Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kapik

Oldal: 1234
Dátum: 2012.04.05. 13:44:05
vettem az adást
Dátum: 2012.04.05. 13:24:10
Bocsi látom Viktornak szól
Dátum: 2012.04.05. 12:55:01
Most esett le, hogy kizárólag provokálni jöttél ide. Én hülye meg beleugrottam.
Beherit V3 - Kocsma bogarak


Nekem szántad vagy,a bajnoki medálokat akaró bajtársnak?
Dátum: 2012.04.05. 12:30:24
Ennyit a korrekt játékosokról!!!! Bízom benne hogy egy JV is olvassa és értékeli a trágár kifejezést.Előzmény hogy több alkalommal éjjel-nappal változó idöben leüttettem magam 15% alá,és amikor elérte a 15% lújból leüttettem magam és lám a piros csaták a kedves játékosunktól.Irtam neki amit megosuzok veletek:

Küldő:
AnalIntruder2000
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 12:23:12
"Csak szólok hogy tudd,írtam Baratyéknak hogy figyeljék hogyan scriptelsz,15%-ot elérő karakterekre,remélem megcsípnek!
Üdv! "

Te főcsaló buzi, te jelentesz fel engem?! Tudd meg én nem használok scritet úgy mint TE. Van aki használja a kémgömböt meg a számológépet!
Vissza


Szép játék ez a vu,megismerhetsz jellemes illetve jellenmetelen emberkéket
Dátum: 2012.04.04. 19:56:09
Kapik, szerintem feleslegesen palástolod a V4-hez való tudatlanságodat mások besározásával! Kicsit gondolkodjál már el ezen. Ha nem értesz hozzá, akkor inkább maradjál csöndben!


Én itt nem kritikát kértem,hanem segítséget hogy hogyan lehetséges a kevesebbel előbbre jutni Ti sároztok állandóan másokat,nekem nem kenyerem mások krtitizálása,de ha nem értek valamit azt hittem itt megkérdezhetem tőletek és segítséget kapok,úgy látszik tévedtem
Dátum: 2012.04.04. 14:01:11
A 3 és fél év laggolásért 1200 őskövet, valamint az LE-hárányból származó káromért 10 bajnoki címet követelek!


Ember te jól vagy? Orvossal nézesd meg magad lécci Én több 10K-t nyomtam a játékba de nem követelek semmit Én is megyek megnézetem magam orvossal
Dátum: 2012.04.04. 11:44:31
az előnye miből lehet? Abból hogy amíg mások az elejétől nyomják mint az őrül addig ő kiverte a TP-t adó tárgyakat a entiből és csak annyit vadászott hogy túl ne csorduljon + portya ... gondolom akkor kezdett el vadászni rendesen amikor meglettek a cuccok.


Szerintem ahogy néztem, annak idején a +5gyűrű és a +6 TP lánc együttesen nem volt meg másnak ,és én is entitásból illetve a kincsesládából szedtem ki Később lettek párosan meg másoknak is
Dátum: 2012.04.04. 11:20:49
De akkor is ilyen drasztikusan lehet?Én is nyomon éjjel nappal,és 5TP előnyőm van vadászatonként
Dátum: 2012.04.04. 10:32:27
Fut a script ott se kell legyen az illetö a gépnél, ezt a kismillió lekérdezést igenis ki tudják Miklósék is szúrni. Azzal a gyenge védekezéssel sem tudjátok megmagyarázni hogy ketten viszitek a karaktert. Napi 24 órában folyamatosan még 2 ember sem tud X másodpercenként kattintgatni. Egyértelmü hogy scriptel dolgozik az illetö és terheli a rendszert.

A V4-ken is kiszúrták ezeket és szívbaj nélkül zárolták a karikat. Nem tudom hogy itt miért vacilálnak annyit.
Thorwald


Hát akkor okos emberek ,kérdezném hogy hogyan haladhat valaki +7TP vadász cuccban jobbam mint én a +11TP-vel,ő a top első szintben és nem tud nagyobbat ütni ,illetve aP P-je sem lehet 30-as csak 15.Szakikban , szinguláris ismeretek 55 nálam;Valőság formázás 40;és a kényelmi funkcióm is aktív;elejétől prémes vagyok ,30 PP van és vab célpontom is rá.
Leveleztem vele és ezt küldte: mivel én szintre megyek nincs sajtolásom. számold ki mennyi tp-t vesztettél a kisajtolt állatokkal.
a többi tényleg szakmai titok abba nem mennék bele!


Akkor kérdezem egy hogy lehetséges ha nem csal az illető?Mert hát a +11TP mindenkáéppen több mint a +7TP Ő is azt írta van rá taktikája ami persze titok.Hát nem tudom ilyen taktika lehet ami kevesebb PP-vel és kevesebb TP-vel jobban halad szint szerint.Várom a mindenre okosan válaszólóktól ez hogyan lehetséges!

ui:Ő sem sajtolja ki az állatokat én sem
Dátum: 2011.12.13. 11:25:56
Igen egyszerű ez a normális felfogásu ember számára,a portyalistán jelzi hogy kéz van rajta nem támadod,akitől kapja kémkedd ki mert ő -10% TÖ vel van és azt támadd támadtasd.Ilyen egyszerű ez
Dátum: 2011.12.13. 11:20:14
A másik akkor mi a jó abban hogy valaki kap egy plusz harci kört,a szívósság övével,amit szintén ugyanolyan dukátért vásárolt mint én a köpenyt.Ő a támadásoknál is használja a plusz köröket,a köpeny csak a védelemre szolgál és nem támadásra!!!!!!



