Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mucmuc

Oldal: 12345678
Dátum: 2013.12.16. 16:38:53
Ha 2 tag van csak egy szöviben, 2-2 szavazati ponttal (és nem történhet szavazatátadás), akkor fel lehet-e venni egy új tagot csak az egyik fél szavazatával? Azaz ebben az esetben elég-e az 50%-nyi igen?
Dátum: 2012.06.01. 16:07:14
regen nem szoltam mar hozza, de bocsi, ez full baromsag:

Népies nevén nevezet növény a „tengeri” származási helye?
Amerika
Őshonos
India
Afrika

a nevezett az 2 t, azonkivul 2 valasz is jo. az 1ik termeszetesen amerika, de a masik az oshonos. hiszen amerikaban oshonos...
a kerdes ugyanis nem targyalja, hogy magyarorszagrol van-e szo, csak sejteni lehet a tengeri szobol. na mind1, de ez iszonyat bena igy. sztem torolni kene, ugyis van mar valszeg kukoricas/tengeris kerdes.
Dátum: 2010.05.12. 12:45:48
A próbatételeknél találtam egy anomáliát:
"69. szintű tanulás próba: tanulás: 60 + 1 kocka + 8 kristálypont = SIKERES!"
Kristálypont kellett hozzá? Na, de 60 a max...

A másik fele meg néha elég irreálisak a próbatételek. Pl: mondjuk 50 körüli karinál kér 120-140-es IQ-t, aztán cuccokkal együtt több mint a duplája. Volt olyan tapasztalatom is, hogy 42-es karinál 113-as szerencsét kért. Az optimális szint*2+5=89 értéket figyelembe véve, kissé túl sok, nem?

De a kalandírónak nincs semmilyen lehetősége a kezében, hogy az adott próba gyenge, közepes vagy erős képességet/szakit igényeljen. De miért nincs? Ha pl valaki írna egy olyan kalandot, amiben a próbáknak egyre nehezedniük kellene, attól az még korántsem lesz az. Légyszi a kapásból elvet elv helyett gondoljátok már át, mennyivel jobb lehetne, ha a kalandnál beállítható lenne legalább 3 nehézségi szint. Ugyanis kissé mókás, amikor a meglevő 240-es (+cuccok) értéknél 129-es próbát kér a kaland.

Mondok egy példát.

"Üdvözöllek dicső lovag, szép a ruhád, szép a lovad.
Elzártam az utat ezzel a nagy kővel, el tudod-e tolni?"
erő próba: 125 (a 3 nehézségi fokozatból ez lenne a könnyű)

"Látom jó erőben vagy. De amint látod mögötte már egy nehezebb szikla van.
Ha tovább akarsz menni, ezzel is meg kell birkóznod."
erő próba: 155 (a 3 nehézségi fokozatból ez lenne a közepes)

"Úgy veszem észre, ez már nehezebben ment, egészen kiizzadtál.
Na akkor itt van az utolsó, ebben már vasérc van. Mire mész vele?"
erő próba: 185 (a 3 nehézségi fokozatból ez lenne a nehéz)

"Úgy látom az óriásokkal is birokra kelhetnél! Menj hát utadra vándor."

Légyszi filózzatok el rajta, gondoljátok át.
Dátum: 2010.03.22. 16:58:06
2010.03.22. 20 lélekenergiát kaptál, jutalmul a kérdések kategóriabesorolásáért.
2010.03.21. 20 lélekenergiát kaptál, jutalmul a kérdések kategóriabesorolásáért.


Részemről akkor itt vége van, csak a kérdésekre válaszolok eztán.
Dátum: 2009.04.23. 12:49:03
Csak nem akar végetérni az általunk indított háború:

LOL 53 / 0 2009. Ápr. 11.

12 napja tart, de minek?
Nem. A felesleges okoskodásodhoz. Mert abból van bőven.
Gratulálok...
Nem tök felesleges. Most ennél a kérdésnél nem engedek a 21-ből.

