Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
201. hozzászólás - 2009.09.01. 12:12:24 (Válasz Rokamoka #200 hozzászólására.)
jo hat igaz, ami igaz, 3-4x lehetne gyorsabb a szerver
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
202. hozzászólás - 2009.09.01. 12:21:02 (Válasz Rokamoka #200 hozzászólására.)
Te Rokamoka, olvassál pontosan Azt írtam, hogy az epikus ölés volt unalmas, s ha nincs a fórumon egymás szórakoztatása, akkor talán el is alszom közben. Így aztán nem kell sajnálnod

Amit írsz a fejlesztések hatásairól, szerintem optimális esetben kompenzálódik a helyzet, tehát erősebbet sebez, mi is, ergo ugyanott leszünk: időben ugyanannyi lesz leverni. Vagy nem, és az jön be, amit mondasz, nem tudom, bár mélyebben belegondolva igazad lehet. De mi van, ha 2-3 körrel rövidebb lesz egy-egy epikus lenyomása? A sok erős epikust unalmasnak tartom, mert kényszerszünet van a lehetséges cselekvések között. Ezek az inaktivitásra ítélő időtartamok akkor is ott lesznek.
Ha tudnék okosságokat a célok ügyében, ideírtam volna, de nem vagyok annyira tapasztalt játékos.
Csak azok figyelmét szerettem volna felhívni egy dologra, amivel azt hiszem nem voltam egyedül, akik tényleg tudnak érdemi célokat kitalálni.

Ja és még valami: lehet, hogy nem volna hamvábaholt ötlet azon gondolkodni (ha jól emlékszem, valaki már felvetette ezt), hogy nem és hanem vagy relációba állítani feltételeket, hogy ki-ki ízlése és stratégiai érzéke szerint választhasson az elérendő célok közül.
A hozzászólást Álomvirág módosította 2009.09.01. 14:49:47-kor
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 7.20
népszerűValikNő
Végzetúr
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
203. hozzászólás - 2009.09.01. 13:24:45
A dijazást se ártana szinesebbé tenni ,a szinten legjobb ,az épitőkről akikről el feletkeztek
egy egyszerü érem ne adjon semmit az se baj de aki megszerzi örülne neki.
Pontszám: 8.33
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
204. hozzászólás - 2009.09.01. 15:09:33 (Válasz Ywgarrd #160 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2009.08.29. 22:39:26
Off:
Itt is megfigyelhető volt az, ami régebben V1-en. AZ emberek alig mertek sok LE-vel portyázni. Utólag elmondhatom, hogy általában naponta legalább 5 órán keresztül bőven 100.000 LE felett vadásztam, indítottam portyát (persze nem mindig). A legtöbb 370valahányezer LE-vel indított portya volt, előtte órákon át vadásztam le a felgyülemlett csp-ket bőven 15 % feletti ÉP-vel. Érdekes módon egyszer veszítettem 4000 felett, Jaana is alig-alig vitt párszázat, egyszer 3000 felett, amikor lehúzhatott volna akár 50-60K LE-t is rólam.
Hihetetlen, hogy egy véges szerveren is félnek az emberek némi veszteségtől.


...bizonyos esetekben volt ez megfigyelhető...én személy szerint azt tapasztaltam hogy sokkal bátrabban voltak eleresztve LE-val mint a normál szervereken...(szám szerint 17-es szintre sikerült bekerülnöm a szerzett LE top 15-be...nem felvágás csak az adatok miatt...és ezek mellett sokszor kellett vadásznom, mert epikus közben sokszor jártam úgy hogy, kifogytak az emberek)....legalábbis eddig úgy tűnik...és felsőbb szinteken is láttam, hogy azért az emberek néha csúnyán buktak egy skarabeusz miatt...szerintem ott a toppon volt ez leginkább, mert érezték hogy elég sok minden múlhat egy kis LE-án...akár a győzelem is...
Time in a bottle
Pontszám: 5.91
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
205. hozzászólás - 2009.09.01. 15:18:21 (Válasz Kissolyom #167 hozzászólására.)
Idézet: Kissolyom - 2009.08.30. 09:15:49
De jó nektek,hogy nem tudtatok mit kezdeni a Le-vel akkor legközelebb kérnék egy olyan opciót, hogy átadom a felesleges Le-met és ezzel a névvel fogok játszani szóval ha lesz ilyen nyugodtan adjátok nekem

