Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2010.05.07. 21:07:47
no com...gratulalok...
Dátum: 2010.05.07. 15:06:04
ugyanma ....semmi izgalom nem lenne random nelkul ...es mast is szivat neha rendessen
Dátum: 2010.05.03. 19:50:30
franko ez az uj szerver okossag ...viszont legkozelebb javallom kiiktatasra az osszes olyan kategoriat ahol par beregelt haver altal nyerni lehet ...360 gyozelemhez mennyi pp kellhet?...persze nem akarok rinyalni...de ez olyan keseru nekem egy kicsit ....kene alkotni olyan kondiciokat ahol ki van zarva minden nemu lehetoseg...habar ha belegondolok maga az eroforras is barmire felhasznalhato...szal....lehet engem kene atprogramozni
Dátum: 2010.04.29. 21:20:49
ha valakit kirugnak egy szovibol v4-en.. parasztkodas miatt... akkor is van pusztito csapas?
Dátum: 2010.04.13. 11:30:23
"-te mit szolsz a legujabb horrorfilmhez?

-azt hogy tenyleg nagyon jo az a eggyuttes..."

a tartalom ott veszik el amikor eggy olyan dologra probalunk reagalni avagy velemenyt alkotni rola amirol kb fogalmunk sincs....tisztelettel megkernem azokat, akik esetleg mar eggy jo ideje jatszanak, (celzas a javabul ) hogy mielott valamibe beleszolnak avagy reagalnak...vagy esetleg csak velemenyt nyilvanitanak rola...bizonyosodjanak meg a dolog letezeserol....mert szep dolog am szarnyascsiga hajszala....csak az a baj hogy nincs meg csiga se....en mindossze csak annyit fejtettem ki hogy nem fair dolog lefikazni mast...es leszarozni a taktikajat...ervek nelkul...raadasul egy mukodokepes taktikat...meg hogy nem kee akkora orca.....mivelhogy valojaban a szovetsegi gyozelmen kivul, nincs mire....ehhez kepest boldog boldogtalan idecsattog...olyan szep dolgokrol magyarazva meg velemenyt alkotva amirol szo se volt....no com....amugy valoban...a szemelyimen kivul mast nem tok felmutatni....na de nem is razom en a nyalam hogy akarmit is fel kelljen....Kethiosnak igaza van....en meg takarodok innen mert kb az eddig altalam tisztelt jatekosok nagy reszerol, ra kellett jonnom hogy csak eggy seggarc. ..../-Karcsi szerint Pistike bena es o az isten....de Pistike nem tartja magat benanak, es a Karcsikat se tartja istennek.....majd jon a tanitobacsi aki lebassza Pistiket hogy mire fel van neki ekkora arca?! ....persze Pistikenek tenyleg nincs rola papirja hogy o nem bena...vajon Karcsikanak lehet papirja rola hogy o isten?....nincs....nyert 3 futoverseny arrol van nekije emleklapja....szal....hehe...takarodj oda ahova en gondollak tanitobacsi.../
Dátum: 2010.04.12. 11:32:48
v4-en is tokeletesen mukodott Csibem...nem csak nalam...de biztos hulyeseg meg nem lehet...mar unom ezt...legyen igazatok...mi meg csak behaluztuk...igazabol nem is jatszottunk....szabad a fikazas...hivjuk halutaktikanak...olyan mintha ott lenne....de igazabol nincs mert nem lehet
Dátum: 2010.04.12. 10:12:17
nem...nem csak a Mi taktikank kiraly...de nem is errol volt szo ....csak arrol hogy mukodik es nem xar....amugy meg volt eredmenye...meg akkor is, ha kozunk se volt az elmezonyhoz.....nekem nincs szemellenzom...de van feltetelezes..meg gyakorlat...talan azt a szemellenzot ott kene keresni ahol vakon hisznek a feltetelezesekben....amugy meg elnezest...rosszul fogalmaztam sokadik ezelotti HSZ-emben...szal...Kocos biztos nagyon jo karakterfejleszto...meg atommod vagja mar a gamet meg minden...de allitasa alapjan ugy tunik elegge korlatolt az a nemes tudas amivel o rendelkezik....en aranylag friss jatekos vagyok....az elso versenyszeron kezdtem....de tul vagyok egy par torlesen es atvett karin....nalam mukodott....elo adasban....a feltetelezes meg felteteles mod...en nyitott vagyok minden ertelmes okfejtesre....de az hogy nem lehet.....meg hogy xar....meg hulyeseg....az kisse nekem uresnek tunik tartalmilag . )
Dátum: 2010.04.11. 19:34:01
jo jo...nem ott rajzolodott ki, de tokeletesen helytallt...sot....a nagyobb eroforrasok alapjan meginkabb hatekony lehet . ) ........neki lehet tapasztalata abban amit allit?.....csak suket szoveg ...feltetelezes....es reszrehajlas ...konkretan ebben senkinek nem lehet tapasztalata...tekintve az eddigi kondiciokat....de a modszert megis fayan leszarozzak....me ok okosak am de cudarul......nem jon beeee!....nagyon nem ausztral dolog....igenis vadul mukodott egeszen szerver vegeig....es nem csak nalam....de igazabol nem is erdekel .....suket vaker...gizdulodjanak csak a formak...ha ettol erzik valakinek magukat ...

