Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yuurei

Dátum: 2009.08.09. 18:02:14
Valszeg gyorsítottad a térkaput mivel azért mostmár csak 1/3 őskövet von le!
Dátum: 2009.08.09. 18:01:16
Lehet, bár az is lehet, hogy vasárnap van és nézi Lostot vagy a Kutyám, Jerry Lee 3-at...
Nyunyo - 4. szintű végzetúrnő

Gyémánt Horda

a kezdeti idők szövetség tagja

Eredmények és tettek
Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 93 22
Smaragd horda ellen 132 40
Zafír horda ellen 63 12
Összesen: 288 74

Legtöbb okozott sebzés: 45
Tulajdonságösszeg: 175
Szakértelemösszeg: 65
Teljesített küldetés: 5
Összes építés: 5.170
Zsákmányolt lélekenergia: 131.930
Elvesztett lélekenergia: 7.244
Helyes kvíz-válaszok: 191

Azért ez az átlag is csodaszámba megy, nem lehetetlen, csak elképesztő...460/csata Nekem első blikkre soknak tűnik...
Dátum: 2009.08.08. 21:31:53
Egy pár havernak igencsak fogyogat, 5 van neki, de a 100-200 sebzés/csata adja neki rendesen. Nekem eddig az egyik manó 1 ÉP-t lesebzett szegény lárvámból...ami csak azért érdekes, mert 6os szintű volt, ekkora már van másodlagos támadás! (sajnos nekem is kell fejleszteni addigra... )
Dátum: 2009.08.08. 20:25:17
Hogy lehetnék Bot??! Hogy lehetek utált? Akik még nem tették meg azok lécci pontozzanak le...köszi...

Winnie segíts légy-szíves...egy őrült rajongó...
Dátum: 2009.08.07. 17:19:34
maximum hány percet lehet egyszerre vadászni?

nemlehet vadászni
10 perc
2 óra 45 perc
1 óra 40 perc


Kicsit elavult, mivel V3-on 4 óra 1 percet is tudok vadászni ráadásul tagadás...Törlés...
ÓÓÓ az nem minden Mi már egy külön topicot nyitottunk a hülye kiírásoknak, mostanában már nem írok oda mert akkor kiakadna a számláló...hihetetlen ennyi gyagyás egy rakáson, ha nem látnám nem hinném el,de így nincs kétségem afelől, hogy meggyárgyultam vagy csak káprázika szemem...

A nevekről már nem is beszélek 1 példa: Análintruder...
Ja tényleg lolz, de látod, hogy nem történik semmi... Ráadásul, jelentkeztem oda a másik címemen iparikémnek, de nem nagyon vannak fenn, csak a farmokkal mert Irgalmatlannak, minden nap nő a LÉ diff, persze ez is természetes...

"Nyár van nyááár nyaral a Beho Kft, mert leállt a zárolás... "
Dátum: 2009.08.07. 15:03:34
Ez kb olyan volt, mikor vmelyik ürge a 2008as VÚR talira válaszolt, bár az egy évvel ezelőtt volt, de ez csak részletkérdés...

***Na hát Én meg irritáló vagyok és kinem szarja le (mint a Blues Companyben) ***
Dátum: 2009.08.07. 12:53:44
Tényleg Endyr nem váltassz hordát mondjuk zafírra (hűség záloga), mert lehet hogy a hordák is kapnak valami jutalmat... vagy csak kivárod a végkifejletet...
Dátum: 2009.08.07. 12:30:23
Kedves Endyr bátyó.

Sztem nagyon is fair, mivel sorolhatnék még pár szövetséget, ahol ez megy ha más nem nézd meg V2-n a Vörös Bilincset, ott pl építéssel segítem társaimat (Dokuro) az sem fair?

Az fair, ha egy 25 szintű belép egy 60+os karakterek közé? De nem szeretnék sárral dobálozni. Most is csak azt mondhatom, NEM a magam nevében, hogy a kisszintűeknek is meglett hírdetve ez a fejlesztés, de akkor Ők hogy vehetik a ki a részüket ebből?? Válasz: SEHOGY!
Dátum: 2009.08.07. 12:24:45
Én nem szeretnék benne lenni, mivel nem is biztos hogy csinálom ezt...de nem jó írányba halad ez aaa...mittodomén, És ha szabad kérnem mindenki ott van, ahol. Attól, hogy Én újra kezdtem és leépítettem magam a 50es karimmal, ahhoz Neked semmi közöd, a lehetőség adott mindenki azt csinál, amit akar.

