Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kapik

Oldal: 1234
Dátum: 2011.12.10. 19:07:40
http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=1149 Megint mellényúltál

V1 http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=4473


Paulkaresz a Néhai Paul öccse volt,én meg a munkatársa vagyok karakter átírással /50őskő/ vettem át.V1-en Daurden a többi világon nem játszom
Dátum: 2011.12.10. 18:55:23
Tseby bácsi,ha már személysekedünk,elmondanád másoknak is hogy az omegában is játszol
Csabika!!!
Dátum: 2011.12.10. 12:51:52
Ugy látom kezd óvodai szinre terelődni a VU egyes fórumain váltott beszélgetés.Tipikus magyar szokás!!! Ha nekem nincs akkor ha valaki másnak van ne tudja használni!!!Gratulálok a sok összevissza beszélő embernek,tessék én vagyok Sátánfajzat akit Leonard becsmérel,tessék felvállalomnm mi a bűnöm a bűnöm?????Az hogy az aukciosházban legálisan megvásároltam egy jóság köpenyét ami eredetileg a TÖx2.5-es volt,hála néhány síránkozó emberpalánátank,"miközben az eredeti értékekkel vásároltam meg"sírásra megváltoztatta a vezetőség annak a relikviának a tulajdonságát amit már megvásároltam így korlátozva lett 50%-ra.Kedves kesergő társaim ez talán etikus????Ha tudom hogy korlátozva lesz nem veszem meg.De hát a sírás ugy látom a Nagy Harcosoknak nagyon megy,ezt élőfórumon tapasztaltam is!!!!

Kérdésem:Ha nekem van Jóságköpenyem és a társamnak is van és egymásnak segítőkezet adunk mi benne a szabálytalan????
Dátum: 2009.09.23. 20:14:01
Sziasztok!Bocs hogy ide irom,de segitségre lenne szükségem.Szeretnék venni egy 100 oldalú dobokockát és nem tudom,h hol lehet kapni.Ha tud valaki légyszíves irjon rám.Világ 1 en Daurden vagyok.Előre is köszönöm!
Sziasztok!Bocs hogy ide irom,de segitségre lenne szükségem.Szeretnék venni egy 100 oldalú dobokockát és nem tudom,h hol lehet kapni.Ha tud valaki légyszíves irjon rám.Világ 1 en Daurden vagyok.Előre is köszönöm!
Sziasztok!Bocs hogy ide irom,de segitségre lenne szükségem.Szeretnék venni egy 100 oldalú dobokockát és nem tudom,h hol lehet kapni.Ha tud valaki légyszíves irjon rám.Világ 1 en Daurden vagyok.Előre is köszönöm!
Dátum: 2009.06.30. 14:59:16
Azt a kérdést kaptam a 30 jó kérdéses küldetésben h melyik a világ legnépessebb városa...
Én Tokio t jelöltem és nem fogadta el.És már 27 jó válaszom volt...

pedig itt a válasz.:

Egy új ENSZ tanulmány szerint Nagy-Tokyo (a Metropolisz és vonzáskörzete) 2025-ig biztosan őrzi első helyét a világ legnépesebb nagyvárosainak versenyében.

A világ legnépesebb városainak sorában Tokyo után New York-Newark metropolisza (22,9 millió), Mexikó város (22,9 millió), Szöul (22,2 millió), Mumbai (20,8 millió) és Sao Paulo (20,2 millió) következik.

Akkor most ki a hülye?
Nekem sorra dobják vissza a kérdéseim minden szarért erre meg itt van egy hibás kérdés...Szellem van a gépben skacok ne mvitás!
Dátum: 2009.06.27. 21:41:21
Nem tudom,h miért speciálisak a sportkérdések...Azért irtam ide mert szerettem volna h valaki válaszoljon,h egy ilyen egyszerű kérdést miért fikáztak le a sárga földig...
Az h milyen színű a hazai mez azt a magyarok 60 % kell h tudja a fradi esetnén hiszen még a mamám is hallott a zöld fehér sasokról...
és amig van végzetúr addig biztosan zöld-fehér lesz a fradi szine,nem fog elavulni...mint jó pár évtizede már az ami.és hülyeség h a sportkérdések 90 % speciális.Ebben a játékban sajnos nagyon rosszul van megoldva a kvízek értékelése...
és ne mis tehetek fel helyete új kérdést.-1200 LE
Dátum: 2009.06.27. 20:57:38
Milyen színű az FTC kézilabdás csapatának hazai meze?

zöld-fehér
kék
piros-kék
sárga-fehér

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez igy miért is?
Milyen színű az FTC kézilabdás csapatának hazai meze?

zöld-fehér
kék
piros-kék
sárga-fehér

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez szerintetek megalapozott vád?
Melyik a legújabb Ákos dal (2009) ?

Gumicukor
Hello
Indiántánc
Ölelj meg újra

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Valaki segítene,h miért?
Melyik a legmagasabb értékű szín a pókerban?

Pikk
Treff
Kör
Káró

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Mi a véleményetek barátaim,ez igy rendben van?
Akkor legyen szíves valaki válaszoljon a horgászos kérdéses problémára,mert ott még a válaszok sem igénytelenek...
A felsoroltak közül melyik halunkat nevezik Doktorhalnak is?

Compó
Ponty
Kárász
Dévérkeszeg

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Valaki mondja meg mi nem jó ezen a kérdésen???Srácok mi nem egyértelmű?A válaszok között 4 hal neve van.A kérdésben halról van szó.Akkor mi a franc nem érthető?
Dátum: 2009.04.07. 11:38:30
A felsoroltak közül melyik halunkat nevezik Doktorhalnak is?

Compó
Ponty
Kárász
Dévérkeszeg

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Valaki mondja meg mi nem jó ezen a kérdésen???Srácok mi nem egyértelmű?A válaszok között 4 hal neve van.A kérdésben halról van szó.Akkor mi a franc nem érthető?
Dátum: 2009.03.05. 11:03:19
Ha már az állatokról van szó...
LE-ből lehet növelni az alacsony morált.De miért nem szabhatom meg én h menyivel akarom növelni?Ha van nálam 4000 LE és az állat 16-os morálon van és nem akar harcolni,akkor én miért javitsak rajta 70 % ot 3950 LE ből???Miért nem mondhatom meg,h csak 20 % ott gyógyuljon a morálja?A 20 % is már böven elég lenne mert közel a szintlépés.Valaki tudna intézkedni ez ügyben?

Üdn.:Attila
Dátum: 2009.02.12. 13:33:09
Igen ezt te tudtad ami nagyon is jó dolog.
De 100 megkérdezetből hány darab jó választ kapnánk ha nem tippelnének,hanem biztos tudásukra hagyatkoznánk?

Nah de nem kötelszem,inkább megyek játszani.Sziasztok
Dátum: 2009.02.12. 13:16:06
Hogy hívják a máz nélküli kiégetett agyag szobrot?
terrakotta
amfora
fajansz
eozin

Nah ez az a dolog ami biztos,hogy nem az általános ismeretségbe tartozik...
Dátum: 2009.01.31. 12:44:15
Hogyan néz ki a ZAKK WYLDE típusú gitár?
fekete alapon piros pöttyök.
csont fehér alapon fekete csíkok körkörösen haladva.
egy skorpió szinbólum van belegravírozva.
egy ördög minta van belegravírozva.

Ez egy frankó speciális kérdés...Ez ékesen példáza a specialitásokat.Nem tudom,h a kérdés feltevője honnan veszi ezeket az általa közismertnek hitt dolgokat.
Oldal: 1234