A gyorsasággal mint már mondtam semmi gond nem volt viszont aki nem tudott rögtön az elején ott lenni valljuk be esélye sem volt egyéni győzelemre sehogy maximum szövetségen belülire.
Én hagynám ezeket a feltételeket a nyeréshez plusz még egy valamilyen feltételt betennék mert akkor hosszabb lenne a világ élete mégsem lenne túl hosszú szerintem úgy unalmas lenne.


...akkor miért játszol vele? ....mármint ha túl hosszú lenne...gondolom van karid nem véges világon is az nem uncsi?...amugy eggyet értek de mondjuk annyival kieg. hogy ha két hét után indult az illető akkor nem volt túl sok esélye...azért rögtön az elején még egy kicsit lightosan nyomták....persze ilyen nem hiszem hogy lessz a következőnél...
A hozzászólást Faust0ne módosította 2009.09.01. 15:46:18-kor
Time in a bottle
Pontszám: 7.72
közellenségFrobeniFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
206. hozzászólás - 2009.09.01. 15:27:01
szerintem ez jo ötlet volt a gyémánt horda mikor lesz az amikor már lehet váltani hordát de kristalyra is
Pontszám: 1.90
közellenségFrobeniFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
207. hozzászólás - 2009.09.01. 15:27:48
xd
Pontszám: 1.90
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
208. hozzászólás - 2009.09.01. 15:39:49
...ez az Frobeni total off...mi a karid neve???...valaki említette ezt a fertőzés legyőzéses dolgot...az istenek áldják a nevét...igaza van...ezzel ki lehetne tolni kicsit az időt...és ezáltal el is jutnának a karik a 70-es szintig kb...mondjuk lehetne az, hogy a győztes szövetség tagjai között, kell legyen egy olyan tag aki már 5-10 szintje leküzdte a fertőzést...a többi szinte már nem is lényeg mert ez megadja ez időt...ezt ha hozzácsapnánk a mostani feltételekhez az úgy már nem is lenne rossz...és egy jó darabig kitartana a szerver...és talán azok is vennének ismét prémiumot, akiknek totál elment a kedve tőle mert lenne idejük kihasználni...
A hozzászólást Faust0ne módosította 2009.09.01. 15:41:22-kor
Time in a bottle
Pontszám: 7.72
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
209. hozzászólás - 2009.09.01. 16:01:14 (Válasz Ywgarrd #192 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2009.08.31. 21:53:42
Nagyon jó feltételek, első ránézésre egy apró kiegészítéssel az első ponthoz:
"1. - 60 epikus lény legyőzése és 10 napig a legnagyobb lélekkút birtoklása (nem kell folyamatosan)" - a szerver 20. napjától számítva.

Erre azért van szükség, mert egy átgondolt, kidolgozott taktikával 10 nap alatt dűlőre lehet vinni a szervert. EZ pedig nem lehet cél.
20 nap után már nem olyan egyszerű a helyzet, sőt..


....ez plussz fertőzés...és mindenki boldogan gyakna míg le nem gyakják .....
Time in a bottle
Pontszám: 7.72
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
210. hozzászólás - 2009.09.01. 16:56:56 (Válasz Álomvirág #202 hozzászólására.)
Off:
Olvasni még elég jól tudok, a fogalmazásom egy kicsit túlbonyolított, de érdekes, hogy valaki mindig képes játszani a szavakkal! Meglepő módon tapasztalom, hogy aki foghegyről, helyesírási és nyelvhelyességi hibákkal teletűzdelt, vulgaritással fűszerezett valamit odavakkant, azt bezzeg mindenki megérti... Vagyis meg akarja érteni.

