Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yuurei

Dátum: 2009.11.19. 17:00:16
Bármilyen hihetetlen szoktam olvasni fórumot, igen most a Lélekszívást volt az elsők között, de csak megsúgom 5 hónappal ezelőtt szoltam Baraty nak, hogy zároltasson 2-3 karaktert, azóta sem történt semmi 2,5 hónappal ezelőtt szóltam hogy valamit kéne csinálni a holt karakterekkel ismét semmi.

Amikor Lan kivégzett pár azúrost, TGY-st, Elitest 1 hét múlva leamortizálták a kivégzést, a kreatívat szintén 1 hét alatt butitották le, és HA így halad a VF is egy hét alatt lelessz butítva...remélem látod a hasonlatokat...
Dátum: 2009.11.19. 16:37:12
-Kreaff megvolt, kivégzés megvolt, most mi következik??
-Valamit mondjuk gyerekek!!
-Kérem a következőt...Miklós/Top.

Ez kezd tényleg a vicc kategóriába menni...

Bezzeg Béla: Bezzeg a kristályt nem butitjuk le, meg hasonlókat nehogy a Top Lé-től essen el...
Dátum: 2009.11.15. 18:22:13
Én is megyek rontani a levegőt meg kirámolni a büfét...XD

Jah meg Szabinhoo-t is lekell nyomnom szkanderben, ha már elorozta a bajnokit...
Ezek már nagyon régi karik, lehet már nincsenek is...kb 5 hónaposak, nálunk is van 1 topic amik ezeket rejtik.,..

V1:

Happykiller:

chuck norris és david husselhoff ágyékából származó kiszel tünde hangú és zámó jimmy szintű király vok.
******************************************************************************** ****-
Ennek sajna nem tom a nevét...:

A karakterem hasznos. Szerintem jól néz ki és a leg jobb. Aki fiú és nem ezt a karaktert választotta az szerintem nem fiú mert ez a legerősebb és a fiúk erősek.
Érdekes már akkor ott voltak, amikor én is...annak 5 hónapja, asszem még én írtam Őket ide legelsőnek persze a JV nem vett róla tudomást...igaz arra is már 3 hónapja várok/várunk, hogy a vezetőség törölje azokat akiknek 1000 v. cs-jük van (vesztett csata) és mellé 140 es TÖ, olyanok akik már rég abbahagyták, csak b*sztak törölni a karakterüket...igen tudjuk türelem rózsát terem....csak a rózsafa már kimult.

Íme:

Re: Felhasználási feltételek megsértése
2450. hozzászólás - 2009.07.20. 18:27:22
Sziasztok!

Ezeket a karikat mintha egy ember írányítaná és egy szövetségben vannak, amúgy meg nagy csaló lehet ürge, mindegyik láthatatlan nagyon magas LÉ diffel, lehetne zároltatni Őket?

Irgalmatlan
Frenky
Báró Csekonics

V1




Bocsika nincs még annyi..



152 hozzászólás
Válasz erreIdézetMódosításRe: Játék fejlesztés
735. hozzászólás - 2009.09.03. 08:21:49
Nem lehetne valamit kezdeni a "holt" karikkal?? Mivel annyi játékos van aki már 7-8 hónapja nem lépett be, nem egy olyan kari bemutatkozást láttam, hogy
reg: 2008 október, december...


Mondjuk lehetne egy rendszer, mely törölné a karakter, ha az 3-4 hónap alatt egyszer sem lépett be, és ha ebből hiba adódna, akk esetleg a törlést előtt lementeni, és ha kéri akkor visszaállítani. Biztos nagyon bonyolult hadművelet lenne, de nagyon hasznos kis fejlesztés lenne... Tudom, hogy sok benne a HA, de szerintem jó lenne átgondolni...

(mod: helyesírás)
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.09.03. 08:23:23-kor

Pontszám: 6.52 Baraty
Adminisztrátor

222 hozzászólás
Válasz erreIdézetRe: Játék fejlesztés
736. hozzászólás - 2009.09.03. 09:03:26 (Válasz Yuurei #735 hozzászólására.)
Ennek a megvalósítása már tervben van.
Dátum: 2009.11.06. 20:38:34
Turkey biztos akarsz VÚ talira jönni...

