Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mucmuc

Oldal: 12345678
Dátum: 2008.10.12. 23:22:03
nem ertek 1et. eddig 3szor annyi csatat nyertem, 4szer annyi LE-t nyertem mint vesztettem. most jott be az ujabb utes 1 ujabb 7. szintutol. pihenes alatt vagyok vegig, de mindjart elfogy az osszes eletpontom. ennyi csatat meg nem vesztettem 1mas utan, sot en szoktam 3-4-et nyerni es 1et vesziteni atlagban.

kedves admin, kerlek valaszolj, mert ez igy NEM FRANKO 1 KICSIT SE!


teli elettel jottem at erre a szintre es most van 64. 6 vesztes csata 1mas utan. es vegig pihenes alatt vagyok. mar irtam korabban hogy hadd ne hasonlitsam ossze a cuccokat, mert nincs ertelme. akkora a kulonbseg. a jatek eddig nem volt ilyen. hirtelen valt ilyenne. ez a 2 szint kulonbseg abszolut nem fair LEFELE. lefele legyen 1, ne 2. az tul sok.

csak a harci kepessegekre raktam eddig az osszes pontot, de van pancelzatom pajzsom is, meg varazslat is persze, kavicsok is. +10 az erore, +11 a tamadasra, +12 a vedekezesre es amit meg a targyak adnak pluszt. ezekkel ne mar hogy csak kikapok. akkor itt nincs vmi rendjen. es meg raadasul rubinos is vagyok, elmeletileg jobb harcertekekkel.

ha ahogy mondod veletlenszeru, akkor miert nem nyerek. ez zuzda, akar honnan is nezem. en friss 5. szintu vagyok, ok meg 7.-ek. ujabb cuccokkal, uj varazslattal, kovekkel. semmi eselyem. ne legyen mar ez igy rendben!
Dátum: 2008.10.12. 22:04:25
ujabb 7. szintu utott le sikeresen. nem jo ez igy.
Dátum: 2008.10.12. 20:48:44
kozben ujabb 7. szintu utese rajtam. nincs vmi korlat, hogy 1 bizonyos idon belul ki hanyszor tamadhato? most eztan felorankent latni fogom amint bezuznak? mert azert eleg lehangolo lesz ha ez megy majd 1mas utan.
nem artana vmifele limit.

mielott hulyenek nez vki 30-as erom van, 34-es tamadasom es 36-os vedekezesem 5. szint elejen. nem hinnem, hogy rossz lenne.

ez a -2 szintre valo letamadas mindenkeppen ugy tunik nekem, hogy visszaeles a jetek lehetosegeivel. tul hamar van ez engedve.
Dátum: 2008.10.12. 20:32:23
kedves jatekkeszitok.

5. szintre lepve azonnal megtamadott egy 7. szintu. hat ez 1szeruen nem fair...
az eddigi +-1 szint sztem rendben van, de azert az 5. szint elejen levo kari hol van sztetek 1 kiizmolt 7.-tol?
ne mar...
eleg jo harcos kiepitesu vagyok, de ugy zuzott le mint a... nem ecsetelem milyen fegyvere volt az enyemhez kepest, meg minden 1eb mas.
a 2 szintkulonbseg mondjuk 12 es 14 kozott nem lenne olyan erezheto, de 5 es 7 kozott. haaaat...

azert ezen 1 cseppet elgondolkozhatnatok. tessek komolyan venni a javaslatomat.

nem tudok mast mondani, ez igy nem jo. 1szeruen nem fair.
Dátum: 2008.10.12. 18:18:00
mi van akkor ha 1ik kuldetes sem tetszik a 3bol? akkor soha tobbet nem kaphatok masikat?
Dátum: 2008.10.12. 17:12:46
van 1 kerdes, hogy ki volt a k1 vilagbajnoka 2007-ben. termeszetesen semmy schilt (harmadszor zsinorban), erre a helyes valasz a feltevo szerint badr hari. harit kiejtette bonjasky meg a negyeddontoben, azaz nem jutott a 4 koze.
Dátum: 2008.10.11. 14:07:28
kerem tisztelettel kitorolni az alabbi kerdest:

A káposztaföldön nyúl rohan 10 m/s sebesen, üldözi egy kutya 38 km/óra sebesen. Kérdés: mennyibe kerül egy káposzta?

olcsó
honnan tudnám én ezt?
ócsó
kedd

termeszetesen nem talaltam el a jo valaszt, de nem ezert, hanem mert folosleges poenkodas, nem kell hozza semmilyen logika es 1ik valasz sem igazan jo. :/
Dátum: 2008.10.10. 09:12:24
van 1 ilyen kvizkerdes:

mit jelent magyarul a kamikaze szo?

a valaszok kozott ott van az ongyilkos merenylo, az ember rakattint es nem az a megoldas, hanem "isteni szél". nagyon vicces, utolag rakerestem, hogy miert nem az a jo valasz es a wikipedia szerint is ongyilkos merenylo, meg egy tajfun neve. a kerdes nem beugratos sztem, hanem szandekosan gonoszkodo, nem artana kiiktatni a rendszerbol. le mernem fogadni hogy 1 jo valasz sem volt vagy kozel 0. nem erzem, hogy fair lenne... :/
Dátum: 2008.10.09. 16:40:46
Idézet: cirip - 2008.10.09. 16:39:05
Tény, hogy hiba, de ilyenkor a következő lap elején van a keresett karakter vagy szövetség, így megtalálod.


