Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NoFear

Dátum: 2010.05.28. 19:04:16
Az EH a jelenlegi formájában nem veheti fel a versenyt a VF-el. Ahhoz kéne valami radikális változtatás rajta, hogy elgondolkodjon az ember rajta, mint VF alternatíva.
Dátum: 2010.05.28. 18:46:16
"Emellett 20 fölött a piramis minden 2 szintje után eggyel növeli az energiahasznosítást (ha megvan a szakértelem)."

Itt akkor megint ki van zárva a többi játékos a kapható bónuszból ? Lehetne mellé egy alternatív választható szakértelem, amit választhatna akinek nincs EH és nem is tervezi fejleszteni. Pl a korábbi kivégzés szaki sokkal jobb lenne.
Dátum: 2010.05.27. 18:35:04
Idézet: Miklós - 2010.05.27. 16:39:00
A TP töméssel kapcsolatos lobbi már elég szép múltra tekint vissza. A problémára igyekeztünk is reagálni, az akkor berakott energiahasznosítás szakértelem részben ezt is célozta megoldani. A visszajelzések alapján úgy tűnik, hogy a probléma nem oldódott meg teljesen, sok VFes is panaszkodik a jelenségre, számukra az EH nem nyújt megoldást. Ezért a következő, LE-ért és őskőért megvásárolható gyűrűt tervezzük (aránylag alacsony szinten is megvásárolható lesz):

Ha viseled, és megtámad valaki, a győztes csatáért LE-t, TP-t nem kapsz, állataid nem kapnak TP-t.
Ha nem viseled, megtámad valaki, és van energiahasznosítás szakértelmed, a csatáért fele TP-t kapsz.
A gyűrű további statokat nem ad.

Éljen, éljen, éljen! Már ideje volt. Esetleg meg lehet tudni mikorra várható és hányas lesz a minimum hordási szintje? Azaz az alacsony hordási szint remélem tényleg alacsony is lesz. Mondjuk lvl 10-15 körül. És azt is remélem, hogy tényleg hamar meg lehet venni. Esetleg még ezen a héten?
Dátum: 2010.05.07. 20:56:32
Idézet: Darah - 2010.05.07. 17:13:17

Egyébként minden ilyen kezdeményezés nagyszerű, és részemről köszönet a JV-nek értük.


Csatlakoznék. Annyival egészíteném ki, hogy lehetne több is, nem csak évente 1-2. És a relikvia szerzésre is jólenne újra lehetőséget kapni annak aki később kezdte a játékot (portyagömb, mágia elnyelő, transzcendális fókusz) pl Zarknod 2 Új szabályokkal és új nyerhető relikviákkal kiegészítve, hogy akiknek már ezek megvannak, azoknak is izgalmas legyen újra.

És persze a mászás kompenzációt jólenne kiküszöbölni, kisebb karakternek esélye sincsen annyit találni, bár csak 10 kellett, de akkoris... Azon kívül 30-as szint alatt a kihívás sem játszik a kisebb karaktereknek.
Dátum: 2010.04.29. 19:26:16
Szintén támogatom. A kisebb szintű epikusok visszahívása a kisebb szintű tárgyak megszerzésének lehetősége miatt amúgyis jó lenne , tekintve, hogy be lett korlátozva az epikus kincsek használhatósága a karakter szintje szerint... így egy kisebb karakter ha kap is epikust hónapokig nem tudja használni, ha meg kisebb szintűt kapna, akkor tudná.
Dátum: 2010.04.19. 22:15:35
Idézet: Miklós - 2010.04.19. 21:31:21

Kincseskamrás felvetések:
lehet akár arról is szó, hogy a magas kincskamra azt teszi lehetővé, hogy az aktuális epikus helyett egy korábbit hívjon vissza a szövetség.
Ez egy nagyon JÓ ötlet lenne! Remélem bevezetésre kerül az újítások során. Sokan örülnének neki.
Dátum: 2010.04.16. 16:49:37
Idézet: Miklós - 2010.04.16. 13:55:18
Kincseskamra
A választható tárgyak. a jelenlegi epikusod kincstáblája és az előző.

Azt nem lehetne megoldani, hogy a választható tárgyak bármelyik táblából választhatóak legyenek visszamenőleg, ne csak az előző és az aktuális? Szerintem mindenkinek jóljönne ez a lehetőség, főleg kisebb szintű karaktereknek, hogy ne olyan cuccot kaphassanak amit csak hónapok múlva tudnak majd használni.
Idézet: Ricardo - 2010.04.11. 10:52:01
Ezzel mondjuk egyetértek. De pont ezért mondtam már többször is (pók létemre is), meg mások is, hogy legyenek a bónuszok szinthez kötöttek. Karakter szint / 2 gyaktér és védőfal használata, szint / 3 nekrofun fókusz használata, stb. Ez csak Miklósékon múlott eddig is.

No de ez már nagyon nem ez a topic.


Így van, ne vegyük figyelembe, hogy valaki az építés szakira is költ és épít is nem 10K-t a szövetségbe. Kapjon ugyanannyi bónuszt, mint aki ezekből semmire sem költött. Ez igazán nagyszerű ötlet.
Dátum: 2010.03.12. 00:09:20
Köszönöm a gyors intézkedést!
Dátum: 2010.03.11. 23:12:22
Idézet: Miklós - 2010.03.11. 23:07:35
Ha tudtok még valakit aki törlődött most vissza tudom állítani (karakternév és világ kell), a maradékot és az állatokat holnap reggel végignézzük.


V2 - DeathAdder
Dátum: 2010.03.11. 22:39:35
Idézet: Yasmina - 2010.03.11. 22:31:41
remélem megfelelően kárpótolni fogják!

