Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2009.11.30. 15:20:19
ha jól jött le nekem eddig... akkor a fejlesztők ma sztrájkolnak ....vagy alszanak ....vagy sok munka van vele ....
Dátum: 2009.11.30. 13:38:10
mikor áldanak meg őskővel?...meg eggy jópofi medállal?...fél 2 van már ...
Dátum: 2009.11.30. 11:38:13
+kéne már az a kavics is....
Dátum: 2009.11.30. 09:28:22
jólvanna ...tipli ...
Dátum: 2009.11.30. 09:08:03
hányadik szinttől lehet kapni?? ....
Dátum: 2009.11.29. 21:00:05
v3-on a Suttyók Szövetsége tagfelvételt hírdet!...lehetsz alacsony szintü...vagy akár magas is...a lényeg hogy aktívan fórumozz...és konyíts egy kicsit a játékhoz...szívesen fogadunk bárkit a pókokon át, az optimalizátorokon keresztül, az építészekig...két szabad helyünk van...szövetségünk eggyelőre kicsi...de az idő helyrerakja majd a dolgokat...segítünk a fejlődésben, a társaság remek és intenzív a fórumélet...előszeretettel fogadunk minden kedves játékost, aki egy igazi szövetség részévé szeretne válni...de csak olyanok jelentkezzenek, akik a szövetség céljait is képesek legalább annyira szem előtt tartani, mint a sajátjukat...tehát csapatjátékosok ....a felvétellel kapcsolatban keressetek engem (Sir Suttyó)...v4-es Lordok előnyben ....
Dátum: 2009.11.29. 19:37:27
a továbbiakban eltüntetem őket ...
Dátum: 2009.11.29. 19:02:15
.
Dátum: 2009.11.29. 18:43:06
.
ugyanmááá...hogy a pókokat is leverik felülről??? ....az nem pók...max egy kis szunyog.. ..
Dátum: 2009.11.29. 18:18:18
hát igen...van amin nem lehet változtatni ...na ...
Dátum: 2009.11.29. 18:07:14
KETTEN(!!!) ...+Arel...a bevándorló ...a többi meg már drámaszakkor ...új tagok, meg szeret, nem szeret ...én is elaltatom az álomgyárost...nekem nem kell ien toy kari...+a fika ami vele jár...


ui: boccs....húzom a belem....
itt nem arról van szó hogy kedvenc vagy, vagy sem...de van egy item...amiért megküzdenek hogy legyen...mert a hasznukra válik...és mindezt kicsinálni egy szintednek megfelelő relikért?...meg eleve kicsinálni...sztem bodorság...így sincs túl sok egyéni lehetőség a játékban...sőt..mindenkinek uagyanazt kell csinálnia mint a másiknak lassan, ha labdába kíván rugni és sikeres akar lenni ...lehetne készíteni valamit a semlegesítésére...de kivenni értelmetlen....és a semlegesítés is eggy olyan dolog ami másodlagos...sokkal fontosabb dolgok nincsenek, kieggyensúlyozva a játékban...azokkal kéne foglalkozni elsősorban...
bizony...ez vagy százszor feszesebb probléma mint a büntető...nem beszélve arról hogy még bónuszt is kapnak a támadásra a "feljebbvalók"....
sztem úgy kéne megváltoztatni a játékot, hogy megtámadhassak mindenkit és mindig én nyerjek ....na meg minden nyert csata után kapjak 20 őskövet, 2pp-t meg 200000LE-t...oksa??? ...
hiszti ...
és mi az a nagy táp ami elriasztja a "TOPper" portyásokat? ....
hát..inkább büntessék a büntetőt mint hogy kivegyék...legyen eggy büntető büntető ...
hehh...az aki nem csak küldire használja a szingulárist...nos az...hehe ...
ez a játék nem pvp játék...nem mindenki "csak portyázik"....csak eggy event a pvp...aki meg csak portyázik annak nem érdeke a csp...tehát abszolút nem izgatja...de a lehetőség adott a kivédésére...te magad írtad...használd el a csp-det, ha büntetőst akarsz zúzni...és akkor nem fog zavarni a dolog...amúgy meg a csp elvesztése nem fejlődésbeli hátrányt okoz, hanem időkiesést...nem tö-t vesztessz....és nem a lédet húzza....csak vársz eggy kicsit és lessz másik....sztem nem kéne ekkora port kavarni a dolog körül...vannak ennél fontosabb, és aránytalanabb dolgok is....