Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Dátum: 2009.04.13. 20:32:23
Unatkoztak kicsit Felpezsdítették az életet
Dátum: 2009.04.13. 14:34:36
Rendkívül rossz ötletnek tartom.
Dátum: 2009.04.11. 22:22:02
Akkor közzé is tehetnéd, hogy másnak legalább ne legyen kára belőle.
Ne zavarjon, hogy szintfüggő a dolog. Most 3 szintet tudsz lefelé ütni, de 10-ről 7-re nem lehet. Fuss neki mégegyszer szerintem.
Kell hozzá a szakértelem sajnos, más lehetőség nincs.
Dátum: 2009.04.11. 18:39:23
Szia!

Bug, elvileg meg sem kellene jelennie. Velem is előfordult már, szerintem felesleges bosszankodni rajta.
Én meg naponta ütök össze ennyit, nem csak minden harmadik-negyedik napon. Tehát én látnok vagyok, mégis itt játszok ahelyett, hogy felvásároltam volna a Beholdert a számtalan lottó 5ösömből, mert hát a látnoksággal az is együttjár, hogy a lottószámokat is tudom...

Nem is, multizom, van 20 farmkarakterem akikkel 7/24-ben vadászok másra nincs is időm.
Nem tudsz ilyet betenni, ha be tudnál minimum 2,3 millió rabolt LE-nél járnál, de a közelébe se szagolsz. (Ráadásul V2-n kevesebben játszanak kisebb a zsákmány és ez zsákmány napi szintű nálam 4-8 szint óta). Marha nagy a szád, de semmi nincs mögötte.
Tapasztalat biztos nincs, ha lenne 2 millió LE rablásnál járnál

V2-es mai eredmények (Látnokság 150. szint), az utolsóból nem töröltem ki kevésbé sikeres portyákat (a tökéletességhez 500. szintű kell).

A jutalmad 1378 lélekenergia és 11 TP. Csata leírása
A jutalmad 53 lélekenergia és 11 TP. Csata leírása
A jutalmad 6827 lélekenergia és 11 TP. Csata leírása
A jutalmad 470 lélekenergia és 11 TP. Csata leírása
A jutalmad 761 lélekenergia és 10 TP. Csata leírása

A jutalmad 2340 lélekenergia és 11 TP. Csata leírása
A jutalmad 1124 lélekenergia és 11 TP. Csata leírása
A jutalmad 1110 lélekenergia és 11 TP. Csata leírása
A jutalmad 1040 lélekenergia és 10 TP. Csata leírása
A jutalmad 3897 lélekenergia és 10 TP. Csata leírása
A jutalmad 1418 lélekenergia és 10 TP. Csata leírása
A jutalmad 3927 lélekenergia és 11 TP. Csata leírása
A jutalmad 2536 lélekenergia és 10 TP. Csata leírása
A jutalmad 2195 lélekenergia és 10 TP. Csata leírása
A jutalmad 4302 lélekenergia és 10 TP. Csata leírása
A jutalmad 1977 lélekenergia és 11 TP. Csata leírása
A jutalmad 2237 lélekenergia és 11 TP. Csata leírása
A jutalmad 3696 lélekenergia és 10 TP. Csata leírása
Bénák?
Kinek van annyi energiája munka mellett, hogy még 10-20 farmot is fenntartson...
(Bocs Crimson )

Szóval az az igazság, hogy Crimson rég elhagyott farmkaraktereit használja, néha ír magának ő is anyázóleveleket a farmkaraktereivel (mint Crimson is), hogy ne legyen feltünő. Időnként töröl egy-kettőt hasonló okokból és fizet Miklóséknak, hogy 15. szintre tegyenek be neki a töröltek helyett újakat (mint Crimson is).
Teljesen mindegy mit írunk, ha nem tetszik akkor belekötsz másba. Kérd el Miklóstól a logokat, hogy hogyan változott a szakértelme és hova pakolta a turbót ezeken a napokon, talán ő meg tud nyugtatni.
Ott lentebb bemásoltam az ajánlást, láthatod hogy ingadozik. 2-3x változás simán van benne napok között. Több-kevesebb portya és nagyobb-kisebb zsákmány függvényében. Te épp egy növekedést szúrtál ki, ennyi.
Egy dolgot árulj el nekem légyszíves: mire alapozod, hogy minden nap ugyanazokat az embereket üti?
Ehh, vaze, a feleségemről van szó, én adok neki tanácsot, szerinted van halvány lila gőzöm arról mit fejleszt?
Az a 10 egy kicsit ráérős egy portyás karakternél nem gondolod?
Meg még egy apróság, hétközben napi 10-15 portyához, ha épp úgy volt ideje akkor egy hétvégi 50-60 simán tripláz extra jó rablás nélkül is.
Orheusz, világ életében magasabb volt a szakértelemösszege jóformán mint neked. De hogy segitsek 90-be belefér 30 kreativ 40 turbó 10 kivégzés + a kötelező aprók...
Miből gondolod, hogy ezt a taktikai húzást bárki elárulja? Nem mintha nem keringene vagy 20 változatban a fórumon, hogy mit kell csinálni, hogy nagyokat szakíthass.