Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Amnael

Dátum: 2014.12.16. 00:13:01
Én sem arra gondoltam hogy 10 vadászat 1 email de mikor egész nap semmit nem kapok mások meg irkálják hogy ők már 7-8 db küldtek akkor viszont elgondolkozom rajta! Bár azért tehetnék fixre hogy x cselekvés/ajándék és a kavicsos sem jár rosszabbul (amit nem értek miért nem így van mikor amúgy is beleraktak vagy 10 dolgot így még ha 30% esély lenne a találásra az azon belüli dolgokra vagy 10% lenne az esély és mindenki happy) ráadásul hogy csak 5-öt kaphat egy játékos így meg pláne!
Dátum: 2014.12.15. 23:51:13
Nekem 70 portya/vadászat kellett 1 csomag találásához és 4 helyről tudom küldeni ha muszáj telel rakom azt az email fiókot ha benne vagy Azazel és még páran!
Dátum: 2014.12.11. 23:36:50
Melyik mégező növényből készült ital által lelte halálát Szókratész, a híres filozófus?

ricinus
csattanó maszlag
ebvészmag
bürök

Na ezen már volna mit kötekedni! Több okból is a kérdés megfogalmazása igénytelen és még hiba is van benne.
Dátum: 2014.12.11. 22:47:09
Az egy nagyon jó kérdés de eredetileg én is így írtam le és a helyes írás javító ezt tette vele technikailag a lényegét megértetted szóval annyira nagy baj nincs is!
De akkor már csak a poén kedvéért.
Hát a frissességén nem tudom mikori de tegnap már megvolt és valószínűleg holnap is meglesz ami feltételezi hogy régebbi mint mondták de még a jövőben is meglesz és nem romlik meg!
Bár szívesen belemennék a fejtegetésbe de a hiba javítóval én nem vitatkozom!
Dátum: 2014.12.11. 21:04:21
Ha valamit nem tudok én is vele kötegszem ami ritka attól még jár a pont!
Dátum: 2014.12.09. 00:45:43
Hát ez kb 1 másfél éve történt igaz nem jelentettem mert akkor valószínűleg nem tudtam volna ennyire választékosan megfogalmazni az állás pontomat és valszeg még mindig le lennék tiltva a szerverről.
De egy admin visszadobta és slussz után meg látom hogy másnak beengedik! Ráadásul úgy hogy több hiba is volt benne és nem olyan hogy 1 betűt kihagy vagy félre írt... Na akkor pukkadt el nekem az izzó azóta nekem jó a 3300 Le/100 megválaszolt kérdés! Nem is foglalkoztam vele és nem is tervezem azóta rájöttem hogy van akinek ennyi élvezet jut hát élvezze ki!

Köszönöm a javaslatot és hogy észrevetted!
Dátum: 2014.12.08. 11:37:01
Már bocs Hans de amikor kitalálok egy nyomorult kérdést és visszalöki valami idióta minden átgondolás nélkül aztán másnap látom a kérdésemet helytelenül leírva ugyan azokkal a válasz lehetőségekkel innentől ők milyen objektivitás legyen?

(nem másnap volt hanem de azt hiszem majd 1 hét múlva)

Na meg az hogy a kérdések nagy részér ilyen indokokkal adják le hogy érdektelen lexikális...
Arról nem is beszélve hogy nagyon sok kérdés többször is szerepel az adatbázisban mert 1 (több) okoskodó beengedi anélkül hogy átolvasná.
Még próbáltam finoman fogalmazni, de néha olyan érzésem van hogy Lovag értetlenkedésében még is csak volt valami értelem is!
Dátum: 2014.11.09. 08:44:34
Nem kell az összes embléma!
Én a templomosat teljesen kihagyom mert nincs templomom és anélkül is ki tudnám venni a fétis is akár!
Ezt csak halkan súgom meg de az őskő mester teljes/részleges kihagyása sem jelenti fétis bukását!
Dátum: 2014.11.07. 22:36:43
Ha már nerfelni akartok akkor inkább ezzel foglalkozzatok:

Idézet: Zoole - 2014.10.17. 18:10:16

Az epikusra való hatása pedig bármelyik szakértelemnek fontos. Úgyis minden nap kiüti mindegyik szövetség a maga epikusát, de nagyon nem mindegy, hogy ezt a gép előtt ülve szenvedésként éli meg, folyton a mágikus regen/pihenés/gyógyitalok rekeszeivel töltve, vagy elviselhető, ne adja ég, élvezhető kihívásként. Eléggé frusztráló az is, hogy az epikus állatai mindenhatóak, mert ha normális állatként működnének, akkor már az ötödik támadás után legalább velük kevesebb lenne.


Ennek lenne értelme is és nem másokat szivatnátok meg vele mert Ti elcsesztétek és a szomszéd lova is dögöljön meg!

Egyébként Zoole-val teljesen egyet értek az előző hsz-ában én is tisztelem azt akinek sikerült jobb karaktert csinálnia de az én karakterem tökéletes az én stílusomhoz ha gyenge is de az enyém!
Dátum: 2014.11.04. 09:17:18
Ment a 10-es!
Szerintem az üsz-re is küld el! Hátha lesz foganatja is!
Dátum: 2014.11.02. 17:12:56
cserélhetnénk én sört nem kapok csak a sok portya ital elvétve 1-2 embléma és néha támadásital. Eddig 3 sört kaptam és már 50 környékén járok megittból!
Dátum: 2014.11.01. 13:53:21
Elég gyatrán de lehet őket kábítani! kipróbáltam.
Dátum: 2014.10.31. 10:48:49
Nem azért de én úgy nézem hogy egyik sem új hozzávaló csak éppen át van nevezve többszörösen és kész!
Dátum: 2014.10.28. 10:46:18
Köszönöm!

Valahogy éreztem hogy az lett volna a megoldás! De akkor is egy ekkora súlyú szavazást illett volna megemlíteni itt a fórumon NEM PEDIG ilyen aljas utolsó ocsmány módon elrejteni! De már nem lehet szavazni szóval szeretnénk újra a szavazást!
Dátum: 2014.10.28. 10:27:49
És hol volt ez mert én kvára nem láttam!
Dátum: 2014.10.27. 20:37:30
Lenne egy ötletem esetleg olyat Joker fétis (a tavaszi fétisnek esetleg) ez is egyszer szerezhető be beváltható egy olyan fétisre ami nem ősi fétis és még nincs meg! ehhez is ki lehet találni olyat ami miatt elég nehéz megszerezni.
Dátum: 2014.10.20. 22:27:54
Vagy csak be akart kapni egy Roscoroló-t!
Dátum: 2014.10.20. 13:18:11
Esetleg olyat lehetne hogy egy legördülő sávval hogy

megiszok.... italt annyit ki tud számolni mindenki mennyi hiányzik neki! és mittudom én egy max 10-re állítani a választható italok számát és aki továbbra is 1-esével akar inni az nem nyúl hozzá. Úgy is kijön az a panel a gyógyitaloknál oda esetlegesen be lehetne rakni!
Azért mert Miklósunk eldugta valami sötét lyukba! De sajnos ettől jobbat erre nem tudok.
A csatlóst neked kell felemelni az állatok közül! szintedx3000 Le árán + kell hozzá egy fétis és új oldalra kerül nem látod de folyamatosan veled van nincs morálja!