Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2009.11.24. 11:16:20
hehe...Apeh palota?! ...viszont lehetne gyártani egy, két skint...kiragadva a játékot az eggyhangúság mezejéből...valamint leszedni a szint bónusz támadást...mert az konkrét kicseszés a kissebbekkel...valamint valami extra lehetőséget a kicsiknek...ugyanis a játék most úgy néz ki...magasabb szinten sok a lehetőség és élvezetes a játék...alacsony szinten meg eggyhangú és unalmas...én értem hogy ezt felfoghatnánk a játékkal töltött idő eredményeképp...de sztem ki lehetne találni valami kissebb szórakozási lehetőséget alulra is...lehetne olyasmi mint a kalandok rendszere....nevezhetnénk kóborlásnak ...nem kell olyan összetettnek lennie mint a kalandok...de lehetnének ilyan apróságok...sztem kevesebben unnák meg a játékot...ha valaki elkezd csinálni eggy új karaktert rögtön az első dolog amit tapasztal az az hogy a körülötte lévő játékosok inaktívak és ki vannak fosztva...mert ráuntak a játékra...
Dátum: 2009.11.24. 10:57:38
Melyik sárkány küzd a jó oldalán?

Kék
Fehér
Fekete
Arany

...hogy miva??...
nekem ez volt a kedvencem v4-ről..a névre már nem emlékszem: sziasztok! .én eggy építőkari vagyok! Már 20-as az építés szakértelmem! Tehát jól járnátok velem ha felvennétek mert bármennyit építek annak a dupláját kapjátok! Sziasztok!
...midezt a játék utolsó ötödében tette...asszem 30-as szintű volt...


a másik kedvenc...a nevére ennek sem emlékszem már: csá! ha jót akartok magatoknak felvesztek. én vagyok a legjobb. és ezt nem nagyképűségből mondom. . na császtok.
hehe...volt eggy diplomatikus válaszom, amire a válasza az volt, hogy még nekem nagy az arcom...hozzáteszem mindezt 20 alatti szö-el tette 25. szinten...szintén a szerver vége fele..
.
Miről szól az Édes Anna című mű?

Egy babáról.
Egy cukrászról.
Egy akasztásról.
Egy asszonyról.