Én csak azt írtam le ami igaz. Ha neked nem tetszik akkor ugord át és olvasd a többiek véleményét.

Istenem, akkor vigyünk minden PÓK karakter a térre és verjük, Őket kalodába...helyes...
Dátum: 2009.08.07. 12:06:33
Álljunk meg egy szóra.

Nagyon jók az új változtatások, de sztem elkellene egy 5 vagy 10 szintenkénti lista is, mivel egy 40+ karakternek enyhén könnyebb a LÉ szerzés, ÉP regenerálódás, mint egy 3, 4. szintűnek. Most hadd ne mondjam, hogy nekem 200 LE-t kell minimum betölteni, ez még elmegy, bár ha a vadászatokat nézzük 4. szinten akkor 20-max 50 Lét hoz. Az életpontom maximum 4 csatára elég (286). Most ezek egy 40+ karakternek elmegy vadászni valószínűleg a LÉ termelő szakik maxon vagy aközeli állapotban vannak, szerencséje is min 8-90 neki egy csp 1000-1300 LÉt hoz, abból simán kijön egy gyógyital (fekete kehely). {Annó mikor megvolt még Soul the Destroyer nevű karim 2 naponta egyszerre lőttem el a térkapupontokat, 12 csata egymás után és még az életem sem fogyott el (5000)}

Enyhén szólva nem túl sok esélye van egy 3.-4. szintű karakternek, ha más nem nézzük meg a LÉ szerzését, esetleg rablását (minimális) ha van állatja akkor az nagyon alacsony szintű, de azis lehet hogy nincs. Jelenleg akik most vezetik a listát mindnek 3- vagy 4 állata van 35+ szintűek vagy egyéb.

Én csak annyit szeretnék, ha már résztvehetünk eme nagyszerű eseményben MI is, akkor fair legyen a játszma, mert hiába járok 6-7 manó legyőzésnél jelenleg, a 100 közeli eredményhez 6 hét alatt sem érek el.

Tehát ezutón szeretném megkérni a Tisztelt JV-t legyen még egykis változás!

Köszönettel Minden Kisszintű játékos nevében!

Yuurei,
Dátum: 2009.08.07. 08:25:02
ÁÁÁ nemm már ne mond, hogy a csaták száma nem számít bele, én csak arra hajtanék rá...mivel 4. szinten nem tudok, több 10 K-kat töltögetni...

Bár ha csak a töltés nagysága számít (sztem is ez lenne a mérvadó...hogy erre nem gondoltam) ,akkor még most kiszállok, sry...
Dátum: 2009.08.07. 08:03:35
Asszem PÓK létemre én is részt veszek benne, ha más nem csak a TOP 10 be szeretnék bejutni...
Igaz smaragd vagyok, de ha én elkezdtem akkor más smaragdok se maradjanak ki a buliból! Apa...kezdődik...
Dátum: 2009.08.06. 10:34:11
Az összes hózzászólásom levan pontozva, nem tudod felfogni, hogy lehet valakiben ennyi gerincség...sosem voltam irritáló

De mind1 nem mintha érdekel, tudom hogy kivagyok és ez a lényeg, aki meg konyít japánul és azoknak is akik nem ezt üzenem:

Nyuuraku ofu ne oshiri... (Akit érdekel mit jelent annak szívesen válaszolok)
Dátum: 2009.08.06. 10:30:58
Hát ez nagyon nem jó móka...

2 Millió LÉ-t kell betöltenem, ráadásul, ha nem aktíválom, meg rakok be min 200 LÉ-t/nap (de persze szintlépésnél majd több lesz) akkor fele olyan gyorsan regenerálódik a VP-m, ez a PÓK nak a végét jelenti. Köszi szépen az új fejlesztést, de nem lehetne mondjuk 10. szintről elérhetővé tenni Zarknodot?

Nekem most még nem kéne...
Dátum: 2009.08.06. 07:55:16
...minimum 3. szintű karakterek számára...


Vagyis 3. szintű karakterek is részt vehetnek benne, és NEM 3 karakter számára!
Sajnos erre egy 1. szintű karakter nem tud válaszolni, mivel csak 4. szinttől jelennek meg a szakértelmek.
Dátum: 2009.08.05. 22:45:18
Remélem így lesz, bár nekem ez a rész is tetszett...

De ha jól tudom, akkor az utolsó rész 2 részben fogják leadni, csak remélni tudom, hogy úgy, mint A Gyűrűk Ura a 3. részét félórás szünettel és nem úgy hogy a 2 rész között 3-4 hónap lesz...az kicsit lelombozó lenne