Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zu\'lit

Oldal: 123
Dátum: 2010.07.19. 23:53:23
1. Biblia
2. Brandon Sanderson: Ködszerzet I
3.Brandon Sanderson: Elantris
4. Goldenlane: Szélhámos és a Varászló
5. u.a. : Éjfél
6. Wass Albert: Elvásik a veres csillag (megkönnyeztem, de naradt még székely a bajhegyen )
7. Robert Jorden: Idő kereke sorozat (azpk nem külön könyvek xd)
8. Wass Albert: A tizenhárom amafa
10. Stendhal: Vörös és Fekete
Dátum: 2010.04.17. 21:02:08
"Nézzd az ember milyen kultúrált!" Szerintetek elolvasta a kérdését mielőtt felrakta, átnézte h megfelelel e az elvárásoknak? Oxi, sok kérdést leszavaznak de azért ez heves kirohanás olt barátom és kissé céltalan Ilyenkor javallom a Galátabéliekhez írt levelét Pál apostolnak És béke veled Majd legközelebb ) Ha én mindig kiakadtam volna... Jut eszembe ezért nem kell vadászni, én ezért csak portyázom
Dátum: 2010.03.02. 21:40:21
Sztem elit lett Végre a régi design már kifejezetten rossz volt Ill. nem már mindig is az volt Ez feeling
Az vágesz, csakhát Miklós úgy kezdte a fórumot h fair versenykörülményeket akar... Sztem a kiskapukat használó "nem-csaló"-kal kezdeni kéne valamit...
Hát figy... 1-2. szint annyira random, h szinte lehetetlen És azé durva h bemegyek láthatatlanba nem csinálok semmit ütöttetem magam és jön a LE És ha mindig ugyanaz üti, vagy ő nem csinál semmit, akkor ez sztem csalás...
Sztem bannolni...
Azokkal nem lehet valamit csinálni akik bemennek láthatatlanba alacsony szinten és ütögetik a farmok???
Dátum: 2009.12.07. 17:34:37
Miklós! Rám számíthattok, ha lefordítja végre a Beholder az Idő kereke utsó részét... Az összeset olvastam, és kizárásos alapon tőletek
Dátum: 2009.12.05. 12:41:22
Nem olvastam végig, de Miklós miért nem tett említést a PóK karikról?
Dátum: 2009.12.02. 20:02:09
Az én létezésem célja h a Mennyországba kerüljek Isten Dicsőségéhez, és minnél több ember jöjjön velem... Fajfenntartás, kit érdekel? Ami jön, az jön, persze csak keresztény erkölcsök között...
Oldal: 123