Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sharpa

Oldal: 1234
Dátum: 2010.06.20. 15:28:57
megint 1 gólon mulott
Dátum: 2010.04.18. 00:50:13
miért ne akarnának?
Dátum: 2010.04.18. 00:31:37
bocsi de ezt meg kell kérdeznem:
te normális vagy?

nem hiszem hogy ugyan azzal a játékkal játszunk
1, nem volt szó új épületről, csak arról h a bekerülő épület adhatna ilyen bónuszt
2, megnézem ha 1-es szinten felépitesz egy oylan épületet ami az általad emlitett szakértelmeket megadja (hány vadászat kell a szintlépéshez?)
3,az h az entitás 30. szinttől van az nem reális... szted sok játékos hányadik szintek kezdte? 80-90? mert éppen akkor lett berakva, azok akik 30. szinttől kezdik ütni mekkora előnyt kapnak ezzel?
4, entitás szintén
Dátum: 2010.04.17. 23:17:12
a többi épület nem rossz, a támadás meg nem függ a létszámtól
Dátum: 2010.04.17. 22:39:39
a saját hordásat húzd ki, az tuti nem lesz megcsinálva, arra ott a fertőzés
elég nagy felháborodás lenne, ha egy épület elvenné az ő "kiváltságukat"
Dátum: 2010.04.17. 22:11:43
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.04.17. 19:55:25
Már hogyne járna. Egy magasabb taglétszámú szövetség így sokkal gyorsabban tud epikus kincseket szerezni. Arról nem is beszélve, hogy ha a szabály az éppen aktuális epikus szintjéhez igazodna, vagy ahhoz a 2-5 fős elithez. Lenne olyan szövetség akik 1-2 óra alatt leverik az epiket.
Míg a többiek továbbra is szenvednének vele. Azokra meg élből hátrányos lenne akik ésszel taktikusan csak annyi epiket ütnek le amit még a szövetség leggyengébb tagja is tud ütni. Így Ők a Kocos féle javaslatból abszolút ki lennének zárva, csak azért mert ésszel játszanak és nem rohannak előre.


Ez nekem kicsit ellentmondásos... lehet h azért mert késő van, vagy mert egyszerűen nem tudok mondatot értelmezni, de a "Míg a többiek továbbra is szenvednének vele" mondat nem állja meg a helyét ha a többiek kapnak bónuszt, vagyis nem szenvednek vele, hanem a bónuszuknak köszönhetően tudják ütni az epikust.
A bónusz nyilván nem szövetségi tagok szintjéhez, hanem az epikus szintjéhez lenne viszonyítva így akár egy 20 fős szövi minden tagja is kaphatna bónuszt, csak azért mert gyorsan haladnak az epikussal, és annak a szintje meghaladja az övékét.
Ehhez nyilván át kell esni egy szívós szakaszon, de utána lehet csapkodni mindenkinek a dögöt.
Dátum: 2010.04.13. 20:53:06
Idézet: EMTyb - 2010.04.13. 20:47:22
Idézet: Sharpa - 2010.04.13. 20:42:42
Most legalább belehúzhattok a TOP1 helyért...

Így aztán nagy dicsőség lesz elérni.


hááát...
egy dicsőségmedálra előterjesztést mindenképpen megér
Dátum: 2010.04.13. 20:42:42
Idézet: pityu - 2010.04.13. 20:38:00
Idézet: Miltropax - 2010.04.13. 20:34:15
Nem gondoltam volna, hogy ezt bárki is meglépi. Minden esetre az Azúr légiót elismerés illeti a bátorságáért, hogy ezt megtette.


Ezért elismerés?


Most legalább belehúzhattok a TOP1 helyért...
Dátum: 2009.08.05. 21:22:04
Spoiler a legendából:)

"Van valaki, aki segíthet, ha fel tudod ébreszteni. Csak vigyázz, hogy fel ne dühítsd, mert akkor nem lesz időd rá, hogy a segítségét kérd, gyorsabban meg fog ölni. Ő egy ősi teremtmény, egy triklem drakolder, a neve Zarknod....

- Triklem drakolder? Hallottam róluk, a valaha élt legveszedelmesebb szörnyetegek. Ha túlélte a világ pusztulását, és alszik is valahol, nem hiszem, hogy bölcs dolog lenne felébreszteni.

