Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
981. hozzászólás - 2010.04.02. 11:10:03 (Válasz Damage #979 hozzászólására.)
Idézet: Damage - 2010.04.02. 11:08:14
Egyre gyengébb vagy lecsó. Kifulladtál?
Pörgesd fel magad és hozd a szintet!
(Tudod, írd be, hogy "retard" és örülj magadnak).


en csak a CSST gyozelmenek tudok szivbol orulni, nem magamnak :[
V4 - Csak simán király
Pontszám: 4.85
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
982. hozzászólás - 2010.04.02. 11:10:42 (Válasz Vodkaslecso #980 hozzászólására.)
Ugyan Lecsó, Rius-t ne bántsd. Ha valaki, akkor ő az aki nem játszik tisztességtelenül. Ezt tudom, több mint 1 éve vagyok vele egy szövetségben.

@Damage: PM
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 4.27
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
983. hozzászólás - 2010.04.02. 11:12:09 (Válasz Mind1 #973 hozzászólására.)
Idézet: Mind1 - 2010.04.02. 10:26:15
Köszönjük mindenkinek a játékot És elnézést a mesterhármasért


A Szövetség, amit Chuck Norris sem tud legyőzni, mert nálunk még az epikus is szerverleállás alatt inkább rituális öngyilkosságba menekült


na aze' azt meg kell hagyni, hogy 1-2 epkezlab figura akad a toronyban.

azt is meg kell hagyni, hogy te nem tartozol kozejuk.

de legalabb ragadt volna rad valami a v4 alatt ... :]
V4 - Csak simán király
Pontszám: 4.98
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
984. hozzászólás - 2010.04.02. 11:14:42 (Válasz Kethios #982 hozzászólására.)
az Byzonnak szolott vala. Riust nem bantom, mert a toronybol csak o irt ertelmes hsz-t.

nem csaknoriszozik, mint ms. sziporka :]
V4 - Csak simán király
Pontszám: 4.85
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
985. hozzászólás - 2010.04.02. 11:24:06
ja es vegul szeretnek gratulalni a Büszke sas szovetsegnek! (#Büszke sas, Gyémánt horda, tagok: 20, lelekkut: 251.1k LE, epuletek 102, epikus szorny: 5, minden mas: 0)

koszonom fiuk/lanyok! jok voltunk!
V4 - Csak simán király
Pontszám: 4.85
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
986. hozzászólás - 2010.04.02. 11:37:22 (Válasz Vodkaslecso #983 hozzászólására.)
Köszönöm a minősítést, hát igen csak helyet foglalni voltam mindhárom szerveren,és csak azért hogy neked tudjak írogatni.
Azért vettek be,mert megfenyegettem őket,bevallom.Szépen elnyaralgattam ott 2 hónapig és néztem az épkézláb figurákat,hátha egyszer én is az leszek.
Pontszám: 4.92
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
987. hozzászólás - 2010.04.02. 11:38:25 (Válasz Vodkaslecso #980 hozzászólására.)
Idézet: Vodkaslecso - 2010.04.02. 11:09:15
Idézet: Byzon - 2010.04.02. 10:33:06
Gratulálok a győzteseknek, szigorú elvek, kőkemény munka és remek stratégia. Mindenképpen tiszteletet érdemel. Szívből gratulálok!


a remek strategia es a 'mindenkeppen tisztelet' (LOL), az maszlag. azokat huzd ki, a vegen a 'szivbol' seggnyalas az maradjon, es akkor ugy teljesen frappans lesz.


