Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Maci, alapvetően az a nehézség a dologban, hogy 8 óránként tudod támadni ugyanazt az embert. Ha vagytok 20-an még akkor is limitált a készlet. Nem tudom, krishy háborúban vagy anélkül hozta össze a dolgot, de háborúban nagyságrendekkel egyszerűbb. Arról nem beszélve, hogy te ugyanabban a "rossz" helyzetben vagy mint Trueblood, hogy a nagyon magas alaptámadás mellé sokkal több szerencse kell, hogy ne találd el az ellenfelet.

döntetlenezés közben korrekt-e full cuccban támadni egyébként full cuccos karikat.. (?)

úgy, hogy egyébként az idő nagyrészében döntetlenre vagy öltözve.

Igen részben ez, másrészt az, hogy buzogány vakítófénybe öltözik valaki, hogy ne bántsák.

Erre egyébként szerintem az a megoldás, hogy ha mindenképpen meg akarod ütni, te is buzogány, vakítófény, csak benthagyod az állatod. Ha rabolsz tőle 2k lóerőt, akkor röhögsz rajta, ha 0 LE-t, mert tényleg döntetlenezik, akkor elnézést kérsz. A felszerelés miatt elvileg túl sokat úgysem sebzel rajta, nagy kár nem éri. Nyilván, ha valahogy egyértelműen azonosítható, hogy a küldetést csinálja (0 LE pl) akkor nem illendő napjában 2-3x leütni.
Dátum: 2009.02.02. 20:24:19
No, igen, de 1 őskőért nullázni mindent értelmetlen (hovatovább 5ért is). 6 sajtolás 5 térkapu 10 másodperc, mert kb addig tart végigklikkelni. Legyen 20, mert közben egy gyógyitalt talán meg kell inni. Bevétel 40k LE, elköltése újabb 5 mp.

Alapvetően mindenkit érint (ugyanúgy ahogy az epikus emlékmű sem érinti jelenleg a játékosok nagy részét), előbb-utóbb mindenki el fogja érni azt a szintet, ahol már könnyedén ki lehet fejleszteni. Én már 20. szinten 20 v. 30-ra fejlesztettem volna ezt a fajta a kronokompenzációt, ha lett volna rá lehetőség. Tehát a játékosok nagyrésze használni fogja. A játék ára akkor fog duplázódni, ha mindenképpen őskőért akarod megcsinálni fél perc alatt a fél napi játéktevékenységet, amit szakértelemmel 1-2 órára lehet sűríteni.

Őskövet szerintem akkor kell áldozni erre, ha a valós életed bármely halaszthatatlan feladata miatt rá vagy kényszerülve. Akkor 3-4 őskő nem drága, kivéve, ha minden nap rákényszerülsz...

A lényeg: szerintem azért kerül őskőbe, hogy _ne_ az legyen a sztenderd mindenki számára, hogy őskővel "gyorsít".
Dátum: 2009.02.02. 19:43:32
A kiégett őskővet jó ötletnek tartom, alapvetően majd mindenre ki lehetne terjeszteni 4 v. 5x szorzóval. Nem igazán "táp", de mégis valami.

"LE pedig ezer másra kell" ... Minden szentnek magafelé hajlik a keze...

Az ő gondjuk ezzel nem oldódik meg, neked meg "felesleges" szakértelmre kell az értékes LE-t költeni, olyan célból, ami őskőért meg drága. Nekem ebből ez jön le...
Szvsz, aki döntetlenezés közben, időszakosan teljes fegyverzettel támadgat, az nem teljesen korrekt.
Dátum: 2009.02.02. 14:19:46
Ha minden egyes nullázás egy őskőbe kerül, akkor nagyon megdrágul a játék. Napi 5 sajtolás és 5 térkapu 8 őskőbe kerül így, plusz az esetleges tudatturbó. Sajnos a gyógyitalok ára is megduplázódott a kezdeti állapotokhoz képest, holott abszolutértékben pont ugyan annyit érnek mint a kicsik értek pár hónapja. Ezzel együtt napi 15 őskő kicsit soknak tűnik a "kényelmi funkciók" növelésére.


