le mindig van nálam
2. ha ügyes simán kikap

Nyilván a saját célomat is nézem, inkább adják nekem az engem fejleszt, viszont nem kell egyeztetni, hogy mikor, meg hogyan, nem kérek se levelet se semmit. Jön kikap, megvan a küldetés és megkapja a vesztett lóerő sokszorosát. Ha valaki úgy érzi, hogy magától oldja meg, annak meg ott a lehetőség, hogy úgy csinálja ahogy akarja. Lehet bárki ellen veszíteni, Mortimer leírta. Kikaphatsz nem erőstől is simán, csak legyen nála 200. Van ismerős, aki magában csinálta meg, 15-re sikerült neki, addig 60-190 tartományban bukott, majdnem 2000 lóerőt.

Röviden összefoglalva, nem akarod tápolni az amúgy is erőseket? Ne tedd. Keress egy gyengébbet, add neki azt 200 LE-t, az meg azért nem tetszik, mert nem az utánad jövőt akarod segíteni?
Dátum: 2008.11.28. 19:19:19
Mennyire vagy "szerencsés" ?
Elolvastam azt is, de azzal egyetértek, ezért azt nem is kritizáltam, csak a kútcsökkentő gombot

Hogy reagáljak azok közül is valamelyikre:

- Pl. annyit, amennyi a legnagyobb építés a szövetségben. Ezzel kapásból elejét lehetne venni az építő rabszolgáknak is.


Ez nekem kifejezetten tetszik!
Azért az első problémát nem oldja meg. Hozzátok pl több mint 100k töltéssel lehetne belépni és kétlem, hogy egy új belépő miatt csökkentenétek a kút méretét. Ergo mondtál olyan megoldási javaslatot ami nem old meg semmit.

A másodikra ez lehetne megoldás, bár akkor meg gyanús, hogy nagyon sok lélkkút fog a harmadára negyedére zsugorodni, azoknál akik a durva változtatás mellett szavaztak itt.
Dátum: 2008.11.27. 07:15:05
Hadúr kimaradt a listából, ő 11-es
Dátum: 2008.11.26. 16:23:45
Én nem vagyok ilyen "kedves" vagy nemtudom. Nekem is írtak már, általában visszaírtam valami alapvető kérdést, segítségnyujtási szándékkal. Ezen a szinten eddig mindig megakadt a dolog. Helyette jöttek a verőemberei, akik kikaptak szintén, úgyhogy mentem lóerőért a továbbiakban is.

Juteszembe, olyat is csináltam, hogy direkt 0 lóerővel agyonvertem, hogy "biztonságban" legyen