Off vége.


Szóval egészen pontosan úgy értettem, hogy az epikölés definícójába beletartozik maga a közbeni fórumozás és az egyéb tevékenységek, amiket közben művelsz, de hát érted Te. Az, hogy számodra éppen csak akkora örömöt okoz a fórum, hogy kompenzálja a 20 perc/támadás unalmát, és nem egészben gondolsz a dologra, hogy mekkora móka, na arra gondoltam, hogy szerintem sajnálatos, de ne ragozzuk túl.


Ha jobban belegondolunk - azzal a bizonyos józan paraszti logikával -, akkor nem lehet ugyanannyi idő. Ha feltesszük, hogy elegendő ÉP-vel megyünk csapni, ergo nem nulláz le minket a lény (márpedig máshogy nem érdemes), akkor ugyan minden szörny megkíván plusz 1-2 gyógyitalt, de mivel mi is többet sebzünk, így értelemszerűen gyorsabban kidől.

Nincsen semmiféle kényszerszünet! Hacsak nem csinál magának az ember. Nekem a következőképpen nézett ki általában két ütés között a dolog:
- lehetőleg minél több ÉP-vel és vagy 10 lötyivel bekészülvén leadod az első csapást (meg volt szabva a kezdés ideje)
- felpiálod magad megint úgy 50% fölé
- turbó kritikusról át spektrálisra
- vadászol 10 percet
- átvedlesz portyacuccba (fagyott gyűrű helyett Dornodon gyűrű, stb.)
- portyázol 3-4-5-6-ot
- ha vészesen lecsökkent az ÉP-d, pótolod
- a szerzett LE egy részéből veszel megint gyógyitalt, a többit felhasználod TÖ-re, SZÖ-re, építésre, valamire
- turbó vissza
- cuccok vissza
- örülsz, ha ezekkel megvagy 20 perc alatt, hogy visszaérj időben (többnyire nem sikerült)

Közben, mivel 4 jószágom volt harcképes, kettőt mindig elküldtem 40 percre gyakorolni, a másik kettő jött velem, és a gyakorlás leteltével csere (bűvös kunyhó 4. szintje is kevés volt hozzá, hogy ne verje mind a négyet 40-50% alá, 8-as vastagbőrrel).

Ez megint valamennyire nem a topic eredeti témájához tartozik, csak szeretném szemléltetni, mennyi mindent lehet abban a 20 percben mókolni, és ez még persze csak egyféle út......


Az általam javasolt feltételek természetesen VAGY relációval vannak, mármint 2-2 kondíció egymáshoz képest, de az egyértelműség kedvéért javítom.



*: Ja, és Ywgarrd nagyon helyesen írta, hogy az epikus az egyetlen, amit jelenleg teljesen visszaélés-mentesen be tudunk rakni, mivel szervezettséget és viszonylag nagy létszámot igényel.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.09.01. 18:42:43-kor
Pontszám: 7.54
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
211. hozzászólás - 2009.09.01. 19:30:25 (Válasz Rokamoka #210 hozzászólására.)
Ejnye Rokamoka, épp választékos stílusod keltette bennem azt a (sajnos ezek szerint hiú) reményt, hogy ismered a szmájlikat is, amiből kettő is akad az inkriminált mondatomban.