Idézek az aktuális Wikipédia bejelentkező oldaláról az e hétre külön kiemelt "JELES NAPOK" részből:


Jeles napok

* Ma 2009. április 12. van, Gyula névnapja.
* április 7. – az egészség világnapja (World Health Day 1950-től)
* április 8. – a romák világnapja (1990-től)
* április 9–16. – pészah (az elkerülés és kivonulás ünnepe)
* április 9. – nagycsütörtök (az utolsó vacsora és az Eucharisztia megalapítása)
* április 10. – nagypéntek · nemzeti rákellenes nap
* április 11. – nagyszombat · a magyar költészet napja (József Attila születésnapja) · a Parkinson-kór világnapja · Debrecen város ünnepe
* április 12. – húsvét, Krisztus feltámadásának ünnepe · az űrhajózás világnapja (Cosmonautics Day, Всемирный день авиации и космонавтики 1962-től) · Yurij Éjszakája (Yuri's Night 2001-től)



Tehát jeles nap. Akkor pedig nem lehet rossz az erre vonatkozó kérdés. Ha erre nem kapok kiigazítást, akkor felkeresek vele néhány fórumot.
Meggondoltam magam. Kérem (követelem), hogy ez a kérdésem ne szerepeljen a rossz kérdések között, valamint kérem vissza a kérdés feltevési lehetőségemet. Ez a minimum. Iszonyú mérges vagyok, ez egyszerűen felháborító.
Melyik nap az évben a romák világnapja?

December 31.
Április 8. *
Június 12.
Nincs ilyen nap.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Rasszizmus, előítélet, szemétkedés. Nagyon-nagyon szomorú ez a dolog, hogy még a Végzetúrban is érezhető.
Aki rossz értékelésre kattintott, az elmehet a jó büdös francba.
Nem vagyok roma, a nyári napon félóra alatt ropogósra sülök.
Melyik énekesnő énekli férfias, mély hangján, hogy "Follow me"?

Tina Turner
Amanda Lear
Debbie Harry
Bonnie Tyler

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Ezen mi nem értelmezhető? Ha nem Snoop Dogg, 2Pac, SlipKnoT, vagy Britney Spears, akkor gyorsan nyomunk egyet a rossz válaszon? Volt ám olyan is, hogy ABBA, meg Boney M, Bruce Springsteen, Beatles, Amanda Lear, Rod Stewart, Tina Turner, stb. Elmehet minden csőlátó hülyegyerek a francba.
Dátum: 2009.01.08. 10:01:45
Melyik nem édesvizi hal?
Ponty
Csuka
Harcsa
Delfin


A delfin mióta hal?
Dátum: 2009.01.01. 23:55:57
Mennyi 3x3+4 ??????
22
13
12
21


Szánalmasan béna.
Dátum: 2009.01.01. 23:52:40
Ütik, verik, kiabál, pedig neki nem is fáj. Mi az?
Én vagyok!
Tevagy!
Dob
Imádkozósáska!


A kérdés jó lenne, de a válaszok borzalmasak.
Dátum: 2009.01.01. 13:58:55
Milyen messziről dobnak hivatalos dartsversenyen a táblára?
197
237
200
273


Én tudom, hogy cm-re gondolt a kérdező, de azért nem ártott volna feltüntetni.
Dátum: 2009.01.01. 13:54:16
Melyik nem sör márka?
rolling rock
ursus
dunhill
pilsner


Nagybetűk
Dátum: 2008.12.30. 01:18:05
Idézet: Anemetne - 2008.12.29. 23:20:14
Sziasztok!

Az előbb vadászat során kaptam egy olyan kérdést, hogy ki Harry Potter keresztapja? A kérdést feltevő szerint a jó válasz Lucius Malfoy, holott én úgy tudom, hogy a jó válasz Syrius Black. Vagy én tévednék?


Jól tudod, de a kérdező nyilván rossz sort adott meg helyes válasznak.
Dátum: 2008.12.30. 01:15:43
Mék a világ legmagasab hegye?
Kárpátok
Alpok
Himalája
K2


Melyik, legmagasabb
Gondolom a kérdezőnek fogalma sincs mi a hegy és a hegység között a különbség. Mert itt 3 hegység és 1 hegy van felsorolva, ráadásul ha jól tudom a K2 ugyan a Karakórum hegye, de az meg a Himalája része. Kuka blues?
Dátum: 2008.12.29. 17:35:14
Melyik nem szén?
Grafit
Fa szén
Rubin
Gyémánt


A faszén egy szó, csak gondolom nem ment volna át a szűrőn. Viszont így meg helytelen. Helyette javaslom a kőszenet például.
Dátum: 2008.12.29. 17:32:24
Fejből írom be, nem biztos, hogy teljesen azonos:

Melyik nem volt spanyol uralkodó?

A válaszok között volt IV. Károly, gyorsan rákattintottam, a kérdező szerint valami más lett volna a helyes válasz. Viszont így nem egyértelmű, mert nekünk is volt ilyen nevű uralkodónk (méghozzá az utolsó), így lehetett volna ő is a kakukktojás. Kérlek vegyétek ki, nem jó kérdés.
Oldal: 12345678