Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2010.10.07. 21:02:00
loool...télleg...az minek?....akkor egy 20-ast dobj rá .....plusz 18%-ot a medál meg torony miatt....plusz vonj le egy keveset....lehet az is hogy nem is használt sajtot.....a szerencse már önmagában elég néha....hihi
Dátum: 2010.10.07. 20:56:10
tanulás 26
ef 57
sajt 30
csapda 30
tt 60
spm 70
-------
ez így összesen
273....ezt ha egy kicsit lebutitod, akkor ugyanott van az összeg..vaaaagy:
tanulás 26
spm 100
sajt 30
sajt 60
ef 57
ez csak 263 ...majdnem maxos volt
Dátum: 2010.10.07. 20:50:30
éééééés aki a csokit nyerte: Nagypapi!!!...örök tisztelet övezze nevét, jutalma egy tábla tibi
Dátum: 2010.10.07. 19:52:30
ha ügyes volt akkor már 25 szint környélén maxon figyeltek ezek
Dátum: 2010.10.07. 19:51:33
inkább nyomassátok a háborút .....kap egy csokit aki először lecsap engem ....így hogy verünk titeket laposra?....22-en bilincsben...na szép
Dátum: 2010.10.07. 19:14:32
Dátum: 2010.10.07. 19:10:10
pedig ez most pont úgy hangzott, mintha ez lenne az első versenyszervered...ez így működik
Dátum: 2010.10.06. 13:24:34
az LE diff se jó.....csak nézzetek körbe milyen sok jó rabló van lemaradva tö-ben meg szö-ben.....sok karinál rossz helyre megy egy a LE...
Dátum: 2010.10.06. 13:21:50
lenne egy ötletem...nem kell lehúznod senkit sem (bizony bizony), és valóban felzárkóztatás lenne....csináljatok egy átlagot szinthez mérve tö+szö...löjetek be egy olyan mennyiséget ami sok...és ami kiesik a felzárkózás fogalmából....és ahhoz viszonyítva lehessen használni a láthatatlan sajtolást...amit ezzel elérsz az megint csak széthullás lesz...én szeretnék felzárkózni olyan játékosokhoz akik évekig használták ezt a lehetőséget...és szintemen, valamint az alattam lévő szinteken is van belőlük....az amit ezzel elérsz, az a nagy büdös 0.... a valóban elmaradott karaktrek ritkán költenek a játékra...
Dátum: 2010.10.06. 01:42:53
nem inkább rabolt LE-re kéne konvertálni?....attól mert több győzelme van, nem biztos hogy PoK
Dátum: 2010.10.05. 00:06:43
ne csak olvass...értelmezz is...vagy csinálj egy friss prémes vadászkarit...meglátjuk mennyire élvezed majd, ami mellett most itt kiállsz .....amit itt nyomattok az nem érvelés, hanem egyszerű nemtörődömség....csak azt nem értem, hogy ha annyira nem érint/érdekel titeket, hogy egyáltalán értelmesen átgondoljátok, minek szóltok bele....a vak is láthatja, hogy semmit nem fog változtatni az erőviszonyokon....csak eltéréseket fog kreálni...de abból nem kicsiket....ami majd kevesebb eredményt jelent, a későbbi karaktereknek....de persze aki fejletlen még, az le van sz...va...hadd csorogjon a nyáluk, hogy mi már a dupláját elértük azon a szinten annak amit ő.........az egész önmagában, amúgy is használhatatlan...fejleszteni kell hozzá szakértelmeket....és persze aki úgy gondolta, hogy ezt az utat választja az hülye....miért nem csinált PoKot...az idióta... ugye?....ezt a mentalitást lökitek...Miklósnak meg persze, biztos nem tetszenek a karakterek közötti eltérések...mert nyafogással jár...legalábbis gondolom...de ez az egész játék erről szól...pvp....elég szivatás már a megarandom is köszönjük....
Dátum: 2010.10.04. 23:57:58
és megkéred a C-re a karaktereket?...hogy ugyanmá' haladjá' ...?....a java át fog váltani PoK-ra..mert megvan hozzá a fölénye....tehát az A így is úgy is bekövetkezik....úgyhogy leginkább a 0-ás verzó kéne..az ami most van...vagy egy komoly ellenérv...nem pedig irigykedő nyafogás....a taktika mindenki számára nyitott....a lényeg, hogy ennyi erővel bármelyik LE termelő szakértelmet kivehetnénk a játékból....a láthatatlan sajt az egyetlen olyan lehetőség, amivel egy vadász is sikeresen fel tudja venni egy PoKkal a harcot...
Dátum: 2010.10.04. 00:17:37
üdv...3 "új" karakterem van...és megannyi társam akiknek szintén.
Dátum: 2010.10.03. 23:22:35
xy mondjuk 25. szintre összehozta magának a 600tö-t meg a 600szö-t...mert volt sajt....elindul yx...csinál egy új karaktert...nincs már láthatatlan sajtolás...ezért csak 500/500-at tud produkálni...vagy még kevesebbet...lehet elveszik mindenkitől a lehetőséget...ti ezt nézhetitek úgy hogy kiegyensúlyozott így a dolog....de yx qua sokat fog anyázni hogy kivették a cuccost mielőtt ő kihasználhatta volna...LE/TP!...nem bonyolult....persze te is naivan azt hiszed, hogy mindenki ugyanolyan aktivitással ugyanúgy halad, olyan karakterekkel együtt akik ugyanakkor lettek kreálva....hát persze
Dátum: 2010.10.03. 23:15:40
Idézet: chehs - 2010.10.03. 22:22:56