De ha már (számomra érthetetlen módon) kötözködésnek vetted, nem hagyom ki, és megint azt mondom, ha figyelmesen elolvastad volna a mondókámat, nem magyarázod újra az epikus-ölészet esetlegesen rövidebb idejét, nem hivatkozol a józan paraszti észre, hiszen magam is arra jutottam, és le is írtam, hogy lehet, hogy egy-két körrel rövidebb lesz az epikus. Csak vagyok olyan vagány, hogy ha már leírtam az első kételyemet, amit átgondolva magam is felülbíráltam, a szerkesztés során nem töröltem, hanem csak kiegészítettem, mert sokakkal ellentétben számomra nem snassz beismerni,, hogy nem az első gondolatom volt jó.

Azzal magam is tisztában vagyok, hogy elméletileg mivel lehet(ne) még elütni azt a 20 percet, csak más az elmélet és más a gyakorlat.
Ha az első hozzászólásomat figyelmesen elolvasod, ki is találhatod, miért nem tehettem ezek egyikét sem (vadászat/portya).
De nem vitatkozni akarok, s offolni sem, hogy ez miért nem volt járható út, csak egy észrevétel volt részemről. Mellesleg a fórummal kapcsolatban sem azt írtam, amit érteni vélsz belőle. Nincs "éppen csak", az van, hogy szerencsére volt és ezért jó volt.

De maradjunk a témánál, tehát:

A vagy relációt úgy értettem (mivel az általad leírtak e tekintetben egyértelműek voltak... vagy mégsem?), hogy pl. az általad írt valamelyik páros, és egy egészen más, valamint egy harmadik páros vagy akár tripla feltétel-együttes BÁRMELYIKE lenne a győzelem feltétele. Tehát a győzelemhez három egymástól különböző út vezetne, melyek mindegyike más-más stratégiát kívánna meg, s minden szövetség kiválaszthatná, számára melyik a legvonzóbb. Vagy az első vagy a második, vagy a harmadik, de választhat.
Remélem, így világos.

Most ismét megnéztem a hozzászólást. A beszúrt VAGY-ok esetleg azt jelentik, hogy magad is úgy gondoltad, hogy mindhárom cél rendelkezésére állna a szövetségeknek? Mert a korábbi egyértelműsége ezzel a szerkesztéssel számomra odalett, és most már nem tudom, hogyan gondoltad
A hozzászólást Álomvirág módosította 2009.09.01. 19:50:54-kor
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 8.50
irritálóTodEngelNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
212. hozzászólás - 2009.09.01. 19:36:05 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Nagyon sajnálom hogy véget ért a 4- es világ nem lehetne esetleg nem csak az én kedvemért hanem a többi fewl regisztrálo kedvéért örökre meghagyni ezt a világot én nagyon meg szerettem. És lenne egy olyan ötletem aki elér egy bizonyos szintet mint pl.: az 50-es szintet első nek az kapjon jutalmul valami olyan tárgyat amit más nem aki elöször összes zsákmányba összegyűjt egy bizonyos összeget az megint egy bizonyos ajándékot. Én ezt szeretném javasolni mert nagyon szeretem a 4.es világot és nem szeretném ha vége lenne megint, mert sok idöt és energiát fektettem a szövetségemmel és a szövetségi tagjainkal. Remélem meg fontoljátok az ajánlatom. TodEngel
Pontszám: 4.71
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
213. hozzászólás - 2009.09.01. 19:52:25 (Válasz Álomvirág #211 hozzászólására.)
Mint a vakablak, oly' világos!

No de komolyan. Bocsánat, ha kioktatósra sikeredett, utólag vettem észre, hogy tul.képpen Neked válaszolok, de nem személyeskedésnek szántam. Ha hosszabban írok - márpedig szoktam -, akkor hajlamos vagyok elfelejtkezni róla, mit is akartam eredetileg. A módosításos megjegyzést pedig nem vettem magamra, mivel ilyet nem csinálok, lap aljára írom, mit változtattam.
A józan paraszti ész sem azért volt, mert nem feltételeznék Rólad ennyit (ehhez egy HSZ is elég, megállapítani), csak magát a kezdeti kételkedést nem értettem. Figyelmesen olvastam, ezért is jegyeztem meg, hogy ez EGY útja a 20 perc hasznos kitöltésének, amit én írtam.
Talán ennyi elég, de még sok is egymás fogalmazási módszereinek elemzéséből!