Naggyal, mert a legesélyesebb voltam, csak nem jöött össze, ennyi.
Dátum: 2009.11.06. 19:34:16
Rendbenn megmutatom a csatáimat. Csak azért furi mert a bajnokin Darát meg magamat tartottam esélyesnek sajna nem így alakult:

MegDarálLaK
VS
Zuiichi Oni
MegDarálLaK idomított állata, egy 27. szintű Móleon is részt vesz a csatában. Idomított állatod, Yakkai Shicchu, egy 30. szintű toxikus lárva is részt vesz a csatában. Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
MegDarálLaK kezéből feléd süvít egy villámcsapás. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 32 pontnyit sérültél.
Ellenfeled felé dobsz egy villámcsapás varázslatot. (-40 VP). 86 sebzést okoztál.

MegDarálLaK rád veti magát, az Yssuf tőrével sebezhető pontot keres. Eltalált, sérültél 29 pontnyit. Móleon acsarogva támad. 5 életpontot sebzett

Lesújtasz az Yssuf tőrével. Talált, 31 sebzést okoztál. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+5 lélekenergia) Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Yakkai Shicchu acsarogva támad. 8 sebzés!

MegDarálLaK az Yssuf tőrével a felsőtestedet célozza! Talált, 18 ép-t sebződsz. Móleon is rád veti magát. Célt téveszt.

Oldalt szökkenve, az Yssuf tőrével MegDarálLaK feje irányába ütsz. MegDarálLaK 38 pontnyit sérült. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+6 lélekenergia) Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Yakkai Shicchu az oldaladon harcol. Nem talált.

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva MegDarálLaK megpróbál oldalról támadni. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Móleon is rád veti magát. Nem talált.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. MegDarálLaK 27 pontnyit sérült. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+4 lélekenergia) Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Yakkai Shicchu is támad. 8 életpontot sebzett

MegDarálLaK egy gyors támadást indít az Yssuf tőrével a lábad felé. Melléütött! Móleon is rád veti magát. 2 életpontot sebzett

Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Yssuf tőrével. Ellenfeled kivédte a csapást. Yakkai Shicchu az oldaladon harcol. 11 sebzést okozott.
A csatában összesen 209 sebzést okoztál, és 86 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

Darát a 3. körben ejtettem...

Hugin az 5. körben vert ki:


Zuiichi Oni
VS
Hugin
Idomított állatod, Yakkai Shicchu, egy 30. szintű toxikus lárva is részt vesz a csatában. Hugin idomított állata, a kukacom, egy 20. szintű jégféreg is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy villámcsapás varázslatot. (-40 VP). Hugin félrevetődik. Csak 12 életpontot vesztett.
Hugin mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy méregfelhő. 42 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -4 Erő.

Lesújtasz az Yssuf tőrével. Hugin 32 pontnyit sérült. Yakkai Shicchu is ellenfeledre veti magát. 9 sebzést okozott.

Egy gyors csel után Hugin a hasadat támadja. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. A kukacom is rád veti magát. 5 életpontot sebzett

Lesújtasz az Yssuf tőrével. Hugin 7 pontnyit sérült. Yakkai Shicchu is támad. 4 életpontot sebzett

Hugin egy gyors támadást indít az Yssuf tőrével a lábad felé. Eltalált, sérültél 41 pontnyit. A kukacom is rádtámad. Célt téveszt.

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az Yssuf tőrével gyorsan alulról támadsz. Talált, 21 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Yakkai Shicchu is ellenfeledre veti magát. Nem talált.

Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Hugin egy alsó támadást indít. 20 pontnyit sebzett rajtad. A kukacom is támad. 3 életpontot sebzett

Lesújtasz az Yssuf tőrével. Eltaláltad, 28 sebzés! Yakkai Shicchu acsarogva támad. 8 sebzést okozott.

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Hugin megpróbál oldalról támadni. 41 életpontot vesztettél. A kukacom is rádtámad. 6 életpontot sebzett
A csatában összesen 121 sebzést okoztál, és 158 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.

