Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NoFear

Dátum: 2012.04.16. 22:45:22
A templom ismét kitűnő példája annak, hogy egy nagyon jó ötletet, hogyan lehet elvinni rossz irányba. A küldetések némelyike túlzott őskőigényes, ráadásul feleslegesen kidobott őskő. Használj el 5 ősköves manaitalt! Rakj fókuszkristályt a varázslatodba! (most komolyan, ezért szedjem ki ami benne van és tegyem bele újra, vagy egy olyan varázslatba rakjak egy másikat amit nem is használok?) Használd a portyázásnál a szimulációt 5 alkalommal! Már így is egyre többen arra panaszkodnak, hogy a játék őskő igénye brutálisan megnőtt (szerencsekerék, sisakok) és akkor még rátesznek egy lapáttal? Érdekes hozzáállás a dolgokhoz... (A passzoláshoz kellő 15 és 30 őskövet már meg sem említem, alternatívaként az LE mennyiség szintén eltúlzottan sok)

A jutalmak szintén érdekesek. A kis nyeremények annyira semmitérőek, hogy az valami hihetetlen, de még azt is megkockáztatom, hogy károsak? A kis jutalmak közül nekem 4 ilyen: 640 LE és 3 TP, 1 templomkristály. Vagy 3 kiégett őskő és 1 templomkristály. 1 támadás itala és 1 templomkristály. Most ez komoly? Ez már a szerencsekeréknél is röhejes 1(2) őskőért, és akkor ide is belekerül? (lehetne olyat, hogy nem kérem a LE-t és a mellé járó TP "jutalmat") Ez a meglepetés "fő"jutalom is, amit majd ki kell találni("felfedezni") is eléggé érdekes. Ha valaki beleöl egy csomó erőforrást, főleg úgy, hogy egy része ősköves, akkor legalább had tudjam meg, hogy most ezért egy zsák krumplit fogok-e kapni, vagy esetleg tényleg valami normális jutalom lesz, amiért megéri ráfordítani az időt és a pénzt...


Kérdés 1: A támadás itala amúgy direkt lett "tönkretéve"? 1 támadás és 1 iq? Az még 1-es szinten se számít semmit... hogy, ezt miért kellett...?

Kérdés 2: A lépjen állatod szintet 3 portyában amikor te támadsz! küldetést miért nem lehet megcsinálni kihívással? (nekem legalábbis nem számolta bele amikor kihívással lépett szintet az állat)

Kérdés 3: Győzz háromszor általad indított portyában olyan végzetúr ellen, akivel háborúban vagy! A háborúzást tényleg miért kell erőltetni? Legalábbis amíg nincsen megreformálva, addig ezt a küldetést nyugodtan hibernálni lehetne.


ps.: Tudom, természetesen nem kötelező semmi sem, ha nem tetszik nem kell csinálni, lehet törölni stb... amiket leírtam inkább észrevételek és véleményem szerint változtatni kéne ezeken a dolgokon a játékos állomány megtartása (növelése?) érdekében.
Dátum: 2012.04.03. 17:33:02
Idézet: Craslorg - 2012.04.03. 17:01:35
Nyilván a különböző UR tárgyak mindenkinek más értéket képviselnek, ha nem így lenne, akkor a VÚ-ban valóban mindenki egyenkarakter lenne.

Azért talán abban egyetértünk, hogy egy Tudás könyve relik minden karakternek igencsak nagy értéket képvisel, legyen a karaktere akármilyen módon fejlesztve.


Amúgy én nem panaszkodásnak írtam, csak Aurrinak szántam, hogy vannak itt még jó nyeremények a kisebb térkapuson kívül is. Én a szerencsére nem alapozok semmit, mert nem igazán szokott mellettem lenni, szóval meg se lepődtem, hogy amikor véletlen pirosat forgattam, akkoris ilyen hasznos nyeremények jöttek ki.