boccs a pontokert Csibe...en mar csak ien kis "ertelmes" kommunikacoval rendelkezo "kozkedvelt" ember maradok....es abszolut nyugis ...hehe ...na meg niga'
Dátum: 2010.04.11. 16:52:25
1, nem pontozok....ahhoz minimum anyaznod kene.....de akkor sem a "pontjaid" (de szar ) atlagat rombolnam sztem ....

2, ne akard megcafolni azt amit tapasztaltam...gyakorlatban....hidd el magamnak jobban hiszek akarmit makog akarki . ) ...elmeletben.....amugy nem v4-en rajzolodott ez ki bennem....de tokeletesen mukodott....sot....hatekonyabb harcokat tudtam neha produkalni mint a tobbiek...de ha te azt mondod hogy v4-en volt ien nemes tapasztalatod 50. szint folott akkor elkerekitem kicsiny szemem....es meghajolok a hallucinogen szer elott amit hasznalsz...

3, nem az egesz hsz szolt neked...de sajnos nem lehet tobb embernek cimezni....de azert te se allsz tole messze sztem....se az arcmeretet se az oltogatast illetoen...persze ha nem inged akkor nem veszed magadra azt csa...

4, cseszd meg te....es csak aze' me' feka vok....te valasztekos...
Dátum: 2010.04.11. 14:01:26
javaslom ha nem akarsz magadbol komplett idiotat csinalni elobb gondolkozz mielott megszolalsz...eleg 75% nyujtani minkettobol....es 50. szinten 500k-t betolni naponta es zuzni a nagy dogoket nem akkora ordongosseg....a hetbol eleg 2-3 napi csp-t aldozni arra, hogy fejleszd a tulajdonsagaidat...csak persze nem mindeggy hogy mit fejlesztessz....ti meg arrol beszeltek hogy hulyeseg meg nem lehet...ti nem igy csinaltatok....sokan viszont igen....koztuk en is...csak nem nyertek szervert.....de ettol meg nem lesznek se szarok....se benabbak....es a modszer se lessz kevesbe hatekony....ugyesen megszerveztetek a csapatot....ugyesen kitalaltatok egy taktikat....ugyesen osszetartottatok....es ugyesen nyertetek....ennyi....de ettol nem lesztek istencsaszarok...nem lessz mindent felulmulo atomtaktikatok...es nem lesztek kivaltsagosak a paraszt megnyilvanulasokat illetoen......csak eggy nagyobb, osszetarto, aranylag sok idovel rendelkezo, valamilyen szinten anyagi forrasoktol sem mentes es ugyesen jatszo kozosseg....tiszteletremelto es peldat statualo csapatmunkat nyujtottatok....gart hozza...grat a csapatnak....de nem kell lehurrogni olyan taktikakat amik bevaltak....nem kell oltogatni meg leszarozni masokat amiert epp nem ok nyertek....egy csapat jo jatekos vagytok.....nem istencsaszarok...
Dátum: 2010.04.09. 09:33:24
en nem porgok...nem szokasom ...nemtom milyen tenyekrol beszelsz...ok a szarok mert ti nyertetek?...eg es fold volt a kulonbseg ugye?......olyan vagy mint eggy gunyolodo kisgyerek....aki mindezek felett a kulturalt kommunikacio teren is elegge elmaradott......