...most nem érdekel különösebben a dolog...csak küldi úgy hogy muszály volt...tehát...ez miért rossz?...még lehetőséget se kaptam a javításra csak azért....tényleg érdekelne...oda kellett volna még írnom valamit?...vagy rosszak voltak a válaszaim?
Dátum: 2009.11.18. 10:29:14
ja hogy fix jutalom a portyáért....hát nemtom...akkor meg boldog boldogtalan portyázna....a randomra bízva sorsát...mivel nem veszíthet eggy kis ép-nél többet...
Dátum: 2009.11.18. 10:25:23
a sajtolás sztem nagyon is megérte...nekem pl ez volt a legnagyobb bevételi forrásom...gyors világon simán elfogsz eggy nap 15-20 dögöt...20-as csapdával....kimaxolt sajtival meg eggy értelmesebb szerencsével azok adnak 75000- 100000-ig...cirka két három nap alatt visszatérült a bele vetett energia...ezzel nem azt mondom hogy nem jó ötlet...mert az...csak hogy bőven megérte...még játék elején is...sőt a krono is remek ötlet...mert kiküszöbölné azt az erős géphezkötöttséget amire panaszkodnak...viszont a 100-as szinguláris meg az 50-es visszafogott a portyásoknak kedvez...hamar megszaladnak aztán felülről zsákmányolják a vadászkarikat a sokkal jobb felszerelésükben....és persze szénné rabolják magukat mert mindenki tele van lével a dupla szörnyelfogási esély meg a sajti miatt...ami hozzáteszem megintcsak tovább lassítja a vadászkarikat....
Dátum: 2009.11.18. 09:55:11
sztem nem mint egyetlen kondícióra gondolt...hozzárakhatnánk a feltételekhez...de lehetne még módosítan ezen a háborúsdin...lehetnének random háborúk...minden héten két véletlenszerűen választott top 10-es szövi között automatikusan beindulna a háború...eggy eggy háború elvesztése járhatna akár épületszintek elvesztésével is...lehetőség mint a tenger....de hogy mit tudnak megvalósítani..azt csak ők tudják...jó lenne ha kicsit interaktívabban fognák a kezünket hogy meddig szaladjunk...mert így ötletelünk ötletelünk...de nem tudjuk mi a megvalósítható...
Dátum: 2009.11.17. 15:28:37
ez tök jó ...mindenki kaphatna x tulajdonságpontot (nem LE-t)...és abból kéne kihoznia valamit...ugyanígy a szakikkal...
Dátum: 2009.11.17. 13:29:08
"Ehhez kéne tudni azt, hogy mit érdemes és mit nem érdemes fejleszteni egy versenyszerven adott cél mellett, és mi az ami kötelező, mi az amire rá sem szabad nézni, még ha jól is hangzik, vagy éppen a végtelen világokon kötelező. Szerinted miért volt nekünk csak 5-ös akadémiánk? Lehet hogy mégiscsak tudnánk neked is tanítani még ezt-azt."....ez nem tetszett....de haggyukmá...veled nekem semmi bajom nem volt soha...már azt is bánom eleve hogy elkezdtem ide írni...boccs Banyapók...fejezzük be. ...én gratulálok...szép munka volt ...
Dátum: 2009.11.17. 10:57:19
ez eggy jó 5let ...kezdhetnén a 15.szintről...
Dátum: 2009.11.17. 10:55:27
én fix beugrósra csinálnám...egy x összegért amit megálmodtok...kivenném az összes ősköves lehetőséget....és élvezném a 10x kiélezettebb versenyt ami nem csak 80 játékosról szól...a győzelmi feltételekhez eggyenlőre nincs ötletem...
Dátum: 2009.11.17. 10:41:59
én értem Pocok....csak nem szeretném ha mindenféle Pókocska leoltogatna hogy ő igenis jobb nálam mert nyert a szövije...meg hogy kérjek tőle tanácsot...ez undorító...és beképzelt dolog...én tisztellek téged....nagyon is....de ne verje már a nyálát...meg ne szóljon már bele olyan aki nem is érti miről hadoválok....nem kell hülyének nézni a másikat oszt annyi....de én tünök innen mert idegbajt kapok...
Dátum: 2009.11.17. 10:03:25
eggy és kész ...jól van na ...vannak sajátosságai az írásaimnak..nem tok róla leszokni...már próbáltam...
Dátum: 2009.11.17. 09:46:00
35 éljátékosnak...és eggy előre megbeszélt taktika...folytassam? ...fogjátok fel itt nem a végtelen bölcsességetek volt a mérvadó...hanem eggy előre megbeszélt taktika...ez ellen labdába se rúg eggy olyan csapat aki improvizál...és nem azt mondom hogy esetleg nem lennétek okosabbak....csak azt hogy enek firtatása jellemez....de befejezem....mert már olyanokkal vitatkozok akikkel nem szeretnék....mint pl. veled...de ha annyira zavart ez a HSZ akkor sorry....igenis okosabbak meg jobbak vagytok mindenkinél!!! .....de akkor is én vagyok a szebb...
