Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - HoGo

Oldal: 123456
Dátum: 2010.01.28. 06:53:30
.

EDIT: mellé ...
Dátum: 2010.01.27. 12:50:51
Szerintem sincs ezzel semmi gond, nem bug. Ha kapásból visszaadná az idomítás árát, akkor puffernek használnák a vadászok.
Vadászat közben idomítana és amikor költeni akar akkor gyorsan kisajtolja mindet és hajrá.
Dátum: 2010.01.27. 10:00:40
Na elég legyen a jóból. Soha nem lesz így semmi kifejlesztve, mert nem veszitek figyelembe, hogy mi a jó a fejlesztő gárdának. Egyenként csináltatjátok meg a kényelmi funkciókat így sz.patva a programozókat, akiknek újra és újra módosítani kell a forráskódon - ami rengeteg pénzébe kerül a Beholdernek

Íme az ultimate megoldás:
- belépek és az egész oldalon három gomb lesz: indítás, beállítás, toplista (hatalmas előny: gyorsan megjelenik az oldal, egyszerű grafika).
- a beállításnál meg tudom adni mit és milyen sorrendben csináljon a játék: vadászat, sajtolás, térkapu, epikus, entitás, portya...
- az indításnál el tudom indítani az adott beállításokat és minden megy magától - akár több napra előre is
- az adott feladatokat úgy indítaná, hogy dobna kockával és 1:6 esetben tényleg az a feladat indulna, ami be van állítva - Nem lennének egyenkarakterek!
- toplista - meg tudom nézni az eddig elért helyezést és ha látom, hogy rosszul állok, korrigálom a beállításokat.

Előnyök:
- csak egyszer kell lefejleszteni és nem kell folyamatosan szórakozni az egyes kényelmi funkciót programozásával
- minimalizálja a géphezkötöttséget

Hátrány:
- sajnos biztos lesz olyan, akit bántani fog a beállítás gomb, mert nehogy már előnye legyen annak, aki kiszámolja előre mi a jó. Talán kellene egy automata konfiguráció gomb is, amit mindent optimálisan indít

Szerintem egyértelmű, hogy MINDENKI ezt akarja és MINDENKINEK jó lesz. SOHA senki nem fog akarni így semmi mást fejlesztettni és az EGÉSZ világ csak ezt a játékot fogja játszani és fizetni a prémiumot.

Vagy nem ... ?

u.i. Az alapötlet nem az enyém, koppintottam, de annyira jó, hogy nyilvánosságra kellett hozni.
Dátum: 2010.01.26. 08:02:12
Kössz a megerősítést! Tehát kaptam még napi 30 "gyengébb" csp-t (hülye leszek ezek után nem átállítani).
Dátum: 2010.01.26. 03:27:11
Tehát jól értem, hogy 37-es szinten, velem egyszintű prémest támadva v3-on, maxos EH, maxos kreaf mellett 10*37*2 = min. 740 LE-t kell kapnom minden alkalommal?
(Mivelhogy ő az 5%-át veszti a nyert lének - prém bónusz + kreaf, tehát soha nem éri el a min. 0,2 -őt).
A LE/TP arány nézve a VF nélküli vadászat szintjén van...
Dátum: 2010.01.24. 01:43:19
Hagyjátok már abba! Már nincs mibe belekötni és a hordák vannak soron? Mindenki olyan hordát választ amilyet akar.
A Nagybetűkre tippelek ...
Dátum: 2010.01.21. 14:25:36
Winnie, Miklós szerintem patikus volt játékkészítő volta előtt. A leírásait meg kell tanulni olvasni. Hányat idézzek? Mondj egy éppeszű számot és annyi "hibát" másolok be ide.
Dátum: 2010.01.20. 22:26:40
Világos. 1%? Durva. Töröljük a portyát is, mert az is kivédhetetlen és jóval többet lehet vinni. Basszus, az még le is vonja tőled.
Dátum: 2010.01.20. 22:18:01
Akkor is egy értetlen tahó vagyok, de még mindig nem értem! Miért zavar ha más is kap lét? Az zavar, hogy védhetetlen, de miért? Az is kivédhetetlen, hogy reggel felkel a nap, az is zavar?
Ha nem az zavar, hogy kap valamit utánnad akkor mi?

Az olyanokat, akik kiírják a lapjukra, hogy nem vadásznak kamrázás alatt legalább 30 napig kamráznám egymás után, hajnalban 3-kor... Mert megtehetem és mert vigyorognék mint a vadkörte, amikor a 25. napon megugrik a kamra... (EDIT: LoWs megnéztem, sajna nem érlek el...)