Majd gyorsan fél 3 kor megtámadtam Hugin, de mikor már kémkedni akartam NEM volt ilyen karakter, törölt...


Zuiichi Oni
VS
Hugin
Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, Yakkai Shicchu, egy 30. szintű toxikus lárva is részt vesz a csatában. Hugin idomított állata, a kukacom, egy 22. szintű jégféreg is részt vesz a csatában. Felkészülsz, hogy elvedd ellenfeled lélekenergiáját.
Ajkad hangtalanul mozog, egy villámcsapás igéjét mondja. (-40 VP). 82 sebzést okoztál.
Hugin mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy méregfelhő. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 29 pontnyit sérültél.

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Eltaláltad, 36 sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+5 lélekenergia) Yakkai Shicchu az oldaladon harcol. 9 sebzés!

Hugin lesújt rád az Yssuf tőrével. Könnyedén félrehajolsz. A kukacom is rád veti magát. 5 életpontot sebzett

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Hugin 31 pontnyit sérült. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+5 lélekenergia) Yakkai Shicchu acsarogva támad. Nem talált.

Hugin egy gyors támadást intéz feléd. Melléütött! A kukacom acsarogva támad. 7 életpontot sebzett

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Hugin 34 pontnyit sérült. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+5 lélekenergia) Yakkai Shicchu is ellenfeledre veti magát. 9 sebzést okozott.

Hugin egy gyors támadást intéz feléd. 21 pontnyit sebzett rajtad. A kukacom is rád veti magát. 3 sebzést okozott.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Yssuf tőrével. Eltaláltad, 24 sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+4 lélekenergia) Yakkai Shicchu is ellenfeledre veti magát. 7 sebzés!

Hugin lesújt rád az Yssuf tőrével. Talált, 29 ép-t sebződsz. A kukacom is rádtámad. Mellé!
A csatában összesen 232 sebzést okoztál, és 94 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 8 lélekenergia és 5 TP!

Érdekes itt már simán nyertem...rnd...
Dátum: 2009.11.06. 17:41:13
Jah szép kis random. Ezek szerint a következő bajnokin is veszteni fogok mert így a fair ugye? Mindegy addigra megcsinálom a 30 as kerót, meg 30 as krit ütést. Jah csak érdekesség képpen 11-es kritikus ütéssel mentem és egyszer sem jött be...amúgy a 34-es karimnál 5-ös krit ütés is simán bejön nem hogy 11-es,8as szinten jó mi?...haláli vicces...

Jajj Morti ne rinyálj már, megint Endyrt hol hagytad? Majd a VÚ talira egy Zuiichi Oni-s boxzsákkal megyek, hogy MINDENKI kiélhesse a ferde-hajlamait...

Nem normális? Már megint lehülyéztek...hehe
Dátum: 2009.11.06. 14:33:46
Ilyen RANDOM a büdös életben sincsen villámmal 12-t sebezni szánalmas, 1 hónapig biztos NEM csinálok semmit.... Jah és aki legyőzött az már törölte is magát, nagyszerű...

UI:

Gratulálok szövitársamnak Granedir Marsnak!!
Világ 1: Névtelen - 8. szintű végzetúr

http://szeretnemszeret.info/?page=88293


aki nem megy fel rá az egy ku*va !!!!!!!!!! köcs*g !!!!!!! f*szfej !!!!!!!

Szép kis üdvözlés...
Dátum: 2009.10.31. 10:09:21
Nem, nem veszik el csak akkor veszik el ha túl gyakran váltogatod a szövetségeket havi 3 váltás a megengedett, vagyis asszem, ha ennél többet hozol össze akkor először 1 szerencsepontot vesztessz el, majd 2 és így tovább folyamatosan nőve. De amint lement az 1 hó, utána megint 3* válthatsz "ingyen & bérmentve".
Dátum: 2009.10.29. 13:16:14
Húúh akkor ez nekem egy új fejlemény én abban a tévhitben voltam, hogy véges... Köszi!
Szövetség - tatoto

Részletes statisztikák

Karakter neve Szint Tulajdonság-

összeg Belépés ideje Összes építés
Tatu 22 325 2009. Jan. 23. 44.7k LE
Torony1 7 167 2009. Ápr. 06. 32.2k LE
Torony2 7 166 2009. Ápr. 06. 31.1k LE

Derdevil 21 247 2009. Már. 31. 7.4k LE
Zorgcommander 8 161 2009. Ápr. 15. 784 LE
Dátum: 2009.10.28. 07:34:44
Max mennyi bajnoki medál lehet? Hasonlóan a kvízmedálhoz itt is 12 a max határ?