Dátum: 2009.11.17. 09:29:28
...ha még tíz szintet húzódott volna a szerver kijött volna azoknak a szakiknak az értelme ...és én reménykedtem benne hogy tovább jutunk...nos butaság volt...ez tény...de nem vagyok jós csak eggy játékos...nekem így is jó volt ...nem hiszem hogy annyira hülye lennék a dologhoz...úgyhogy ilyennel ne gyertek nekem...elpicsáztál így is elégszer ...de...akkor is kikérem magamnak a kioktatást...nincs mire fel...és meglessz az a 34 ember ...és még mindig nem értelek miért oltottad le Ludoveket...de mindeggy...én meghajlok...mert nyertetek...de ha azt mondjátok hogy azért mert ti jobbak meg okosabbak vagytok...hát az jellemez ...no de most má télleg offolom az offom mert itt konkrét javaslatoknak és fejlesztéseknek van a helye....
Dátum: 2009.11.17. 08:45:44
akkor ti játszatok eggy hónapig csak ...én sztem meg ha eggy játék meg van csinálva mittomen 100. szintig akkor ne má csak a feléig versenyezzünk...eggy csomó minden van ebben a játékban amihez közünk se volt olyan hamar vége lett...ne legyen már zsákutca szaki meg ienek...és lehetne a fertőzésnek is értelmet adni....mert én megint csak azt láttam hogy eggy csomó ember feleslegesen ölte bele a több százezreket...
Dátum: 2009.11.17. 08:41:29
kipróbáljuk? ...te kapsz 500-at én meg ráköltök eggy vagyont ...az a baj hogy magadból indulsz ki....noha nem mi vagyunk azok sztem akik erről vitatkozhatnának (te is prémes én is prémes)...igenis számít két ugyanakkora tudású játékosnál hogy melyikük költ többet a játékra...ugyanis nem mindig okosabb a szegényebb (sajnos)...tehát ne mond azt hogy marhaság...persze semmi se biztos...lehet hogy ez a mátrix ....
Dátum: 2009.11.17. 08:33:38
...nos látom jól elvagytok...igazság szerint nem értelek titeket de sebaj...majd felnövök eggyszer biztos a feladathoz...igazat adnék Ludoveknek...bár én nem ennyire durván fejeztem volna ki...sőt én talán sehogysem (valahogy úgy érzem hogy aki hülye az az is az marad / mint én pl / )...de tényleg óriási az arcotok...ez pont a szerverleállásnál bizonyosult be...meg az imént feljebb...és ez nem az értelmesebb játékosokra vonatkozik tőletek...mert olyan is van akit ott bizony nagyra becsülök egy két "mélyen tisztelt" Ájjat mellett...győztetek...ezt nem vitatja senki...szervezetten, felkészülten és időt nem kímélve...de...ha valakinek pofátlanul nagy az arca....akkor mindazok ellenére is az marad ha eggyes "napocskás" tagok a védelmére sietnek...amit szintén nem értek miért kell ha eggyszer feketén fehéren hülyét csinál magábol de mindeggy...nem kell senkit kioktatni arról hogy hogy kell győzni...azt hiszem nem abba a kategóriába tartozunk hogy bármi újat is tudjatok mondani...és Ludovek sem azért tépte a száját mert veszített...csak megmondta a frankót amit egy két tagotok hozzászólása okán érzett...és biztos vagyok benne hogy nem egyedül ő érezte...ha kaptam volna én is kézhez 34 olyan játékost amivel le van előre minden zsírozva vért izzadtatok volna...és ezt még elmondhatná 4 szövetség vezetője rajtam kívül...nem kell okoskodni...azért mert nyertetek...hozzáteszem érdekelne hogy nekem pl milyen tanácsot tudnátok adni amivel sikeresebb lehettem volna ...de azt hiszem kár erre pocsékolni a szót...megint szétoffoljuk csak a topicot azt a végén kb kapunk megint plussz 20 epikust a győzelmi feltételekhez ...
Dátum: 2009.11.16. 22:56:22
és te benne voltál?? ...csak kérdem mert nem tom igazából kit tisztelhetek benned...nos...lehet hogy a játék eggy bizonyos szakasza után (olyan 3/4-e fele már nem volt túl sok esélyünk.....de mindezek ellenére nem adtuk fel és hoztuk a maximumot....persze sok volt a "sunnyogóm"...de sztem lehetett így is élvezettel játszani....pedig nekem is ez volt a második...és az előző csapatom nem volt ennyire esélyes....nem tom...én élveztem...még folytattam volna szívesen...de sztem eggy remek győzelmi feltétel kiötlése után még azok is kedvet kapnának akik beleuntak ....