Pl. 20 ajándék őskő a törlődött karaktereknek?
Dátum: 2010.03.02. 20:39:40
A portyázás és az átkozás gombra nem csinál semmit nálam, Firefox, illet Chrome alatt...
Dátum: 2010.03.02. 14:36:30
Esetleg nem lehetne berakni a régi és új skin közötti választás lehetőségét? És akkor kinek melyik jön be jobban, azt választhatná magának...


Hiba észrevételek:

- átkozásnál a lista rágördül a beviteli mezőre eléggé zavaró, és néha ha kiválasztom a listából a nevet és átkozok nem átkoz...
- "ugrás a karakterlapjára" rész a csatáknál kicsit el van csúszva

Ha már javítva lettek akkor sorry, amikor néztem még megvoltak.
Dátum: 2010.03.02. 14:03:25
Esetleg nem lehetne berakni a régi és új skin közötti választás lehetőségét? És akkor kinek melyik jön be jobban, azt választhatná magának...
Dátum: 2010.01.13. 19:41:47
Hát nem lenne rossz, ha az Istápoly hatását ki lehetne kapcsolni, mert így inkább csak negatív hatása van mint pozitív...
Dátum: 2010.01.06. 05:25:34
Ha már az epik cuccok hordása ennyire korlátozva lesz, akkor a kisebb epikus ellenfelek visszahívása miért nem került be a fejlesztések közé? Így ha egy nagyobb szövetségben van egy kisebb karakter, akkor esélytelen rá, hogy akár egy 30-as szintű, tehát a legkisebb epikus cuccot hordjon. Tehát ha epikus tárgyat szeretni hordani, emiatt menjen át egy másik szövetségbe, ahol még csak most kezdik el ütni az epikusokat? Ennek azért igencsak sok hátránya van a karakterre nézve...
Idézet: Awenhai - 2009.12.29. 06:52:25
Fonmas: Nagyon egyszerű az ilyen pókfajzatok ellen védekezni. Háborún kívül remekül véd a transzcendális projekció, és - ha hozzá tudsz jutni - a transzcendális fókusz. Egy úgy 15-ös szakértelem már elég, hogy a maradvány-LE-t eltehesd... és ha a random neked kedvez, akkor még ő is ad neked LE-t. Póknál mindig van komoly mennyiség.

Emellé írd ki a karakterlapodra, hogy ha betámadnak, jó eséllyel szivarvéget sem visznek. A pók ezután két-három üres TP után odébbáll, anyázva a gépe előtt. Ha póknak gyanítod, akár finom, úrias levélben meg is említheted, hogy a támadás csak üres TP-t ad. Nephilia rólam is leszállt három támadás után, pedig a pókok legfőbb alaptípusa volt akkoriban.

Ez lenne a (az egyik) normális elintézési mód, de mivel neki nem számít, csak a TP osztás, így hiába mondod neki. Láthattad már a Kontinuumszűkítés-sel fenyeget. Ékes bizonyíték rá, hogy nem a saját karakterét akarja fejleszteni, hanem a másikét elrontani.
Idézet: Fonmas - 2009.12.29. 01:58:53
Hihetetlen szerencséje van, pont akkor üt, mindig, amikor az áldozatoknál ezrével vannak a rabolható LE-k

te gyémánt vagy, ez eleve rablási többletet jelent ha jól emléxem 33%-ot, aztán ugye kivégzel, gondolom nem 1. szinten ez rendesen hozzáad a rablott LE-hez. NoFear megátkozott a Gaia szövetség nevében! ami még 20%-ot rátesz....
valaki számolja ki legyen szíves a rablás mértékét....

Remélem látod, hogy a saját kijelentéseidet cáfolod meg a következő állításaiddal.

Amúgymeg nézd már végig lvl 20-ig a pókokat. Van olyan aki 700 feletti átlaggal rendelkezik, de neeem, én vagyok a kirívó eset... És csak én foglak lehúzni végig a közepes kariddal. Senki más nem fog megtámadni. Egyébként meg, aki ennyit tud a játékról, mint te, majd pont az nem tud összehozni egy épkézláb karaktert, csak egy olyat mint a tied, aki szerencsétlen egy fegyót sem tud megvenni ugye? Akkora ellentétek vannak az állításaidban, hogy az valami hihetlen, egyikkel csapod agyon a másikat.
De ez a lényeg, hogy van különbség aközött ha valaki bosszút áll, kioszt TP-vel és aközött, hogy semmit sem csinál az ég világon, csak feljön, TP-t oszt, és lelép. Mert jó, lehúztam, kiosztott TP-vel. Ok. De ha ő fejleszti a karakterét és nem pók, akkor azért eléggé furcsa, ha heteken keresztül tudja osztani nekem a TP-t nem? Magyarán nem fejleszti a karaktert, csupán TP-t oszt vele. Ezzel van a gond. Akkor minek is játszik? Ebben leli minden örömét? Szerintem aki VÚ-val játszik nem abban leli örömét ha a karaktere nem csinál semmit... Bár úgylátszik vannak ilyenek is.
Idézet: Deco - 2009.12.28. 19:27:43


Itt az igazság!Ha engem rabolgatna egy pók állandóan akkor én is tömném Tp-vel!Ennyi! Etikus nem etikus ez van!

Állandóan? Csak a pókok vannak sokáig egy szinten, tehát alapból kizáródik, hogy folyamatosan ugyanaz támadjon. Ha vadászol kb 1 hét alatt (max 2) átlépsz egy pókot szintben. Megjegyzem 1 vagy max 2 támadást kaphatott... És ha a karaktered akarod fejleszni akkor talán veszel is cuccot magadnak a TP tömés mellett...