- Pedig nem nagyon lesz más választásod. Hamarosan meglátod, hogy nem lesz más választásod. - csak egyet pislogsz, a másodperc törtrészéig nem látod Drakint - de ez ismét elég idő neki, hogy eltűnjön. Kezded hinni, hogy tényleg különleges erők birtokosa"
Dátum: 2009.07.18. 13:31:32
Nemigazán olvastam végig az itt írtakat, de csak röviden amit én látok, és érzek:
-akik a top 10-20 ba vannak azoknak nem táp a VF sőt hátrány lenne, pont az az előnyük hogy elől vannak, a középmezőnyben a VF el van lehetőség kitörni a körülötted lévőkhöz nekik táp
-azok akik attól félnek, hogy hány szintet tudunk lefelé ütni elmondom, hogy én gyakorlatilag nem látok senkit aki üthető lenne, vannak hetek amik úgy telnek el számomra, hogy nullát portyáztam, csak akkor portyázok amikor van KH
-nemrég számomra a játék mégjobban visszafejlődőtt, kifejlesztettem az epikus szakit és gyakorlatilag egyedül tudom farmolni az epikust, leütjük utána elmegyek pihenésbe és a következőig nem csinálok semmit (max vadászok amikor túl akar csordulni a csp)
-akik azt mondják minek rohantunk, bocsánat hogy játszottuk a játékot egy taktikára alapozva, ezért nem kell büntetni minket
-igazából a fejlesztés hiánya miatt gyakorlatilag megoldódott sokak problémája és nem kell sokat foglalkozni a játékkal, én is kétnaponta benézek leütni az epikust, kicsit vadászok néha néha ránézek a szövi forumára:)
Dátum: 2009.06.25. 22:34:29
Na és akkor most hova tovább elfogyott a játék előlem

Én nem tápra vágytam igazából, hanem hogy valami új célt adjon a játék a fertőzés leküzdését követően, most valahogy nem látok semmi irányt hova tart a játék.

Asszem eljött a takarékra kapcsolás ideje, az is igaz már egy ideje messze nem optimalizálok csak vaktába fejlesztgettem. Remélem azért várható valami újdonság ami célt ad ismét.
Addig is a társaság miatt bohóckodom még itt egy kicsit és reménykedek vagy barátkozom a delete gombbal:)
Dátum: 2009.06.06. 10:26:30
Nekem feltűnt!
Dátum: 2009.06.01. 19:55:53
Sajnos nem tartott sokaig ez a dolog, visszakapcsoltam tamagocsi uzemmodba, 3 portya a mai termes
Dátum: 2009.05.29. 11:51:47
Idézet: Otoaak - 2009.05.29. 11:35:34
. A csaták többségét hozni ellenük nem jelent automatice farmolást elég sokat ütnek és manát is jócskán égetnek szerintem sharpáék is csak potival tudják tartani magukat, ha meg tévedek akkor jó lenne még erősíteni rajtuk. .


En zabálom az italokat, manám, ÉP m, állataim Ép jét darálják rendesen a kristályosok, de most legalább az x hónap alatt felgyülelemlett potionom fogy egy kicsit (100+ ősköves italom volt már...).
Dátum: 2009.05.28. 20:47:52
Idézet: chehs - 2009.05.28. 19:40:19
A hozzászólásokból jól látszik, hogy egy réteg számára ez a fejlesztés ötletes, felpörgeti a játékot, új színt hoz bele, végre célt ad.
.

Ez a fejlesztés, ilyen formában 5 játékosnak öröm, 10 játékosnak izgalmas, 15 játékosnak érdekes, és fájdalmas, 150-nek viszont elszomorító. Ezeknek a számoknak pedig éppen fordítva kellene lenniük. Akkor lenne ez a fejlesztés örömteli.


Miklós!
Szükség van tesztelőkre. Játékosokra.
Egy fél kiégett őskőért havonta is lenne rá a TOPból számtalan jelentkező. Apró eltérésekkel, némi javítgatással, pár ötlettel kiegészítve most mindenki hozsannázna az új fejlesztésről.
Így viszont nem.
Sajnos.


Hogy lehet 150 játékosnak teher amikor kb 50 embert utnek max a kristaly hordasok es ebbe benne vagyunk mi is akik orulunk a fejlesztesnek? Szerintem tobb embernek tetszik a dolog mint ahanyan sirnak, csak nekik nagyobb a hangjuk es ezert negativ iranyba megy el a forum.

Sot orulhet minden kisebb kari hogy a nagyok el vannak foglalva, en pl azota senkit nem tamadtam (bar mondjuk az elmult idoszakban kb 3 ember volt akit naponta tudtam portyazni ezen kivul tamagocsi volt a jatek szamomra).

Nekem is eleg nagy kihivas, az allataim nehezen birjak a terhelest, kicsit taktikat kellett valtoztatnom, vegre tortent valami.
Dátum: 2009.05.27. 21:54:36
A 61-62 esek is gyapalva lesznek, már várom hogy oránként üthessem őket
Leviathan is jól tartja magát, tőlem van 2 veresége:P (rólam van klónozva, esetleg ha valaki nem vette észre a top 35 kariait másolták le felszerelés, állat szinten, kicsit a tulajdonságokba vannak eltérések az eredetihez képest:))
Dátum: 2009.05.27. 17:05:23
Engem kétszer támadtak sok hpnál, de az elmúlt 2 körben nem kaptam támadást:(
Dátum: 2009.05.27. 15:33:02
Azért van a bandába egykét tag büntető upgradelt változatával, szeressük ezeket
Dátum: 2009.05.27. 15:25:20
Engem rendszeresen molesztálnak, de nem bánom végre van kit ütnöm
Dátum: 2009.05.27. 14:16:04
Nekem tetszenek
Oldal: 1234