Kedves Vodkaslecso. Köszönöm megtisztelő véleményedet. A magam részéről leírtam a sajátomat a győztes szövetséggel kapcsolatban. Ha nem is mindenben értek velük egyet (lásd Felhasználási feltételek megsértése topic) ezzel együtt egy versenyszerver megnyerésében igen sok munka, szervezés van, a szigorú elvek pedig Jeriko által bemutatott skype beszélgetésekre alapozva lettek mondva. És egyik sem olyan játékos hogy a szavaik tisztaságában kételkedni lehessen. Illetve kételkedni lehet, de nem nyilvánosan, csak ha az ember bizonyítani tudja a szavait.
Te mást sem csinálsz lassan, csak ócsárolsz. Nem zavar, hogy kb a világon senki nem ért egyet veled, ezt látom. Mocskolódsz, semmi mást nem teszel. Nekem végülis mindegy, már gyanítom neked is, egy elég kellemes bizonyítványt állítottál ki magadról, ezt viszont abszolút megérdemelten.
Egy jó tanács azért: amíg ilyen a stílusod senki nem veszi komolyan a szavaid. Vagy automatikusan átugorja a hsz-aid, vagy kinevet.
És személy szerint én is gratulálok a Büszke sas szövetségnek is, egyrészt eredményeik másrészt komoly türelmük okán, hogy elviseltek téged.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.35
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
988. hozzászólás - 2010.04.02. 11:41:54
Köszönöm a játékot, és gratulálok a HTF-nek is, hisz ha az elmúlt 1-2nap eseményeit nem vesszük figyelembe, egész jó kis versenyt sikerült összehoznotok. De legalábbis jobbat, mint az előző két V4-en bárki más tette volna.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 8.22
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
989. hozzászólás - 2010.04.02. 11:43:07
akkor most szeretnem kifejteni a velemenyem mely mar elhangzott mind a 3 versenyszerver utan....ROVID VOOOT!!!....ROHADTUL ROVID!!!...... ....ja amugy grat minden arra erdemesnek kinek nem repterarca van ...Mokaknak, Csibeknek eggyarant...meg szep remenyu szarnyasoknaknak is...meg a Goldenes bajnokoknak....meg az Angelicoknak....meg a Citromleeknek akik csillagosak lettek....meg a szep remenyu nomad parasztoknak ....stb stb stb....
Time in a bottle
Pontszám: 5.31
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
990. hozzászólás - 2010.04.02. 11:43:22 (Válasz Razz #988 hozzászólására.)
Köszönjük. Te vagy az első aki gratulált nekünk. Én is gratulálok nektek, jó versenygés volt, nagyon sokáig nem dőlt el. Jó játékot a továbbiakban.

[mod: typó]
A hozzászólást Kethios módosította 2010.04.02. 11:48:40-kor
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 4.27
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
991. hozzászólás - 2010.04.02. 11:50:27 (Válasz Byzon #987 hozzászólására.)
elhiszem, hogy errefele csak az lehet kiraly, aki terdreborul es dicsoiti a csak siman torony szovetseget.

en ellenben szarok rajuk [= "Lyöt a barnahatalom!"].

azert, mert egy internetes jatekot megnyertek, nem lesznek istencsaszarok a szememben.

es egyebkent is:

"NEM AZ INTERNETEN KAPALJAK A TOKOT!" - ebben minden benne van
V4 - Csak simán király
Pontszám: 3.80
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
992. hozzászólás - 2010.04.02. 11:53:38 (Válasz Byzon #987 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2010.04.02. 11:38:25

És személy szerint én is gratulálok a Büszke sas szövetségnek is, egyrészt eredményeik másrészt komoly türelmük okán, hogy elviseltek téged.


kosziiii!!! vegre valaki :]

egyebkent a kovetkezo szerveren veletek leszek. imadni fogjatok :]
V4 - Csak simán király
Pontszám: 4.08
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
993. hozzászólás - 2010.04.02. 13:03:46 (Válasz Kocos #976 hozzászólására.)
Tessék? Hogy mondod, apucika puskázós .....gyereke? Most annak örülsz hogy nem szólt rád apád és így büntetlenül rosszalkodhattál?
Hihetetlen különben, hogy senkit nem zavar, hogy az egyik játékos szabadon puskázhat a tanár bácsi könyvéből, a másik meg nem és a puskázást medállal jutalmazzák!
Amennyiben tehát apád nem veszi el tőled a puskázásért járó medált (dicsőség medálja? ugyan már!) -mint az előző szerveren!- , akkor legalább tedd már meg, hogy jó bűnös módjára sarokban térdepelsz, ott nézegeted a játékodat és nem vered itt magad, hogy te ügyesen -és büntetlenül!- puskázhatsz! Ezt még tudásnak mered nevezni?