Előre is köszi.
Nem is vagy katában...
Dátum: 2009.10.16. 20:17:36
Lesz VÚ tali lesz VÚ tali...hála istennek már nem kell zsongani, nem ismer fel senki hogy ki vagyok valójában...cöh cöh cöh...

UI: Megint berugunk Lannal és röhögünk a Miklós féle különórán...mint nyáron XDXD
Dátum: 2009.10.14. 15:50:59
Megnőtt!

Csak lélekenergiáért kell tovább fejlesztened!!! Semmi sincs ingyen!

az elementáris fúzió szakértelmed maximuma megnőjön 57-ről 111-re


Ugyanúgy kell fejleszteni, tovább, mint bármelyik szakértelmet!
Dátum: 2009.10.14. 09:09:59
Hy!

-4. szerver egy gyors szerver, ha bekerülsz a Toplistába mint pl: Lé diff, szakértelem összeg, vagy más tabelláján első vagy akkor kapsz jutalmat, bár mivel már egy ideje elkezdődött ez számodra lehetetlen.

-alacsonyabb szinten nagyokat tud összehozzni a random, sokkal több döntetlen vagy vesztett csatád lesz, mint 5-6 szinttel később.

-Minden hordának megvannak a maga jó, illetve rossz tulajdonságai:

*gyémánt többet rabol egy csatában mint társai, illetve olcsóbban vesz tárgyakat a Lélekkuffártól
*samaragd többet sebez varázslatból, mint társai illetve 1. szinttel hamarabb tud varázslatot venni
*rubin többet sebez közelharcban mint társai
*zafír gyorsabb életpont varázspont regenerálódás

Bővebben így:

Gyémánt:

+33% lélekenergia portyázáskor győzelem esetén
Vereség esetén 33%-al kevesebb lélekenergiát vesztenek
10%-al olcsóbban vásárolhatnak tárgyakat.

Smaragd:

+10% sebzés varázslattal (de minimum +1)
a varázslataik nagyobb eséllyel találnak
minden varázslatot eggyel alacsonyabb szinten tanulhatnak meg
több varázspontjuk van

Rubin:

+5% sebzés (de minimum +1)
ütései nagyobb eséllyel találnak


Zafír:

-5% sebzéstől és varázslattól (de állattól nem) /minimum -1/
Életpontjuk 24 helyett 20 óra alatt megy fel maximumra
Varázspont regenerációjuk 1/6-al (16,6%) gyorsabb
A gyógyító és manaital 25%-kal hatékonyabb
Dátum: 2009.10.04. 15:46:36
Legendában lesz benne, ha 8. szintre léptél.
Legalább a támadásoknál megnézhetetrted volna Irgalmatlan meg a másik 2 eset egyik Báró akárki...

Ap kút feltöltése nem rabszolgaság, bár én mikor annó játszottam nagy ívbe letojtam az épület bónuszokat és nem az volt az elsődleges cél, hogy 20-x K LÉ-t beépítsek, hanem max a hangulat. És abból már elegem van, hogy ilyen kis karik azzal kezdik a játékot, hogy építenek mint a bolond, persze 0-vagy 1 közeli helyes válasz 140 es TÖ, csak az szerencse miatt nő és a többi...

Amúgy ahogy a kollágák is mondták rosszul csinálod, mert ha kifejlesztessz egy szakit akk hamarabb tod őket támadni mondjuk 24*/nap... Nah az már fincsi lenne Majomember meg Kacagó biztos rém örülne ennek... :D0