Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2014.07.01. 07:26:04
Mondjuk ha beállítunk egy bizonyos időtartamot a gyakorlásra, kiváló lenne ha nem ugrálna vissza a rendszer egy olyan értékre, amire korábban elküldtük az állatokat. Egyszerű s nagyszerű.
Dátum: 2014.06.23. 00:00:03
Arra is gondolni kell aki mindkét szerveren aktívan játszik. Ha az összevonás megvalósulna, akkor bizony az egyet jelentene a felhasználássi feltételek megsértésével.
Dátum: 2014.06.13. 22:28:27

Hát ti készen vagytok. Komolyan. Nem is tudom hogy írjam, hogy ne lehessen belekötni.

De azért megpróbálom összefoglalni egyszerűen a jelenlegi gondolataimat:

BUFU! ^^

Mennyi amúgy? A komplett érdekel. Tudom, hogy van az a pénz...

De nem most komolyan. Értem én a célzást. Jobbá kell válni. Én is szeretnék jobban keresni...és ezt most megerősítetted bennem. Gondolkodásra és fejlődésre ösztönzöl! Köszönöm, hogy törődsz velünk átlagos hétköznapi munkásemberekkel is! Köszönöm hogy kikényszeríted, hogy jobbá váljak! Köszönöm mindenki nevében!!! ^^

Mod: Megleltem a fényt melyet Miklós kíván gyújtani sötét ködös és már már reflexszerűen antiszociális elménkben.
Dátum: 2014.06.13. 16:18:27
Eh-s ALAP képesség. Pont arról szól ez az egész, hogy ki mennyit fejlődik egy szint alatt. Vagy tévedek?
A küldi mindenkinek nyitott.
Mi előnye van a vf-esnek? Mire fel akarjátok erősíteni az eh-t akkor?
Dátum: 2014.06.12. 20:55:41
http://vegzetur.wikidot.com/alapos-tanulas

ez sem haszontalan
Dátum: 2014.06.12. 07:24:17
Semmi köze v5-höz. Ez a hasznos vadászat képesség kopaszon. 40%LE vadászatra. Kérsz linket?
A vf-eshez képest kap 2* annyi tp-t.
Dátum: 2014.06.12. 06:01:04
Nem jól számolsz Bari. És ettől kiráz a hideg picit.

Az eh-s több tp-t és 40% magasabb LE-t kap. Direkt nem írtam LE/tp-t szintre, de akkor nézd meg oszd le és láss csodát.

Tehát: 261vadászat*50tp=13050 tp-nyi vadászat egy szinten. Mivel 40% magasabb a LE bevétel, nem 40-el hanem 56-al szorozzuk>>>730800....+126000a dögökből = 856800

A számok nem stimmelnek mert nem a játékból vettem. Viszont a többi érték fedi a valóságot. így az nem is igazán mérvadó, hogy pontosan hány tp egy szint vagy mennyit mér vadászatra 1 tp-re a szinten a script.

Te ott rontottad el, hogy a vadászatot csak simán felszoroztad azzal a lélekenergiával, amit 1 tp-ért kapsz a szinten.

Az hogy anno ki mennyit mért, most nem lényeges és ezek után már nem is nagyon bízom ilyenekben.

De ugorj neki mégegyszer és mondd el hol hibáztam mert a "sántítás" és a "nem stimmel" és a rossz számítás, nem túl megggyőző.

A csaták meg csaták. Egyenlőre a vadászatról volt szó. Tudom hogy jó arányt hozol, láttam már karidat.
Dátum: 2014.06.11. 22:06:13
Na jó számoljunk!

Mondjuk legyen egy szint 10000 tp. Egy normál vadászat 50 tp. Egy tp, meg legyen 40le kiátlagolva. Egy sajt legyen 6k.(Az arányok a fontosak)

Ez a vf-esnek 400 vadászat. Ebből leesik 8% a befogott dögök miatt. Azaz 32 dög. Ez a 32 dög spórol 800 tp-t ami további 32 vadászat ami még 3 dögöt hoz felkerekítve ami még +3 vadászat. Tehát akkor vf-el:

435 vadászat (25tp)- 35 dög
10875*40 (le/tp) + (35*6000)= 645000LE

Mindez eh-val af-ekkel: 12000 tp egy szint így 240 vadászat. 19 elfogott dög (lefelé kerekítve) ami további 19 vadászat , megint 2 dög (fel), megint 2 vadászat.
Tehát akkor eh-val:

261 vadászat (50tp) - 21 dög
13050*56 (le/tp) + (21*6000)= 856800LE

Soknak tűnik? Az is! Van még irigység 60-on túl Vf-re? Ugye hogy nincs? Ha hibásan számoltam akkor tessék kijavítani. Többször is kiszámoltam, de erre jutok mindig. Sőt ha azt nézem én sokmindent nem tudok. PL beleszámít-e a hasznos vadászat a sajtba? Mert ugye az elvileg a vadászat képletéből számolódik ki valahogy(alap LE néven).

