Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2009.09.01. 22:11:05
...asszem belémbújt a kis "krampusz" ....de hozzám akkor se jöjjön semmilyen kokszos arcú láncos forma...
Dátum: 2009.09.01. 21:38:04
...virtuálisan magamba döntöm ...kösszcsi ....
Dátum: 2009.09.01. 21:33:15
...volt egy kérdés...melyik rapper élte túl hogy lelőtték...két jó válasz is volt...az eggyik 50 cent ami a helyes válasz is volt...a másik 2pac...többször lelőtték és túlélte...aztán sokadszorra nem....amúgy a kérdés javítható....melyik rappert lőtték le és él a mai napig....de lehet én vagyok a hülye.... de ez így szerintem rossz kérdés...
Dátum: 2009.09.01. 21:22:51
... természetesen Vodkáslecsó...amúgy te vagy a példaképem...nevezz csak majomnak, de amint elérem V2-őn a 9.szintet hadat üzenek a Mementonak...XD...XD...

más...Álomvirág szerintem lehetne min. 50 epikus...az adja a savát borsát a témának...és nem olyan kemény dolog ha már elértek a tagok egy mittomen 60-70-es szintet...gondolom (mivel konkrét tapasztalatom nincs, de esetleg szívesen fogadnám annak a véleményét aki ezt másképp látja)....
Dátum: 2009.09.01. 20:54:29
oksa...ha akarsz ugrálni persze a menük közt...de a jó hangulat szerintem szintén fontos a szövinek...és a portya szól a LÉ rablásról nem a tudatturbó ide, átöltözés oda stb...de amúgy meg nem kötekedni akartam csak kommunikálok...ne érts félre ...csak azt akartam kifejezni, hogy a nagy betűs átlag nem szakítja szét a saját elméjét ennyi cselekvéssel :S...és boccs hogy félreértettem...azt hittem te nem fórumoztál...de ez akkor még durvább annál mint amilyennek először tünt ...
Dátum: 2009.09.01. 20:38:53
...no com
Dátum: 2009.09.01. 20:31:40
...csak a FERTŐZÉST ne haggyátok ki skacok...az egy oltári ötlet...és sajnos abban már annyira nem vagyok bizti, hogy olyan sok kari lessz mint az előző versenyszerveren (mert valaki rávilágított, hogy sajnos valóban: "véget ért az uborkaszezon")...de arra mérget vennék, hogy ugyanezeket a feltételeket amik voltak, töredék idő alatt teljesítenék...de a FERTŐZÉS az igen...az ottva...az ad időt...kombózzuk Rokamoka feltételeivel meg Ywgarrd kiegészítésével...és kapunk egy zsírcsi kis versengést, ami nem másfél hónapig tart és az ember nem bánja annyira a belé fektetett energyt...meg a lóvét persze...

még valami... szerintem a java karik epik közben igenis szeretik a fórumozást...az hogy te ilyen profin nyomod Rokamoka az megdöbbentő egy kicsit de mindenféleképp tiszteletreméltó...de a java tagok ütnek, gyógyulnak, egy kör portya...ha nem tudsz elég LÉ-t zsákmányolni esetleg egy kis vadászat...aztá a maradék időben meg a fórumon való hülyülés...az egy nagyon jó dolog...segít az ellen, hogy baromi monotonnak meg unalamas-nak tünjön az egész...mondjuk te tuti nem unatkozol...de ha késel akkor ez nem túl hatékony...a fórumon viszont nyomon lehet követni és halálpontosan lehet újra támadni...off vége
Dátum: 2009.09.01. 16:01:14
Idézet: Ywgarrd - 2009.08.31. 21:53:42
Nagyon jó feltételek, első ránézésre egy apró kiegészítéssel az első ponthoz:
"1. - 60 epikus lény legyőzése és 10 napig a legnagyobb lélekkút birtoklása (nem kell folyamatosan)" - a szerver 20. napjától számítva.

Erre azért van szükség, mert egy átgondolt, kidolgozott taktikával 10 nap alatt dűlőre lehet vinni a szervert. EZ pedig nem lehet cél.
20 nap után már nem olyan egyszerű a helyzet, sőt..