Lehet, hogy nem te .... oda a szoba közepére, de valamiért csak neked barna a nadrágod!
Pontszám: 3.42
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
994. hozzászólás - 2010.04.02. 13:06:22 (Válasz Xena #993 hozzászólására.)
Idézet: Xena - 2010.04.02. 13:03:46
Tessék? Hogy mondod, apucika puskázós .....gyereke? Most annak örülsz hogy nem szólt rád apád és így büntetlenül rosszalkodhattál?
Hihetetlen különben, hogy senkit nem zavar, hogy az egyik játékos szabadon puskázhat a tanár bácsi könyvéből, a másik meg nem és a puskázást medállal jutalmazzák!
Amennyiben tehát apád nem veszi el tőled a puskázásért járó medált (dicsőség medálja? ugyan már!) -mint az előző szerveren!- , akkor legalább tedd már meg, hogy jó bűnös módjára sarokban térdepelsz, ott nézegeted a játékodat és nem vered itt magad, hogy te ügyesen -és büntetlenül!- puskázhatsz! Ezt még tudásnak mered nevezni?

Lehet, hogy nem te .... oda a szoba közepére, de valamiért csak neked barna a nadrágod!


jajj, gyok2, te meg mindig ezen pusztulsz?:]
V4 - Csak simán király
Pontszám: 4.42
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
995. hozzászólás - 2010.04.02. 15:17:06
Én csak egyszer indultam a v4-en (nem most), de amiket akkor tapasztaltam abból annyi is elég volt. Tény, hogy a győzelem NAGY energiákat emészt fel, nem ingyen mérik, de az is tény, hogy a nyeréshez vezető "út" nem mindenkinek fér bele a saját maga felé támasztott etikai kódexbe. Le lehet pontozni, lehet vitatkozni, elmismásolni a dolgot, de attól a tény még tény marad, kiskapuk alatt osonva, totálisan átgondolatlan szabályok mellett, szerver és egyéb gondok közt levírozva a V4 versenyről versenyre veszít a presztízséből (holott a feltételek egyre keményednek, azaz pont, hogy egyre nagyobb rangot kellene, hogy adjon, mégsem így van). Itt és most nem a győzteseket bírálom,ők csak a legjobban alkalmazkodtak a szükséges rosszhoz, a rendszer alapjaiban véve nevetséges, a normál játékra versenyt erőltetni akaró toldozott-foldozott "valami". Teljes reform kellene, nem egy jó 5let felmerült már, persze mind nagy programozási munkával járna, s amíg a "káosz szerver" így is sok pénzt hoz a konyhára..
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.16
utáltZsemilFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
996. hozzászólás - 2010.04.02. 15:18:19
szerintem legen egy hosszan tartó V/4. ugyan ezeken a szabályokon de epikusnak a HP-je legyen kétszer annyi!!!! mert a mostani szabályokkal túl egyszerű leütni az aktuál szörnyet.
Pontszám: 1.82
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
997. hozzászólás - 2010.04.02. 15:30:39 (Válasz Xena #993 hozzászólására.)
öhm, ezért én kérek elnézést
Pontszám: 7.14
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
998. hozzászólás - 2010.04.02. 15:41:44 (Válasz Xena #993 hozzászólására.)
Neked meg a kezed. Csak nem te kented a nadrágjára? Arra azért vigyázhattál volna hogy a szádat ne maszatold össze vele...


Ja, és szeretnék őszintén gratulálni a győzteseknek, (az összesnek!) valamint a dobogósoknak is, mert ha az első helyről le is csúsztak, befektetett energiákat tekintve nem maradnak el a győzők mögött!
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2010.04.02. 15:47:11-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.93
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
999. hozzászólás - 2010.04.02. 15:47:28
öhm, az normális hogy most csak kb a harmada kavicsot lehet átvinni v4-ről?
Pontszám: 8.09
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1000. hozzászólás - 2010.04.02. 15:49:56
még harmada se....emlékeim szerint elöző V4 en kb.a 75% volt amit át lehetett vinni.
Pontszám: 3.35
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!