Habár nekem az sem teljesen világos, hogy a Brilliáns karkötő, hogy lehet egy kategóriában pl. a Tudás könyvével, ha már úgyis mindenki azt emlegeti.
Dátum: 2012.04.03. 16:40:18
Idézet: Aurri - 2012.04.01. 22:11:22
qrwára hihetetlen, hogy ez a fostalicska piros cucc


Vannak itt "jó" cuccok piros forgatásra. Nekem eddig kétszer sikerült pirosat forgatni és ilyen "fantasztikus" nyereményeket dobott:

A nyereményed: Kvíz medál, 40 TP (ez elvileg UR, tehát Tudás könyve kategória, ugye, hogy ez még többet is ér, mint az? )
A nyereményed: Lélekkút generátor
Dátum: 2012.03.15. 20:20:14
Idézet: Miklós - 2012.03.15. 17:46:08
Btw van olyan tervezet, hogy vmilyen módon a játékosok világok közt is tudjanak portyázni, ill. nagyobb távra lehessen bizonyos feltételekkel támadni, de ezek nem exkluzív, a topnak készülő ötletek, hanem mindenki számára elérhetők.

Ez bár másik topicban hangzott el, de áthozom ide is, hátha így jobban szem előtt lesz, mert ez hosszú idő óta az egyik legjobb újítás lenne a játék történetében. A kérdés már csak a mikor? Remélem minél előbb.
Dátum: 2012.01.22. 13:45:07
Nem tudom valaki kérdezte-e már, de olyat miért nem lehet csinálni, hogy ha valaki megtámad és kikap, a kamrám pedig nincs tele, akkor védekezésből is "bekamrázódna"? Végülis így is én nyertem, még ha nem is támadóként... sőt így kiszabadulni is ki lehetne, bekamrázott, újra támadott és kikapott, akkor "kikamrázódna" én pedig őt be a sajátba (ha van még hely).
Dátum: 2012.01.22. 13:41:03
Mondjuk a klónokat nem értem mért nem lehetett feltolni kiégettel, mint ahogy az életük is meg lett növelve. Simán meg lehetett volna csinálni szerintem, és akkor a motiváció is nagyobb lenne, hogy klónokat üssenek a karakterek a játékos karakterek helyett. Nem mellesleg gyengébb karakterek is tudnának végre lopni (a gyengébb klónok ellen), nagyban megnövelné az ő játékélményüket is, hogy nem csak róluk húznak le mindig egy rakat követ.
Dátum: 2012.01.22. 13:36:21
A gond nem is ott van, hogy bekamrázzák, mert ez alap, a kamrát általában mindenki megtölti. A gond az, hogy vannak olyan karakterek, akik ugyanazokat ütik napjában többször is, akiket be is kamráztak már korábban, pedig a klónokat is üthetnék. (na persze azok manát égetnek, gondolom ez nem tetszik nekik)
Dátum: 2012.01.22. 13:27:46
Idézet: Niuss - 2012.01.22. 12:22:14
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.


Egy kis olvasnivaló: http://vegzetur.wikidot.com/skill15


Mod: most, hogy így én is átolvastam, mintha a wiki-n kimaradt volna egy-két szó, pont ami a lényeg...


Viszont ezzel kapcsolatban felmerült bennem is egy kérés.

Van ugye a két karakter, az egyiknek nagyobb a kivégzése, de őt ütik be a másik kivégzés szintjének megfelelő ÉP alá, míg a másiknak marad egy csomó élete. Ilyenkor a másik fél kivégzése elvileg nem érvényesülhet, mert neki alacsonyabb. Hogy zajlik a csata? Rendesen aki nagyobb sebzést okozott az nyer és a kivégzés szaki nem érvényesül?
Dátum: 2012.01.21. 10:48:35
Ez az új "Jégszív amulett" relikvia csak a kufár esemény alatt lesz elérhető és utána eltűnik, vagy ha most megveszi valaki akkor utána is megmarad és a hatása érvényesül?