....ez plussz fertőzés...és mindenki boldogan gyakna míg le nem gyakják .....
Dátum: 2009.09.01. 15:39:49
...ez az Frobeni total off...mi a karid neve???...valaki említette ezt a fertőzés legyőzéses dolgot...az istenek áldják a nevét...igaza van...ezzel ki lehetne tolni kicsit az időt...és ezáltal el is jutnának a karik a 70-es szintig kb...mondjuk lehetne az, hogy a győztes szövetség tagjai között, kell legyen egy olyan tag aki már 5-10 szintje leküzdte a fertőzést...a többi szinte már nem is lényeg mert ez megadja ez időt...ezt ha hozzácsapnánk a mostani feltételekhez az úgy már nem is lenne rossz...és egy jó darabig kitartana a szerver...és talán azok is vennének ismét prémiumot, akiknek totál elment a kedve tőle mert lenne idejük kihasználni...
Dátum: 2009.09.01. 15:18:21
Idézet: Kissolyom - 2009.08.30. 09:15:49
De jó nektek,hogy nem tudtatok mit kezdeni a Le-vel akkor legközelebb kérnék egy olyan opciót, hogy átadom a felesleges Le-met és ezzel a névvel fogok játszani szóval ha lesz ilyen nyugodtan adjátok nekem

A gyorsasággal mint már mondtam semmi gond nem volt viszont aki nem tudott rögtön az elején ott lenni valljuk be esélye sem volt egyéni győzelemre sehogy maximum szövetségen belülire.
Én hagynám ezeket a feltételeket a nyeréshez plusz még egy valamilyen feltételt betennék mert akkor hosszabb lenne a világ élete mégsem lenne túl hosszú szerintem úgy unalmas lenne.


...akkor miért játszol vele? ....mármint ha túl hosszú lenne...gondolom van karid nem véges világon is az nem uncsi?...amugy eggyet értek de mondjuk annyival kieg. hogy ha két hét után indult az illető akkor nem volt túl sok esélye...azért rögtön az elején még egy kicsit lightosan nyomták....persze ilyen nem hiszem hogy lessz a következőnél...
Dátum: 2009.09.01. 15:09:33
Idézet: Ywgarrd - 2009.08.29. 22:39:26
Off:
Itt is megfigyelhető volt az, ami régebben V1-en. AZ emberek alig mertek sok LE-vel portyázni. Utólag elmondhatom, hogy általában naponta legalább 5 órán keresztül bőven 100.000 LE felett vadásztam, indítottam portyát (persze nem mindig). A legtöbb 370valahányezer LE-vel indított portya volt, előtte órákon át vadásztam le a felgyülemlett csp-ket bőven 15 % feletti ÉP-vel. Érdekes módon egyszer veszítettem 4000 felett, Jaana is alig-alig vitt párszázat, egyszer 3000 felett, amikor lehúzhatott volna akár 50-60K LE-t is rólam.
Hihetetlen, hogy egy véges szerveren is félnek az emberek némi veszteségtől.