Nem igazán kötelező őskővel nullázni, pláne nem az egész napi adagot... Állandó gyorsításra ott a szakértelem, hirtelen-sürgősre meg az őskő. (Nyilván aki Krőzus leszármazottja, nyomni fogja a nullázást gondolkodás nélkül). Lesz három variációs lehetőség:

1.) Mint eddig óránként
2.) Szakértelmet fejlesztve akár 10 v. 20 percenként
3.) Őskőért azonnal. (sokat, sok őskőért)

Nekem elég széles skálának tűnik.
Folyamatosan írtják az adminok a rossz kérdéseket. Sajnos nem lehet lépést tartani, a mennyiséggel, amit a játékosok feltesznek. Főleg mert sokan átengedik őket. Következésképp, ha a te egyszerű/rossz/akármilyen kérdésed is átmegy, az is a később törlendő mennyiséget növeli.

Zoltan0804:

Peched van, mert ez a kérdés már szerepel az adatbázisban, de ezek szerint az értékelő még nem találkozott vele.
Attól, hogy más rossz kérdést ír be, neked nem kötelező. Másrészről, ilyen erővel azt a kérdést is feltehetett volna: Mennyi 1+1? Arra garantáltan azonnal törölni-t kaptál volna. Harmadrészt, ha bunkón értékelsz, egy idő után szépen el leszel tiltva az értékeléstől.
Dátum: 2009.02.02. 09:27:31
Mi Gombóc Artúr kedvenc eledele?
Zsíros kenyér
Tóltótt káposzta
Fagylalt
Csokoládé


Egyszerű ugyan mint a faék, de nekem tetszik, csak az a fránya helyesírás...

Melyik magyar város címerében nem található állat?
Kecskemét
Debrecen
Esztergom
Hatvan


Fejből nyomom az ország összes városának a címerét, de tényleg...

A méregfelhő varázslatnak sikeresség esetén mi a mellékhatása?
-3 erő
-10 védekezés
-5 mágia
-18 támadás


Spec, túl könnyű, törlést érdemel.
Dátum: 2009.02.01. 22:02:11
Mit isznap előszerettel az angolok?
Kólát
Vizet
Teát
Tejet


Helyesírás...


Mit jelent a német Brücke szó?

vár
híd
kastély


Szótár... Törölni kéretik.
Dátum: 2009.02.01. 21:22:42
Volt már, hogy kedden írták ki, és olyan is, hogy hétfőn.
Dátum: 2009.02.01. 18:21:46
A Némó nyomában című rajzfilmben, melyik városban "raboskodik" Némó?
New York
Sidney
Rodostó
Fokváros


Kösz, hogy jössz, spec, érdektelen lexikális, törlés.
Dátum: 2009.01.31. 23:18:23
Ha van 400 csp-d és lejár a prémium, akkor 150 megy a levesbe -> elveszik.
Dátum: 2009.01.31. 22:52:20
Az biztos, hogy a 15% alatti támadhatóság jelentősen megvariálná a dolgokat.
Dátum: 2009.01.31. 21:45:13
Melyik hónapban van Pünkösd?
május
szeptember
február
augusztus


Kivéve amikor június ugyebár... Törlés.

Mikortól tehetsz fel kvízkérdést?
8-as szinttől
Ha legalább 100 kérdésre helyesen válaszoltál
Soha, a kérdéseket számítógép generálja
Ha prémium taggá váltál


Törlés...
Dátum: 2009.01.31. 20:17:02
Trinigan, most őszintén, 3. szinten vagy ezzel a küldetéssel és képes vagy problémázni rajta? ...
Dátum: 2009.01.30. 18:25:08
Hány országgal határos Ausztria?
32
42
8
52


Kérem törölni!
Dátum: 2009.01.30. 14:51:07
Az arany szíved fog a sírba vinni
Dátum: 2009.01.30. 14:41:35
Ki a görög mitológia főistene?
Poseidon
Zeusz
Elemér
Józsi

Kérem törölni!
Dátum: 2009.01.30. 14:21:23
Szvsz egy picit több türelem ráférne bőven mindenkire.
Dátum: 2009.01.30. 13:57:30
Hopp, benéztem Elnézést!