Többen felvetették már (sajna csak privátban merték a gonoszok), hasonlót, hogy jó lenne mondjuk min. x (5-6) feltétel, és abból y (3-4) számút teljesíteni. Az ötlet személy szerint tetszik, csak mivel nincs konkretizálva, nem igazán tudok elképzelni ilyesmit, fenntartom, hogy nem érdemes agyonbonyolítani, sajnos sokadik, de egyáltalán nem elhanyagolható indokként már csak azért sem, mert a JV valószínűleg a nagyjából legegyszerűbb megoldást választaná, jogosan(?), mert így is eléggé el vannak havazva, nekik már augusztusban megjött a tél, úgy látszik.
Megjegyzem, a "győzelemhez három egymástól különböző út vezetne" az általam javasolt feltételek szerint is. Avagy nem elég különbözőek?


*: Módosításodra is válaszoltam, remélem.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.09.01. 19:53:24-kor
Pontszám: 9.20
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
214. hozzászólás - 2009.09.01. 20:31:40
...csak a FERTŐZÉST ne haggyátok ki skacok...az egy oltári ötlet...és sajnos abban már annyira nem vagyok bizti, hogy olyan sok kari lessz mint az előző versenyszerveren (mert valaki rávilágított, hogy sajnos valóban: "véget ért az uborkaszezon")...de arra mérget vennék, hogy ugyanezeket a feltételeket amik voltak, töredék idő alatt teljesítenék...de a FERTŐZÉS az igen...az ottva...az ad időt...kombózzuk Rokamoka feltételeivel meg Ywgarrd kiegészítésével...és kapunk egy zsírcsi kis versengést, ami nem másfél hónapig tart és az ember nem bánja annyira a belé fektetett energyt...meg a lóvét persze...

még valami... szerintem a java karik epik közben igenis szeretik a fórumozást...az hogy te ilyen profin nyomod Rokamoka az megdöbbentő egy kicsit de mindenféleképp tiszteletreméltó...de a java tagok ütnek, gyógyulnak, egy kör portya...ha nem tudsz elég LÉ-t zsákmányolni esetleg egy kis vadászat...aztá a maradék időben meg a fórumon való hülyülés...az egy nagyon jó dolog...segít az ellen, hogy baromi monotonnak meg unalamas-nak tünjön az egész...mondjuk te tuti nem unatkozol...de ha késel akkor ez nem túl hatékony...a fórumon viszont nyomon lehet követni és halálpontosan lehet újra támadni...off vége
Time in a bottle
Pontszám: 5.92
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
215. hozzászólás - 2009.09.01. 20:38:53
...no com
A hozzászólást Faust0ne módosította 2009.09.01. 23:28:08-kor
Time in a bottle
Pontszám: 4.91
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
216. hozzászólás - 2009.09.01. 20:42:38 (Válasz Faust0ne #214 hozzászólására.)
Arra törekedtem, hogy a szövetségemnek minél nagyobb hasznára legyek (ne csak vezetői szempontból), ezt a rabolt LE növelésével a legegyszerűbb elérni. Ezért kénytelenek voltunk beletörődni, hogy nem 20, hanem mondjuk átlag 25 percenként ütök, de én csak a vége felé kerültem be a top3 sebzést okozóak közé, így ez nem volt akkora érvágás. Különben meg nincs az az ember, aki mindig pontosan tudná tartani a 20 percet - ha mégis, kalap le, és még meg is eszem.