...bizonyos esetekben volt ez megfigyelhető...én személy szerint azt tapasztaltam hogy sokkal bátrabban voltak eleresztve LE-val mint a normál szervereken...(szám szerint 17-es szintre sikerült bekerülnöm a szerzett LE top 15-be...nem felvágás csak az adatok miatt...és ezek mellett sokszor kellett vadásznom, mert epikus közben sokszor jártam úgy hogy, kifogytak az emberek)....legalábbis eddig úgy tűnik...és felsőbb szinteken is láttam, hogy azért az emberek néha csúnyán buktak egy skarabeusz miatt...szerintem ott a toppon volt ez leginkább, mert érezték hogy elég sok minden múlhat egy kis LE-án...akár a győzelem is...
Dátum: 2009.08.29. 18:02:42
...azért azt hozzáteszem, hogy szerintem most lényegesen több erős játékos lessz jelen...és indulásnál is mindenki jobban fog teperni...biztos jelen lesznek bizonyos "társaságok"...de szerintem a többiek tapasztalata miatt, most lényegesen keményebb dolguk lessz ha érvényesülni akarnak...végülis ez valahol talán csak egy főpróba volt...ahol elég sokan csak tapogatóztak...
Dátum: 2009.08.29. 17:53:14
...akkor toborozzunk még ...vagy találjunk ki valami mást...csak húzzuk ki valahogy jobban az időt, mert ez másfél hónap (nekem 3 hét)....nagyon kevés...be lehetne játszani azt is, hogy ne legyen túl nagy tömör hogy csak az erdmények top 1 ben szerepeljen egy ember....de itt valaki arról is beszélt hogy háttérbe kerültek a harcos karik...akkor pedig be lehetne játszani azt, hogy a győztes szövibe benne kell legyen egy olyan tag, aki a győzelem / vereség top 1 lapon szerepel..
Dátum: 2009.08.29. 17:25:09
..sorry ...a szó jelentésével nem voltam tisztában...
Dátum: 2009.08.29. 17:19:36
30 HT és legalább 80 epikus...az lenne az igazi...akkor talán eljutnának a karakterek kb 60-70-es szintig....de lehetne egyéniben is hogy ha valaki eléri a most meglévő szinthatárt....csak az a baj, hogy egy számológéppel ki lehetne számolni, hogy meddig tartana úgy a szerver.....amugy Clark ha a szinthuszár szó azt jelenti, hogy gyorsan végigmegy a szinteken, alig portyázva akkor annak kevés a CSP-je....de ha azt jelenti, hogy a szint terminátora akkor meg épp hogy alacsony szintű az erejéhez képest...vagy ez vagy az....de hogy ezt így összekombinálni az már szerintem is túl bonyolultá tenné a győzelmi feltételeket...az viszont benne lehetne hogy mittomén a szöviből mindhárom top 1 lapon legyen legalább egy ember....az még annyira nem bonyolult....és a sűrítés szó szerintem nem helytálló, mert elég jó játékos van ahhoz, hogy jusson ide is oda is....
Dátum: 2009.08.29. 16:05:38
Idézet: Diamond - 2009.08.29. 09:57:50
könyörgöm....azt ugye te sem gondoltad komolyan hogy 10 es szinten megtámadhatsz és leversz pölö egy 22 es szintűt? nem ismerek olyan netes játékot ahol ez lehetséges volna
.....nemtom te hogy vagy vele, de igenis le lehet verni a végzetúrban, simán egy 10-el magasabb karit...erre volt is példa az arénában nálunk...én szolgáltattam ....és nem 10 volt hanem 13 a szintkülönbség...csak hogy offoljak kicsit...mást úgy se tok ...
Dátum: 2009.08.29. 10:47:21
...és még egy dolog...minthogy versenyszerverről van szó, esetleg meg lehetne szüntetni a portyázásban a támadható felső szinthatárt....szerintem poén csaták születnének...bár lehet kicsit szemétség ha lever egy 15-ös egy 25-öst és az nem tud visszatámadni...de egy tesztet megérne...és kicsit jobban előtérbe kerülnének a harcosok...és háttérbe az "erősen" építő jellegű karik.....ja és mindenkitől azt szeretném kérni hogy húzza le a beszólásaimat...főleg ezt mert hülyeség.....a legmélyebbre szeretnék sülyedni ...
Dátum: 2009.08.29. 10:28:03
..kössz Hauer lehet ez volt a gond...de akkor ez egy hiba viszont...mert annál a kérdésnél nem is jelölsz, a gép mégis azt hiszi...de ennek a kvízben a helye úgyhogy nem ragozom...
Dátum: 2009.08.29. 10:05:45
....az informácios sáv az egy nagyon jó ötlet volt...tudom nem ide tartozik, de azt meg lehetne csinálni a többi világra is, hogy ne kelljen ugrálni a portyázás/vadászatra...csak rápillantunk és ottva...überkafa...még valami amiröl lehet szintén volt szó, de nem olvastam végig az összes cikket....de én többször találkoztam egy olyan "buggal", (nem biztos hogy az, lehet a hiba az én gépezetemben van..) hogy mondjuk volt volt egy kvízkérdés, amire válaszoltam.... aztán megnyomtam a válaszolok gombot és kiírta hogy rossz, és egy teljesen más kérdés válaszát...lehet az én netemmel van a baj....de ha esetleg nem akkor ezt érdemes lenne kijavítani mert elég idegesítő (mondjuk ha épp küldetés miatt nyomod a kvízt)...amugy pedig én is sokkot kaptam a pihenéses kérdésnél ugyanis ott kezdtem v4-en és ott volt a jó válasz ami nem is az...ennyi....hogy legyen egy kis off is:...Enoli...ezt inkább haggyuk...valaki ír valamit, aztán válaszolnak rá...majd ő visszaír akkor megjelnik még 1-2 tag...és a végén már teljesen másról van szó....sajnos ettől "élvezetes" a fórum...ugyhogy felejtsük el....
Dátum: 2009.08.29. 01:15:06
...nem akartam se bántani se sérteni senkit....csak eggyszerűen, egy olyan javaslatom lett volna hogy használják ki, az összes eddig meglévő fejlesztést, ami van ebben a játékban az új világnál....hogy ne érjen véget olyan hamar....hogy el lehessen jutni mittomén a 70.-ik szintig......ennyi....de mind1...béke Hauer ...meg mindenki most már télleg megyek oszt alszom ...