Azonban van egy olyan pillanat, amikor már olyannyira elterjed, hogy aki NEM használja, az megy a levesbe. Például ez a gond vele a JV és néhány másként gondolkodó játékos szempontjából.


miért menne a levesbe?....a szinthuszár szinte elszalad az ilyenek mellett....a normál vadász 2X sebességgel halad....egyedül a PoKok haladnak ennyire lassan....az jobb lesz ha mindenki PoKoskodni akar?...mit jelent a másképp gondolkodó játékos?....mindenkit aki nem használja és irigykedik?...az jobb lesz majd, ha senkinek nem lesz esélye velük szemben labdába rúgni, mert úgy döntenek hogy lemaradnak?...az igazságos?...

Idézet: chehs - 2010.10.03. 22:22:56

A kezdő, vagy gyenge játékosoknak ennél jóval súlyosabb problémáik vannak, aki őket félti vesse tekintetét másfelé.
Mondjuk nem tudják, hogy (és itt a teljesség igénye nélkül):

- kötelező a szakértelem fejlesztést csökkentő tárgy
- kötelező a TÖ fejlesztést csökkentő tárgy
- kötelező fejleszteni a Szerencsét is
- a szakértelmek fontosabbak a tulajdonságoknál
- nem veszünk szintenként tárgyat
- nem boldogulunk állat nélkül
- nem vegetálunk 3-5 fős szövetségekben
- LE nélkül nem rabolunk LE-t
- a küldetésekben rengeteg LE van
- Építés szakértelemmel gigantikus kutak is hamar betölthetőek
- rengeteg taktika van a póktól az építőn át a vadászig
- a kvíz 10% nélkül menthetetlenül lemaradnak
- milyen sorrendben érdemes az épületeket húzni
- nem hagyjuk ott a karakterünk dugig tömve LE-vel
- a sajtolás a játék ultimate tápja
- az epikust hogyan kell legyőzni
- honnan lesz nyakláncuk/gyűrűjük
- a Fertőzés ellen érdemes küzdeni


ez nem lesz elég a (mostanra már) kifejlődött játékkörnyezetben...mert ezek csak alapok....és nem mindenki tehet meg sok olyan dolgot, amit te itt felsoroltál...