Mod: jah, már látom a lélekkufárnál... bár a főoldalra nem tudom miért nem lehetett még azt az egy mondatot is odaírni.
Dátum: 2012.01.20. 20:57:24
Idézet: Vermák - 2012.01.20. 13:10:49
pontya


N1!
Dátum: 2012.01.20. 20:51:46
És itt mi a bug? Én úgylátom hátbaszúrással kivégzett és ennyi. 100-as kivégzés az nudli azon a szinten, az ellenfelednek meg 1000 körül lehet...
Dátum: 2012.01.11. 20:45:43
Nem lehetne egy olyan opciót is betenni, hogy az esszenciákat (piros + jel) ne mutassa mindenfelé? Pl átokeltávolítás a karakterlapon, meg a portyaablakban a büntető tárgyas stb. ?
Dátum: 2012.01.09. 18:20:06
Elvileg nem, mivel a büntető dolgok ki lesznek kapcsolva az event alatt.
Dátum: 2012.01.08. 19:27:33
.
Dátum: 2012.01.07. 14:49:12
Az eseménypontok miért nullázódnának? Csak a győzelmeid száma nullázódik szerintem.
Dátum: 2011.12.30. 19:31:05
Idézet: Ricskosz - 2011.12.29. 11:26:12
Az arany tárgyak ki lesznek törölve valamikor, hogyha abból az illető platinát kapott?
Mert az akcióban úgy szerepelt, hogy az arany tárgy átváltozik. így azonban vvan arany és platina IS., ami térkép eseményen komoly hátrány.


Igazából az egész bronz/ezüst/arany/platina dologra jólenne megoldást találni. Remélem Miklósék fognak a következő térkép eventre kitalálni valamit. (ami elvileg a kufár csata után lesz)
Mert láttam olyan karaktert, akinél ugyanabból (talán kereskedelem lehetett) volt mind3 változat. Az ilyen sokra megy vele. Eladni nem tudja, de legalább térképezésnél hátrány... Nálam is most ott van a platina, de az arany is, és nem tudok vele mit kezdeni, hatása semmi így és remélem, hogy térképre nem lesz erősen minuszolva emiatt a találati esély, mert akkor a Karácsonyi ajándékozás erősen negatív hatással is rendelkezik.
Idézet: Craslorg - 2011.12.27. 23:32:44
. Mindemellett a lopás fejlesztése kiváló védelmet adhat lopás ellen (hiszen ezen szakitól függ, hogy tudnak-e tőled lopni)


Ezt elmagyaráznád mire érted? Mert én úgy tudom teljesen mindegy a 2 fél lopás szakija, aki nyer az bármikor lophat a másiktól a saját szakijának megfelelően, nem számít az ellenfélnek nagyobb-e avagy sem.
Dátum: 2011.12.21. 17:03:37
Várható kezdés időpontjáról esetleg valami info tudható? (azon kívül, hogy január) Pl jan 10 kedd vagy jan 17 kedd?


És egy kérdés, most akkor az Event ideje alatt a résztvevőknél ki lesz kapcsolva a kreaff korlát? (elvileg úgyis csak meghatározott LE-t lehet mindig kapni itt, mint EH-nál)
Idézet: Paco - 2011.12.21. 11:50:18
Köszönjük a Nekrofun fókusz upgrade 50-ig.
Idézet: Birka - 2011.12.21. 12:26:37
Köszi a lélekszívás összegzést is!

Látom Baraty dolgozik ezerrel. Thx neki. (Azért mennyivel jobb ha tényleg fejlesztve van a játék, nem pedig fejlesztésnek álcázott nerfekkel bővítve)
Dátum: 2011.12.15. 21:44:37
Erre én is gondoltam, de ha ezt meg lehetne csinálni, hogy magadnak veszel és más is vehet neked, akkor mással is vetetnél magadnak és megint csak ott tartanánk, hogy egy nagyobb összeg befektetésével bárki mindent meg tudna szerezni platinára.


Aurri én veszek neked egy kürtöt ami ad a vadászatra 1%-ot, térképnél is jól fog majd jönni negatívba és magadnak se tudsz már az akció keretén belül normális cuccot venni, vagy platinára cserélni meglévőt.