mod:..ha Kocos azt mondja hogy egyszerre epito meg epikolo karaktert fejleszteni hulyeseg meg nem lehet....akkor kb ez a helyzet....
Dátum: 2010.04.08. 21:03:15
nem itelkezes es nem faradtsag...esetleg inkabb meglatas...de ha most ezt meg jobban atgondolnad (amit ketlek hogy menni fog ) akkor talan te magad is eszreveszed....ez a HSZ mirol szolt?...szar vok mi?...nagy lenne az arcom?..szakerto meg miegymas?....ez honnan jott?...en nem vagyok olyan mint te boccs....ne nevettess....es azoknak bizonyitottam mar akiknek tartoztam ezzel....Damageke
Dátum: 2010.04.08. 13:01:26
na az ilyenek miatt nem kene csodalkozni se a kopkodesen....se azon hogy esetleg a koz szemeben milyen benyomast keltetek....de persze kiralyok vagytok....a haverjaitok is megmondjak hogy kiralyok vagytok...meg pontoznak is serenyen....hisz fontos a hirnev....es mi az mar hogy eggy egyen be mer szolni egy kozossegnek...ahol csak kiralyok vannak....elszomorito mi?...a legszebb az egeszben hogy a kozossegetek munkajan lovagoltok....ertelmes emberek munkajan is....akikre ez nem vet jo fenyt.....aszerint kiralyok vagytok....de eggyikotok se kiraly....aki igazan az az nem mond ilyeneket....nincs szuksege ra....mert normalis es nem fenyezi onnon hatalmassagat masokat fikazva...ugyesen tudsz nagyzolni...kiralykodni.....de attol meg nem leszel kimagaslo jatekos...csak annak tunhetsz esetleg par birka szemeben....de a tudasod jobban kiveheto a karakterlapodbol....
Dátum: 2010.04.08. 12:45:59
ezek szerint TE nem tudsz karaktert fejleszteni...az hogy mi neked a hulyeseg az a te szoc problemad....Roka karaktere volt a pelda arra amit te itt cafolsz....hozzateszem sok ien karakter volt a szerveren...ugyanis nem mindenki buszkelkedhetett 35 elore lezsirozott emberkevel akik kozul a fele csakis es kizarolag a szoviert epit....
Dátum: 2010.04.06. 22:13:05
igazsag az...hogy itt mar mondanak alfakat meg betabakancsokat...kemenyek meg minden...na meg mindenki persze.....ha nem ragaszkodik mindenki a sajat kis kuckojahoz akkor meg talan erdekesen is alakulhattak volna a dolgok....sot....de mind1.....amit en latok, azt mar mondtak elottem egy vagy ket szerverrel talan....keves a jo jatekos.....es meg kevesebben tanulnak a hibaikbol....kivancsi leszek a kovetkezo v4-re....legalabb ujit.....ja igen....szeretnek halat mondani mindazoknak akik azt mondtak hogy 100 epikus sok meg nyaff nyaff...azt hiszem a kovetkezo mennyiseg az ugy is az lessz....persze majd a holnaputani v4-en....viszont ha tovabb elezodik a jatek.....az a 100 meglessz 50. szint alatt....es most lehet kezdeni a hitetlenkedest.....aki figyelt az lathatta mennyit javult egy egy szerver utan a teljesitmeny....tehat....rogton szeretnek javasolni minimum 150 epit a kovetkezo nem egyeni versenyszerverre ...
Dátum: 2010.04.06. 19:38:48
Dátum: 2010.04.02. 17:02:12
hasonlo gondolatok terjengtek sok tekozlo elmeben az elozo szerver utan is....de tudjatok....az igazsag az...fuggok vagyunk....jatekszenvedely....amibe mi fejlesztjuk bele a sajat kis szerencsenket....szerencsejatekszenvedely ...hehe ...(<fu ez olyan qua hosszunak tunik igy leirva ho tuti nem igy irjak ...ne kovezzetek meg!!....aaaargh!!...meeeg!.... )

Miklos!....siessetek!....az orultbol nemtom mi lessz ha tovabb butul....foglaljatok le az agyat....ennyit megtehettek a tarsadalom erdekeben....
Dátum: 2010.04.02. 13:29:24
ez igy gyiksag....faxe van max letszam??....rohadjon el az egesz ...kb aki este er ra ma csak annak eggy helye nem lessz...vagy ugy jar mint en hogy mire osszevadassza mar betellik a csoport...
Dátum: 2010.04.02. 11:45:35
valszin valami jelszotolvaj ferged lehet .....pucold le sztem a cucckerajt
Dátum: 2010.04.02. 11:43:07
akkor most szeretnem kifejteni a velemenyem mely mar elhangzott mind a 3 versenyszerver utan....ROVID VOOOT!!!....ROHADTUL ROVID!!!...... ....ja amugy grat minden arra erdemesnek kinek nem repterarca van ...Mokaknak, Csibeknek eggyarant...meg szep remenyu szarnyasoknaknak is...meg a Goldenes bajnokoknak....meg az Angelicoknak....meg a Citromleeknek akik csillagosak lettek....meg a szep remenyu nomad parasztoknak ....stb stb stb....