Valamit félreérthettél: rengeteget fórumoztam szöviszinten (főleg, amíg ment a vadászat), túlságosan is sokat, az is mindig zabálta az időt. Így még a kettőnél több órás epikek is elröpülni látszottak.
Ahhoz meg nem kell a fórumot nézni, mikor ütöttem utoljára, az epikus csata menüjében ott a visszaszámláló!
Pontszám: 9.51
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
217. hozzászólás - 2009.09.01. 20:54:29
oksa...ha akarsz ugrálni persze a menük közt...de a jó hangulat szerintem szintén fontos a szövinek...és a portya szól a LÉ rablásról nem a tudatturbó ide, átöltözés oda stb...de amúgy meg nem kötekedni akartam csak kommunikálok...ne érts félre ...csak azt akartam kifejezni, hogy a nagy betűs átlag nem szakítja szét a saját elméjét ennyi cselekvéssel :S...és boccs hogy félreértettem...azt hittem te nem fórumoztál...de ez akkor még durvább annál mint amilyennek először tünt ...
Time in a bottle
Pontszám: 7.16
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
218. hozzászólás - 2009.09.01. 21:02:02
Ok, Rokamoka, a lényegtelenebb részét túltárgyaltuk

A lényegi rész:

Igen az általad írt dolgok is jól hangzanak, azonban szerintem (és ez nem jelent semmit) sok az epikus.
Valaki (akár te), aki ért hozzá, türelme és ideje van, összhangba hozhatná mondjuk, hogy (csak példák!)
- mennyi időbe telhet 5 millás lélekkutat előállítani
- lenyomni 35 epikust
- a legjobb taktikával a leggyorsabban legyőzni a fertőzést (legyen a szöviben 5, 10, akármennyi 0 fertőzöttségű tag)
- akármit, aminek van értelme
Még egyszer mondom, ezek lehetnek akár az általad írtak is, mert azok is jók, a fentiek bármivel behelyettesíthetők, aminek értelme van..

Ezeket nagyjából azonos nehézségű szintre hozni, mint elsődleges feltételeket.
Ezután mindegyik mellé odatenni egy-két kisebb, de nem gagyi feltételt, és így indulhatna a dolog.

Ugyanis nagyon sokan mondták és mondják, attól teszik függővé, hogy játszanak-e ismét az új szerveren, hogy mi lesz a cél.
Ha más, több célkitűzés áll rendelkezésre, talán nagyobb lehet az érdeklődés. S ez talán a fejlesztőket is arra inspirálná, hogy megéri a változtatások kivitelezésébe fektetett idő és energia.
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 9.24
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
219. hozzászólás - 2009.09.01. 21:12:06 (Válasz Faust0ne #217 hozzászólására.)
Idézet: Faust0ne - 2009.09.01. 20:54:29
oksa...ha akarsz ugrálni persze a menük közt...de a jó hangulat szerintem szintén fontos a szövinek...és a portya szól a LÉ rablásról nem a tudatturbó ide, átöltözés oda stb...de amúgy meg nem kötekedni akartam csak kommunikálok...ne érts félre ...csak azt akartam kifejezni, hogy a nagy betűs átlag nem szakítja szét a saját elméjét ennyi cselekvéssel :S...és boccs hogy félreértettem...azt hittem te nem fórumoztál...de ez akkor még durvább annál mint amilyennek először tünt ...


LÉ = LélekÉnergia?
V4 - Csak simán király
Pontszám: 5.79
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
220. hozzászólás - 2009.09.01. 21:22:51
... természetesen Vodkáslecsó...amúgy te vagy a példaképem...nevezz csak majomnak, de amint elérem V2-őn a 9.szintet hadat üzenek a Mementonak...XD...XD...

más...Álomvirág szerintem lehetne min. 50 epikus...az adja a savát borsát a témának...és nem olyan kemény dolog ha már elértek a tagok egy mittomen 60-70-es szintet...gondolom (mivel konkrét tapasztalatom nincs, de esetleg szívesen fogadnám annak a véleményét aki ezt másképp látja)....
Time in a bottle
Pontszám: 6.60
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!