Igen, most sarkítok: ne vásárolj semmit, sehol, mert valaki biztos biztos kap utánna pénzt, részesedést - hiszen az esetek többségében azért csinálja. Vagy legszivesebben ezt is kivédenéd?
Dátum: 2010.01.20. 21:14:23
Nem értem miért zavar, ha másnak jó. Kamrázz te is. Vagy nem tudsz és "dögöljön meg a szomszéd tehene is"?
Dátum: 2010.01.20. 20:40:35
Mondjuk lenne még egy ötletem, aminek szerintem sokan örülnének, de úgy sem lesz belőle semmi: minimalizálni a randomot.

OK, legyen a játékban, ettől sokszinű, de jelen mértékben már túlzás. Az ötöde is bőven elég lenne ahhoz, hogy izgalmas maradjon egy portya, változatos a vadászat, de talán kevesebben törölnének azért, mert rendre elverik őket a random miatt. Ha mást nem, nagyobb részét átvállalhatná a szerencse tulajdonság, legalább építésre lennének ösztönözve a játékosok.

Nem lehetne erről esetleg indítani egy szavazást? Vagy én gondolom rosszul és hülyeség.
(winnie, kiváncsi vagyok, ez most miért hülyeség )

EDIT: Szánalmasnak találom a pontozásról szóló hozzászólásokat, erre most én is azt teszem: ki az a gyáva nyúl, aki nem képes leírni a véleményét, de az egyest nyomkodja. Eddig senki! Ismétlem senki (még winnie sem) írta, hogy miért rossz ez az ötlet. Nem voltam vulgáris, durva, stb. Kérdem én: miért?
Dátum: 2010.01.20. 20:35:48
Még vélemény ami a spéci "szaki fejlesztését illeti (alkamazkodó képesség vagy valami hasonló) ? Vagy kussoljak, mert úgy sem lesz belőle semmi?
Dátum: 2010.01.20. 13:56:36
Nem értek egyet azzal, hogy mindenki az iq-ta tenné. Ha közelharcra vagyok szakosodva és az ellenfél varázsló, akkor ráteszem a támadásra és közelharcban elverem. Fordított esetben megnézném mennyi az IQja és hogy mire tette ezt a turbót (Alkalmazkodó képesség szaki?) és talán a taura teszem, hogy már első körben kiterítsem, ha iq-ban így is erősebb vagyok.

Nem csak azt nézem mi jó nekem, hanem pont azt szeretném elérni, hogy ne legyenek egyforma karakterek.
Szerinted mindenki úgy gondolkozik ahogy te, ami messze nem igaz. Biztos lesz aki a védelemre teszi, más meg a támadásra, hgoy nem törődve a benyelt sebzéssel minél nagyobbat üssön.
Dátum: 2010.01.20. 01:41:58
Javaslat szakértelem fejlesztésre:

a tudatturbóhoz hasonló szaki csak épp a tulajdonságokra hatna. Plusz lehetőség taktikára, a támadott végzetúrtól függően arra a tulajdonságra teszem rá, ami épp passzol rá.
Kicsit eltávolítaná az egyenkaraktereket, mert lehetne kockáztatni, hogy csak azt fejlesztem erősen vagy inkább a biztosra megyek és az egyes tulajdonságokat növelem.

Sokat segítene a kalandoknál is!

Persze a költségét és használati idejét csökkenteni kellene a tudatturbóhoz képest, hogy gyakrabban lehessen használni.

Kérdés, hogy a mágiára is használható legyen-e a mannakonstrukció miatt.
Dátum: 2010.01.20. 01:01:39
200%al kapsz többet.


Már bocs, de ezt nem lehet félreértelmezni. Max. lusta valaki számolni.
Dátum: 2010.01.19. 12:42:55
"Sokkal nagyobb taktikai repertoár " - ezt kifejtenéd
Dátum: 2010.01.19. 12:39:08
Csakhogy a gyenge gyengít elméletednek így nincs értelme. Mivel nincs maxos szövi senkit nem fog hátráltatni egy kissebb erejü szövitag.
Ergó, a +100 ütés is "segít". Persze melletted állva egy 50-es karakternél a 100-as ütés figyelemfelkeltésnek is kevés.
Dátum: 2010.01.19. 12:33:17
Ezt magyarázd el egy kicsit. Aki benevez és foglalkozik vele az bukja a lét, aki meg le se ... az kapjon? Fura ötlet vagy én nem értem.
Dátum: 2010.01.19. 12:30:40
v2-őn EGY 35-ös szövi van (KH), v3-on KH+2. Tehát?
Oldal: 123456