V5 megint csak egy szélsőség. Aki tud, az rabol mindenhol. DE ha nem rabol akkor hiába portyázik sokat. Én vadászok és portyázok is ott. És élek. Bajnokit is mákoltam már párszor. És működik az inspiráció is. De azt már nem tudom, hogy mik az értékek.

Valóban 60 alatt óriási táp a vf. És sokkal jobb karit lehet összerakni mint eh-val. Alaphelyzetben. De utána csak akkor működik jobb aránnyal ha láthatatlanul sajtol az illető. De akkor sem üti a kipontozott eh-t szerintem.

Mod: kicsit már sok volt a módosító.^^
Dátum: 2014.06.11. 20:30:19
Ugyanannyi tp-t kaptál. Én is közben italoztam csak ezért tudom. Esszenciával lvl 40 alatt majdnem hogy kiadta 200LE/TP-t. Szerintem az elég jó. És sehol semmi af. Csak eh.


Nem a vf-es akkor is csak negyedannyit kap alapból mint te. Egyedül csak portyából és templomból kap ugyanannyit. De ha kifejleszti kompenzációt, akkor már majdnem feleannyit kap mint te a vadászatért. Ha te kifejleszted a hasznos vadászatot és az alapos tanulást akkor így néz ki a dolog:
Neked 20%-al több tp kell egy szintlépéshez és 40%-al több le-t kapsz a vadászatért. Ezzel szemben vf-el: 0. Semmi af-es rásegítés. Nyugodtan számoljuk ki mennyivel jobb vf-esnek lenni. Gyakorlatilag csak több állatotot fogsz mert kicsit többet vadászol. De kevesebb LE-t is kap 40%-al. Igazad van el van lehetetlenítve az italozás mert óriási af veszteség eh-ból. Na de ha belegondolunk nincs is nagyon miért italozni.

Ez extrém. Én úgy gondoltam ha eh-s vagy, akkor portyából van a bevételed. De ha te több templomot pörgetsz mint portyát és küldit akkor ez megint csak egy szélsőség.
Dátum: 2014.06.11. 20:06:43
Üdv
Ha nem írsz be senkit, akkor nem hajtódik végre semmi. Így kémkedés sem. De nem is cd-zik. Lépj be újra a szövetségi oldalról és meglátod, hogy nem történt semmi.
Dátum: 2014.06.11. 19:25:06
Nem----nem. Sajnos nem.
Dátum: 2014.06.11. 19:20:34
Van eh-s és vf-es karakterem is. Próbáld ki a vf-et inkább, ha ekkora tápnak gondolod. Ha nem, akkor tárgytalan ez az egész felvetés. A hordák harca persze hogy bukó volt, mert nem működtek a smukkok mint portyánál, de jóval több LE-t is kaptál mint a vf-es kari. A landira? Vagy vannak egyéb kifejezetten vadászós eventek?
horda>>kufár>>xeno(hybrid)<<landi<<bu
-------EH------------------------------VF---KAVICS
Oké a kufárnál kompenzálva van a vf.
Valamint ajánlom neked ezt elolvasásra:http://vegzetur.wikidot.com/afp
Itt választ kapsz arra, hogy kinek mi mennyi.
Templomot bárki nyomtathat eh-val is vf-el is, felesleges belekeverni.
Ha nem éri meg ne idd meg. Ha megéri, akkor igyad és kész. De az italivászat nem hinném, hogy értelmes erőfölényt jelentene egy vf-esnek. Mert ha megissza és vált eh-ra, akkor sem fog rabolni annyit mint te, de ha te megiszod neked ugyanakkora bevételed lesz mint bármelyik vf-esnek(csak egy pirickával kevesebb af-t kapsz). Nos...ez a rengeteg dolog még nem elég nagy előny?
A tk meg ott előny. De az már külön játékstílus szerintem.
Dátum: 2014.06.11. 18:28:45
Jó de vf-esnek nincs smukkja vadászathoz.(vagyis csak rövidítés van) Az eh-s meg alapból több af pontot kap és ha nem extrém magas szintekről beszélünk, akkor azért komoly veszteség az a kompenzáció is löttyözésnél. De eleve rossz úton gondolkodsz, mert az eh-s is nyugodtan megihatja a löttyöt. A vf-es is. Az eh-s bukja a rengeteg af pontot, a vf-esnek meg belassul az af szerzés. Így is túl erős az eh. A vf-et jobban kéne jobban tolni mert jelenleg a landragóron kívűl "triviális a választás" az eh felé.
Dátum: 2014.06.11. 17:48:18
Hát..ha te is magad ellen harcolsz (mint a legtöbb eventben wtf? ), akkor egészen biztosan!
Dátum: 2014.06.05. 07:00:56
Yw te vagy az??? ...Na ne....Ismerjük már egymást, tudod hogy én nem veszem be az ilyeneket.