Idézet: chehs - 2010.10.03. 22:22:56
Csak ezt a csöpögő szimpátiát a kezdőkkel és gyengékkel, ezt ne. Mert ez kamu.


pont mint a te kampányolásod....ha már ilyeneket állítasz ....az én érdekem is...meg minden szövetségi csapattársamé....meg minden kis haveromé aki most csinál karit...te lehet beletojsz...mert nem érdekelnek a kezdők.....de én félévente megpróbálok kurzust tartani....te leszarod...én pont nem...nekem elég azoknak az érdekeit néznem, akivel összehoz a játék.
Dátum: 2010.10.03. 21:42:14
1 ezzel nem véd meg senkit....már erősebbek...2 már leírtam fentebb...ha nincs kedved visszaolvasni, én megértem...nekem sincs kedvem hatodszorra leírni ...nem csak azokról van szó akik elött nyitott volt ez a lehetőség...hanem az új regek, az alacsonyabb szintű még szakértelmező játékosok, valamint lemaradott játékosokról....lehet titeket tényleg nem zavar....de nekem szinjte csak és kizárólag alacsony szintű karaktereim vannak...akikkel bizony szerettem volna kihasználni én is ezt a remek lehetőséget....hogy méltó ellenfél legyen mindegyik azokkal szemben is, akik évekig nyomatták...ennyi...s nem több....
Dátum: 2010.10.03. 20:56:16
pont hogy változik...mert egy több évig adott lehetőség, már nem lesz elérhető ...nem egyszerre haladnak a karakterek....
Dátum: 2010.10.03. 14:57:18
Idézet: Craslorg - 2010.10.03. 12:54:09

A fentiekkel együtt is engem természetesen teljes mértékben hidegen hagy, hogy bevezetik-e vagy sem, lévén engem nem érint a VF-esek ütőtávja, illetve akié érint (utóbbi időben húzták be a kéziféket), azokkal jól megvagyok, csak tényleg nem értem a fentieket, hogy az előny növekedésének mértékcsökkenése miért ilyen erőteljes befolyásoló tényező?



egyszerű...vegyünk ki egy LE termelő szakértelmet...mondjuk a sajtolást...szted semmilyen hatása nem lenne a játékegyensúlyra?...ez is egy erőforrás....
Dátum: 2010.10.03. 14:51:03
egy vadász is kivégzi az ellenfelét...és egy vadász is kreaffal rabol ha rabol...sőt...a PoK is vadászik láthatatlanul....valamint...már az egy érdekes megközelítés, hogy a kettőt egyáltalán összehasonlítják...a kreaff limitje nem fix elvett LE....csak lassítás....a kivégzést meg egyáltalán nem tekinteném kizárólag PoK tartozéknak...sok optimalizátor és szinthuszár is arra építi a harci felépítését a karakterének....
Dátum: 2010.10.02. 18:28:03
nem tartok ott küldetésben képzeld...még a szerencsétlen döntetlenem sem jön össze(amit igazán kivehetnének már!!! )....az mind mind amit említesz, ugyanúgy el lett véve a vadász karakterektől is.....szted hány PoK használja a láthatatlan vadászat utáni állatfejlesztést majd sajtot?...szted egy vadász nem rabol?....itt nem a játékstílusokat gyengítik...mert az olyan, amilyet csinálsz...hanem a lehetőségeket!....van aki portyázik ÉS vadászik orrba szájba.....ne ti-zél, meg ne válaszd szét a kettőt...mert nem PoK vagyok, meg nem is vadász... hanem egy JÁTÉKOS....nehéz?.....azt értetted egyáltalán ami eddig le lett írva?...vagy holnap te már a sajtolás beszüntetéséért fogsz kampányolni mert túl erősek a vadászok?... mert téged nem érint?....Ez a ahíres neves Magyar felfogás:....b***zunk ki a másikkal ...regéljetek amit akartok....a nerf szükségtelen....csak arra lesz jó hogy elvegye mások játékkedvét.....ennek örülhettek majd....meg Miki is....s majd denszingelhettek boldogan...