Ezt is elolvastad?
Dátum: 2011.12.13. 10:53:56
A másik akkor mi a jó abban hogy valaki kap egy plusz harci kört,a szívósság övével,amit szintén ugyanolyan dukátért vásárolt mint én a köpenyt.Ő a támadásoknál is használja a plusz köröket,a köpeny csak a védelemre szolgál és nem támadásra!!!!!!

Ezért nem értem kedves barátaim ezt a több oldalas reklomálást,hiszen mégegyszer a védelem az védelem igaz?Ha rosszul tudom akkor helyesbítsetek pls de a segítőkéz plusz tuljai csak védenek
támadásnál nincsenek
!Akkor mi a visszaélés ebben?Hogy megvéded magad?Ha atámadásoknál is érvényben lennének a pluszok akkor maximálisan egyetértenék a problémával
Dátum: 2011.12.13. 10:48:19
Egy másik fontos dolog kedves barátaim!A segítő kéz csak a megtámadott karakteren működik,a támadásnál nem.Akkor már megint ott tartunk hogy egyeseknek törvényszerü hogy engem farmoljon,mert hát ha nem támad akkor semmi segítőkéz
Dátum: 2011.12.13. 10:42:26
Én maximálisan megértelek,sőtt akik erősődtek eddigazok erősek is maradnak,de kérdezlek akkor mire találták ki a jóságköpenyét és a barátság karkötőt?Bizonyára valami funkcioja kell hogy legyen ne csak disz
Dátum: 2011.12.13. 10:19:49
Eredetileg jó ötlet volt a segítő kéz. Sajnos mostanában a barátság karkötő és a sok abbahagyott karakter miatt sokan visszaélnek vele. Vagy normális az, hogy egy pár ezer lélekgyémántból és néhány ex játékos cimbora miatt akár +500 harci tulajdonságot szerezzen valaki? Szerintem egyáltalán nem. Sürgősen korlátozni kellene ezt, ha már a bizonyos játékosok nem korlátozzák magukat és nem érzik, hogy ez mennyire unfair!


Coronita drága!!!!Az én megvásárolt relikviámat ne akard már korlátoztatni Csináljatok magatoknak egy VU-t páran és ott akkor változtattok szabályt amikor akartok.Ezt már a JV-ők megtervezték bizonyára értenek hozzá
Dátum: 2011.12.13. 10:14:52
A bérlet elvitelére mindenkinek megvolt az esélye. Ott voltam, megvívtam egy licitharcot, enyém lett a bérlet. Ez ennyire egyszerű. Ja hogy te még nem tudtál elvinni egyet és most jobbat nem tudtál kitalálni amire hivatkozhatsz? Mindenki maga tudja mi kell neki


Kedvse Xena csak még egy kérdés,neked hogy állna a szád ha páran elkezdenénk síránkozni,és a Bérleted ez miatt a 3 szoros ár helyett a 1,3 szeres árat kapnád ezután!!!Biztosan örülnél neki és megköszönnéd nekünk hogy kevesebbet kapsz ezután
Dátum: 2011.12.13. 10:08:52
A bérlet elvitelére mindenkinek megvolt az esélye. Ott voltam, megvívtam egy licitharcot, enyém lett a bérlet. Ez ennyire egyszerű. Ja hogy te még nem tudtál elvinni egyet és most jobbat nem tudtál kitalálni amire hivatkozhatsz? Mindenki maga tudja mi kell neki


Én viszont ugyanígy szereztem meg a jóság köpenyét 2,5 TÖ segítégnél.Ez is legális árverés volt

Pulsz LGY és őskőbe kerül a barátságkarkötő Mindenki számára megszerezhető ez is!!!
Dátum: 2011.12.11. 21:28:27
Még csak egy kérdés.
Kötelező nekem ,hogy másoknak engedjem hogy farmoljanak?!NEEEEEEM
hát akkor miről beszélünk?
Dátum: 2011.12.11. 17:41:57
Szerintem alkossatok egy nektek megfelelő VU-t ami a ti ízléseteknek felel meg,és azt csak ti játszátok!!!!!
Dátum: 2011.12.10. 19:26:42
Talán egyeseknek sakkozni kellene VU helyett Tseby bácsi mielőtt vádolnál valakit csak egy katt kell és látsz is

Összegzés - Kapik
Név:
Kapik (népszerűtlen)
Hozzászólások:
32
Rang:
Végzetúr tanonc
Pontozott hozzászólások:
2
Regisztrált:
2008.10.06. 18:53:33
Utoljára aktív:
Ma, 19:18:29
Oldal: 1234