de gyorsan valaszoltal... irtam hozza modositaskent 1 javaslatot is, kerek szepen velemenyt arrol is.
Dátum: 2008.10.09. 16:37:28
nem jol muxik a toplista. valoszinuleg nem jo helyre lapoz, mert amit mutat ott nincs a keresett ori, es persze nem is jelol ki semmit, csak 1 oldara ugrik. persze sok esetben jol mukodik, de tobbszor elofordult, hogy nem.

ezzel vmennyire osszefuggo javaslatom:
az "Eddigi csatáid" menuben a jatekosnevekre ra lehessen kattinatni, hogy kifele mifele az illeto es akkor maris nem kell a topban keresgelni. persze nyilvan az 1ik jatekos mindig a sajatom lesz, 1erteklmu, hogy csak az idegen jatekosra lehessen kattintani.
Dátum: 2008.10.09. 13:52:22
Idézet: Craslorg - 2008.10.09. 12:02:51
Nos, a Hold kisebb mint a Merkúr, pl ezért is törölték. (Átmérők: Hold: 3476,2 km, Merkúr: 4879,4 km)


igazad van, en szurtam el, csak erre nem is gondoltam.

ez esetben elnezest kerek mindazoktol, akiknek akadalyoztam a +energiaszerzesi lehetoseget a helytelen kerdes feltevessel. remelem olvassak es elfogadjak. legkozelebb jobban odafigyelek a kerdesemnel.

koszonom a pontos informaciot.
Dátum: 2008.10.09. 10:50:56
kaptam 1 kvizemre, hogy torolni kene.

a kerdes ez volt:

"Melyik a legkisebb égitest az alábbiak közül?
Callisto
Hold
Merkur
Ganymedes"

termeszetesen picit beugratos volt, mert csak a merkur a bolygo, a tobbi hold. ennek ellenere a mekur a legkisebb kozuluk. most ezt miert kapott eloszor jo kerdes besorolast, aztan meg toroljetek!-et?
jobb ha azt kerdezem mit szeret jobban a baba: a sort, a bort, a viszkit vagy a tejet...?

jo, kicsit specifikus a kerdes, dehat nem lehet minden tul primitiv, mert akkor semmi erdekes nincsen benne. az 5 perc siman eleg arra, hogy vki utanasasoljon. en sem tudom azt, hogy ki irta ezt a verset vagy kitol van ez es ez az idezet, meg ki volt az apja attilanak, vagy pl "Kinek a nevéhez fűzödik a "Nomádkirály" ciklus négy regénye?", esetleg "Mi a címe a 2008-ban megjelent Metallica albumnak". nem akadok ki rajtuk, pikk-pakk utananezek es megvalaszolom helyesen. meg adok ra 1 jo kerdes besorolast. es meg orulok is hogy a jatek adott nekem 1 helyes valasz! gratulaciot es a vele jaro 10% jutalom energiat.

sztem az adott peldanal maradva mindenkinek ismeros volt a 4 egitest neve. jo, az adatai nem, dehat utanakukkant az ember, megtalalja a helyes valaszt es kozben meg muvelodik is. ha olyanok a kerdesek amire mind tudjuk a valaszt, akkor nem muvelodunk, nincs fejlodes, hiszen nincs uj info, nincs uj erdekes dolog.

ebben spec az lett volna az erdekes, hogy az 1ik bolyogja a naprendszernek egeszen kicsi egitest, 1 halom hol nagyobb nala naprendszerunkben. na puff, toroljetek... csak mert vki nem tudta kapasbol. meg lusta mint az allat megnezni.

legkozelebb majd azt kerdezem, melyik micimacko baratja: pikachu, robotzsaru, telapo, vagy malacka...
hogy nehogy veletlen tulterheljen vkit.

maga a kviz a jatekban nagyszeru dolog. en mindig valaszolok ra, utanaguglizok ha nem megy. mar pedig jocskan elofordul hogy nem, de es akkor mi van? semmi. utananezek, es a jatek kozben felszedek 1 csomo jo, vagy hasznos, erdekes infot.

amugy nem vagyok csillagasz, semmi kozom a temahoz, csak akartam 1 erdekes kerdest feltenni. de 1re masra jonnek ezek a toroljetek! jelzesek es ez sztem tok lehangolo. persze eloszor jon, hogy franko, aztan meg megse.

nem maga a kvizes dolog nem jo, hanem hogy mindenfele balfacan vagy szorakozik, vagy lusta, vagy csak muszaj vmit leugatni, vagy mittudomen.

ki kene vmi okosat talalni az ertekeles ugyeben. a kviz jo, a kerdesek nagyresze tobbe-kevesbe specifikus ugyan, de megvalaszolhato (abszolut nem zavar, sot elvezem ha megtalalom ra a valaszt es maris uj dolgot tudok meg), feldobja a jatekot.

velemeny?
Oldal: 12345678