Elég ha leosztom a diffet a csatákkal ahhoz, hogy lássam hogy mi a pálya. Hány nyomi rohangál ennyi LE-val lvl 1-2-3-on? És abból a pár nyomiból mindeggyiket megtalálod? Vagyis csak azokat? Szintet lép és megvárja, hogy megüsd??

Friss reg>feladatok>leütöd>törlöd>aztán megint stb stb

Üvölt róla az okosság.

De ha te vagy az, már nem is zavar annyira. ^^
Dátum: 2014.06.04. 19:01:48
http://vilag5.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&vilag=8&user=36218

???
De most komolyan...Már nincs szűrés?
Dátum: 2014.05.20. 06:08:54
Köszöntem Offs!
Dátum: 2014.05.19. 07:02:10
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy portyalistában a csatlós bónuszokon kívül, milyen más differencia jelenhet meg a tulajdonságösszeggel szemben?
Dátum: 2014.05.17. 07:02:39
Ezt felfoghatom bajnokság utáni matyómintás kikaptamezértmegölökmindenkit-nek, vagy kezdjek el félni?

A szintenként szerezhető bajnoki medálok száma eléggé kötött. -10-ekkel senki nem ugrál, akinek van 15-20 medálja.

Miért kéne nyerjen a gyenge? Miért gyengítenéd azt aki erős? Milyen alapon veszel el bármit olyan játékostól, aki jóval több energiát fektet a játékba nálad? Mert te nem tudod megcsinálni azért! És rohadjon meg!
S most meddig ér a vágy? Elég egy habizti csárázás, hogy érezzétek a törődést, vagy legyen egy bajnokbubi?
A szövetségi játék szintén fontos játékelem. Ha nem vagy jó szövetségben, az nem mások hibája. Ha erre a stílusra készültek és így körbe vannak építve és te nem, az sem az ő hibájuk.
Minden lépést meg kell lépni ha erősebbé akarsz válni és ebből minden lépésnek van egy menete ami sokszor áldozatokkal jár. De ha nem teszel lépéseket akkor....., elkészíthetjük neked legújabb termékünket! :

Molyfing Zan
Szint: 1
Költség: 200 őskő
Típus: Relikvia

Bajnoki vagy utolsó vérig bajnoki viadalon (ezt vásárláskor kell meghatároznod), lemásolod a kategóriádban legnagyobb TÖ-vel rendelkező karaktert 99%-ig és így veszel részt a viadalon.

A hozzászólásokból látszik az is, hogy ki "miért is" (miért is?) kaphatott ki.
Én elismerem itt a világ és mindenki szeme elött, hogy ti is jók vagytok!!! Jók vagytok!! Erősek vagytok. S szépek!!! Medált is adnék, de nem tudok bazki!

Viszont körvonalazódik egy új event...
A végzetúrak tekercseket találtak egy az ősi Ghallán megrendezett viaskodásról. Az olimpiáról. stb blablabla...
S már jöhet is az ágyékötős dagonyázás puszta kézzel, első 3 díjazott helyezettel mondjuk negyed, vagy félévente. Csak tisztán tö-kategóriákkal, nulla bónusz (szintbónusz sincs) Ne romboljunk, építsünk. Azt mindenki szereti.
Dátum: 2014.05.06. 06:38:16
A Wiki "legendái" szerint jobban jársz a tauval (+25% sebzés...ööö..hagyjuk ...számoljunk csak utána...ez a lehető legnagyobb baromság ). De az én tapasztalatom az, hogy a sebzéssel jobban jársz.